24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #21512
    Jó hír viszont, hogy Modric nem tett le arról, hogy hozzánk igazoljon, ugyanis nem fogja aláírni a Spurs új szerződéshosszabbítási ajánlatát.
  • Bulykin
    #21511
    én csak annyit olvastam hogy nem tagadta h januárban el akar menni...
    Kalou is állítólag már akkor elmehet ha lesz kérője :/
  • hedonist
    #21510
    bár igaz volna:D
  • szucsy89
    #21509
    Elvileg Boas megerősítette, hogy Anelka Januártól a Milanban folytatja... tudtok erről valamit?
  • Bulykin
    #21508
    a Chelsea tartalékokban pedig kezdőként lépett pályára Lukaku és góllal hálálta meg a bizalmat :)

    A.Cole pedig ha jól tudom hosszabbítani fog újabb 3 évre ír alá!!!
  • Bencee7
    #21507
    Egyetértek! Mata és Sturridge hihhetetlenjó volt
    Ramires-ről tudni valamit? Remélem semmi komoly
  • hedonist
    #21506
    Romeu tényleg komoly játékos, de nálam Mata és Sturridge játéka.. elképesztő miket megcsináltak néha!
  • Kocka08
    #21505
    Köszi :)
  • banok
    #21504
    Chelsea-Everton 3-1 ::: összefoglaló
  • Kocka08
    #21503
    Sajnos csak az első 20 percet láttam a meccsből.
    Ha valaki tud összefoglalót azt megköszönném :)
    Lamps h játszott?
  • Pethy23
    #21502
    Az már most látszik mennyivel sokoldalúbb Oriol mint Mikel. Olyan ütemérzékkel lép közbe mint senki más. Remélem elkövetkezendő 2 BL meccsen kap 90 percet.
  • Japep
    #21501

    Ahogy a kommentátor is mondta, 4 gól, és más semmi... de legalább szép gólok voltak a mieink. :)
    Igaz ha minden csapatot képesek vagyunk így lefogni, mint az Evertont, akkor nem szóltam semmit. De azért látszik, hogy merre kell még menni, viszont jó hír, hogy rajta vagyunk.
    GO BLUES!
  • Kocka08
    #21500
    Újabb hatalmas köszönet :)
  • banok
    #21499
    18.30 Chelsea-Everton
    tv: Digisport Plus hu
    streamek:
  • Japep
    #21498

    Üdv,

    újraindult a Foci Kvíz topik) - ez egy olyan topik, ahol a focirajongók összemérhetik tudásukat kedvenc sportjukkal kapcsolatban. Ha van kedved, nézz be!

    Szép napot!


    Ezt az üzenetet pzoli00 kérésére továbbítom nektek, akinek van hozzá kedve, menjen nyugodtan. Jó szórakozást. :)
  • hedonist
    #21497
    Csak Bogdánt sajnálom:S nagyon szarul védett, vajon ennyire be volt szarva?:D
  • Japep
    #21496

    Köszönjük!
  • banok
    #21495
    Bolton-Chelsea 1-5 ::: 17 perces összefoglaló
  • Bencee7
    #21494
    Összefoglaló alapján jó meccs lehetett, kár, hogy nem láttam :(
    SuperFrankie is back!
  • bonebeni
    #21493
    Lampard bácsi mégiscsak bizonyít
  • vili 27
    #21492
    Én csak az utolsó két gólt láttam. Óriási két potyát kapott a magyar kapus Bogdán Ádám. Nem volnék a helyében.
    "egy spurs szurkoló"
  • Japep
    #21491

    Köszönjük!

    30 percet kések, erre miről maradok le... :o
    Nem bocsájtom meg magamnak... :S :D

    GO BLUES!
  • davidragon
    #21490
    potyognak a gólok... :)
  • banok
    #21489
    14.30 Bolton-Chelsea
    streamek:

    magyar tv nem adja élőben
  • Oziris666
    #21488
    Persze h megérdemeltük,a Valencia is mindent kihagyott,igaz nem akkorákat mint mi!
  • hedonist
    #21487
    mennyi elpuskázott helyzet:S megérdemeltük, még, ha a vége fájó is! mind1 X idegenben jó lesz itthonra!

    Ez a Valen X-elt a Barcával!!!
  • Oziris666
    #21486
    Az felháborító h kb. 5ször tiszta ziccerbe pár méterröl mindig a kapusba rúgjuk!
  • chrissparduc
    #21485
    Nem értem, hogy lehet ilyent csinálni? Még ha közelről kézen rúgják azt mondom oké, de hát 20 métert szállt az a rohadt labda! Ezt más csapatoknál is láttam már és akkor sem értettem, de ez különösen fájt most!
  • Takezó
    #21484
    azért ez a bíró is egy nagy faszkalap...
  • Pethy23
    #21483
    Felháborító ez a nyomorék Kalou mit csinált...
  • Kocka08
    #21482
    Lampard :) Így van!!!
  • Kocka08
    #21481
    Erős ez a Valencia.
  • Kocka08
    #21480
    Isten király vagy Banok mint mindig :D
    Kösziiiii
  • banok
    #21479
    streamek a Valencia-Chelsea meccshez
  • chrissparduc
    #21478
    Nekem i sjól jönne a stream. :S
  • Kocka08
    #21477
    Lesz még ideje visszahozni az árát, de vissza is fogja biztos vagyok benne.

    Egy jó stream kéne és boldog ember lennék estére :S
  • Japep
    #21476

    Persze, már kezd bizonyítani, de Dean-nek igaza van, az árához képest alulteljesít... nem azért fizetünk ki valakiért X milliót (sok-sok X-et), hogy huszonvalahány meccsen ne lőjön gólt. Szóval ilyen értelemben ráfizetés volt. Reméljük innentől beindul majd. Ha lő meccsenként 2-t, kiegyenlítette a cechet... :D

    Mára én egy 1-1-es döntetlent jósolok, főleg a kezdőt látva, de ne legyen igazam. Ebből a csoportból veretlenül kell továbbmenni, itt viszont papíron belefér az X. De ettől függetlenül nyerjünk... :D
    GO BLUES!
  • Barnabyka
    #21475
    Valencia: D. Alves; Miguel, Rami, Víctor Ruiz, Jordi Alba; Albelda, Éver; Pablo, Canales, Mathieu; Soldado.
    Cserék: Guaita, Bruno Saltor, Maduro, Feghouli, Parejo, Piatti
    Chelsea: Cech, Bosingwa, D. Luiz, Terry, A. Cole, Ramires, Mikel, Lampard, Mata, Malouda, Torres
    Cserék: Turnbull, Ivanovics, Romeu, Meireles, Kalou, Anelka, Drogba


    Ez Lampard napja lezs valamiért úgy érzem..meg lehet korai de ha ezt a meccset behúzzuk fél lábbal továbbjutottunk..C'mon Chelsea!
  • Kocka08
    #21474
    Akkor is volt, hogy jól csak eredménytelenül.
    De könyörgöm hagyjuk ezt a Torres témát, nem belőle áll a Chelsea és amúgy is már bizonyít meccsek óta, hogy a régi.
  • Dean Winchester
    #21473
    és előtte?