24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #21192

    Hát elég gyenge egy meccs volt, de hát még csak az elején vagyunk. :)
    Reméljük azért lassacskán, de fejlődünk az előszezon alatt is, hogy összerázódva kezdjük meg az idei PL-t.

    GO BLUES !
  • Japep
    #21191

    Igen, jó lesz már látni egyet.
    Köszi szépen. :)
  • banok
    #21190
    Ma játszotok egy felkészülési meccset
    16.00 Portsmouth-Chelsea
    tv: Digisport hu/sk/cz, Digisport 2 ro , Chelsea TV
    streamek:
  • hedonist
    #21189
    Van róla több infó is?:)
  • hedonist
    #21188

    "Reports in Thursday's press claims Spurs star Luka Modric has handed in a transfer request in a bid to force a move to Chelsea. "

    :O

    Az nem lenne szar.
  • Bulykin
    #21187
    amúgy igazoltunk a barcától egy fiatal srácot...
  • Japep
    #21186



    Egy lehetséges verzió (általában nem légbőlkapottak), nekem nagyon tetszik, sokkal, de sokkal jobb, mint a fekete. :)
    Egy ilyet lehet venni kellene, ha ez lesz... az a gáz, hogy a hazai is nagyon tetszik... :S :D
  • asfa
    #21185
    hát ezt én is remélem :D
  • pilboy
    #21184
    vagy csak simán VB :P
  • szucsy89
    #21183
    van neki, répácska :D de írhatod AVB-nek is :D
  • Pares
    #21182
    Remélem az új edző (találjunk már valami bece nevet szegénynek) felismeri, hogy szegény Ferreira valamilyen ismeretlen baleset következtében két láb-amputáció után fa lábakkal focizik, és elküldi a jó büdös *** anyjába.
  • asfa
    #21181
    hát ha a válogatott meccseket vesszük alapul, Messi cserepadozna Barcelonában egyfolytában, ugyanis nulla amit Argentínában művel.. A többivel egyetértek, Anelka, rég nem kell ebbe a csapatba, azon kívül hogy néha rúg egy gólt, hátráltatja a csapatot, és egy értelmes passza sincs..
    Ramires szerintem hajt, és jól szokott már játszani, bár majd az új idényben kiderül teljesen
  • pilboy
    #21180
    ramires esete hasonlít klébersonéra, amikor hozzánk került...
  • hedonist
    #21179
    Néztem tegnap a Brazília - Venezuela Copa America meccset.. azon kívül, hogy 0-0 lett és, hogy amúgy a brazilok szemetgyönyörködtetően játszanak, még az tűnhetett fel a nézőnek, hogy Ramires volt a feketepéter a csapatban.. Nem is értem hogyan fér be ebbe a válogatottba, szörnyen ügyetlen volt és, ha egy sima passzon kívül próbált valamit, belesült. Szerintem tőle is meg kéne válnunk Anelka, Kalou és Ferreira után..
  • Pethy23
    #21178
    ... helyett legközelebb .
    :D
  • Bulykin
    #21177
    nem mondtam hogy baj :D
  • Pethy23
    #21176
    És ez miért baj?
    Ott legalább több lehetőséget kap, és 1 év múlva akár visszahívható.
  • Bulykin
    #21175
    Bruma is ment a Hamburgba kölcsönbe...
  • Pares
    #21174
    Na! Erre nem számítottam!
  • hedonist
    #21173
    Roberto Di Matteo visszatért hozzánk! Villas asszisztense lesz.

    2 évig volt a WBA edzője, nem rossz eredményekkel.
  • hedonist
    #21172
    remélem, h ezt a 3 évet, amit kínáltak neki kitölti, és, ha ezalatt az időszak alatt bizonyít, akkor megérdemel egy hosszútávú szerződést! csak Abra várja ki ezt a 3 évet minimum:)
  • Japep
    #21171

    Ezt még nem tudhatjuk, nem hasonlíthatjuk senkihez, míg nem látjuk mit alkot velünk. Sokaknak beletört már a bicskája a Chelseabe.
    De én remélem a legjobbakat és tényleg jó lenne már egy edző hosszú távra - remélem ő alkalmas lesz rá.
  • Pethy23
    #21170
    Az biztos hogy 0-1 otthoni vereség után nem csak a bal szemöldökét vonja fel 2x :)
  • Japep
    #21169

    Megfigyelő volt, meg segédedző is, az Internél úgy tudom már csak segédedző volt JM mellett.

    Én örülök neki nagyon, tetszik a szemlélete, a felfogása és a tervei. :)
    Amúgy is örültem neki, de az első itteni interjúja meggyőzött még jobban.

    Sok sikert neki! Várom már a kezdetet... GO BLUES!
  • Pethy23
    #21168
    Segítője igen, asszem meccsekről írt elemzéseket.
  • hedonist
    #21167
    Hivatalosan JM "Assistant"-ja volt.
  • Pethy23
    #21166
    Megfigyelő volt, közelében nem volt itt még az edzői poszthoz:)
  • szucsy89
    #21165
    Már ekkor Mou másodedzője volt? :O Itt még milyen fiatal lehetett :D
  • Pares
    #21164
    Disz iz dö bigining of ö bjutiful frendsip!
  • Pares
    #21163
    Mán' meg is nyertűűűűűk?
  • hedonist
    #21162
    Nem ismeretlen számára sem a klub, sem a győzelem velünk:)

  • hedonist
    #21161
    Végre aki tud is angolul:)
  • hedonist
    #21160
    Fent van az oldalunkon is:)))

    Na végre akkor elkezdheti időben a csapatépítést a szezonra:)
  • davidragon
    #21159
    "Chelsea have confirmed Andre Villas-Boas as their new manager!"
  • hedonist
    #21158
    igen sajnos ez jellemző ránk, ott volt Sinclair, Boussoufa, Stoch stb, most Arnesen távoztával lenyúlt pár tehetséget megintcsak..

    De, ha így nincs türelmük a vezetőknek, akkor sajnos ez lesz..
    talán McEachran beépül majd, Kakutaval együtt.

    Közben Breaking:

    VILLAS-BOAS INTEREST CONFIRMED

    Chelsea Football Club released the following statement on Tuesday evening:

    'We note that the release clause of Andre Villas-Boas has been activated. We can at this time confirm our interest in him and hope to reach agreement with him on personal terms and make a further announcement in the near future.'

    CFC.COM

  • Japep
    #21157

    Persze, nekünk nem kerül semmibe, meg igen, mi mindig örülünk az újaknak.
    Ami hiányzik, hogy ne vegyünk valakit, hanem az utánpótlásból építsünk be - mert elküldünk mindenkit azzal, hogy "nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket". Azért ne mondja nekem senki, hogy egy csapat csak venni tud nagy játékosokat, nevelni meg nem. Ez a Realnak profilja, és nekik valahogy is el fogadom, sőt, elvárom. :)
    Nem hiszem, hogy ennyi béna megfigyelő van a Chelseanél. :)
  • hedonist
    #21156
    Gondolkodtam. Mégsem értek egyet mindenben:) Arra gondolok pontosan, hogy kell-e költekeznünk játékosokra, és szerintem kell, mert egy el- és megfáradt csapat, aminek sztem pont egy ilyen fiatalos lendületes, de céltudatos edzőre van szüksége, aki bizonyos fásult játékosokat még egyszer fel tud ébreszteni csipkerózsika álmából, vagy le cseréli a szerinte megfelelő játékosokra. És, ha nekünk ez kell, ez hozza meg az áttörést, akkor az meglátásom szerint meg ér bármennyit, ami Roman pénztárcájából kifér. Főleg, hogy ez nekünk fanoknak semmibe sem kerül:D
  • hedonist
    #21155
    Egyetértek mindenben, viszont én nem félek, hogy ne lenne sikeres nálunk. Szerintem ő tipikusan az a győztes típus.

    Elolvastam mindent róla, hihetetlen, hogy milyen tudatosan és felépítve vezette eddig a saját karrierjét.

    Académicaból egy idény alatt romokban heverő kiesőjelöltből erős középcsapatot alkotott, bejutott a portugál ligakupa elődöntőjébe, ahol pont a Portótol kapott ki, asszem 1-0 ra. Ide amúgy az Intertől jött, amikor JM tovább állt a Realhoz ő úgy döntött,h eljött az ideje,h maga is edző legyen.. Lehet, hogy korán, de biztosan nem túl korán:)
  • bakkerman
    #21154
    szerintem óriási dolog lenne,ha rögtön első évében megnyerné a PL-t a Chelseavel!!! Azért ne feledjük,a portugál bajnokságból jött,ahol jó ha harcol a bajnoki címért 3 csapat,sokkal könyebb pontvadászat mint a PL,és még mindig csak 33-34(???) éves,szal ha jövőre megnyeritek vele a PL-t akkor minden elismerésem az övé.
  • Japep
    #21153

    Igen, pontosan.
    Remélem ha "csak" bajnokságot nyer nem teszi ki őt is a vezetőség... :S
    Jó lenne már egy edzőre hosszútávon számítani.
    Remélem meglesz benne, ami kell - most ez alatt nem is az azonnali trófeákat értem, hanem az értelmes játékot, ami pl. CA-nál sokszor nem látszódott. :S

    Az meg hogy megéri e a 15 milliót - remélem.
    Azért durva ez a nagy költekezés úgy, hogy elvileg jön a szabály, hogy profittal kell rendelkezni az európai porondhoz... :S
    Remélem a többi nem igaz, és nem hozzuk a többi Porto-s embert - nem is azért, mert nem kellenének, hanem mert irreálisan magas a kivásárlási áruk (pl. Hulk ha jól láttam 100m... vicc - tudom, csak jelképes, de akkor is).