24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #21632
    így meg aztán főleg nem...

    de egész jó kezdőt összerak, akkor miért kell elcseszni, egy Maloudaval?? Mata könyörgöm... a szívét kiveszi a csapatnak
  • Takezó
    #21631
    szegény Luka nagyon gyenge... minden labda elpattan tőle pár méterre
  • Japep
    #21630

    A L'pool elvileg tartalékol (2 nap 2 meccs), és ha minden igaz mi is a fiatalokat küldjük ki.
    Remélem valamennyire visszavágunk, bár ez nem igazi revans így... :S :)
    Go Blues!
  • hedonist
    #21629
    ma ligakupa negyeddöntő a Pool ellen... vajon összekapjuk-e magunkat?
  • Japep
    #21628

    Köszi szépen. :)
  • banok
    #21627
    Bayer Leverkusen-Chelsea ::: összefoglalók
    1. félidő 2. félidő
  • Japep
    #21626

    De, szerintem ki tudom vágni. :)

    #21625: Köszi.
  • banok
    #21625
    Chelsea-Wolverhampton 3-0 :: összefoglaló
  • banok
    #21624
    Szimpla letölthető gólvideókat nem találok. Hosszabb összefoglalóból nem tudod kivágni?
  • Japep
    #21623

    ?
    Ez lemaradt... :D
  • Japep
    #21622

    Valakinek nincsenek meg a Leverkusen elleni gólok külön-külön letölthető formában (lehetőleg .avi-ban). Köszi.
  • hedonist
    #21621
    3-0 Mata ki más, Ashley Cola jó beadásával
  • hedonist
    #21620
    30' perc Mata két gólpassz, nélküle még itt sem lennénk.. amúgy Ramires is eléggé hozzátesz inkább a játékhoz.
  • hedonist
    #21619
    köszi.

    hajrá chelsea!
  • banok
    #21618
    16.00 Chelsea-Wolverhampton Wanderes
    streamek:
  • Oziris666
    #21617
    is-is
  • szucsy89
    #21616
    Luiz megsérült, vagy csak szimplán szarul játszott?
  • Bulykin
    #21615

    pedig most jobban játszottunk mint a 'Pool ellen...
  • hedonist
    #21614
    Nem Boasnak kell mennie, hanem a hátráltató játékosoknak..
  • chrissparduc
    #21613
    Basszus nem hiszem el! :( Asszem Boas szedelőtszködhet!
  • Bulykin
    #21612
    Ramires-t is mindig fikázzátok...pedig szegény nagyon hajt és ha megnézitek a Liverpool elleni meccset, ki szerzett rajta kívül labdákat? senki, ő is nagyon hajtott szerintem.

    és igaz, Mata, Sturridge és én még Ramirest is idesorolnám, ők azok akik akarnak is valamit, a védelem pocsék, a támadások során semmi elképzelés, nincs fantázia...nemtudom mivan a csapattal és hogy meddig süllyedünk még :/

    szomorú...nagyon szomorú így látni a kedvenc csapatom T_T
  • Oziris666
    #21611
    Kb. Egyedül Mata meg Sturridge üti meg a szintet teljesítmény alapján!
    És halkan jegyzem meg h amióta Chelsea szimpatizáns vagyok(laza 15év) azóta nemláttam ilyen gyenge védelmet és most nem a nevekre gondolok!
    Luiz és Terry is képtelen megérteni egymást hiába jó páros papiron,nem mondom h csak az ő hibájuk de vmi nincs rendben az tuti!Még Scolari idejében is összeszedettebb volt a védelem,pedig az is kritikán aluli volt... Minden meccsen mi rúgatunk gólt az ellenféllel!

    Kiváncsi leszek a holnapi meccsre mert ha mondjuk kiszopunk a Leverkusentől ami a formát és a multkori mecsset látva simán elképzelhető akkor még a csoportból kijutás is izgis lehet...
  • Bencee7
    #21610
    Most azért mert beírtál pár embert, aki "öreg", meg nem teljesít túl jól, attól még a keret jó (szvsz)... de amúgy Anelka, Malouda és Bosingwa tőlem is mehetne... :D
  • Oziris666
    #21609
    Dehogy jó a keret a 30év fölöttiek nagyrészét illetve 1-2embert kikéne szórni,semmi tűz nincs már bennük végigalibizzák a meccseket!(Drogba,Anelka,Malouda,Bosingwa,Kalou is mehet amerre lát)

  • Bencee7
    #21608
    Egyetértek, és Mata szerintem külön kiemelendő...ő akart focizni, ezt a többieken annyira nem láttam :\

    Amúgy sz*rok voltunk, nincs mit mondani, meg kb rúgattunk velük 2 gólt :\

    Csak azt nem értem, hogy jó a keret, jó az edző, pénz van, nem kell aggóni semmiért, akkor mi a probléma? Így akarunk BL-t nyerni, hogy egy L'poolt megverni? Nem akarom félvállról venni őket, nem azért, de ha ilyen nagy elképzelések vannak (már pár éve...) akkor miért nem mutatja ezt a csapat játéka is?
  • barcames
    #21607
    lehet eljött az edzőváltás ideje!
  • hedonist
    #21606
    igen!

    Mata meg Sturridge tudja mi fán terem a futball, kéne még egy ilyen kpra...
  • Takezó
    #21605
    ez az első félidő katasztrófa volt, de Maloudától ez most nagy meglátás volt
  • Japep
    #21604

    ... az... :S
    Olyan, mint ha Liverpool-Chelsea lenne... remélem felkelnek a szünetben, bár itt az 1 pont is nehéz lesz így. GO BLUES!
  • hedonist
    #21603
    Félidő, siralom..
  • hedonist
    #21602
    Mikel kapura lőtt:))
  • hedonist
    #21601
    UUUU Mata majdnem, 10 perc eddig mi vagyunk a jók!
  • hedonist
    #21600
    Bárcsak győznénk ma! Nem kívánom, hogy Fernando lőjön gólt, de..léciléciléci:DD
  • hedonist
    #21599
    gracias!
  • banok
    #21598
    17.00 Chelsea-Liverpool
    tv: Digisport hu/sk/cz, Digisport 1 ro, Sky Sports 1 uk
    streamek:
  • Krisz018
    #21597
  • Japep
    #21596

    Köszi szépen, rád számíthatok. :)
  • banok
    #21595
    0-1 1-1
  • Japep
    #21594

    Valaki nem tud a Genk ellen meccsről (az 1-1-re végződöttről) külön-külön letölthető gólvideókat?
    Köszi előre is.
  • Japep
    #21593

    Nekem sincs vele nagy problémám. Legalábbis nem az a poszt az, ahol változtatás kellene szerintem.