24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #21672

    Shanghai Shenhua
  • Tyler1
    #21671
    mára én is ebben bízom :)
  • Bencee7
    #21670
    Anelka pontosan hova megy, azt lehet tudni?

    Másik: Úgy legyen!
  • hedonist
    #21669
    Anelka megy a távolkeletre 2 évre 20m-t keresni:) mi meg szart sem keresünk rajta, ha csak nem, h helyette jön vmi jó fiatal szélső!

    Mára meg: én maximálisan bízom a csapatban és AVB-ben, hogy ma megnyerjük a City elleni rangadót!

    GO BLUES!
  • Oziris666
    #21668
    Ha szerencsénk van az Anzsi talán nyáron elviszi töredékéért és akkor jöhet egy normális formában lévö csatár!Mert Torres az VB elötti sérülése óta nem a régi és ezt a vezetöségen kívül mindenki látta...
  • tippmix945
    #21667
    Na ezt a City-t el kell kapni most.
  • hedonist
    #21666
    Hát igen, de Torresben még hinnünk kell, hogy felátmad:) már csak az 50 misi miatt is:D
  • Bencee7
    #21665
    Ebben igazat kell adjak neked. Tényleg nem olyan, mint régen, dehát Torres is mennyit balfszkodik xD bezzeg régebben.....merem remélni, hogy csak rossz passzban vannak, és ez nem afféle "öregedés" jele :/
  • hedonist
    #21664
    A helyére kell egy irányító ezt ugatjuk sokan évek óta..

    Bl-re visszatérve, én az AC Milan mellett még a Napolit kerülném el nagyon!!! brutál erősek, fogjunk csak ki egy Baselt vagy egy ororszt:)
  • hedonist
    #21663
    Megértem a reakciódat, nekem is ugyanúgy kedvencem meg ikon, de sajnos reálisan nézve már lehúzza a csapat teljesítményét a lassú játékával, nem csak arról van szó, hogy nem fut gyorsan. Az egy dolog. Ryan Giggs sem fut úgy, mint régen, de Lampsy már fejben is lassú sajnos és elképesztően sokat totyakodik a labdával. Ezen kívűl 2 éve nem láthattunk tőle tipikus Lampardos 'befordul a 16 os közepefelé és jobbal kilövi a sarkot 18-20 ról' gólt
  • Japep
    #21662

    Csoportelsőként a következő ellenfeleket kaphatjuk meg a legjobb 16 között:
    - AC Milan
    - SSC Napoli
    - FC Basel
    - Olympique Lyon
    - Olympique de Marseille
    - CSKA Moszkva
    - Zenit Szentpétervár.

    A legnehezebb ellenfél minden bizonnyal a Milan lehet, illetve az időjárás miatt talán az oroszok is okozhatnak problémát. Idén úgy látszik a Lyonnal is számolni kell, de kétségtelen, hogy egyik ellenfelet sem szabad leírni, mert könnyen úgy járhatunk, mint a Manchester United - és kiesünk (amin nagyon meglepődtem, de nagyon örültem neki, ugyanúgy a City bukásának is).

    Várjuk a sorsolást (12.16. 12:00 Eurosport). GO BLUES!
  • Takezó
    #21661
    Ja, elég fura, hogy egyik héten Sturridge-nak jönnek össze a dolgok, aztán Drogba ment meg minket. A lényeg, hogy most két meccsen is kijött a lépés: ) Ja, a City para, de épp ideje, hogy valaki meglepje őket.
  • Bencee7
    #21660
    Ez igaz, de akkoris egy Chelsea ikonról van szó!
    Biztos elfogult is vagyok vele kapcsolatban, mivel a kedvenc játékosomról van szó, de akkor is, ilyen kijelentést tenni...hát :\


    Amúgy a meccsel kapcsolatban: nem volt rossz, Drogba nagyot játszott, Cech hihetetlen :D Sturridge meg miket ki nem hagyott, téptem a hajam :D
    Hétvégén jön a megmérettetés, nagyon nehéz lesz a City ellen
  • Takezó
    #21659
    Azért nem ugyanaz, Terry 15 évesen jött, Lampi meg 23. Amúgy valóban nehéz kérdés ez, mert kellenek a klubikonok, de nem lehet mindenkit megtartani a múzeumban:\
  • Bencee7
    #21658
    Ilyet még egyszer meg ne halljak! Kb mintha Terryre mondanád ezt... ezt gondoljuk át még1x
  • hedonist
    #21657
    Hát igen, párszor Cech mentette meg a seggünket:) óriásiakat védett.

    Cityvel eddig csak a Pool volt meccsben, remélem sikerül valamit húznunk ellenük!
  • Japep
    #21656

    Igen, remélem most valami változik. :)
    Muszáj is, mert előzetesen ettől a hónaptól "rettegtem" (City, Newcastle, Valencia, Tottenham, AV... :S). Jó meccs volt, már a NU ellen érezni lehetett, hogy valami változott. Itt is, bár sokszor felénk nőtt a Valencia... :S De Drogba régi önmagát idézte, ami nagyon kellett és nagyon tetszett. GO BLUES! GO AVB! :D
  • hedonist
    #21655
    köszi:D

    végre egész jó teljesítmény volt, bár vége felé nagyon nem ment a labdatartás, abban kéne fejlődnünk!

    voltak percek, amikor mutatni tudtuk azt a játékot, amivel operáltunk úgy egy éve, folyt a labda a lábak alatt és esélye nem volt megszerezni az ellenfélnek és nagyon veszélyesek voltunk.. Ezt kéne visszahozni!

    Go Blues, Go AVB!
  • hedonist
    #21654
    DIDIER :DD
  • chrissparduc
    #21653
    3-0 csakhogy ne magadban kelljen beszélgetned! :)
  • hedonist
    #21652
    akarom mondani 2-0 ra:D
  • hedonist
    #21651
    Hol vagytok?:)

    Félidő vezetünk 2-1 re! HAJRÁ!
  • hedonist
    #21650
    Remélem ma nyerünk és nem a 0-0 ra játszunk... ugyanis azzal is továbbjutnánk.

    Ha Sturridge és Mata játszik nagy baj nem lehet és spanyol csapat ellen sztem Ramiresnek is lesz esélye villogni! Sztem nyerünk több góllal!

    Go Blues!
  • hedonist
    #21649
    most aláírnám azonnal! bár Lamps nem menne másik londoni csapatba sztem.
  • davidragon
    #21648
    "Chelsea are ready to offer Frank Lampard to Tottenham Hotspur to help lure Luka Modric to Stamford Bridge, according to The Mirror."

    Na ez érdekes...

    forrás
  • Bencee7
    #21647
    Akkoris kitartok a véleményem mellett :D Ha Luiz kicsit komolyabb lenne... :\ Jó dolgokat csinál, félreértés ne essék, nem mondom h nem illik a csapatba, csak kicsit "érnie" kellene...néha hülyeségeket is bevállal...
  • Oziris666
    #21646
    Leverkusene ellen használtuk,meg is lett az eredménye,kaptunk róla 2gólt...
  • Bencee7
    #21645
    Hát várható volt... Alex pedig többet ér, mint amennyit "használjuk", szerintem elég biztos védő - sokkal biztosabbnak érzem, mint mondjuk Luizt most :\
    Egy jó Anelka nagy segítség lenne, de az a bizonyos pl gólkirályság óta nem remekelt
  • Krisz018
    #21644
    HIVATALOS: Anelka és Alex átadólistán!
    André Villas-Boas a Newcastle elleni megnyert mérkőzés után a találkozót követő sajtótájékoztatón bejelentette, hogy Nicolas Anelka és Alex egyaránt átigazolási kérelmet nyújtottak be, amit a csapat elfogadott, ezáltal a két játékos januárban szinte biztosan távozik .

    "A játékosokkal való beszélgetés korrekt és tisztességes volt." - kezdte Villas-Boas.

    "Kölcsönösen megértettük egymást és elfogadtuk egymás érveléseit. A jelenlegi forma és helyzet alapján úgy döntöttek, átigazolási kérelmet nyújtanak be. A szakmai stábbal úgy döntöttünk, hogy januárig egyéni időszakokban a csapattal fognak edzeni. A kérelmet elfogadtuk, így már hivatalosan is átadólistára vannak téve. Amennyiben azonban egy csapattal sem tudnak megegyezni januárban, visszatérnek a csapathoz és újra teljes értékű kerettagok lesznek."

    Forrás
  • Bencee7
    #21643
    Hát azért ilyen játékkal inkább ne várjuk a Valenciat :) Sajnos csak az utolsó 10percben volt értelmes játék :\
    AVB megint berágott Lampardra? vagy miajófene volt ez a csere a 60.percben?
  • Disno
    #21642
    3-0-ra nyertünk, Lampard kihagyott egy tizenegyest, a Newcastle meg 3-4x kapufát rúgott...
    jöhet a Valencia :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #21641
    "...A Rooneyért felajánlani kész 70 millió euróból azonban még így is jelentős tétel hiányozna, ezt egészítheti ki Roman Abramovics 50 milliója, amiért Higuaínt vinné a Chelsea-hez. A londoniak helyzetkihasználásával akadtak gondok mostanság, az argentin pedig kimondottan jól teljesít az elmúlt hónapokban, eltekintve időközi hosszú sérülésétől."
  • hedonist
    #21640
    Hutchinson visszatér!!!


    Emlékleztek 2010-ben úgy tűnt, hogy már sosem játszhat, most mégis van esély rá, h top sinten játszon, most már 90 perceket játszik tarcsiban..

    Nagy hír, egyik legnagyobb nevelésünk McEachran mellett!
  • hedonist
    #21639
    meg nekünk is:) helyette Kakutat a keretbe!
  • Bulykin
    #21638
    Kalou-ért bejelentkezett a Marseille...
    tudom hogy én vagyok az egyetlen aki szereti őt a Chelsea-ben :D épp ezért sajnálnám is ha elmenne...de jobb lesz neki szerintem :/
  • hedonist
    #21637
    Szerintem ezt a 3 évet mindénkepp meg kell neki adni, és nem jó ez, h már most arról kell beszélnie, hogy megmarad-e a munkája vagy sem. Én úgy gondolom Abra erről biztosította is, akármi van ő marad, mert végre bizalmat akar adni egy ambíciózus fiatal edzőnek.


    A média nyílván ráharap bármire, de én személy szernit inkább örülök, h ő az edző, de most nehéz időket élünk, mint, amikor CA volt és nyertünk, de unalmas volt a játék és olyanok játszottak, akiket én nem szívesen láttam a csapatban.

    Hirtelen nem lesz egy Fergusonunk, de lehet, ha hagyjuk.
    Maradjon még sokáig!
  • Bencee7
    #21636
    Az edzőváltás nem megoldás...szerintem erre már talán rájöttünk :)
    Valahogy fel kellene rázni a bandát...tényleg "unottnak" tűnnek.
    Amit a legjobban hiányolok, az a kreativitás...no meg persze a hajtáshajtáshajtás :D Mata és Ramires küzd, akar, a többieken ezt annyira nem látom :\

    Meg mi ez a soksok védekező kp állandóan? Egyszer már igazán kiállíthatna egy támadó alakulatot :P ...és a legidegesítőbb a végére: az a folyamatos hátrafelé fordulás+passzolgatás... kiborít. Jön az ember nem megijedünk, hanem csinálunk egy cselt és megyünk tovább. Ja, hogy nem tud kinek passzolni, azért adja hátra? Kérem, futni kellene, helyezkedni...
    Letámadnak, megállunk, hátrafelé nyitunk. Ha támadunk? 16os környékén körbejáratjuk a labdát 15x és utána elveszítjük, aztán meg csodálkozunk :\
    Kiadnám parancsba, hogy mindenki addig fusson, amíg ki nem dől! Fusson csak mindenki annyit legalább, mint Ramires egy meccsen! 10km minimum+soksok pontos passz. Ez kellene szvsz
  • Japep
    #21635

    Lehet én vagyok a hülye, de én még nem küldeném el. Végül is ő az első edző, aki hozzá mert nyúlni JM csapatához - nem mehet rögtön minden, sajnos.
    A bajnokságnak már lőttek szerintem, reális esélyeink nincsenek sajnos. A BL eldől a következő meccsen, a Liga-kupa meg már eldőlt.
    Végső célnak ott az FA. Szóval ha most ki is esünk a BL-ből (üssek a számra...), már nincs nagyon értelme az edzőváltásnak, jobban nem ronthatja el a szezont, más meg nem mentheti meg.
    Meg én még látok benne valamit, inkább a csapat tűnik unottnak... persze tudom, az edző dolga összeszedni őket. :)

    Na majd látjuk, innen úgysem tehetünk semmit.
    Go Blues!
  • hedonist
    #21634
    nem hiszem, 3 év esélyt kapott, ezt be is fogja tartani most Abra.
  • Oziris666
    #21633
    Aha úgy visszavágtunk h a Liverpool B is lealázott minket...
    Boritékolható h AVB jövöje a Valencia meccsen fog múlni!