24199
Chelsea Fan Club
  • Oziris666
    #21472
    Hát pedig mostanában elég jól játszott az utsó 3meccset gólok,golpasszok!
  • Dean Winchester
    #21471
    aha , hát nem is név alapján hanem akkor mi alapján? :D mert hogy torres nem valami jó , az árához képest meg überfosadék :D szóval érdekes...

    André Villas-Boas, a Chelsea menedzsere "figyelmeztetett" arra, hogy csak azért nem fog valakit berakni együttesébe, mert sztár.

    Frank Lampard a hírek szerint nagyon nehezen viseli, hogy a jelek szerint nem meghatározó tagja a londoni Kékeknek, s a brit lapok is már az esetleges távozásáról írnak.

    Ez fő téma mostanság a Chelsea-vel kapcsolatban, de Villas-Boas jelezte, hogy nem a nevek alapján válogat, vagyis senkinek sincsen garantált helye a kezdőben, ráadásul korábban utalt arra, hogy szükség van a rotációra.
  • Rockynhooo
    #21470
  • Barnabyka
    #21469
    Ma már jobban megéri sörbe fektetni, mint Drogba!
  • hedonist
    #21468
    Erre céloztam én is, néha azt sem tudja, merre támadunk!:)

    szörnyű labdavesztései vannak, kritikus pillanatokban, emellett, meg néha olyat húz, h hihetetlen, mint pl. most a Swansea ellen 16 oson átemelte a jobbjára küllővel csak sajna mellé célzott.
  • Oziris666
    #21467
    Igen ,de Ramires is akkor jó ha van mellette más védekezöközéppályás,mert akkor amit nagyon tud futhat bátran elörre(kegyetlen gyors robbanékony),de például ha nincs mögötte egy Mikel akkor labdaveszténél szopó van...

    Nálam még mindig kétarcú a srác vannak zseni húzásai(lásd tegnapi csele) de vannak olyan labdabuta momentumai is néha h rossz nézni:P
  • Bulykin
    #21466
    én is így gondolom és bárki bármit mondd Ramires is nagyon hasznos tagja a csapatnak! :P
  • Oziris666
    #21465
    Szar ügy,jelen pillanatban nélküle jobb,gyorsabb,dinamikusabb a középpálya meg az egész csapat...
  • Japep
    #21464

    Ezt elvileg Boas cáfolta, hogy balhé lett volna belőle.
  • Bulykin
    #21463
    Lamps amúgy megsértődött h nem ő állt be, duzzogva bement rögtön az öltözőbe...
  • hedonist
    #21462
    Egyetértek! Torres egyre jobb, bár, h kiállítatta magát nem is értem.. kár, mert most így ki kell hagynia! Drogba etalon, beáll 10 perc alatt befűzi az összes védőt, harcol, aztán lő vakon egy nagyon okos gólt. agyrázkódás után:D AVB megmerte húzni, h Lampardot kihagyta, ezért elismerés, kár,h nincs több kp-nk, mert, ha még Ramirest is kihagyja tökéletes! 2 gólja ellenére, ha valaki nézte a meccset tudja miről beszélek...
  • Japep
    #21461

    Valóban. :D
  • davidragon
    #21460
    Botlott a MU, így még értékesebb a mai győzelem. GO BLUES!
  • Japep
    #21459

    Nyertünk, az eredmény meggyőző, a játék kevésbé, de a lényeg a 3 pont.
    Torres góljának örültem, a piros meg butaság volt... :S
    Remélem szerdán folytatjuk a BL-ben a "menetelést". :)

    GO BLUES!
  • Japep
    #21458

    Köszönjük.
  • banok
    #21457
    16.00 Chelsea-Swansea
    tv: Digisport hu
    streamek :
  • Bulykin
    #21456
    stream-et tud valaki mára?
    melóból akarom nézni... :P
  • Japep
    #21455

    Igen. Bár ezt hülyeségnek tartottam részünkről, de annyira azért nem zavar, én tökéletesen megvagyok elégedve Mikellel, nem beszélve Essienről. :)
  • bakkerman
    #21454
    most ha haza akarnék beszélni akkor azt mondanám,hogy látszik hol nevelkedett...:DDDD de amúgy tényleg kibaszott jól jártatok vele,opciót kaptunk rá amúgy? Már nem emlékszem :/
  • Kocka08
    #21453
    Igen, Romeu jó volt.
    De Lampard is jó volt ma a kihagyott tizi ellenére, végre lendületesen jól játszott.
    Lukaku tol várnék többet.
  • Pethy23
    #21452
    Nekem is feltűnt, idén még senki nem játszott ilyen jól azon a poszton.
  • Bulykin
    #21451
    ez a Romeu gyerekek nagyon nagy játékos már most...
  • Japep
    #21450

    Szerintem nem volt vele gond. Egész életében vagy jobbra, vagy középre lőtte, most is.
    Amúgy jó meccs volt, de meglátszódott az emberhátrány. Kíváncsi lettem volna Joshra, ha fent marad. Nyertünk, ez a lényeg. :)
  • bonebeni
    #21449
    szegény lampardnak már a tizenegyesei sem a régiek :(
  • Japep
    #21448

    Tetszik... :)
    Röviden ennyi. Azért jó lett volna, ha Sturridge nem ér bele, mert szerintem érvényes lett volna Josh gólja... :S
    De majd a másodikban. GO BLUES!
  • Bulykin
    #21447
    http://forum.wiziwig.eu/threads/60534-Wednesday-s-Football-Links
  • Japep
    #21446

    Nem adja elvileg, most ezt kaptam, innen nekem megy szépen az első linkről - igaz SopCast kell hozzá, szerencsére valahonnan van a gépemen... :S :D

    GO BLUES!
  • Kocka08
    #21445
    Nagy köszönet, remélem jó lesz.
  • Japep
    #21444

    Valószínű nem adja a Chelsea TV... :S
  • Japep
    #21443

    Elvileg itt adják, bár még a Leverkusen elleni meccs összefoglalója megy - de elég jó a kép.
  • Kocka08
    #21442
    Lassan kezdődik a meccs, de h hol nézem az jó kérdés..
  • Bencee7
    #21441
    Szerintem is. Tény, hogy most nem megy neki, de hát kinek nincs szar időszaka? Most épp nem megy, ennyi, azért nem kell leírni
  • Kocka08
    #21440
    Azért ez nagy túlzás szerintem :)
  • Oziris666
    #21439
    Lassan Lampard nálam ott tart h kb. mint Makelele a végén(hozzátéve h Lampard messze nem nyujt olyan klasszis játékot mint a francia akkor 40hez közel) h játszon csak a bl meccseken vagy le kell ültetni a padra mert jelen pillanatba ha ő a pályán van az egyenlő az emberhátránnyal...
    Hiába szeretjük már leszálló ágban van,sőt teljesítményét nézve már leszállt...
    Fiatalítás kell nemcsak a keretben hanem a pályán is és a lendületes játékosokat játszatni!
  • Bulykin
    #21438
    na én kíváncsi leszek erre a ligakupa meccsre, Josh McEachran, Ryan Bertrand, Oriol Romeu, valamint Romelu Lukaku is kezdő lesz és Drogba is visszatérhet!

    GO BLUES!!!
  • Japep
    #21437

    Én is.
    Bár sajnos pont, hogy nem látjuk, nem adja semmi... :S
    Inkább adnak egy Brighton-L'pool meccset (ha jól tudom, valami ilyesmivel játszik), marad a stream... :S
    Remélem továbblépnek, bár a fiataloknak lehet nagyobb falat azért a Fulham.
  • Bencee7
    #21436
    Egyetértek! Sturridge nagyot lépett előre, lehet, hogy jót tett neki a Bolton? :)
    Annak külön örülök, hogy AVB is támogatja azt a felfogást, miszerint a kupameccseken a fiatalokat kell favorizálni. Jó lesz látni McEachran-t és Sturridge-t is a pályán, lehetőleg végig :)

    éééés holnap Ligakupa, kíváncsi leszek :D
  • Kocka08
    #21435
    Igen, Sturridge nekem is tetszik, klasszis lesz belőle hamarosan, de a Mu ellen nagyon nem ment neki sajnos :/
  • hedonist
    #21434
    Szerintem is felfelé haladunk mindenképp! Pár hónap és nem nyer ilyen simán a MU, sőt én azt mondom,h a pecheinket leszámítva, na meg a hihetetlen védelmi hibákat, meccsben voltunk már most, és látszik,h jött két játékosabb futbalista, meg Sturridge kezdőbe került és már is pörög a játék, folyik a labda.
  • hedonist
    #21433
    Ramiresre gondoltam:) Barmennyire is kritikus vagyok lamparddal őt sose küldeném el.