24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #21432

    Hát igen, és sajnos tavaly is ilyen volt már... :S
    Lassan lehet, hogy el kell gondolkodnia a visszavonulásról, mert nagyon nem szeretnénk azt látni, hogy utolsó évében csak padozik, esetleg még oda se férjen be... :S
    Persze ezt még mind megcáfolhatja, mert pl. Meireles, akit a helyére igazoltunk sem csillog mindig, most pl. egyformák voltak a MU ellen.

    Amúgy - hozzáteszem idén még nem láttam Barca-meccset - szerintem pont a Barca játszik úgy, hogy a labdabirtoklás ürügyén a kapusukig sem szégyellik visszavinni a labdát, ezt elég sokszor meg is csinálják - amiért Angliában kifütyülnék őket a saját szurkolóik, mint néha minket is, mikor szorult helyzetben Cech-re bízzuk a labdát. Félre ne értsetek, senkinek egy szava sem lehet a Barca ellen, ezt trófeák bizonyítják, de hosszútávon a játékuk szerintem csak egy Barca-szurkolónak lehet élvezetes, mint anno nekünk, mikor mindenki másnak rossz volt nézni egy Chelsea-meccset JM alatt, kivéve persze nekünk.
  • Bencee7
    #21431
    dettó Lampard volt mindig is, és marad is a kedvenc játékosom!
    De amúgy szerintem csak hedonist-nak van nagyon a begyében Lamps, ha valaki/egész csapat szarul játszik ő az első akit kiemel, hogy mekkora szar.
    Ki, hogy látja, értem én...te így, én úgy.

    Látszik, hogy nincs éppen a toppon. Vannak nagyon jó meglátásai, gyönyörű passzok, de a régi messziről meg szabadrúgásból góllövős Lamps nagyon hiányzik :( mostanában csak az alibi passzos, hátrafele indulós dolog van meg...és nem is tetszik.

    Barcának a játékában pl azt szeretem, hogy nem tojik be egyik játékos sem, ha nála a labda középpályán és rámegy valaki. Megcsinál egy cselt és megy tovább, előre persze és nem hátrafelé passzolva. Ezt hiányolom nagyon a csapatból. Sok passzos játékba kezdünk belejönni (szerintem), jó lesz ez, csak idő kell...én bízom AVB-ban :D
  • Japep
    #21430

    Persze én is sajnálom Lampardot, de azért nem vagyok annyira elfogult, hogy a neve miatt kötelező játszania.
    Sajnos már leszállóágban van, de ezt el kell fogadni. Ettől függetlenül nem kell feltétlenül megszabadulni tőle, nem érdemli meg. Ő egy legenda itt és az is lesz mindig.
  • Kocka08
    #21429
    Torres egyre jobb, sokat van játékba, jól mozog a védők mögé, jól cselez,motivált, szórja a gólpasszokat.

    Aki most kritizálja az nem nézz Chelsea meccset.
    De Lamps miatt kicsit én is aggódom, nem megy neki, mikor lőtt utoljára
    nagy, olyan igazán Lampardos gólt? De én sosem akarom a kispadon látni, anno miatta lettem Chelsea szurkoló és örök kedvenc ha megy neki ha nem.
  • Japep
    #21428

    Azzal meg egyetértek, hogy egyik legjobb meccse volt ez Torresnek. Az meg igen, fájó és vicces, hogy kihagyta, reméljük az utóbbi két meccs helyreteszi az agyát, hogy ilyeneket ne "izguljon el".

    De ha rajta nevet és viccelődik valaki, akkor tegye ezt meg Rooneyval is.
  • Japep
    #21427

    Nem tudom, azt a végén kire értetted, de ha Lampardra, akkor kicsit el kellene gondolkoznod, melyik csapatot is kedveled. :)
  • hedonist
    #21426
    lehet oltani, meg vicceskedni, de kurvajól játszott. ez emg még az önbizalomhiány, de majd kikerül ebből is.

    Engem egyedül megint kissé Lampard akasztott ki, és brutálisan Ramires... nagyon remélem megszabadulunk tőle anelkaval egyutt.
  • bakkerman
    #21425
    Torresért állítólag a meccs előtt bejelentkezett a gyirmót,de a meccs után visszavonták a 160 ezer forintos ajánlatukat
  • Rash87
    #21424
    A Torres helyén Drogba lett volna,simán nyertek :)
    Amennyit kihagyott szegény...Felét belövi,már döntetlen :)
  • Japep
    #21423

    Azért azt nem mondanám, hogy várható volt, itt szerintem senki sem okosabb, mint AVB. :)
    Ezzel nem kötekedek, csak biztosan megvolt az oka mindenre.

    Amúgy nekem Luiz hiányzott, Iva néha zavarba hozható nagyobb meccseken. Meg Meireles is elég szürke volt most.
    De valóban, lehet jobb lett volna egy Mikel-Ramires csere, de utólag felesleges már... :S

    Majd a visszavágón, addigra hátha nem csak a szép (szebb) játék lesz meg, hanem már az eredményesség is - reméljük addigra megszokja a csapat Boas elképzelését, ami egyébként tetszetős lenne (lesz?).
    GO BLUES!
  • Oziris666
    #21422
    Várható volt h ezzel a középpályával nem nyerünk!Mikel nagyon kell oda...
  • Japep
    #21421

    Nem nagyon durroghat tőlünk senki... :S
    Tény, hogy olyan gólokkal nyert a MU, amilyenekkel. Tény, hogy fogható lett volna ma a MU.
    Viszont ami a lényeg, hogy ha egy csapat nem tud gólt lőni, nem nyerhet meccseket sem.
    Torres meg... sajnálom, lehet ez most visszaveti... :S
    Lőhettünk volna mi is többet, a MU is - otthon verjük meg őket és kibékülök az eredménnyel.
    Az egyetlen pozitívum, hogy egyre szebb a játékunk. Csak még nem igazán eredményes.

    GO BLUES!
  • limperatore
    #21420
    aztakurva torres :D
  • bakkerman
    #21419
    looool felnézek eredményekre,látom MU-Chelsea 3-1,mondom ez nem olyan nagy surprise,rámegyek góllövőkre,ott van Torres neve...csak pislogtam :D
  • Japep
    #21418

    Ez igaz. A MU-topikból idézve: ,,nem játszunk nagyon jól de a gólokat mi rúgjuk.''
    Ez is így igaz. Egy lesgól, egy megpróbálóm lesz-ami-lesz gól, meg egy kavarodás - félre ne értsétek, nem fitymálom le egyáltalán, örülnék neki, ha mi lőttük volna ezeket.

    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!
    TORRRRRRRRRRRRRESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!! :D
    Lampard-Anelka csere, Anelka gólpassz. Jól nyúlt bele Boas... :D

    Visszatérve a gólokból csak az látszik, hogy nincs az a nagy fölény, amit az eredmény mutat.

    GO BLUES!
  • limperatore
    #21417
    na torres :D
  • Bulykin
    #21416
    jól játszunk amúgy... én nem tudom mivan...
    le a kalappal a MU előtt, ha nehéz is beismerni, jelen pillanatban ők a bajnokesélyesek az egész mezőny közül...
  • Japep
    #21415

    Hát már 0-3... :S
    Pedig nem volt benne egyáltalán. A 2-0 után igen, megrekedtünk, valahol megérdemeljük, mert 2-3 ordító helyzetünk volt, amiből egyet sem használtunk ki.
    Ők meg igen, de azért egyik gól sem volt valami hű de nagy - igaz tudom, az is több, mint amit mi lőttünk.
    Innentől lassan azt lehet mondani, hogy azért ettől több ne legyen, csak a mi oldalunkról!
    GO BLUES!
  • limperatore
    #21414
    közben 2:0
    pedig megtettem h chelsea lövi a következő gólt, csomó gólhelyzet volt
  • Japep
    #21413

    Köszönjük!
  • Japep
    #21412

    0-1 nekik, igaz sehol nincs az az elvárt nagy MU fölény... sőt, mint egy kis csapat, úgy nyomják - ezt most nem Chelsea-s szemmel mondom, láthatóan jobbak vagyunk, csak a kapu előtt bénázunk kicsit (pl. most Ramiresnek ajtó-ablak).
    És persze ahogy lenni szokott, lesgóllal vezetnek... :S
    Minden esetre van remény. :) GO BLUES!
  • Bulykin
    #21411
    milyen szép is lenne ha Lukaku ma rúgná meg első gólját a Chelsea-ben és azzal nyernénk :)

    GO BLUES!!!!
  • Barnabyka
    #21410
    Kezdőcsapatok:

    Manchester United: De Gea; Smalling, Jones, Evans, Evra; Nani, Fletcher, Anderson, Young; Rooney, Hernández
    Cserék: Lindegaard, Berbatov, Giggs, Pak, Carrick, Fabio, Valencia

    Chelsea: Cech; Bosingwa, Ivanovics, Terry, Cole; Ramires, Meireles, Lampard; Sturridge, Torres, Mata
    Cserék: Turnbull, Luiz, Romeu, Mikel, Malouda, Anelka, Lukaku

    ------------------------------------------
    Érdekes ez a középső rész ezzel a hármassal, remélem beválik..eszméletlen nehéz lesz de nyerni kell ma! C'mon Chelsea!
  • banok
    #21409
    17.00 Manchester United-Chelsea FC
    tv: Digisport hu/sk/cz, Digisport 2 ro
    streamek:
  • hedonist
    #21408
    Az a baj,h Anelka soha nem volt és soha nem is volt benne,h olyan jó lehessen, mint amilyen játékost mi vehettünk volna a helyére.. nah ez így kacifántos lett kicsit, úgy értem,h csúnyán szólva csak a helyet foglalta a a kezdőben, ahelyett,h kerestünk volna egy ügyes lendületes játékos jobbra, mint Mata a balon.
  • Japep
    #21407

    Majd meglátjuk, mi sül ki ebből. Az tény, hogy régen játszott Anelka olyan jól, mint most, mikor becserélték... jót tesz neki a verseny... :D

    Ma kemény lesz. Sorra olvasva AVB és a játékosok nyilatkozatait, még én is elhiszem, hogy a 3 pontért megyünk - bár ez így erős.
    Szerintem mindenki egyértelmű hazai eredményt vár a meccstől, sajnos benne van a többgólos siker lehetősége is - legalábbis az előzmények alapján. De kívánom, hogy cáfoljunk rá erre.
    GO BLUES!
  • hedonist
    #21406
    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/14963333.stm

    Anelka utolsó évét tölti itt..

    Ez is a csapatépítés része. végre.

  • Japep
    #21405

    Csak nem buktál a csapaton? ...
  • Pethy23
    #21404
    Terry és Cech is szerinted kritikán aluli???
  • tippmix945
    #21403
    Ebben a csapatban Sturridge,Lampard és Mata a három értékelhető játékos,a többi kritikán aluli.
  • Krisz018
    #21402
    Valaki tudna adni linket a teljes meccshez?(chelsea-bayer)
  • Barnabyka
    #21401
    Szvsz egyénileg nagyon jól működött majdhogynem mindenki, hibák még becsúsztak de nekem ez nagyon meggyőző volt.

    #21400
    Sturridge az egyik legnagyobb angol tehetség, egyértelműen jobb mint Anelka, viszont így legalább Anelka is remélhetőleg a tegnapihoz hasonlóan majd amikor beáll csereként hajtani fog (:
  • hedonist
    #21400
    Sturridge meggyőzött, h Anelka helyett helye van a jobbon.
  • hedonist
    #21399
    Torresé volt mindkét gólpassz!


  • Takezó
    #21398
    azért ez talán erős, de behúztuk: ) Torres meg nem is volt rossz ma
  • Barnabyka
    #21397
    2-0..hát ezt élmény volt nézni..fantasztikusan jók voltunk(:
  • Barnabyka
    #21396
    Luiiiiz..bombagól csodaszép!!!!!!
  • Kocka08
    #21395
    Szép estét.

    Valaki tud streamet?

    Előre is nagy köszönet.
  • Japep
    #21394

    Sturridge játéka tetszett, azonban megint nem voltunk meggyőzőek... :S
    Ilyen "kis csapatok" ellen még elmegy ez a teljesítmény, de a nagyok ellen nem lesz elég - remélem, hogy olyanok vagyunk mint Mou idejében, hogy mindenki ellen ezt a játékot mutattuk, de rendre jobbak voltunk náluk 1 góllal - akkor "semmi" gond. :)
    De ez kiderül, jön a Lever, majd a MU.

    GO BLUES!
  • Japep
    #21393

    Köszönjük!

    Meireles, Mata a kezdőben, de aminek nagyon örülök, hogy Sturridge is.
    GO BLUES!