24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #21712
    és 5-öt ugyancsak a Wigannek, akivel szinrtén szívtunk:D vicc
  • Oziris666
    #21711
    Lassan kezdhetünk beletörődni h idén a 5-6. helynél előrébb nem végzünk!
    A ManU 5öt adott ennek a Fulhamnek idegenben mi meg itthon döntetlenezünk!
    Persze ezeknek is örülni kell mert a Wigan és a Tottenham ellen még a vereség jobban benne volt mint az 1pont...
  • davidragon
    #21710
    plusz Cole elég csúnyán beleásított abba a lövőcselbe...

    de abban teljesen igazad van, hogy hazai pályán nem egy gólt kéne lőni.
  • hedonist
    #21709
    hát igen...

    Luiz néha nagyon szarul helyezkedik... Cechnek is vércseként kellett volna odacsapnia..

    De ettől függetlenül gólokat kellett volna lőni.
  • davidragon
    #21708
    újabb 1:1
    csak a gólokat láttam, de a kapott gólból megint kivette mindenki a részét.
  • banok
    #21707
    A Chelsea TV biztosan nem adja élőben a meccset. Lehet, hogy amolyan kép nélküli "rádiós" közvetítés lesz.
  • hedonist
    #21706
    Magyar? szép!

    Chelsea TV-n is közvetítik? azt írja, h live commentary. Vagy ez csak kommentár lesz kép nélkül?
  • banok
    #21705
    Hát akkor királykodok még egy kicsit... XD

    14.00 Chelsea-Fulham
    tv: Digisport hu
    streamek:
  • hedonist
    #21704
    Cech, Bosingwa, Luiz, Terry (c), Cole, Meireles, Romeu, Lampard, Sturridge, Torres, Mata

    Subs: Turnbull, Ferreira, McEachran, Malouda, Kalou, Lukaku, Drogba
  • hedonist
    #21703
    Viszont mindenkinek kicsit megkésve!

    Banok köszi király vagy!:)
  • Japep
    #21702

    Köszi, viszont és mindenkinek. :)
    Üdv.
  • Bulykin
    #21701
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket nektek is :)

    GO BLUES!!!!!
  • banok
    #21700
    Azt említettem már, hogy van stream a Chelsea TV-hez?
  • Hegi90
    #21699
    Drogba meginterjúvolja Adebayort

    kurva nagy arc ez a pali :)))
  • Japep
    #21698

    Igen, szerintem is jogos az X. Az első percekben, mikor kaptuk is a gólt, kb. 10 perc kellett nekünk, hogy valaki tőlünk a másik térfelen labdát tudjon vezetni... komolyan akkor úgy hittem, hogy ez egy csúnya alázás lesz... :S De szerencsére valamennyire felálltunk és volt, hogy mi is szorongattunk. Szerintem is jogos az 1-1 pont. Hát igen, a Wigan ellen kellett volna behúzni és akkor eddig az egész hónap papírforma lenne... de már kár bánkódni.

    Remélem sem Iva, sem Mikel sérülése nem komoly. És hatalmas grat Terrynek, tegnap nagyon jól nyomta - főleg az a védés a legvégén. :)
    Ferreira is jó volt, meglepően, ahhoz képest, hogy 3. meccse a szezonban. Torres meg... sajnos... :S

    Most keményt időszak jön... rögtön Karácsonykor, utána Szilveszter, aztán meg 2-a... kemény. Nincs bulizás nekik. :D GO BLUES!
  • vili 27
    #21697
    Izgalmas meccs volt, de minket szokásukhoz híven megint elhúztak a bírók. Ezt el kell ismerni !!! Kezezés utáni gól, majd egy jogos meg nem adott Adebayor gól. A Stoke elleni meg nem adott 4jogos 11es után nehéz kiakadni ezen, de azért sikerült. Ettől függetlenül játék alapján x az igazságos szerintem.

    "billy, egy spurs szurkoló"
  • hedonist
    #21696
    sajnos 1-1 lett, pedig jobbak voltunk, igaz itt is ott is kimaradtak nagy helyzetek, nekünk talán több...

    De örömteli látni jól játszani a csapatot:)
  • hedonist
    #21695
    Hát igen, ez kiábrándító volt.. már kezdtük azt hinni...
  • pilboy
    #21694

    mintha egy semleges szurkoló írta volna
  • Bencee7
    #21693
    Téynleg jól összefoglaltad a meccset :D De amúgy mit lehet mondani a mai teljesítményről? Kritikán aluli... AVB azt hiszi Mourinho vagy mi?

    (Laptopon ment a Chelsea meccs, közben meg tvben a Shalke-Werder és néha azt vettem észre, hogy inkább azt nézem, ott ragadok :\ ez a mai Wigan elleni meccs, ez valami rém unalmas és konkrétan szar meccs volt...)
  • Japep
    #21692

    Hát kb annyi, hogy sehol nincs az előző meccseken mutatott teljesítmény... :S
    Az első félidő semmi, behoztuk Kalout így a támadók voltak többségben, lőttünk egy gólt és bejött Mikel - ráültünk az 1-0-ra. Ez olyan jól sikerült, hogy a statisztika alapján is fölénk nőtt a Wigan és kiegyenlített... utána kapkodás, majd sípszó.

    Nehogy azt higgye valaki is, hogy most elpártolok a csapattól és azért ez a hangvételű üzenet, csak kicsit csalódtam - mint szerintem mindenki... :S

    Féltem ettől a hónaptól, erre vertük a Newcastle-t, a City-t és a Valenciát... erre X a Wigannel... félek a Tottenhamtól már így... :S
    GO BLUES!
  • davidragon
    #21691
    látom a mai meccsünket inkább senki sem kommentálja...
    látta valaki? én lemaradtam sajnos.
  • Kocka08
    #21690
    Ettől féltem én is.
    Még a Milannak is jobban örültem volna.
  • hedonist
    #21689
    Na pont amitől féltem:D
  • Japep
    #21688

    Hát igen... sokaknál látom, hogy örülnék - hát szerintem nem lesz könnyű dolgunk. Főleg az ANK miatt... :S
    De meg kell lennie a 3 pontnak és addig még Torres is beindulhat - reméljük. GO BLUES!
  • Oziris666
    #21687
    Nah BL-be Napolyt kaptuk -asszem a lehetö legerösebbet a 2.ok közül
  • Blum
    #21686
    Grat srácok a tegnapi győzelemhez,jól játszottatok!

    Mi sajnos elcsesztük,pedig behúzhattuk volna legalább X-re.
  • Japep
    #21685

    Én soha nem tudom neki... ha megnyernénk is a BL az az első lenne és nem a második... :S
  • Japep
    #21684

    Hát igen, a vége érdekes volt, semmi hajlamunk nem volt a támadásra - végül is profizmus, de fordított esetben elszidnánk mi is mindennek a másik csapatot... :S :D
    Ilyet a kis csapatoknál sem nagyon látni... a lényeg a 3 pont, főleg, hogy az eddig veretlen Citytől.
  • hedonist
    #21683
    Bl-ben jussunk el a döntőig és heroikus kűzdelemben, győzzük le a barcelonát szép játékkal, de keményen döngöljük a földbe őket, h érezzék, azért angol csapat:D és megbocsátok mindent Ovrebonak:DD
  • davidragon
    #21682
    miért temeted a bajnokságot? Még a felénél sem vagyunk...
  • Bulykin
    #21681
    na EZ Chelsea volt :) csakúgy mint a Vaéencia ellen...
    jó volt ismét focizni látni a csapatot! GO BLUES!
  • hedonist
    #21680
    a végén Drogba sarokkal két ember közt, bőr aztán ráküldte az oldalvonaltol kb 40 ről:D
  • Bencee7
    #21679
    Tényleg elaludtunk az elején...de mondtam is, hogy semmi gond, csak úgy kezdünk, mint a Barca szombaton :D aztán tényleg jól felpörögtünk!

    A legidegesítőbb a legvége volt, az utolsó 5-6 perc...legalábbis nekem, utálom, ha ez a labdatartás van, meg a rohadt kisszögletek...na az kikészít...működik, de nekem nem tetszik. De talán ez csak az én hülyeségem :)
  • hedonist
    #21678
    Annyira jó volt nézni végre a játékunkat, hogy nyomtunk, mint régen:) Sztem ez megérdemelt volt.
  • hedonist
    #21677
    Hát ez érdekes volt:D

    Kezdtük a szokásos szart, aztán vérszemet kaptunk és lehetett érezni a régi lendületet! hát csak ennyi kell és sima liba:D
  • Japep
    #21676

    A tegnapi meccsről elég hamar megvolt a véleményem már az első félidő kétharmadában... :S De szerencsére rám cáfoltak. Már alapból a kiállítás előtt kezdtünk felpörögni, szóval én úgy érzem az egy pont teljes mértékben járt, de a 3-at is megkockáztatom.
    Nagy jelentősége lehet, hogy már nincs a bajnokság tekintetében, de örülök neki, hogy mi vagyunk akik először megfogták a Cityt. :)
    GO BLUES!
  • Japep
    #21675

    Már megint ezzel fordulok hozzátok... megint külön letölthető gólok kellenének, de a Valencia elleni meccsről...
    Ahonnan eddig töltöttem már csak .flv-be töltik fel, ami még annyire nem is baj, de nincs fent az összes gól... :S Nem ismer valaki egy oldalt, ahonnan letölthetők a gólok minden meccsünk után? Köszi.
  • Japep
    #21674

    Köszönjük.

    Kemény lesz. Go BLUES!
  • banok
    #21673
    21.00 Chelsea-Manchester City
    tv: Digisport hu
    streamek: