24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #21872

    Elvileg a csapat minden fronton tagadja, hogy a menesztésnek köze lenne a látogatáshoz - bár ha azért ment volna sem mondanák meg.
    Azzal indokolják, hogy 2010-ben is Abra látogatása egy jó kis tavaszi meneteléshez vezetett. :) Úgy legyen.
  • Bulykin
    #21871
    az Everton elleni vereség után Abra papa válságértekezletet tartott, ahol AVB és a játékosok vettek csak részt...hmmm

    AVB meg vasárnap a pihenőnap helyett is edzést tartott.
  • Japep
    #21870

    Ezt tudom, vagy igen, nem sűrűn fordul elő, de "álmodozni" lehet.
    Én már egy 4-5 éves periódusnak is örülnék valakitől.
  • Oziris666
    #21869
    A Ferguson sztori elég ritka,nemnagyon lesz olyan a modern fociban már,max kisebb csapatoknál ahol nem akkora az eredménykényszer!

  • Japep
    #21868

    Amúgy olvasgatva az angol lapokból (persze nem a leghitelesebbek ilyen téren) eléggé téma most AVB... elvileg a Napoli elleni párharc lesz a döntő ütközete.
    Hallani még Hiddinkről is, hogy jöhetne 2-3 évre - neki örülnék, ha már elküldik, nagyon is, csak az a gond, hogy neki már tényleg nem néz ki sokkal több 2-3 évnyi edzősködésnél...

    Pedig mennyire is jól hangzott Boas az elején, jó lett volna/jó lenne nekünk is egy edző 10-20 évre, mint sir Fergie a MU-nak... :)
  • Japep
    #21867

    Azért JM is a szezon elején ment el, Scolari meg valahogy így. Nem vagyok benne annyira biztos, hogy a bajnoki cím a legfontosabb neki - persze, az is, tudom, de köztudottan a BL az álma.

    Én most nem védem Boast, írtam is, hogy megértem, ha elküldi, lenne valós indoka - én azt írtam, hogy én nem tenném.

    Azért én még nem temetném azt a 4. helyet, meg az FA Kupát sem, és ne feledjük, hogy még a BL-ben is benn vagyunk. Persze, nincs sok esély a nagy pálfordulásra, de még azért nem kell(ene) mindent temetni.

    Lehet reménytelenül hiszek bennük, de amíg benne vagyunk, én egy kis esélyt adok nekünk. Persze, igen, láttam játszani a csapatot, szóval tudom, mi várható, ha nincs változás. :) Sajnos... :S
  • hedonist
    #21866
    csak-a-TESTEMEN KERESZTÜL!!!

    sohasohasoha!!!


    Az így van,h wilkins és Clarke hiánya látszik, komolyabb backroom staff is kell, nem elég csak az edző. Ez egy felépített "cég" nem egy blasz1 es csapat (ahol játszom amugy:D)

    És igen, Torrest tele kell tömni nagy zsugákkal, és vágdosná sztem...
  • bakkerman
    #21865
    állítólag Kapáló lehet az edzőtök,nyártól,mit szóltok?
  • Oziris666
    #21864
    Azért azt írtó nagy különbség h az előző edzők azért távoztak mert nem lettünk bajnokok!Ami Abra maximalista hülyesége volt részben!
    De azért itt te is láthatod h más a helyzet itt nem a bajnoki cím van veszélyben hanem h az 5-6.helyért vagyunk csak max versenyben,ami nem kis diferencia az előző évekhez képest!

    És az általad említett edzők azért csak behozták a csapatot a 3.helyre(illetve legalább kupákat nyertek) minimum, Boassal meg ez boritékolható a játékunkat is elnézve h nem lesz meg az első 4.hely és kupa sem!



  • Japep
    #21863

    Én úgy vagyok vele, hogy én sem hiszem el, hogy AVB elfelejtett volna edzősködni - a szezon elején voltak pozitív jelei nekem a szép és eredményes játéknak, de az azóta valahogy elmarad... :S
    Ettől függetlenül küldött már el kevesebbért is edzőt Abra, szóval megérteném (és szerintem mindenkinek elfogadható lenne) ha elküldené, de nem szeretném.

    Torresről meg nemrég láttam egy elemzést, hogy milyen támogatottságot is kapott pl. a L'poolban és itt milyet kap - ezek után én is teljes vállszélességgel Torres mellett állok és én is azt mondom, hogy nem felejtett ő el játszani, csak nincs háttere itt... :S
    Volt egy videó is a góljairól - hát azok bizony hiányoznak, nem semmi egy ember...

    Azért a BL-ben indulni egy ekkora presztizsű csapatnak alap. Azért mindenképpen mínusz - mind anyagilag, mind morálisan -, ha EL lesz belőle... :S Persze, annyiban igazat adok neked én is, hogy (sajnos) nincs olyan csapatunk, ami képes lenne BL-t nyerni most.

    Én is úgy vagyok vele, hogy a szezon végét mindenképpen várjuk ki Boassal, igaz én adnék neki még egyet. Inkább a stábbal kezdenék már akkor valamit, végül is én még mindig azt mondom, mióta nincs Clark, és nincs Wilkins, azóta vannak itt gondok... :S Lehet, hogy Di Matteo nem megfelelő másodedzőnek, de lehet ez is csak feltételezés. Miután elment Wilkins és jött pl. Emenalo, azóta "nézünk ki" így... most meg ugyanaz Robertoval... :S Persze nem mondom, lehet tényleg Boas hibája, de én kivárnám, mi sül ki belőle - ennek a szezonnak úgy is lőttek, még az FA-ban lehet esélyünk (meg persze még a BL-re is kimehetünk egy teljesen más felfogásban, de azért erre kis esélyt látok sajnos).
  • hedonist
    #21862
    Én kitartok AVB mellett, remélem marad sokáig, mint ahogy Torres mellett is és remélem nekem lesz igazam, hogy vissza áll a rend és a fiatal szuperedző itt is bizonyít és a spanyol csodacsatár itt is verdesi a gólokat!

    Ha meg nem.. akkor majd csak lesz valahogy!:) Most fosunk, hogy mi lesz, ha nem jutunk be az első négybe az idény végén. Hát mi lenne? tökmindegy szerintem, amíg nincs ütőképest (hosszútávon!!) csapatunk! Minek a BL-ben lenni, ha egy (amúgy nagyon jó kis) Napoli fog kiejteni az első körben? Szépen lassan szedjük össze magunkat én azt mondom, addig meg vészeljük át az átmeneti időszakokat komolyabb veszteségektől mentesen, amelyek a csapatot súlythatják.. gondolok itt távozókra vagy Abra vmi elvetemült húzására.
  • Japep
    #21861

    Azért nem lehet mindent AVB nyakába varrni. Igaza van az előttem írónak, hogy ennyi edző nem lehet hibás.
    A szezon elején minden jel biztató volt, tetszetős és eredményes focit játszottunk (legalábbis ennek jelei mutatkoztak) - sajnos ez ma elmarad... :S

    Nincs szinte olyan játékos, akire ne lehetne valami panaszunk... Semmi élet nincs bennünk, semmi motiváció... semmi... Szinte az egész bagázs csak alibizik, kevesen vannak, akiken látni, hogy zavarja őket ez a helyzet (ez az eredmény) 1-1 meccs után...

    Persze lehet, hogy AVB hibája, mert nem tud motiválni, ezt aláírom. De ne mondjuk már rá, hogy balf.sz, azért már csak tett le valamit az asztalra.

    Az meg, hogy sokan tényleg CA-t sírják vissza - erre nem tudok mit mondani (ezt most nem pont csak rád értem, nagyon sok helyem olvasom ugyanezt a kívánságot). Mi volt itt, mikor idejött CA? A második évében szinte mindenki úgy kirúgta volna, hogy az csak na... És ez tény.
    Szinte mindenki azt kívánta, bárcsak eltűnne, most meg jöjjön vissza?

    Ha ennyi NAGY edző megbukik itt, nem biztos, hogy velük van a gond...
    Mourinho - sajnos róla is elmondható, hogy kezdett esni a játékunk és azért (is) tették ki... (igen, tudom, más is volt a háttérben, de ez volt a végső löket)
    Grant - hát rá csak átmeneti megoldásként számítottunk (sajnos ?)
    Scolari - szinte ugyanez a játék, mint most
    Ancelotti - szintén
    AVB - mostanában szintén... :S

    Igen, Hiddink tudott valamit, akkor bárki jöhetett és vele szinte csak mi voltunk képesek úgy ahogy megfogni a Barcát (nem kaptunk gólt a Camp Nuoban és ki sem kaptunk tőlük!).

    Ennyi nagynevű edző és mind bebukott... :S Sajnos elgondolkodtató, hogy itt csak egy dolog közös, a csapat magja... :S
    Nem tudom, mire jutunk, de nagyon nem jót sejtet, hogy Abra a csapat körül lebzsel... :S

    Nem tudom, mi a megoldás, de én még valahol mindig a motiváltság hiányát látom a legnagyobb hibának...
  • Oziris666
    #21860
    Hát pedig AVB is rendessen bennevan a dologban!Azért Ancelottival se parádéztunk, de azért nézhetö volt sokszor a focink!De ez amit Boas alatt játszunk ilyen no taktika védelem össze-vissza fut néha egymást lökik fel!
    ès kb. volt 3élvezhetö meccsünk (a 30-35böl)a szezonban ahol jól,szépen fociztunk,sztem ez a legelkeserítöbb,nemis az h kikapunk néha!
    Ès kb. ugyanez a keret volt tavaly is,söt elvileg erösödtünk egy Matával és papiron egy Lukakuval!

    Semmi elképzelése,terve nincs az edzönek illetve a vezetöségnek!Csapatépitésnek ,fiatalitásnak nyomát se látni hiába állitják h az van!èv elején még érthetö h nincsenek összeszokva a régi-új játékosok de 30-35 meccs után ennyire nem érzik egymást...

    èvek óta a jó védelmünkröl illetve védekezésünkröl voltunk híresek,de azért idén elgondolkodtató illetve szégyen h 25meccsen 35gólt kaptunk a bajnokságban!Minden kis szar csapat képes betalálni ellenünk illetve pontosabban mindenkivel rugatunk gólt!Scolari idején se volt ilyen szarfos védelmünk!

    Sose gondoltam volna h visszasírom Ancelottit:P
  • Pares
    #21859
    Mindegyik túl van fizetve. De most nem a "többiről" volt szó.
  • banok
    #21858
    A két manchesteri klub játékosai nincsenek "túlfizetve"?
  • Pares
    #21857
    Kezdek nagyon ideges lenni... Milliókat keresnek hetente, aztán kibaszott kisgyerekként viselkednek. Hajtani kellene mindegyiknek mint az állat! Mi a faszom folyik itt! Nehogy bárki is azt mondja, hogy ez az edző hibája! Mourinho óta ő már az ötödik edző, akik egyébként nem kis eredményeket értek el máshol, csak nálunk töketlenkednek? Na persze. A rohadt túlfizetett focistákkal van a baj.
  • hedonist
    #21856
    hihetetlen...
  • Japep
    #21855

    Hát ezt a meccset (megint) rossz volt nézni... :S
    Azt nagyon nem értem, hogy Meireles miért kezdő mindig? Én nem látom benne, mi indokolja.
    Igaz senkiről nem lehet jót mondani, nincs lendület, nincs motiváció... hajajj... :S
    Össze kell magunkat kapni, a 4. helyet meg kell fogni - nem is beszélve arról, hogy lassan BL a Napoli ellen... :S
    Legalább az FA-ban kötelezőnek mondható a továbbjutás - reméljük. GO BLUES!
  • Oziris666
    #21854
    Nekünk idén minden meccs nehéz!
    Csodás teljesítmény megint ... készülj Európa Liga jövünk
  • Japep
    #21853

    Hát ezt jól összehoztuk... 5.perc és máris vezetnek a hazaiak... amúgy is nehéz meccs lett volna, de így... :S

    De még meglehet! Meglesz! Go Blues!
  • Japep
    #21852

    Nem tudom, működik-e valamelyik, mert én TV-ben látom, de sok sikert.

    Streamek.
  • chrissparduc
    #21851
    Nincs stream vagy csak én nem találok? :(
  • Jakuza001
    #21850
    Termeszetesen ertelmezni is kellett volna a mondatot. A ket csapattal szemben, aki jatszotta a merkozest.
  • IXEMGabeo
    #21849
    ezért kéne már az a fránya videobíró mióta mondom
  • IXEMGabeo
    #21848
    fenéket nem Barcás vagy évek óta
  • IXEMGabeo
    #21847
  • Oziris666
    #21846
    Megfogtad a lényeget benne:D
  • Zenszkij
    #21845
    micsoda hiteles statisztika :D:D, hagyjuk már
  • Oziris666
    #21844
  • hedonist
    #21843
    Hááát, az FA nagyon nincs a helyzet magaslatán. Nagyon rosszul kezelik ezeket a rasszizmus vádakat, JT-től úgy elveszik a karszalagot, h szerintem erre csak a mindenkori szöv.kapitánynak van joga, annak ellenére, hogy most éppen olyan világot élünk, amiben elvileg mindenki ártatlan, amíg bűnössége be nem bizonyosodik.

    Bíróik 70%-át el kéne küldeni és változtatni a nevelésükön, fiatalokat hozni.
  • Oziris666
    #21842
    Pont ezért nemigaz h Webbnek kell vezetni az ilyen meccseket!
  • hedonist
    #21841
    Egyetértek, csak az a baj, h nem volt olyan belépő egyik sem, ami igazi kontakt lett volna, tehát sztem vigyáztak a fiúk.. Ha nem ezt a a kettőt, akkor másik 2-t ad meg Webb..
  • Zenszkij
    #21840
    Veszíteni tudni kell. A második büntetőnél a védő otthagyta a lábát, ergo a támadó megtolta a labdát és felbukott az ott maradó lábban. Ez szerintem sem tizenegyes, ez egy szöglet volt :D:D. Aki meg csak alpárian tud egy fórumban érvelni, vitázni, annak semmi keresnivalója az sg-n.
  • Japep
    #21839

    ...de ma mind a kettő tizenegyes megadható volt...

    Igen, ez így van. És én is azt mondom, hogy ha egy csapat 3-0-nál nem képes tartani az eredményt, hát... az csúnya.
    Igaz volt két büntető, így nem csak rajtunk múlt, de az is igaz, hogy ilyenkor már kerülni kellene az olyan helyzeteket, amikből büntető lehet.

    És igen, megadható volt - és az ilyen a bírón múlik, hogy befújja-e, vagy sem - csak az a szomorú, amivel szerintem nem vitatkozhattok, hogy ezekből a kétes helyzetekből a MU általában jól jön ki. Ott van pl. valamelyik évről az a temérdek hosszabbítás, amire bizonyíték, hogy azóta is emlegetik a kommentátorok, hogy "Fergie time".

    Általában elmondható, hogy ha oda befújok egy büntetőt, akkor olyan helyzetben hajlok visszaadni ezt a másik csapatnak (persze nem minden áron, csak ha tényleg megadható, akkor megadja) - erre itt még (már másodszor, ami megint csak rohadt ritka, hogy egy csapat egy meccsen kettőt kapjon) nem hogy mi kapjuk, hanem ti egy másodikat - és ez annak képében, hogy 3-0 volt az eredmény, nem kevesebb, mint érdekes.

    Egyébként én Webbet sosem tartottam PL szintű bírónak, máig sem értem, hogy kaphatta meg ezt a meccset is... :S
  • Odacsap77
    #21838


    Most mit csodálkoztok?
  • Rash87
    #21837
    Ha ész érveket nem tudsz felhozni,csak személyeskedni,akkor szerintem először nőjél fel,s fuss neki még egyszer :)
  • Cabell
    #21836
    hát nemtudom ti mit láttok, de ma mind a kettő tizenegyes megadható volt, a második a lassítás alapján valóban nem volt az. a stoke ellen mind a két tizenegyes teljesen jogos volt.
    amúgy meg vagyok lepve, ez a stílus ebben a topicban egy ideje nem volt jellemző, kissé ordenáré vagy öregem. na mindegy, jóccakát
  • UUUU
    #21835
    Úgy tűnik, te eltévedtél.
    Ez nem az a topic, ráadásul hülyeségeket is beszélsz, mert teljesen igaza van, hogy a mai két tizenegyes is vicc kategóriába illett.
    Szóval húzz vissza az MU topicba és ott próbáld a nem létező észt osztani, amivel nem rendelkezel.
  • hedonist
    #21834
    Függetlenül a két jogtalan 11-estől (az első is vicc, ahogy dobja magát Evra, állítom, h Webben kívül más meg nem adja) én elégedett vagyok, h egyáltalán meccsben voltunk sőt! Jobban örülök, h arról beszélhetünk (mégha 3-0 ás előnyt illene nem elkótyavetyélni és már behúzni a meccset), hogy bíró meg egyebek és nem arról, h hmm hogy eltűntünk a süllyesztőben a többi nagy csapattal szemben. Úgyhogy fel a fejjel, itt vagyunk még tartsuk is meg és vegyük vissza 1-2 éven belül az arany PL címert oda a fiúk karjára!
  • vili 27
    #21833
    Az egész FA brigádot le kéne dobni egy 20kilós sziklával a derekukra kötve a Marianna árok fölött. Mint Spurs szurkoló írom ezt. Ha valakik az idei szezonban a bírói tévedésekre dühösek lehetnek azok messze mi vagyunk. Adebayornak 4 egymás utáni meccsen 3jogos gólt nem adtak meg. A második pont a Spurs-Chelsea meccsen volt 1:1-nél, ahol az egyenlítő gólotok is A.Cole kezezéséből indult. Nem akarok vitát ezzel. Tőlünk 5meccs alatt 8pontot vettek el. Ilyen szinten a világ szeme előtt merik és tudják is csinálni. Mindenki cseszik rá, mert az egész Uefa benne van. Elfajzott ez az egész játékvezetés és az egész FA és Uefa egy nagy maffia.