24199
Chelsea Fan Club
  • Bencee7
    #21552
    1-0 és ez a 6000. Chelsea gól! Frank Lampard
  • Kocka08
    #21551
    Várom a mérkőzést, csak találjak egy jó streamet :/

    2 gólos győzelmet tippelek.
  • Japep
    #21550

    Elnézve az oldal címét nem vagyok meggyőzve, hogy ez valóban így hangzott-e el... de én is remélem. :D

    GO BLUES!
  • Tyler1
    #21549
    [url=http://sportgeza.hu/futball/2011/10/28/a_szart_is_kiverjuk_az_arsenalbol/?rnd=780]"A szart is kiverjük az Arsenalból"[/url]

    az igen, fő a diplomatikus hangnem :DDD
  • Bulykin
    #21548
    nembaj, nyertünk az a lényeg, és Anelka már remélhetőleg nem sokáig lesz a csapat tagja...
  • hedonist
    #21547
    Hát, akár neki is adtam volna a tizit sztem beveri, de az a legnagyobb rejtély, h miért Anelkanak, aki eddig majdnem mindig kihagyta (bl)
  • Bencee7
    #21546
    Aham, gondoltam :)

    Amúgy lehet jobb is, hogy nem néztem :D összefoglaló alapján olyanokat hagytunk ki, hogy hihetetlen :\ Anelka tizenegyest meg pár 100%os helyzetet is elpuskázott.
    Amúgymeg, ha már McEachran "megcsinálja" a tizenegyest, miért nem engedték, hogy ő rúgja? Rejtély...
  • Japep
    #21545

    Igen, ezt észrevettük... igaz értetlenül állok előtte... :S
  • Japep
    #21544

    A gólok már megvannak.
  • banok
    #21543
    Nem adta tv sehol a tegnapi Carling-Cup meccseteket így stream sem volt hozzá.
  • Japep
    #21542

    De ha valaki talál gólokat, letölthetőeket, szívesen fogadnám. :)
  • Japep
    #21541

    Erre a következő helyen, ahová kattintok, találtam egyet... elvileg ez egy 15 perces összefoglaló... :)
  • Japep
    #21540

    Ha esetleg valaki talál gólokat, gólösszefoglalót, várjuk. :)
  • hedonist
    #21539
    Most Cech mentett meg, óriásit védett Sahaval szemben lábbal..
  • hedonist
    #21538
    Live textet olvasok, és sztem jobb, h nem látjuk, mert rugtunk kapufát, Anelka kihagyta üreskapura és egyéd nyalánkságok...
  • hedonist
    #21537
    Jólvan, Sturridge megmentett minket..

    Amúgy ez az Everton sehol nincs régi önmagához képest, azért mondom
  • Japep
    #21536

    Közben Sturridge bejött és 2-1 nekünk... :D
    Egyre jobban bánom, hogy nem láthatom... :S
    GO BLUES!
  • Japep
    #21535

    Azért az Evertont nem lehet leírni, főleg nem idegenben. Szerintem.

    Egyébként megint van egy pirosunk (Turnbull), viszont van az Evertonnak is, elvileg mi kihagytunk egy büntetőt (Anelka), és az Everton is - viszonylag normális a bíró olyan tekintetben, hogy nem kivételezik.

    Amúgy AVB ígéretéhez híven megint fiatalokkal álltunk ki, ez tetszik. Lehet, hogy megint párbaj lesz a vége...
    GO BLUES!
  • hedonist
    #21534
    elmúlt héten több pirosat kaptunk mint egy év alatt kb... és mi ez, h nem verjük el az Evertont?
  • Bencee7
    #21533
    A fórumán nincs kint link, szóval szerintem ezt ma sajnos nem látjuk :\
    De máshol sem találok streamet... miaz, hogy egy Everton-Chelsea-t nem közvetítenek??
    Most komolyan, a Aldershot-Manchester United érdekesebb? :(
  • Japep
    #21532

    Várjunk még egy kicsit, banok hátha megsegít minket megint... :D

    GO BLUES!
  • Bulykin
    #21531
    steam van? én sehol nem találok :o
  • Japep
    #21530

    :)
  • Barnabyka
    #21529
    Hogyan kelti Ferguson-t a felesége?
    -édesem kelj már,7van!
    -tessék?! rúgtak még 1et?

  • IXEMGabeo
    #21528
    ja hetek óta nem látok meccset, azt megnézek egy ilyet és csalódnom kell:D ezért kéne a videobíró...

  • hedonist
    #21527
    ez egy vicc volt, ilyen szar bírói működést még nem láttam a PL-ben függetlenül, hogy velünk csinálta:O

    MU - City meccs az mi? O_o
  • Bencee7
    #21526
    Drogba páros lábbal tényleg durva volt, nem is értem mit akart... ilyenért tényleg jár a lap, hiába labda, de a szándék...

    inkább Bosingwa pirosán akadjunk ki

    Hihetetlen egyébként, amikor végre ilyen csúnyán bukik a mu, nem bírunk mi sem nyerni...valaki nem akarja, hogy előrébb kerüljünk :)
  • IXEMGabeo
    #21525
    eltalálta a labdát is...max sárgát ért volna, hol volt az szándékos? amúgy a 11-es jogtalan volt, a Chelsea meg nem kapott meg 1-et se, tehát nem osztott nem szorzott...

    parádésan megverették a csapatot egy neve nincs ki vén fasz bíróval:D:D és ezt úgy mondom h nem vok chelsea drukker
  • limperatore
    #21524
    drogba páros lábbal a csávó lábfejére ment :D
  • IXEMGabeo
    #21523
    már ne is haragudj, de Drogba a labdát rúgta el... Chelsea meg nem kapott még 11-est se pedig David Luiz esete ugyanaz volt, mint amikor ő rántotta le Helgusont a 10. percben. Gyönyörűen elbántak a kékekkel
  • IXEMGabeo
    #21522
    gratulálok a bírónak, hogy megverette a Chelseat:S ezt szánalmas volt látni...nevetséges ítéletei voltak
  • Japep
    #21521

    Na... beakartam tenni nekünk 9, nekik 2 lapot képként, erre még az SG is csak 10-et enged, de ez a *** bíró 11-et ad... Szánalom...

    Csak nehogy ezen menjen el a bajnokság, mert kétségtelen, hogy ezek a pontok fájnak a legjobban (Stoke, QPR...)... :S
    Szánalmas, megfognak minket, nehogy már előzzünk...

    Remélem nem vette a csapat nagyon a szívére ezt a sz.r meccset, és ezt a *** bírót (bírót?) ... nem ér annyit! GO BLUES!
  • Takezó
    #21520
    Második még megadható volt, de az első egy vicc. És mi is kaphattunk volna tizenegyest -.- A végén meg mi a faszom volt ez, hogy Terry kapott lapot, a kapus meg nem?
  • limperatore
    #21519
    2 piros az szép? :o
  • Japep
    #21518

    Köszönjük.
  • banok
    #21517
    17.00 QPR-Chelsea
    streamek:
  • hedonist
    #21516
    Romeu kb lehozza a meccset 100%-os passzolással O_o ezt miért nem tudja Lamps..?:S
  • hedonist
    #21515
    és élvezetes is a játék! Kár, hogy Lampard tűnik ki megint, sajnos lefelé.. De a többiek, Romeu, Torres, Meireles, LUIZ, Cole stb nagyon jók, még Anelkanak is vannak jó megmozdulásai! sajnos Malouda sem hoz semmi kreatívitást, a szabija persze jó volt, de ennyi
  • Japep
    #21514

    4-0 a félidő... :D
  • hedonist
    #21513
    3-0 már az első félidőben, 2 Torres 1 Meireles:)