24199
Chelsea Fan Club
  • banok
    #21072
    14.30 Chelsea-Newcastle
    tv : Digisport
    streamek :
  • hedonist
    #21071
    Ezt most rosszul látod, Ancelotti, azért ugatott neki, mert szerinte beragadt és miatta nem volt les, ami teljesen téves megállapítás, mert neki a csatárral kellett menni,h ne kapja meg a labdát...
  • Freedom88
    #21070
    Első gólnál már a középpályán normálisan meg kellett volna támadni a passzoló játékost. Luiz elég kiszolgáltatott helyzetben volt.
  • Oziris666
    #21069
    Hát pedig Luiz hibázott rosszul helyezkedett, túl szeleburdi még(lásd Fulham ellen 92.percben összehozott 11es) amugy is egy ilyen meccsen tuti Alex (a rutint) kellett volna játszatni!

    Két szerencsétlen gól volt!Az h CA alkalmatlan azzal egyetértek taktikailag kevés ehhez a modern focihoz már,nemtud ujjat húzni mutatni az ellenfeleknek!

  • hedonist
    #21068
    Ancelotti alkalmatlan. Ezt ma bebizonyította ezzel a Luiz - Alex cserével! Ott kezdeném, h a MU megérdemelte, most ők a jobbak. Most csak a mi oldalunkat mondom: Alex visszatérése nagyon jó, hihetetlen miket mentett, milyen becsúszásai voltak. DE! Nem Luiz helyére kellett volna behozni, hanem Iva helyére, mert benne volt a 2.ik sárga, kettő, undorító volt,h CA David-ot okolta az első gólért, egyáltalán nem az ő hibája volt, óriási labdát kapott Hernandez, és még így is majdnem elérte Luiz, erre mint ifiben, ha hibázott vki cserével fenyegette CA és elküldte melegíteni Alexet,.... kész vicc, remélem visszajön Hiddink és ezt a másik alkalmatlan Emenalot is cserélik..
  • Pares
    #21067
    Én úgy látom, hogy Wilkins távozása tett be a csapatnak...
  • Cabell
    #21066
    itt tényleg senki, de senki nem érdemelte meg, én ugye MU szurkolóként a MU-ra összpontosítottam, és a teljesítményeket látva időnként azt mondtam, hogy ez a csapat egyszerűen nem létezik, hogy bajnok lesz, de közben a többi csapat valahogyan nagy bravúrral mégis alúlmúlta a mi teljesítményünket.

    az év eleji produkció alapján nekem tök egyértelmű volt, hogy ti lesztek a bajnokok, dehát ha egyszer ki tudja miért, de egyszerűen megváltatok attól a formától...
  • Japep
    #21065

    Ami lentebb leírtam, nem teljesült... :S
    Nem tudom, mi lesz, de kell valami változás. Sokszor semmi ötlet.
    Nem tudom, Ancelottival, vagy nélküle, de jövőre máshogy kell csinálni. Nagyon. Egy Chelsea szintű csapat nem engedhet meg magának egy trófea nélküli szezont... :S

    Azt hiszem, gratulálhatok a MU-nak. Igaz, hogy ennyire szánalmas PL-szezont még nem láttam - igazán senki sem érdemelné meg a serleget, és ezt nem azért mondom, mert nem mi nyertük.

    Reméljük jövőre minden jobb lesz, és megmutatjuk igazi arcunk.
    GO BLUES!
  • Pethy23
    #21064
    Hihetetlen szar volt Lampard ismét. Ez kurva kevés tőle, neki kéne osztogatni, de csak ilyen gólokra futja néha-néha...
  • IXEMGabeo
    #21063
    nagy kár ezért a szezonért..év elején pedig mekkora előnye volt a Chelseanek röhejes
  • Pares
    #21062
    2-1, Lampard.
  • Bulykin
    #21061
    Malouda az egyetlen aki képes normális passzolni és felvinni a labdát? OMFG

    Bajnok a MU, grat... :(
  • Freedom88
    #21060
    igy biztosabb...nagyon gyenge a csapat:((
  • limperatore
    #21059
    fél perc alatt megvolt :D
  • Freedom88
    #21058
    No...23p alatt megvan a bajnok.
  • Bulykin
    #21057
    Várható kezdő: Cech, Ivanovic, Luiz, Terry, Cole, Mikel, Essien, Lampard, Kalou, Malouda, Drogba
    Cserék: Turnbull, Alex, Ferreira, Ramires, Benayoun, Torres, Anelka
  • Barnabyka
    #21056

    Kívánom én is, hogy ne a bíró döntse el a bajnoki címet!
    Sok sikert nektek is ;)
    C'mon blues!


    (ha meg van ez a meccs akkor már csak az Evertontól kell tartani(remélem alaptalanul!)
  • Rash87
    #21055
    Remélem tisztességes játék lesz,s nem zavar be valami egyéb tényező :)
    Sok sikert!
  • Japep
    #21054

    Köszönjük.

    A mai meccstől annyit várok, hogy adjunk bele mindent, amit tudunk, tegyünk meg mindent a győzelemért - ha nem is sikerült, akkor is legalább elmondhatjuk, hogy mi "mindent" megtettünk.
    Persze a győzelemnek örülnék a legjobban... :)
    GO BLUES!
  • banok
    #21053
    17.10 Manchester United-Chelsea tv : Digisport hu/ro/sk
    streamek :
  • szucsy89
    #21052
    Kész ez az ember :DDDDDDDDDDDDD
  • Kocka08
    #21051
    Már megint a stream :(
    Ez már elviselhetetlen :S
    És a baj az, hogy rendes streamet sosem találok, mert a nettem sem valami villám gyors..
  • hedonist
    #21050
    Ma vmi helyen nézzük a meccset, úgyh előre is GO BLUES! DEFEND THAT TITLE!
  • Barnabyka
    #21049
    Bazd.. :D

  • Pares
    #21048
    Trollkodj máshol.
  • hedonist
    #21047
    szopkodjad a mudat otthon

    Cabell: hát pedig nekünk van okunk Webbtől félni és nem nektek.
  • Smithie
    #21046
    Ezen ledöbbentem,SAF pedig újra és újra meg tud lepni, hogy mennyire laza,megfontolt,és milyen sikereket ér el a csapattal!
    Ezért a világ legjobb team-je a United!

    GGMU!
  • Cabell
    #21045
    na nehogymár még ti hisztizzetek előre a bírók miatt, viszont bár lehet hogy nektek annyira nem fog tetszeni de szerintem elég humoros:D

    http://manunited.blog.nepsport.hu/archives/2011/05/03/Londoni_tortenetek/
  • Etelkozi Vata
    #21044
    A világ legjobb házibírója...
    Na lesz itt piros lap, meg vicc 11-es dögivel...
  • Bulykin
    #21043
    Webb vezeti majd a meccset... hát ööö...no comment xD
  • hedonist
    #21042
    Sztem a MU-t meg fogjuk verni, utána otthon a Newcastle-t is, de az Everton idegenben... hát ők mindig kiszúrnak velünk vhogy...
  • Barnabyka
    #21041
    Már nem..ma lejátszották az Arsenal-Man utd (1-0).. az volt az egyel kevesenn meccs (:
  • Bulykin
    #21040
    viszont a MU 1 meccsel kevesebben játszott ha jól látom... :S
  • Nuno88
    #21039
    Köszönöm ez az! :))

    Off vége!
  • Takezó
    #21038
    A Kasabian - Fire-re gondolsz? Legalábbis az a PL-zene.
  • Nuno88
    #21037
    Srácok kicsit offolok remélem nem veszitek le a fejem érte. Megnéztem a Spurs elleni meccs összefoglalóját, és nem tudjátok véletlenül h melyik az a zene ami általában a PL meccsek összefoglalói alatt megy?
  • hedonist
    #21036
    A visszajátszáson egyértelműen látszott,h még csípte a labda a gólvonalat, de már mind1. hát igen egy ilyen szögből fotózott kép sokat nem ér a kérdés eldöntésénél:D
  • lippet
    #21035
    A gólokat is kell termelni, mert lehet gk. dönt a bajnoki címről! :)
  • Cabell
    #21034
    köszi a képeket, ezekből aztán tényleg sok látszik...:DDd
  • hedonist
    #21033
    Azért még érdemes lenne utána megverni a Blacburnt és a Blackpoolt is :D