24199
Chelsea Fan Club
  • szucsy89
    #21152
    Ti valóban jól jártatok, ellenben az Ő helyében nem léptem volna meg ezt a lépést, pont amiatt amit írtatok... hatalamas a teher rajta, mert mindenki Mourinho-féle sikereket vár el tőle, és hozzá hasonlítja, erre elmegy ugyanabba a klubba, ahová Mourinho ment...
  • WuFraZselic
    #21151
    Hát, ezzel számolni kell, ha kifizet valaki 15 milliót egy edzőért, akkor óriási teher lesz rajta és a játékosain
  • Japep
    #21150

    Jó edző, a Portóval ezt bebizonyította, csak még fiatal. Ami persze előnye is lehet, akár úgy, hogy nagyon sokáig nálunk maradhat.
    Az lesz a baj szerintem, hogy nem elég, hogy JM mellett tanult, ő a mestere, még rendre bejárja azt az utat is mint ő... és félő, hogy mindenki el is fogja várni tőle a JM-féle teljesítményt... :S
    Persze lehet, hogy hozza, lehet, hogy jobbat is, de ez akkor is nagy teher lehet neki. :S

    (Ha igaz, és jön hozzánk) kívánok neki nagyon sikeres és hosszú munkát nálunk.
  • WuFraZselic
    #21149
    nagyon jól jártatok szerintem

    15 milliót mondjuk hatalmas rizikó kiadni egy edzőért (példátlan), de sokat nyerhettek vele, ha beválik. Moratti nem merte meghúzni ezt a lépést, Abra igen (már ha igazak a hírek)
  • Japep
    #21148

    Nem tudom, de az is igaz, hogy az a része "egyes értesülések szerint"... tehát arra nem kell adni.
    A másik része elvileg hivatalos.

    Gondolom annyi lehet az előnye, hogy még lehet nem írt alá a Chelseahez, de ezzel is jelzi, hogy ő távozni akar - így biztossá téve ezt.
  • szucsy89
    #21147
    Ez miért jó, hogy maga fizeti ki? Nem lenne mind1 ha a Chelsea fizetné ki a Portonak?
  • Japep
    #21146

    "Villas Boas faxban közölte a klubbal ma, hogy érvényesíti a kivásárlási záradékát. Ezután aláír majd a Chelsea-hez. A Record szerint ő maga fizeti ki a 15 milliót (valószínűleg miután a Chelsea átulta neki).
    [...]
    Az FC Porto hivatalos weboldalán bejelentette, hogy Villas-Boas elhagyja a csapatot, mivel kifizették a kivásárlási összegét."


    Elvileg ez az a közlemény.
  • hedonist
    #21145
    remélem így lesz, de hinni majd csak a fotó után lehet... Robinho mezeket már lehetett rendelni a hivatalos oldalunkról anno:)
  • hedonist
    #21144
    Falcao-t én is adom:)
  • Oziris666
    #21143
    Őstehetség,ő legalább "szarja a gólokat" sokkal többre mennénk vele mint az ilyen 150csilliós Neylonnal!
  • Voyager5
    #21142


    Kurvajó ez az away mez!!
  • limperatore
    #21141
    már tuti
  • Krisz018
    #21140
    Még mindig nincs hivatalos bejelentés. Megszólalt viszont a Falcao ügynöke, aki azt mondta, hogy ha Villas-Boas valóban a Chelsea edzője, akkor az ügyfele is követheti őt (pontosabb, úgy fogalmazott, hogy normális ha AVB vinni akarja magával). A játékos kivásárlási ára 30 millió!
  • Japep
    #21139

    Ez nem tudom, mennyire hihető, mivel csak "sima" emberkék szerkesztik, de...

    Az angol Wikipedián AVB adatlapján mi szereplünk, és a Mi oldalunkon pedig ő van megnevezve...
    Tudom, ez még lehet semmit sem jelent, majd a hivatalos lesz hivatalos (persze ez alatt nem értem, hogy őt hivatalosan, nem tudom, kit).
  • hedonist
    #21138
    ismerős forgatókönyv lenne..: egy félig meddig ismeretlen portugál a Portoból, hoz néhány játékost is magával és kész a bajnokcsapat:)
  • hedonist
    #21137
    nem lenne rossz..
  • limperatore
    #21136
    abra kifogja fizetni villas boas 15m-s árát
  • hedonist
    #21135
    A zene a lényeg? nem.. tehát jó.
  • Pares
    #21134
    Ha nem lenne benne a videóban ez a genny zene, akkor jó lett volna.
  • hedonist
    #21133
    Ez a gyerek jön hozzánk:)

    De valszeg rögtön megy is kölcsönbe az Anderlechtbe. aztán majd olyan 20-21 évesen csatlakozik:)


  • hedonist
    #21132
    Jó én azt mondom erre később térjünk vissza, nincs értelme a jövőről vitatkozni, én egyszerűen csak úgy érzem, ebből a gyerekből tényleg lesz valami, mert a hipertehetsége mellett megvan benne az az erő, ami miatt ki fogja tudni taposni magának az utat a csúcsra, ellentétben az általad említett Robinhoval.
  • Pethy23
    #21131
    Robinho-ból se lett aranylabdás...
  • hedonist
    #21130
    "Már így is böven elég brazilunk van söt..." ebből 1! hozza azt a szintet, amit én elvárnék a csapatunktól, ez nyílvánvalóan David Luiz, az meg,h sokat gondol magáról meg nem szimpi, hát én leszarom, és pár év múlva, amikor aranylabdás lesz és egy szinten emlegetik majd Messivel és Cristianoval, akkor majd azt fogjuk mondani, h hát nem volt szimpi...?

    Ezt be*optuk én azt mondom, lehetett volna egy zsenink.
    De még lehet egy másikunk, ha sikerül Pastore-ért kicsengetni azt a nem kevés summát, amit Zamparini kér érte, de sztem ő is tipikusan az a fiatal gyerek akiért mindegy,h Abra 30-at vagy 40-et csenget:)
  • Oziris666
    #21129
    Már így is böven elég brazilunk van söt...
  • Pethy23
    #21128
    Hála a magasságosnak. Nagyon nem szimpi a gyerek, túl sokat képzel magáról...
  • hedonist
    #21127
    Hát egy brazil inkább választja a spanyolokat, mint az angolokat.sajnos..

    lecsúszunk a következő évek nagy futbalistájáról...
  • Bulykin
    #21126
    Neymar meg úgy néz ki a Realba megy -.-
  • Bulykin
    #21125
    Hilario egy évvel hosszabbított!
  • kuzco007
    #21124
    OFF: Ha van kedvetek egy kispályás focitornához, akkor jelentkezzetek, mint a FIFAHUNGARY főszerkesztője szervezünk egy ilyen tornát. Jelentkezés és bővebb információk itt: http://www.fifahungary.hu/hirek/Focizz_velunk_nyeremenyek és http://www.facebook.com/event.php?eid=215503108481511
  • Pares
    #21123
    Szerintem nagyon jó lett!
  • hedonist
    #21122
    Japep jelentkezhetnél a Chelseahez mezdizájnernek.
  • hedonist
    #21121
    Akkor csak szerintem kínaipiaci fless?:D
  • Oziris666
    #21120
    ez zsír nagyon!
  • szucsy89
    #21119
    OMG ez gecijó!
  • Krisz018
    #21118


  • Krisz018
    #21117




    NEW Chelsea FC 2011/2012 Away Kit
  • Bulykin
    #21116
  • Bulykin
    #21115
  • hedonist
    #21114
    Én figyelem a tarcsit meg az u18-unkat is. tele vagyunk nagyon jó játékosokkal.
  • Pares
    #21113
    Nem győztek, így jön, és punk-tum!