24199
Chelsea Fan Club
  • Rash87
    #21832
    Igen,te nem vagy elfogult,s nem szurkolsz senkinek, csak évek óta MU ellenes vagy. Szóval neked mindenbe igazad van, Te nagy megmondó...
  • Jakuza001
    #21831
    Nem szamit, hogy te mit latsz, mivel te egy elfogult manchesteri szurkolo vagy.

    En egyik csapatnak se szurkolok. Sot az a tobb ezer mas szurkolo sem, akik fel voltak haborodva Webb tenykedesen.

    Bizony az elmult 4 tizibol, egy ha az volt maximum. Ez a ketto egy nagy vicc volt a mai merkozesen is.
  • Cabell
    #21830
    hát nemtudom, én egyet láttam jogtalannak a négyből, mégpedig a mai másodikat. de nemtudom, nálad/nálatok mi számít jogosnak, és mi nem
  • Jakuza001
    #21829
    Altalaban 10%-a jogos ezeknek a tizenegyeseknek a tobbi nem.
    Az elmult 4 tizenegyesbol peldaul egyet lehetett ugy ahogy jogosnak mondani Sung elleni belepone, a tobbi mind nagy kamu volt.
  • Cabell
    #21828
    nem ellenetek, egyáltalán
  • Cabell
    #21827
    bocsánat, de ezekből a 11esekből hány nem volt jogos? itt a második kétségtelenül nem volt az. de ettől függetlenül nem értem, mikor emberek lekezelően hozakodnak elő a statisztikákkal...azzal kéne jönni, hogy hány jogtalan büntetőt kaptunk ellenetek, nem azzal, hogy effektíve mennyit fújtak be
  • Japep
    #21826

    Köszönjük.
  • banok
    #21825
    Chelsea-Manchester United 3-3::: gólok
  • Pares
    #21824
    Rasszizmus, áh, hát persze. Könnyebb ezzel álszenteskedni, mint az igazi problémákat megoldani.
  • Pares
    #21823
    Kibaszott Webb évek óta ezt csinálja. Webbnek ezen a héten fizetés helyett egy golyó járna a fejébe.

    "Már-már úgy tűnt hogy eldőlt a mérkőzés azonban a Manchester United sztárja, Howard Webb kétszer megvillant és ismét megmentette csapatát a kudarctól"
  • Oziris666
    #21822
    3gólos elönyt nem megtartani lol!Boas menjen már haza... én már unom ennyire nem tud hatni a csapatra!
  • Japep
    #21821

    Amúgy nem tudok mit mondani... a játékunk nem volt sokkal jobb, mint szokott, csak egyes időszakokban, bár ez is javulás.

    Bevallom őszintén, ha én lennék egy játékos, és 3-0-nál befújnak ellenünk két 11-est, utána meg felhozzák 3-3-ra, hááát... én sem tudtam volna teljes kedvvel hajtani. Ennek ellenére a végén 2-3x megtornáztattuk a kapusukat.

    Remélem valami változik, és persze a jó irányba, nem pedig teljesen összeesünk most... :S
    GO BLUES! Fel a fejjel!

    Halkan megjegyzem, hogy az utolsó két meccsén a MU 4 büntetőt kapott (kapta ezt 0-0-nál és 3-0-nál...). Gratulálok az FA-nak. És ők a rasszizmussal vannak elfoglalva, először tennének rendet...
  • Odacsap77
    #21820


    Problem?
  • Japep
    #21819

    "Akármennyire elvakultan is szurkol valaki egy csapatnak, nem örülhet igazán annak, ha a bírók nyerik meg nekik a meccseket. "

    Ez így van, nagy igazság. :)
  • Odacsap77
    #21818


    Problem?
  • Steve Downie
    #21817
    Erről beszélek én, mikor azt mondom Tyler úrnak, hogy csalnak, ő pedig lehülyéz mindenkit. Amikor már a Chelsea topikban beszélik meg Real Madrid, Barcelona, Arsenal és egyéb csapat drukkerei, hogy szánalmas, ahogy nyomják a dobogós helyre a mu-t, akkor lehet sejteni, hogy nem annak a két united drukkernek van igaza, akik állandóan írkálják a butaságaikat.
    Akármennyire elvakultan is szurkol valaki egy csapatnak, nem örülhet igazán annak, ha a bírók nyerik meg nekik a meccseket.
  • minimize
    #21816
    azt a leborult, ezt mint külsős mondom, ez a Webb nyerő lenne a Kékeknek,szánjon rá Abra pár milliót...vicc.az első 11es is erősen kérdéses, a második meg szót sem érdemel.
    aztán nem tolják őket,á.
  • Bulykin
    #21815
    basszétok meg, 3:0-nál majdnem sírtam örömömben, hogy ilyen van, most meg -.-'
    Jó igaz, a 2. tizi nem volt jogos, de akkro is... kár érte :(
  • IXEMGabeo
    #21814
    és még a DIGI-n lévő szakértők pedig még elfogultak is...szopjanak le:D
  • eLiXir
    #21813
    LEGSZEBB ÖRÖM A KÁRÖRÖM AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHA
  • FireWhisper
    #21812
    Abramovics vehetne bírót is
  • Neoncsoves
    #21811
    Cahill srác nem szar vétel :D
  • IXEMGabeo
    #21810
    persze múltkor is mondtam, de idén 4 olyan meccset láttam pont amikor a Chelsea ellen fújtak

    Nézd majd vissza a QPR-Chelsea meccset is, a játékvezetés legalja volt
  • Jakuza001
    #21809
    Tevedsz nem a Chelsea ellen fujnak a birok, hanem ennyire szanalmasan segittik a manchester unitedet.
  • Voyager5
    #21808
    Vajon mikor jönnek már rá ott a távoli Angliában, hogy Webb teljesen alkalmatlan bármilyen futballmeccs levezetésére?
  • IXEMGabeo
    #21807
    ennyi...pedig ez mostmár nyilvánvaló...ezért is undorodom a PL-től...akármikor Chelsea meccset látok mindig ellenük vannak a bírók:D
  • Jakuza001
    #21806
    Micsoda szanalmas ez a Webb, ahogy segitti a szovetseg csapatat.
  • Takezó
    #21805
    (y)... ez a második hihetetlen kamu volt
  • Japep
    #21804

    Igen, és két Webb góllal máris 3-2...
  • Krisz018
    #21803
    3-0
  • Kocka08
    #21802
    2-0 :))))))
  • Bulykin
    #21801
    na Cahill kezdő :D
    nagyon kíváncsi vagyok...nyerni kell!!! GO BLUES!!!!!
  • Japep
    #21800

    Köszönjük!
  • banok
    #21799
    17.00 Chelsea-Manchester United
    tv: Digisport hu/sk/ro (1), Sky Sports 1 uk
    streamek:
  • Krisz018
    #21798
    Team: Cech; Ivannovic, Cahill, D Luiz, Bosingwa; Essien, Meireles, Malouda; Sturridge, Torres, Mata. - subs: Turn, Ferrirea, Bertrand, Hutch, Romeu, Piazon, Lukaku.
  • davidragon
    #21797
    hát igen...
    a kiállítás után legalább lehetett érezni, hogy akarnak valamit. igaz ez abban mutatkozott meg, hogy agyonrúgtunk mindenkit, de legalább harcoltak.

    a végén pedig 1:1-nél a 94. percben Torres megindulásánál még azért tágra nyílt szemmel figyeltem. :)
  • Japep
    #21796

    Nem vagy egyedül... :S :)

    Közben 1-1, de...
  • davidragon
    #21795
    hát... remélem más nem nézi rajtam kívül
  • Oziris666
    #21794
    Hát ja,csak ilyen 20-21 éves játékosokat már játszatni kéne,nem évekig kölcsönadogatni...
  • Japep
    #21793

    Én a Cfc.hu-n olvastam, hogy a nyáron csatlakozik. Majd kiderül. :)
    De nekem az is kérdéses, hogy a "nagy" csapatba igazoltuk-e le, vagy ha igen, akkor úgy, mint Lukakut?