24199
Chelsea Fan Club
  • Oziris666
    #21352
    Majd ha elkezdődik a 3frontos háború(Bl,kupa még) akkor majd kiderül h hogy bírja a city a megpróbáltatásokat!

    A poolt énse várom 4.nél előrébb, de nekik meg iszonyat előny h csak a bajnokságra kell koncentrálniuk... okozhatnak meglepit Suarezék
  • pilboy
    #21351
    loptam face-re :D
  • Barnabyka
    #21350
    Torres: 21 meccs 1 gól
    Mata: 21perc 1 gól

    Hmm, hmm :D
  • hedonist
    #21349
    Én nem mondtam, h lefutott csak most nagyon el kapták a fonalat, ne felejtsétek el a Cityt is megverték szép játékkal! Csak azt mondom, hogy bravúr lesz, ha megverjük őket 2 forduló mulva.
  • Japep
    #21348

    Igen, ez igaz.

    Hát ja, még próbálgat ő is, eddig a 3 meccsen (min.) 3 taktikát próbált ki - csak eltalálja és akkor meglátjuk, mire vagyunk képesek. Még a kezdő sem tiszta senkinek.
  • WuFraZselic
    #21347
    nem lefutott még ez a bajnokság, bár elég kemény erődemonstráció zajlik a két manchesteri klub részéről :D

    viszont egyértelműen ti vagytok hátrányban az új edző miatt, de Boas remek edző, úgyhogy garantáltan ott lesztek a végelszámolásnál - a pool viszont kétlem
  • szucsy89
    #21346
    Tavaly a dupla 6-0 után mindenki nektek adta a bajnokságot, aztán mi lett a vége...
  • Japep
    #21345

    Azért az, hogy iszonyú erős, nem hiszem el, bocs. :)
    Elhiszem, hogy most nagyon jól játszottak egy ilyen Arsenal ellen, de azért nem mondhatni, hogy már bajnokok. A Tottenham is vergődik, őket verték még el jobban, viszont a WBA ellen szenvedtek.
    Persze, erősek, úgy néz ki, eddig jobbak, mint mi, de azért nem kell (még) elszállni.
    Nem akarok én kötekedni veled, ez csak az én véleményem.
  • hedonist
    #21344
    City is, de én néztem a meccset, függetlenül,h szét van esve az Arsenal, iszonyú erős a MU:S
  • Japep
    #21343

    Nem láttam a meccset, de azért itt inkább az Arsenal volt gyenge szerintem. Ha már gatyafelkötés, akkor City... :S Szerintem.
  • hedonist
    #21342
    Fel kell kötnünk a gatyánkat a MU ellen majd:)
  • Japep
    #21341

    Az biztos... :S
  • Rash87
    #21340
    Az akkor jó,szerencsésen megúszta,rossz volt nézni,ahogy esett :\
  • hedonist
    #21339
    jajdejó, nagyon rossz volt így látni a hero-t:) közönség óriási volt végig énekelt. Mielőbbi jobbulást és várjuk vissza!

    Más: nagyon friss dolog egyelőre komoly oldal nem erősítette meg, de twitterén utalt arra Gregory van der Wiel, hogy csatlakozik hozzánk, egyes angol lapok írták csak meg egyelőre, meglátjuk!

    Ami biztos, hogy Abra egy utolsó ajánlatott tett Modricért 40m-ért..

    És igazoltunk a Chivas-tól (ahonnan Chicharito jött a MU-ba) egy fiatal mehikói hombre-t , 20 éves csatár Ulises Davila

    épül a jövő:)
  • Japep
    #21338

    Szerencsére semmi komoly, már tegnap kiengedték a kórházból, "csak" egy enyhe agyrázkódás - megfigyelik az állapotát.
  • Rash87
    #21337
    Drogbával mi lett? Nagyon durva volt,ami tnap történt vele.
  • Japep
    #21336

    Köszi.
  • banok
    #21335
    Chelsea-Norwich 3-1 ::: összefoglaló
  • hedonist
    #21334
  • hedonist
    #21333
    MATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • hedonist
    #21332
    Lukaku eddig tetszik!
  • hedonist
    #21331
    igen az nagy passz volt!
  • hedonist
    #21330
    alap 11-es végre meg is adják...
  • IXEMGabeo
    #21329
    és ott a győzelem. Nem bírom Anelkát, de szépen szöktette Ramirest...11-es
  • IXEMGabeo
    #21328
    én egy napon születtem vele, ő is március 11-ei:D
  • hedonist
    #21327
    Persze, h szarul esett mivel már elvesztette eszméletét még a levegőben:(
    nagyon rosszul találta el a kapus...
    Reméljük nem történt komoly baj!
  • IXEMGabeo
    #21326
    szegény Drogba szarul esett nagyon:( nem mozdul
  • hedonist
    #21325
    Mást megint csak nem tudok leszűrni, mint hogy Lampard iszonyúan lassítja és töri a játékot, Malouda is csak rontott ma és többször látszott,h nincs ötlete egyáltalán merre cselezzen...
  • hedonist
    #21324
    Mekkora gól Bosi:D
  • hedonist
    #21323
    40 Hilario

    17 Jose Bosingwa

    2 Branislav Ivanovic

    26 John Terry (c)

    3 Ashley Cole

    7 Ramires

    12 John Mikel Obi

    15 Florent Malouda

    8 Frank Lampard

    9 Fernando Torres

    11 Didier Drogba

    4-4-2 gyémántban kezdünk

    Cserék: 22 Turnbull, 33 Alex, 19 Ferreira, 20 McEachran, 10 Mata, 39 Anelka, 18 Lukaku
  • banok
    #21322
    domain és szerver problémáik vannak, új címük lesz.
  • hedonist
    #21321
    Köszönjük!

    Banok amúgy tudsz valamit a myp2p-ről? hetek óta off.
  • banok
    #21320
    16.00 Chelsea-Norwich
    tv: Digisport hu/sk/cz
    streamek:
  • Rash87
    #21319
    Genk-el jól jártok, mert ott van 2 magyar. Azaz egyértelmű hogy a TV2 a Ti meccseiteket fogja adni (szerintem) :)
  • hedonist
    #21318
    MATA 10

    Yossi felajánlotta a 10-est Matanak, mert neki ez csak egy szám, és nem a szerencse száma, ami a 15-ös. Benayoun a 30-ast viseli.
  • hedonist
    #21317
    Moutinho. max 40-ért, annyi a kivásárlási ára, ha nem engednék el.
  • Barnabyka
    #21316
    Kérdés, hogy vajon ki lehet a kiszemelt, kiszemeltek között..Én személy szerint egy Hamsik-ot is nagyon szívesen látnék (:
  • hedonist
    #21315
    Nem lesz rossz ez a csoport, Valencia mindig jó ellenfél, Leverkusen kemény Gnekkel nyílván nem lesz gond. legalább izgi lesz, de első hely meglesz.

    AVB nyilatkozott:

    “I’ve made it public we might need to add to midfield. I’m not going to wait for a specific player until Aug 31. I will bring somebody in.”

    Aki nem érti annyi a lényege, h nyíltan megmondta,h kell egy középpályás és nem fog várni egy bizonyos játékosra Auugusztus 31 ig. Valaki érkezni fog biztosan!

    Adom!
  • Japep
    #21314

    Az E-csoportba kerültünk, ellenfeleink a Valencia (Mata miatt fogadni mertem volna rá), a Leverkusen (itt Ballack játszik még, ha minden igaz) és a Genk (nekik a kapusukat pedig megvettük).
    Nem nehéz annyira, nem is könnyű, de szerintem egy 4-2-0-val hozni lehet. Go Blues!
  • Japep
    #21313

    Ma BL-sorsolás, sajnos nem látom. Akitől talán félhetünk egy kicsit, az a Milan, de normális esetben azért nem veszélyeztetheti senki a csoport elsőséget. Go Blues!