24199
Chelsea Fan Club
  • szucsy89
    #23920
    mert ennyit nem ér a cselzi:D
  • karajjj
    #23919
    miért lenne nevetséges?
  • davidragon
    #23918
    a jegyárak nevetségesek.
    ezt a meccset tuti kihagyom, a pénz pedig inkább landol a Stamford Brigde perselyben...
  • davidragon
    #23917
    ehh... same here! :)
  • contraste
    #23916
    Thx, necces lesz, csak 18-an megyek haza Magyarorszagra, remelem lesz meg jegy...
  • karajjj
    #23915
    katt
  • contraste
    #23914
    Tud már valaki valamit Fradi meccsről, hogy lehet jegyet venni?
  • contraste
    #23913
    Megújúlt a CFC.com! Kiraly lett
  • contraste
    #23912
    Sam Hutchinson is elhagyja a klubot, nem hosszabitanak vele sem.. 7 eves kora ota Chelsea-s, komoly terd serulesi miatt visszavonult par eve, de a klub vegul ujra szerzodest kinalt neki, mert rendbe jott annyira a terde, persze ezutan is voltak gondjai. Hat lehet, hogy alacsonyabb szinten meg tud jatszani.
  • contraste
    #23911
    Vegre Costa hivatalos!CFC.COM
  • contraste
    #23910
    Mikel mióta csinál ilyeneket?:D Mikel bőr
  • davidragon
    #23909
  • Bencee7
    #23908
    FERENCVAROS FRIENDLY ANNOUNCED

    Így van! Azt hiszem megvan a program augusztus 10-re :)
  • Tyler1
    #23907
    Már biztos, hogy a Chelsea jön a Fradi stadionavatójára.
  • contraste
    #23906
    Courtois to be back at Stamford bridge after world cup

    Ugy latszik dontottek, Cechtol bucsuzunk vajon?

    Fajo szivvel, en most mar azt mondom ne veszitsuk el a belgat es engedjuk el Cech-t, es en szivem szerint az Atletinek felajanlanam, mindenki jol jarna sztem.
  • Pares
    #23905
    LoL, erre számítottam legkevésbé...
  • davidragon
    #23904
    Igen, értetlenül állok ezek előtt én is. De komolyan bízom benne, hogy ők többet látnak és tudnak mint mi. Ha viszont nem, akkor komoly gond van!
  • contraste
    #23903
    Mit tud? Kölcsönadjuk van Ginkel is? Eladjuk Lukakut veszunk 27-3x eves embereket helyettük? azt igen...

    Nem mondom Fabregas biztosan be fog válni, de ez a ritkábbik eset és ráadásul totál cink, olyan, mint Figo Barca-Real..
  • davidragon
    #23902
    Hát erre nagyon kíváncsi leszek. Remélem a vezetőség tud valamit, amit mi nem. :P
  • contraste
    #23901
    Beszarok, tenyleg leigazoltuk Fabregast. Erdekes...
  • contraste
    #23900
    Kalast kolcson adjuk a Kölnnek. Ezt egyszeruen nem hiszem el! A srac megmutatta, h eleg jo a nagycsapatba, es igy sose fogjuk beepiteni! Megint megy kolcsonbe, maradt Terry, Cahill meg Iva kozepre aki inkabb jobb bekk lesz most is foleg h balbekkunk nem lesz jovore hacsak nem veszunk igy marad ott Azpi, Zouma ugy nez ki marad kolcsonben jovore is, akkor megint ott tartunk h venni kell egy CB-t, de minek, amikor van 2 krva jo fiatal gyerek?? Ezek mit hisznek mitol fognak beepulni a csapatba a fiatalok?? Rohadtul ostoba az egesz vezetoseg...
  • contraste
    #23899
    Nem kell fosni, hogy Hazard is eligazol: Uj szerzodes elott all
  • contraste
    #23898
    David Luiz nyilatkozata a tegnapi mérkőzés után:
    Riporter: " Mi a véleményed azokról a hírekről, hogy a Chelsea Filipe Luis-al pótolná a távozó A.Cole-t?"
    David Luiz: "Az, hogy annyira hiányzok nekik, hogy muszáj egy másik Luis-t venniük..." :D
  • contraste
    #23897
    Miénk lesz Costa, mar csak ala kell irnia:)
  • contraste
    #23896
    Jah:D azt kerülöm:)

    Meanwhile: Eden Hazard is our new No. 10

    :)
  • Pares
    #23895
    Nem erre a topikra gondoltam, de pl. Facebookon elég sok ember kiborult...
  • davidragon
    #23894
    abszolut egyetértek!
  • contraste
    #23893
    Remelem nem, nem hiszem, hogy a mi stilusunkba beleillik, es ugy hirlik Koke-t akarjuk, ami sokkal jobb valasztas lenne, agilisabb jatekos es fiatalabb is, nekunk jobban passzolna.
  • contraste
    #23892
    Nem tudom ki haborgott, en biztosan nem, es egyet ertek veled, lehet nem jott at a betukon keresztul, csak szimplan meghökkentö, furcsa, fajdalmas hiaba tudjuk, hogy ez egy ilyen kavehaz:)

    Csak a klub egyik legnagyobb ikonja hagy el minket..
  • Darthmushroom
    #23891
    én nem hiszem mivel ma szállt repülőre a spanyol válogatott, azon meg ott volt. még Matával még fényképezkedtek is egyet.
  • bakkerman
    #23890
    mennyi az igazság tartalma,hogy Cesc Londonban járt orvosin? (nálatok)
  • Pares
    #23889
    13 évig szolgálta a Chelseat. Így legalább a toppon fejezi be, és nem kispadozással. Nem értem a háborgókat, inkább játsszon máshol stabilan, mint hogy nálunk kelljen melegítenie a kispadot még pár évig. Úgy is valószínű, hogy ha végleg befejezi, visszatér valamilyen pozícióba, bár ez csak rajta áll.
  • contraste
    #23888
    Persze, nem azt mondom, hogy elviselhetetlen meg nem ugyan az, mint Mata elvesztese, akihez annyira nem kotodtem, de megis jobban fajt, mert mast erosit, fiatal meg, stb. Olyan, mint, mikor Drogba ment el, üresseg... De ez van, ha jön, Koke vagy Fabregas vagy akarki, akkor könnyebb lesz megemeszteni:)
  • contraste
    #23887
    SkySports-on sajät szavai
  • Japep
    #23886

    Én a cfc.com-on ezt még nem látom (bár látok rá esélyt), de a legutóbbi értesülés még az, hogy a VB után ülnek le tárgyalni a vezetőséggel. De kiderül.
    És igen, rossz lesz, de sajnos ha már valaki 6-8-10 éve szurkol egy klubnak, bele kell törődni, hogy lassan mindenki eltűnik "az ő első csapatából"... :S
  • contraste
    #23885
    Lampard el megy. Megdöbbentő, akárhogyis...
  • contraste
    #23884
    Nem az ertelmezessel van gond, hanem a modoroddal.
  • davidragon
    #23883
    Elég jól termelnek a srácaink a felkészülési meccseken.
    Cahill, Iva, Schurrle, Torres, Eto, Hazard, Salah, Lukaku is betalált.
  • Rockynhooo
    #23882
    Legalább olvasni és szöveget értelmezni tanulj meg, ha már az írást nem sikerült.
  • contraste
    #23881
    Es az kit izgat, hogy te hova mennel vagy hova nem?:) oszd meg a Madrid topikban legozelebb.