24199
Chelsea Fan Club
  • Del Bosque
    #21112
    Hiddink márciusi nyilatkozata úgy szólt, hogy ha nem győzik le Belgiumot, benyújtja a lemondását.
    Ez jó hír lehet számotokra, mert csak döntetlenre futotta ma nekik, így megnőhet az esélye, hogy jön hozzátok.
  • Pares
    #21111
    Én azt se tudtam, hogy van ilyen játékosunk...
  • hedonist
    #21110
    Arnesen elvitte tőlünk magával Jacopo Sala-t is a Hamburgba.

    Ez hihetetlen, Mancienne-t még lenyeltem, de Salat rohadt egy hiba volt elengedni...
  • Japep
    #21109

    Kicsit megkésve, de most jutott eszembe, hogy az utolsó gólt elfelejtettem letölteni... :S

    Nincs meg valakinek véletlenül? Még youtube-on sem találom normális verzióban, igaz normális online-downloadert sem találok... :S

    Köszi előre is. :)
  • hedonist
    #21108
    Mauro Zamparini a Palermo elnöke, elmondta, hogy kaptak tőlünk egy hivatalos ajánlatot Javier Pastore-ért, amit el is utasítottak elsőkörben, mert nem érte el a £44milliót.

    Hát sztem bármennyit megér, hogy nálunk játszon. Végre lenne egy vérbeli irányítónk! Torressel egész biztos jól kijönnének, már csak a nyelv miatt is.
  • bonebeni
    #21107
    így van :D Így szokott lenni, először kijelentik hogy nem jönnek, marad a klubjánál, aztán jönnek a pletykák, azt tagadják, aztán nem beszélnek róla, "majd visszatérünk rá a szezon végén" bla bla bla. Remélem Hiddink jön!
  • hedonist
    #21106
    "I feel energetic and I like working every day.

    "I feel I need to do more, so a club role is more preferable than coaching a national team.

    "I haven't told the president of the Turkish FA. But he is an intelligent man and I'm sure he follows the world's media. There is no official offer yet, so I cannot guarantee anything."

    Guus Hiddink

    Egyértelmű!!!!
  • Takezó
    #21105
    deranda

    hedonist: köszi, mondjuk 2 év múlva akár kellhet is a srác
  • karajjj
    #21104
    idegenbeli mez
  • hedonist
    #21103
    Jobb lábas, de általában balszélső.
  • Takezó
    #21102
    Lukakura nagyon kíváncsi leszek. De Bruyne egyébként a középpálya melyik részén játszik?
  • hedonist
    #21101
    Nagy valószínűséggel miénk lesz Lukaku már a a jövőhéten, mellette megvesszük Kevin De Bruyne-ét, akit odaadunk 2 évre kölcsönbe az Anderlechtnek.
  • hedonist
    #21100
    Na úgy néz ki Mancienne eligazol a Hamburghoz, most esik át az orvosin.

    Frank Arnesen éppen a HSV-be távozott tőlünk, ő segítette elő a transzfert.
  • hedonist
    #21099
    tőlünk* sry
  • hedonist
    #21098
    Hát nem.. Viszont annak igazán örülnék, ha Drogba csak tűlünk vonulna vissza!
  • Pares
    #21097
    Nem fogom megsiratni.
  • hedonist
    #21096
    "Owner Roman Abramovich has decided Nicolas Anelka has no future at Chelsea and is looking to offload the Frenchman, but is set on keeping Didier Drogba at the club."

    Na ez a beszéd!
  • lippet
    #21095
    A belgák rúgnak 3-mat a törököknek (Lukaku mesterhármas), jön Lukaku és Hiddink is. Szép is lenne! :)
  • hedonist
    #21094
    Hát momentán, szerintem arra van a legnagyobb esély, mert ő is szeretne jönni és a vezetőség is szeretné, ha jönne, és Van Basten is érkezik mellé, úgyh sztem ezek már le vannak tárgyalva és már a felkészülés velük fog megkezdődni, h legye időnk összeálni augusztusig.
  • Pares
    #21093
    Ezzel egyetértek... De azt is vegyük figyelembe, hogy mekkora az esélye Hiddink érkezésének...
  • hedonist
    #21092
    Redknapp biztos, h nem, Londoni csapatból Londoniba... ő nem ilyen. Hiddink, ő már bevált és Van Bastennel sztem nagyon jó kis irányítás lenne a csapatnál!
  • Pares
    #21091
    Csak Lippit ne! Redknapp jöhetne akkor már...
  • Japep
    #21090

    Guardiola max. akkor jönne, ha nyer a Barca hétvégén. De kétlem, hogy idejönne - Andre Villas megint nem fog jönni szerintem, idén tuti nem, megy a Portóval a BL-be, ezt ő maga mondta.

    Hiddink esélyesnek tűnik, bár nem tudom otthagyja e a törököket, mert akkor kudarcot vall velük. :S
    Nem tudom, ki lesz, de néha olyan nevek repkednek, hogy előre félek... :S :D (lásd: pl. Lippi)
  • hedonist
    #21089
    Ez még egy intergalaktikus sci-fi falanszterben is erős lenne:D

    Nem lennék ellenére, de nem hiszem,h ez fog történni.
  • Krisz018
    #21088
    http://www.skysports.com/story/0,19528,11945_6955421,00.html

    "Leaving? We'll leave that for another day."

    "Today is not the day to talk about that."

    Én napról napra biztosabb vagyok benne, hogy ő lesz a befutó, egyre több hír jelenik meg róla h távozik, és akkor nem tartom kizártnak, hogy jön Agüero és Neymar is, ami elsőre lehet, hogy képtelenségnek tűnik, de ő ilyen játékosokkal tud együtt dolgozni, és Abra is ahhoz hasonló játékot szeretne látni, mint amit a jelenlegi barca játszik.
  • king82
    #21087
    Jó reggelt!

    Hát Nicolas Anelka távozásának még örülnék is.
  • lippet
    #21086
    Hazard-t is szívesen látnám kékben...
  • Krisz018
    #21085
    Megkezdődik a nyár…

    Több játékos távozik, de minden bizonnyal minőségi pótlás várható. A Chelsea az idei, kiábrándító szezon után az idei nyáron sem fog tétlenkedni és folytatja azt az átigazolási politikát, amit körülbelül két éve kezdett el a dél-londoni csapat. A játékosmozgásnak akár öt jelenleg még Chelsea játékos ihatja meg a levét, de leszögezhetjük, hogy mindenképpen nagy jövő előtt álló, erős fiatal játékosok érkezhetnek a távozók helyére. A múlt héten kirúgott Carlo Ancelotti helyére a jelenleg még a török válogatottat irányító Guus Hiddink léphet. A holland érkezése minden bizonnyal a nemsokára sorra kerülő Belgium elleni 2012-es Labdarúgó-Európa-Bajnokság selejtező meccsén múlik, ami eldöntheti, hogy a Hiddink vezette nemzeti csapat kijuthat-e a jövő évi megmérettetésre. A menedzser kérdése mellett mindenképpen fontos a játékosok mozgása is. Olyan fiatal zsenik érkezhetnek a Stamford Bridge-re, mint a Santos kiválósága, Neymar vagy éppen a két Belgiumban futballozó ifjú játékos, Romelu Lukaku és Kevin de Bruyne. A “kékek” továbbá Gregory van der Wiel játékjogát szeretnék még megszerezni, emellett pedig egy cserekapus és egy jobbszélső érkezése sem elképzelhetetlen. Azonban arról szó nincs, hogy csak érkezők lennének. A fiatalítás érdekében a vezetők több idősödő játékoson is túladnának, így José Bosingwa, Paulo Ferreira, Jurij Zsirkov és Nicolas Anelka is távozhat a csapattól. E négy játékos mellett viszont Didier Drogba távozása sem elképzelhetetlen, ugyanis a Galatasaray állítólag élénken érdeklődik a már-már veterán elefántcsontparti játékosért. Ancelotti vasárnapi távozása némi kiadással is jár a csapatnak, hiszen az olasz menedzser szerződésében foglaltak szerint a szerződés lejárta előtti távozása esetén kompenzáció illeti az 51 éves mestert. A hétvégén elszenvedett 1-0-ás vereséget követően Roman Abramovics habozás nélkül rúgta ki a kétszeres BL győztes edzőt. A Premier League Menedzser Szövetségének szóvivője, Richard Bevan kritikákat fogalmazott meg Ancelotti menesztésének eljárásának kapcsán. “Azt hiszem, hogy Carlo egy méltóságteljes és tiszteletreméltó szakember, aki nem ilyen bánásmódot érdemelt volna. Ez nem méltó a Premier League-ben és az adott együttesben sem. Tudom, hogy Mr. Abramovicsnak nagyok az elvárásai, de elbocsájtások kapcsán sokkal következetesebben kellene, hogy gondolkozzon. Ez nagyon rossz módja a menesztésnek. Kíváncsi lennék, hogy a csapat szurkolói milyen állásponton vannak.”
  • Pares
    #21084
  • bonebeni
    #21083
    bárcsak
  • Krisz018
    #21082
    Bosnich: A Chelsea már korábban megegyezett az új edzővel

    Mark Bosnich úgy véli, a Chelsea vezetői már akkor gondoskodtak Carlo Ancelotti utódjáról, amikor az olasz tréner még a londoni klubnál dolgozott. A Kékek korábbi kapusa úgy értesült, hogy Guus Hiddink és Marco van Basten is átteszi székhelyét Londonba. Bosnich az Alan Brazil Sports Breakfast show-jában így nyilatkozott: “Ha ismét meghallgatod Ancelotti nyilatkozatait az utóbbi két-három hónapból, úgy hangzanak, mintha egy halottat hallanál, ahogy az utolsókat rúgja. Korábban eldöntötték már, hogy ki legyen az utód. Eddig azért nem beszéltek róla, mert egyrészt nem szerették volna elbizonytalanítani Ancelotti-t, másrészt akikkel tárgyaltak, még szerződés kötötte őket jelenlegi klubjukhoz, vagy nemzeti szövetséghez. Tudomásom szerint Guss Hiddink lesz a Chelsea új menedzsere, míg Marco van Basten edzői feladatokat tölt majd be. A nagy kluboknak négy vagy öt opciójuk van, hogy a lehető legjobb megoldást megtalálják, és a pénz nem akadály. A fő szempont nem a hosszú távra tervezésen van, hanem a minél rövidebb időn belül elérendő siker megízlelésén.” – mondta az ex-Chelsea hálóőr.
  • asfa
    #21081
    ez egy jó döntés, csak kérdés ki lesz a helyettes
  • Pares
    #21080
    Ő sem akart már maradni... Ez tisztán látszott a nyilatkozatain. Remélem ezúttal találnak valaki olyat, mint mondjuk Hiddink, aki tényleg ért a csapat irányításához, és legalább tud angolul...
  • bonebeni
    #21079
    Abramovich gondolom már csak ennyit mond: "Next!"
  • Bulykin
    #21078
    kikaptunk, Ancelotti-t pedig menesztették, ez már hivatalos!!!

  • Bulykin
    #21077
    na dehogy normális minőségben sehol nem lehet nézni a meccset -.-'

    +Drogba még a cserepadon sincs...
  • Barnabyka
    #21076
    csak hogy történjen már valami ma is!
    annak aki még esetleg nem látta..

  • Bulykin
    #21075
    jó hír, hogy a Chelsea tartalékcsapata bajnok lett!!!
  • Japep
    #21074

    Az Arsenal kikapott, így már tuti a második hely. Az igazság az, hogy ennél jobbat nem érdemeltünk... :S Sajnos. A MU-nak pedig gratulálok (igaz ők sem érdemelték meg, ilyen szánalmas PL-szezont rég láttam, és nem is akarok többet).
    Az évközi teljesítményünk után pedig ez is meglepetés.

    Jövőre "minimum" bajnoknak kell lennünk, hogy kivel/mivel, azt nem mi döntjük el, de vissza kell térni a helyünkre. GO BLUES!
  • Bulykin
    #21073
    kúrvajó ez az új mez!
    és hát a kezdő alapján...remélem nem szórakozzuk el...