24199
Chelsea Fan Club
  • Monoton
    #23880
  • Rockynhooo
    #23879
    Persze, eladták az összes jegyet, de nem is mennek.
  • contraste
    #23878
    Sajna erre mar elfogytak a jegyek:( De amugy nem talalok semmit arrol, hogy Ausztriaban lesznek, lehet meg nem teljesen official?
  • contraste
    #23877
    De igazából, mind1 lesz valszeg, mert ennek ellenére a MU-t fogja választani úgy tűnik, valszeg, mert úgy érzi ott biztosabb lesz a helye. Pedig sztem a srác pont olyan típusú, akit Jose szeret.
  • contraste
    #23876
    Tessék 1 perces guglizas:

    Shaw was born in Kingston upon Thames,and attended Rydens Enterprise School in Hersham, Surrey. He grew up as a Chelsea supporter, and has claimed that he originally wanted to play for the London club. As an eight-year-old Shaw played at Chelsea's development centre in Guildford, but was not offered an academy place.
  • contraste
    #23875
    :) valamit nayon benézel. A szülői ház ott van a Stamford környékén, ott nőtt fel és kb 1 éve olvastam vhol ezt, szóval biztos, hogy nem volt sosem MU drukker:) Nézz utána előbb!
  • bakkerman
    #23874
    amikor ősszel szóba hozták a MU-val,még MU drukker volt
  • Tyler1
    #23873
    Itt van infó a WAC elleni meccsről
  • contraste
    #23872
    Nah, engem az Ausztriai tartózkodásuk érdekel, mert Bécsben élek:) Thx
  • Tyler1
    #23871
    Lehet a Chelsea-t is meghívják a Fradi stadionavató meccsére, mert pont Ausztriában tartózkodnak majd felkészülési táborban :) Állítólag már előrehaladott tárgyalások vannak a 2 fél között.
  • contraste
    #23870
    Shaw-ert harcba szallunk mi is.

    Nagyon jó lenne, és tekintve, hogy a srác CFC drukker, van is esélyünk:)
  • Barnabyka
    #23869
    Veled értek egyet, nem véletlen fizet ki ennyit érte a PSG.
  • contraste
    #23868
    "Jose Mourinho has already lined up a £32m swoop for Atleti striker Diego Costa and he's now ready to add team-mate Luis into the deal, by bidding £16m for the 28-year-old, report the Daily Telegraph."
  • contraste
    #23867
    Én így emlékszem Luizra:
  • contraste
    #23866
    Ezzel nagyon nem értek egyet, átigazolások topicban leírtam a véleményem Luizról.
  • contraste
    #23865
    40m font kb= 50m euro, ez okozza az ossze-vissza leirt dolgokat.
  • Oziris666
    #23864
    Vhol eurot irnak!Kb mindenhol más ár van kinn!De mindegyik jól hangzik:D
    Na más csak a másik agyatlant brazilt meg Törcsit kell elpasszolni és akkor lehet igazolgatni okosan...
  • Pares
    #23863
    Hivatalos: David Luiz a PSG-ben... Állítólag £50 millió fontért...
  • contraste
    #23862
    Torres jo jatekos nem tudom mi bajotok van?:)
  • Oziris666
    #23861
    Mindig fikázzuk de azért Chelseasként Bl -Europa liga győzelem
    Illetve Vb -Eb győzelem

    Gólt nem lő,de kabalának nem rossz:D
  • bakkerman
    #23860
    Torresről nem csúsztatok le
  • Japep
    #23859

    Torres. :D
  • contraste
    #23858
    reméljük, hogy nem. AtMa-ból eddig jók kerültek ki. Nézd meg Agü-t, róla is lecsúsztunk..
  • Oziris666
    #23857
    Asszem ő is beállhat majd a Seva,Crespo,Torres sorba...

    Egy jó éve volt nem értem minek kell
  • contraste
    #23856
    Inkább Lukaku fiatal nem Ba:) Costa jöhet, igazi tenyeres-talpas csatár:D
  • Pares
    #23855
    Na ne... Ba, Schürle, Salah fiatalok, nyerni akarnak, játszani akarnak. Nekkk kéne több esélyt adni és a taktikát is alapvetően meg kell változtatni, jobban be kell vonni a csatárokat. Azt meg el kell felejteni hogy öt ember között próbálják magukat átverekedni...
  • bakkerman
    #23854
    skysports szerint megegyeztetek D.Costa-ért az AtMa-val,39 millio euro lesz
  • contraste
    #23853
    Ne is mondd... Nem tudom Jose mikor jön rá, hogy ez a taktika és felálás semmit nem ér ilyen meccseken?
  • Oziris666
    #23852
    Botrány ez a játék megint amit a kiesett Cardiff ellen leművelünk eddig...
  • contraste
    #23851
    Cech kapta az arany kesztyűt! Grat neki
  • contraste
    #23850
    Ez jó megfogalmazás:D Meg se mertem nézni.. Palace is keményen visszaverte a Poolt.
  • Rockynhooo
    #23849
  • Pares
    #23848
    Pfff... Jövőre nagyon sürgősen ki kell alakítani valamilyen effektív taktikát a kis csapatok ellen, mert most gyakorlatilag rajtuk ment el a bajnokság... A Cardiff elleni meccset már meg se nézem...
  • Pares
    #23847
    1-1 a nem befújt tizenegyesekben...
  • Pares
    #23846
    Nem, támadunk, szinte egyfolytában, de iszonyatosan sok a hiba mind a két oldalon, és igazából fantázia sincs a támadásokban. Mondjuk volt egy kapufánk meg a Norwichnak nem fújtak be egy tizit. De amúgy egy fájdalmas jaj az egész félidő...
  • Barnabyka
    #23845
    Védekezünk vagy mi a gond?
    Lehet most csúnyát mondok, de akármennyire is szeretem a Chelsea-t, magyar vagyok és most a győri lányok sikeréért szorítok a TV előtt és őket követem figyelemmel :)
  • Pares
    #23844
    Jaj, ez a félidő... szinte már fájt... -.-
  • contraste
    #23843
    Ezt csúnyán beszoptuk
  • Pares
    #23842
    Ez van, a labda többször is szerencsésen pattant nekik, nekünk meg hasonló helyzetekben nem. Az uefa meg kitörölheti a valagát a szabályaival (Curtoisal kapcsolatban). Azt a paraszt, sárga lapra immunis Costát meg remélem nem hozzák ide.
  • BhityHD
    #23841
    Mondjuk nem erre a 2:1-re gondoltam.