24199
Chelsea Fan Club
  • Pares
    #20712
    Istenem!!! DAVID LUIZ ELSŐ GÓLJA!!! Micsoda igazolás volt! Remekül játszott az egész meccsen! Hihetetlen!
  • hedonist
    #20711
    egyetlen ember aki megérdemli a csapatból.

    többiek szégyen...
  • Pares
    #20710
    Szánalmas, hogy miket csinálnak, rossz nézni ezt. Elképzelés nélküli "foci". Abszolút nem vagyunk képesek nyomást gyakorolni a Unitedre. Egyre jobban úgy érzem, hogy beváltak a meccs előtti aggodalmaim... De ne legyen igazam...

    ...

    Szabadrúgás: Már azt hittem begyötörik valahogy. Hát persze, hogy nem...
  • Pares
    #20709
    wtf...
  • Pares
    #20708
    Anelkából elég volt annyi, amennyit 20 perc alatt láttam. Elegem van belőle.

    A másik dolog meg az, hogy mi a szarnak rugdossák előre meg középre, ha senki se képes belefejelni a labdába? Miért nem próbálják kipasszolgatni az ellent, mint a MU csinálja? Mi ez az imbecil taktika?
  • hedonist
    #20707
    Anelkatól kiráz a hideg!!!! MÁR megint mit csinált!!!!
  • Pares
    #20706
    KIBBBBBBBBBBBBBBBBBBB........ Mi a fasznak van ott Anelka? Hol van Drogba? Wháááá.
  • Krisz018
    #20705
    TEAMS: CHELSEA: Cech; Ivanovic, Cole, Luiz, Terry; Ramires, Essien, Lampard, Malouda; Anelka, Torres
  • Japep
    #20704

    Köszönjük.

    GO BLUES! :)
  • banok
    #20703
    20.45 Chelsea-Manchester United
    tv: Digisport hu/ro/sk
    streamek:
    http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=77&mforum=stream
  • Bulykin
    #20702
    jó hír!
  • Rash87
    #20701
    Remélem jó meccs lesz, s nem valami hülyeség fog dönteni. Győzzön a jobbik :))
  • Bulykin
    #20700
    1:0 nekünk :P
  • KAMIONOS KOGYO
    #20699
    2-1 :)
  • pilboy
    #20698
    mu-topicban elkezdtek már néhányan tippelgetni...
    kíváncsi lennék, h ti miket tippeltek :)
    jó szurkolást estére!
  • Pares
    #20697
    Hát ha ma győzünk, akkor...
  • hedonist
    #20696
    Én bármilyen formációnak örülök, ha Anelka kimarad belőle...
  • Bulykin
    #20695
    ha ma este nyerünk én leszek a legboldogabb ember a világon!!

    GO BLUES!!!
    és kíváncsi vagyok Ancelotti berakja e végre Drogbát és Torrest egyszerre... jó lenne, a Köbenhavn ellen az a 20 perc amit együtt mozogtak nem volt rossz, Torres igen jól mozgott, látszott h megjött a kedve focizni
  • Bulykin
    #20694
    pedig bármennyire is szar belegondolni elég nagy rá az esély...szerintem nem véletlenül igazoltunk pont egy Torrest és nem kisebb nevű játékost...és mióta ő ittvan, Didier csak cserepados :(
  • Krisz018
    #20693
    A londoni klub jelezte: vizsgálatot indítanak Ashley Cole ügyében, aki állítólag véletlenül meglőtt egy szakmai gyakorlaton lévő diákot egy légpuskával Cobham-ben. A News of the World állítása szerint Cole nem tudta, hogy a légpuska töltve van, amikor eltalálta a 21 éves Tom Cowant. A diákot – aki egy évet tölt el a Chelsea-nél gyakorlat céljából – az oldalán érte a találat a források alapján. A lap úgy tudja, a Chelsea orvosi stábja ellátta a vérző sebet, Cohan nem igényelt kórházi kezelést. A klub közleményében ez áll: “Teljesen ki fogjuk vizsgálni az esetet, a megfelelő intézkedéseket hozzuk meg. További kommentálást ne várjanak a részünkről, mivel ez egy belső ügy.”
  • hedonist
    #20692
    AZ IGEN:D
  • Japep
    #20691

    Korán elkezdik már... :)
  • hedonist
    #20690
    drogba-kaka swap?

    SOHA
  • lippet
    #20689
    Am szerintem valamelyik ligakupa döntős csapattal (Arsenal, Birmingham) játszanánk most, nagy szerencsénkre.
  • lippet
    #20688
    Nem baj, fittebbek leszünk tán, mint a MU. :]
  • Pethy23
    #20687
    Nincs FA kupa?
  • Bulykin
    #20686
    mi hétvégén miért nem játszunk?
    a keddi MU meccs miatt tuti nem, mert a MU az játszik holnap is...hmm
  • Nuno88
    #20685
    Csoportnál van így meg a legjobb 16 csapat párosításánál.
  • lippet
    #20684
    Nem úgy van, hogy egy nemzet csapatai nem kerülhetnek össze? Vagy ez csak a csoportok sorsolásánál van így?
  • Pares
    #20683
    Ja, most veszem észre, mekkora hülyeséget írtam! Bocsi...
  • Rockynhooo
    #20682
    fizetem a felét plusz a piájukat.
  • limperatore
    #20681
    hát ha liverpoolt kikapjátok befizetek itt mindenkit a meccsre, repülő, szállás minden :D
  • Pares
    #20680
    Na bebaszott... tuti kikapjuk megint a Barcát, Liverpoolt, MU-t vagy Arsenalt...
  • KAMIONOS KOGYO
    #20679
    sorsolással döntenek,és most már kaphatunk angolt is!(ha továbbjutunk)
  • lippet
    #20678
    Kit kaphatunk lehetséges ellenfélként egy BL továbbjutáskor? Vagy sorsolással döntenek, s angolon kívül bárki jöhet?
  • Kocka08
    #20677
    Én annak örülök hogy Lampard egyre jobb :)
    Anelkának is mekkora passzt adott :O
  • Japep
    #20676

    Ebben egyetértek. Viszont nem kell az a gyémánt, jó a sima 4-4-2... :)
  • Pethy23
    #20675
    Remélem Carlo, hogy MU ellen is 4-4-2-be küldi ki a csapatot, mert az utóbbi időkben most volt a legjobb az összhang a játékosok között.
  • Japep
    #20674

    Szerintem kifejezetten jól játszott Anelka, mint ahogy ebben a felállásban szokott.
    Innen már meg kell legyen a továbbjutás, kérdés, méltóak vagyunk-e hozzá. :)

    GO BLUES!
  • Pares
    #20673
    2-0-ra győztünk. Anelka ma meghazudtolta az utóbbi hetekben nyújtott formáját, és jól játszott... vagy inkább mondjuk csak úgy, hogy rúgott két gólt.

    Remélem ez a két gólos előny elég lesz ahhoz, hogy hazai pályán továbbjussunk... bár én már fel vagyok készülve mindenre...