24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #21792
    csak próbálnak korán igazolni jó játékosokat, hogy ne ez legyen, mint pl Sheva, Torres stb.. de kéne a kp-ra még vki...
  • Oziris666
    #21791
    Ållitólag 1,5 évig még marad Genkben:D
    Iszonyat vakon van a veyetöség...
  • hedonist
    #21790
    Azt álmodtam, hogy Eden-t leigazoltuk:) bár megtörténnek, nem kell most, de a nyáron!:)
  • Japep
    #21789

    Le is igazoltuk, de még visszaadtuk a szezon végéig a Genknek kölcsönbe.
    Hát így akkor ez igazi erősítés erre a pompás szezonra. :) ... :S

    Azt hittem igazolunk valami friss vért a csapatba, remélem tudja a dolgát AVB... :D Igaz még nincs vége az átigazolásoknak.

    GO BLUES!
  • hedonist
    #21788
    De Bruyne at Chelsea medical
  • Pares
    #21787
    Teli van a csapat "vérbeli jó fizikumú" játékosokkal. Nem a képességgel van a baj, hanem a fejekkel, taktikával, és egyéb pszichés dolgokkal.
  • Oziris666
    #21786
    Amúgy sztem még Torres volt a legjobb nálunk igaz ilyen teljesítményeknél nem nehéz!Jól mozog a spanyol csak sokszor túl messze van a kaputol ahogy Mata és Sturridge is sztem!Ezért mondom h egy vérbeli jófizikumu középcsatárt be kell még rakni melléjük!
  • hedonist
    #21785
    Egyertértek, Lukakut játszatni kell! Sztem verdesné a gólokat! Az is tény, h Torrest meg erőltetni kell, de ez már vicc, hogy tényleg nem bír gólt rúgni a MU óta megint.

    Jó hír viszont, h McEachran végigjátszotta a Swanseaban a meccset és nagyon jó volt, harcos a srác és ő rúgta szinte mindegyik szabadrúgást és szögletet.
  • Oziris666
    #21784
    Hát a ManU se találja magát idén!Nekünk meg ugye mindegy kicsi vagy nagy az ellenfél, és sajnos nem azért mert h olyan jók lennénk:D

    Norwich,QPR ilyen csapatok ellen kinlódunk akiket simán ütni kéne!
    Most is elég gyanus büntetövel éphogy behuztuk de ez nagy 0 volt!

    Nem értem miért nem meri berakni Lukakut Torres mellé, akkor mi a retkes fnak hoztuk!?!
  • Japep
    #21783

    Hát igen... pedig az edzőtáborozás után most úgy ültem le, hogy valami változik... hát nem nagyon... :S
    Most még jön egy "könnyű" ellenfél, de után jön a MU... addig alkotni kellene valamit, mert csúnya is lehet.

    GO BLUES!
  • Bulykin
    #21782
    nagy nehezen, de NYERTÜNK! GO BLUES!
  • Japep
    #21781

    Megint a régi kérésem/kérdésem... :)

    Nem tudtok esetleg egy oldalt, ahonnan nagyméretű (idei) meccsképeket tudnék letölteni a csapatról?
  • Pares
    #21780
    Javítani? Megmondani nekik, hogy ha a következő meccsen nem lő mindenki egy gólt, akkor mennek a sóbányába ledolgozni a fizetésüket!
  • Japep
    #21779

    Hát sokszor kiegyenlített volt, sokszor nyomtuk, de elöl semmi elképzelés nem volt... :S
    Torres megint nagyon jól játszott megint (bár inkább támadó középpályást, mint csatárt), egyszer volt is egy ajtó-ablak helyzete. Lamps lesérült (elvileg 2-3 hét... :S ).
    Nekem ez a Malouda-Meireles kettős sok egyszerre a pályán, mindkettő nyugisan és unottan játszott/szokott játszani.
    Mikor bejött Lukaku, rajta láttam, hogy kérné a labdát mindig, meg volt is egy ügyes megindulása, de csak 10 percet kapott.

    Valamit javítani kell itt a fejekben... Sürgősen... :S
    Elvileg most mennek csapatépítő tréningre, hátha ez most ott sikerül.

    Úgyhogy azt mondom nem maradtál le sok mindenről... :S
  • Bencee7
    #21778
    Kicsit kikerekedett a szemem az eredmény láttán :\ ennyire sz*r volt? Nem láttam, de szerintem annyira nem is bánom :\
  • Japep
    #21777

    Hát ehhez nem tudok sokat hozzáfűzni... :S Pont mikor már kezdtük bebiztosítani azt a 4. helyet (de szörnyű is ezt leírni)... :S
    Valaminek itt történnie kell... Torres egyébként megint jól játszott, csak hát azok a gólok hiányoznak nagyon... :S

    GO BLUES!
  • davidragon
    #21776
    Nyerni kell! :)
    GO BLUES!
  • davidragon
    #21775
    Cech, Bosingwa, David Luiz, Terry (c), Cole, Ramires, Meireles, Lampard, Sturridge, Torres, Mata

    Subs: Turnbull, Ivanovic, Bertrand, Essien, Romeu, Malouda, Lukaku
  • Oziris666
    #21774
    Hát amennyi gólt idén kaptunk és amilyen hibákbol, mindenképp erösítés az érkezése!
  • hedonist
    #21773
    sztem igen!
  • Bencee7
    #21772
    Gary Cahill today (Monday) completed his transfer to Chelsea

    ahogy már várható volt...nemtudom, örüljek?
  • hedonist
    #21771
    remélem nem ez fog történni:S

    csapat kell köré, ő inkább az aki köré kell a játék, nem ő csinálja, mint mondjuk Mata, de ő meg egyedül van még, talán Ramires kezd hozzá felnőni bár még hosszú az út számára is. Hazardért megindult a csata, meglepődnék, ha mi nyernénk, de óriási esélyünk lenne akkor a talpra állásra vele.
  • Japep
    #21770

    Hát ja... ő jobban megérdemelte volna, szegény...
    Hátha ez valaminek a kezdete (de sokszor írhattam volna már ezt... :S :D ).
    Reméljük beindul végre. Szerintem ha a hátralévő fél évben nem indul be, szépen csöndben megszabadulunk tőle mint anno Shevától.
  • hedonist
    #21769
    jaj de kár érte:)
  • Japep
    #21768

    Köszönöm szépen a fáradozásod. :)
    Igen, valamikor fel is tettem a FF-hoz, csak azóta már újratettem a gépet... :S
  • banok
    #21767
    de itt download link
  • banok
    #21766
    downloadhelper firefoxhoz
  • Japep
    #21765

    Innen így simán nem tudom leszedni, igaz?
  • Japep
    #21764

    Külön köszönöm. :)
  • hedonist
    #21763
    hmm, legalább nyertünk:D már ennek is örülni kell..

    másfél éve el sem tudtam volna képzelni, hogy a topfour-ért kűzdünk...
  • banok
    #21762
    Chelsea-Sunderland 1-0 ::: a gól
  • Japep
    #21761

    Köszönjük így utólag is. :)
  • Japep
    #21760

    Igen, az volt. Kár, hogy szinte az egyetlen öröm... :S
    Az a Torres "olló" gólt érdemelt volna. :)
    Hátha most belejön Didier távollétében, amit remélem a csapat nem fog megsínyleni... :S Remélem majd Lukakut is láthatjuk párszor.

    Igen, a lényeg a 3 pont. Igaz a végén majdnem csak 1 pont lett... :S
    Remélem idővel majd javul a játékunk. GO BLUES!
  • davidragon
    #21759
    ja, és öröm volt Essient újra pályán látni! Remélem hamar formába jön!
    Ramires meg elég jót nyújtott szélen. Eddig nem játszotta ezt a posztot, ugye? Vagy csak én maradtam le.
  • davidragon
    #21758
    kiszenvedtük ezt is...
    nálam egyébként Torres a meccs embere, nem lehet rá panasz.

    sok helyzetet hagytunk a Sunderlandnek, de mi is egy csomót elszúrtunk.
    viszont most tényleg a 3 pont a lényeg.
  • banok
    #21757
    Chelsea-Sunderland
  • Kocka08
    #21756
    Az oké, de azért 4 osztály különbség a csapatok között és 92. percig 1-1 :O
  • banok
    #21755
    ott is kupa van a hétvégén.
  • Kocka08
    #21754
    5. osztályú?????????? Ez most komoly? :DDD
  • Japep
    #21753

    Itt egy gólösszefoglaló a mai meccsről. :)