24199
Chelsea Fan Club
  • McEachran3
    #23960
    Nincs olyan csapat akinek erősítés lenne Torres, és tudnák fizetni a 175k-s fizetését.
  • contraste
    #23959
    Sztem Torres is megy..
  • McEachran3
    #23958
    Örülök Ba távozásának, bár szerettem a játékát, de így legalább lesz hely Lukakunak, 2. számú csatárként. Torres meg marad 3.számúnak. Leagalábbis remélem :D
  • contraste
    #23957
    Ba kozben 8m fontert Besiktasban van mar.
  • contraste
    #23956
    Neem, de tenyleg, penz, meg, hogy be tudd fizetni Mastercard/Visa/Amex.

    Maestro-t nem fogadnak el sem utalast.

    INFO
  • McEachran3
    #23955
    :D
  • contraste
    #23954
    GEMPA:D
  • McEachran3
    #23953
    Le tudod írni hogy mi kell a True Blue tagsághoz?
  • contraste
    #23952
    True Blue member lettem ma:) 2 evre legalabbis.. Ugyh ebben a szezonban biztosan megyek par meccsre, kezdve a FTC-vel.
  • contraste
    #23951
    Mar tortent velunk ilyen csak azert vok ovatos mindig:)

    Anno Robinho, mar az oldalunkon lehetett rendelni =es szamu Robinho mezt:D
  • McEachran3
    #23950
    Ilyen volumenű transzfereknél csak a Fifába, és az FM-be fordul elő hogy nem fogadja el a szerződést :D Főleg ha egy kérő van, és gondolom nincs más aki egy ilyen játékosért ennyi pénzt fizetne rajtunk kívül :D
  • contraste
    #23949
    Filipe Luis hivatalos!

    Persze meg ala kell irnia, es csak a halal biztos..
  • McEachran3
    #23948
    Szerintem már most jobb mint Cech, csak az ilyen korán érő kapusokkal mindig az a frászom, hogy míg egy Schwarcer 40 évesen is még a PL-ben ,,játszik,, addig egy Courtois-nek 30 évesen, ha így halad, már meglesz, az a meccsszáma ami egy kapusnak a karrierje végén szokott lenni, és akkor talán már ki is ég. Cech-nél is valamilyen szinten ezt látom.
  • contraste
    #23947
    Najo, de BL ben bizonyitott, La Ligaban szinten, VB-n szinten! Es egy kapusnak nem akkora kulonbseg a PL, mint egy mezonyjatekosnak szerintem.
  • McEachran3
    #23946
    De az Atletico-ba 3 éven kereszűl bizonyította hogy készen áll.
  • Pares
    #23945
    Jó, csakhogy kurta még nem is játszott nálunk!
  • McEachran3
    #23944
    Nekem is fáj a szívem, de anno Cech is így került be a kezdőbe. Akkor Cudicini volt az elsőszámú, de Cech bejátszotta magát a kezdőbe. És hát nem túlzás azt mondani hogy bevált. Tehát bármennyire is fáj, el kell engedni Cech-t, és esélyt kell adni Cuortois-nek.
  • Pares
    #23943
    Mondjuk az is igaz, hogy ha visszajön kurta, akkor valaki padozni fog, az meg nem megoldás egyiknek sem... Miért nem lehet két kapus... Áh...
  • Pares
    #23942
    Na ne...
  • contraste
    #23941
    Egy nehéz döntés, de van értelme! Courtois-t nem szabad elveszíteni.
  • Tyler1
    #23940
    Cech elvileg a PSG-hez igazolhat, a helyére meg visszamegy Courtois.
  • Tyler1
    #23939
    Már orvosin van, José szerint holnapra véglegesítik az üzletet.
  • contraste
    #23938
    Én örülök, ha jön! A pénzt meg nem mi költjük:) És eddig pluszban vagyunk a sok bigmoney eladás után:) Remélem nyélbe ütik, mert Simeone úgy néz ki nagyon nem akarja könnyen adni.
  • McEachran3
    #23937
    Értem, kösz :D
    Ti mit szóltok Filipe Luis-el kapcsolatos pletykákhoz?
    Szerintem 20M-ért egy ilyen játékost igazolni elég nagy túlzás, bár remélem rám cáfol ha idejön.
  • contraste
    #23936
    Japep a házigazda.
  • McEachran3
    #23935
    Hello. Valaki ismerős a chelseafc.hu fórumról? :D
  • contraste
    #23934
    Megy valaki a vendegszektorba fradigyalazasra?:)
  • contraste
    #23933
    Kétségtelen, támadásban iszonyú jó, talán a legjobb LB, kérdés védekezésben milyen lesz, ha tényleg jön! Dave abban eléggé jó volt az idényben.

  • contraste
    #23932
    Ja vágom, de cfc.hu szurkoloi klub is szokott segiteni ilyenekben. Meglatjuk, ha nem veszek kartyat, ugyis mennek Londonba is valamikor ősszel.
  • karajjj
    #23931
    Ha van hozzá chelsea kártyád
  • contraste
    #23930
    Én amúgy vendégszektorba vennék jegyet (65 quid) remélem megoldható lesz valahogy.
  • contraste
    #23929
    nalad tobbet er:)
  • davidragon
    #23928
    hááát ha így van, akkor csak én vagyok sóher. :P
  • karajjj
    #23927
    de nagyösszegben mernék rá fogadni, hogy teltház lesz és nem a fradi ultrák tölti meg a lelátót :D
  • davidragon
    #23926
    :D
  • karajjj
    #23925
    dehogy megyek :D max a felét kifizettem volna, de engem nem érdekel 10500-ért, nem vagyok se chelsea, se fradi drukker
  • davidragon
    #23924
    persze, mindenki maga méri fel, hogy mi mennyit ér neki.
    nekem ez most nem ér ennyit.

    te kimész?
  • karajjj
    #23923
    hopp, most látom, hogy tényleg állóhelynek van hirdetve :D akkor ezt benéztem
  • karajjj
    #23922
    álló? csak ülőhely van
    amúgymeg aki kíváncsi rá, kifizeti, hidd el, hogy teltház lesz és több lesz a kékmezes, mint a zöld :D
  • davidragon
    #23921
    10000 Ft egy állójegyért egy barátságos meccsre? Nekem sok...

    Akkor inkább félreteszem ezt a pénzt, és megnézem a srácokat a Bridge-en élesben!

    Én nagyon kíváncsi leszek, hogy hány jegyet adnak el. Persze lehet, hogy én látom rosszul. Ez egy saját vélemény.