24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #21914

    A Digi Sport Plusz meggondolta magát, a Benfica-Portót ismétlik... :S
  • Japep
    #21913

    Köszönjük!
  • banok
    #21912
    16.00 West Bromwich-Chelsea
    tv: Digisport Plus hu
    streamek:
  • Pares
    #21911
    Nem is tudom, melyik a rosszabb... ha Drogba pofázik, vagy ha mindenki más rajta kívül... Hihetetlen hova süllyedt a csapat.
  • Zenszkij
    #21910
    Én Manchester drukkerként igazán örülnék, ha végre rendbe kerülnének a dolgok a Stamford Bridgen. A bajnokságnak is jót tenne egy kiegyensúlyozott erős Chelsea, akik a bajnoki címre hajtanának.
  • Japep
    #21909

    Én most pont úgy olvastam, hogy mások hurrognak és ő próbált rendet tenni a fejekben. Ezt szerintem nem tudhatjuk, hacsak valaki hivatalos nyilatkozatot nem tesz... :S Annyi a biztos, hogy a Chelsea-ben (sajnos) túl nagy beleszólása van a játékosoknak a csapat ügyeibe... :S
  • Zenszkij
    #21908
    A világ egyik legjobb csatárja Drogba, de állítólag ő okoskodik az öltőzőbe leuralja az edzőt, semmi nem jó neki. Diktál, pofázik, egy igazi barom lett. Én úgy kivágnám, hogy a lába nem érné a földet.
  • hedonist
    #21907
    Persze én is örültem, de azért keserűen. Csak az első 4-be legyünk ott.. és nyerjen a MU ne a City könyörgöm:D
  • Japep
    #21906

    Ez igaz, de hadd örüljek már egy kis javulásnak. :)
    Végre nem volt rossz nézni a szenvedésünk, hanem mutattunk valami játékot. Persze, nem hiszi senki, hogy feltámadtunk, én sem - de talán elindultunk. És igen, ez kevés a Napoli ellen, de ha innentől minden meccsen javulunk, simán megfoghatjuk őket.
  • hedonist
    #21905
    Csak az a baj, h a Napoli egy top csapat a Bolton meg ki fog esni a PL-ből..
  • Japep
    #21904

    Köszönjük.
  • banok
    #21903
    Chelsea-Bolton 3-0 ::: összefoglaló
  • Japep
    #21902

    3-0 lett, nyertünk.
    Voltak nagyon jó periódusaink, de még mindig nem mondható el, hogy a "régiek" vagyunk. De mindenesetre ez a játék biztatóbb volt, mint a Napoli ellen. Csak így tovább!
  • Japep
    #21901

    Köszönjük szépen ismét!
  • banok
    #21900
    16.00 Chelsea-Bolton
    tv: Digisport Plus hu
    streamek:
  • Oziris666
    #21899
    Mindenki így gondolja kiveve Boas gondolom szerinte kár más taktikát kiprobálni,mert ezzel parádézik a csapat!
    Egy 4-4-2 nemhiszem h szarabb lenne!


    Mondjuk én még mindig azt vallom h idén nem a góllövés a legnagyobb probléma hanem a szánalmas védekezésünk az össze-vissza futkosó és ellenfélnek gólpaszt adó védöinkkel együtt akik képtelenek visszazárni!

  • Japep
    #21898

    Igen, én is így gondolom, hogy meg kellene próbálni két csatárral... nem így... :S Már csak azért is, mert elnézve a meccseket Drogba és Torres is nagyon szép kiugratásokat tud adni, és azért mind Drogba, mind Torres kihasználná azokat (utóbbinál csak remélem, de hát a Liverpoolba ezt tette).
  • Kocka08
    #21897
    Meg merem kockáztatni hogy ha Essien és Lamps kezdő akkor nem kapunk ki..
    Meireles ritka szar volt, Malouda meg nem arra a posztra való ( Többek közt nálunk már sehova)..

    Cech
    Iva-Terry-Luiz-Cole
    Lamps-Essien-Ramires
    Előttük Mata
    És elől Drogba- Torres

    Nem hiszem el h miért nem próbálja meg összehangolni a Drogba Torres kettőst, innen mit veszíthet? ennél szarabbul nem szerepelhetünk már..
    Nagy pénzt tennék rá h Torres így gólokat lőne!
  • Japep
    #21896

    Hát... pedig sokáig voltak biztató jelek tegnap, volt, mikor mi tartottuk őket nyomás alatt.
    Azonban az is látható volt, hogy a Napoli jobban pörög. Szerintem a meccs képe alapján vereséget érdemeltünk, de nem kétgólost... :S

    Még mindig azt lehet mondani, hogy otthon egy 2-0 nem (lenne) nagy elvárás, ha addig rendbejövünk... igaz emlékszem a sorsolás napján is ezt mondtuk, hogy 2-3 hónap még sok idő, addig visszarázódunk - hát nem igazán sikerült... :S
  • Japep
    #21895

    Ügyes vagy.
  • Pares
    #21894
    Megtörtént. No comment.
  • Oziris666
    #21893
    Törölje már vki ezt az idiótát
  • bonebeni
    #21892
    Eltakarodhatnál..
  • commissioner
    #21891
  • barcames
    #21889
    edző bácsi repül vissza portugáliába!!!
  • Japep
    #21887

    Akár így, akár úgy, de most egy meghatározó ember nálunk, azért is tettem ki.

    Egyébként én még mindig tartom magam ahhoz, hogy Torres nem felejtett el gólt lőni, csak nincs kiszolgálva - és az utolsó meccsétől eltekintve azon kevesek közé tartozik, aki képes hajtani.
    Persze ezzel nem védem, mert neki a góllövés a feladata, csak azt mondom, hogy nem biztos, hogy csak az ő hibája.
  • DVilla7
    #21886
    Na látod okosabb vagy mint ahogy kinézel....
    Am fasza topik de Torrest vegyétek le mert én is focizom és én még nem vagyok beoltva gól ellen....Akire ránéz ráragasztja lehet az Arsenalosokra nézett Milánóba....
  • Oziris666
    #21885
    Ezt a formát nézve ,csak nehogy úgy járjunk Nápolyban ,mint az Arsenal Milánóban!
  • Japep
    #21884

    Igen, még mellé otthon, de a jelenlegi formát elnézve először még tovább kell jutni, és aztán biztosra venni... :S :)
  • Disno
    #21883
    Jo hir lehet, ha megveri a Birminghamet a Chelsea, akkor a hatodik forduloban az utolso bennmaradt Championship csapat, a Leicester City lesz az ellenfel!
  • hedonist
    #21882
    Napoli szét fog alázni.
  • hedonist
    #21881
    Pff, ezt a szart, amit csináltak...
  • Japep
    #21880

    Hát 1-1 lett, nagyon nem kellett ez a +1 meccs... :S
    De majd a visszavágón! Go Blues!
  • Japep
    #21879

    Egy összeszerencsétlenkedett gól után vezet a vendég csapat és sajnos azt csinálják, amit mindenki tenne - beálltak védekezni, végül is ha 1 gólt is kapnának az még csak újrajátszás nekik, otthon... :S

    Sajnos megint nincs sok vér a csapatban, remélem a félidő összerázza őket...

    GO BLUES!
  • Japep
    #21878

    Olvasgatva megint a hírekben, szurkolói véleményekben, az az egyik téma, hogy megint "szándékos bojkott" van AVB ellen a csapat játékosaitól... :S

    Ez megint egy olyan dolog, amit nehezen tudnék elhinni, de vannak erre utaló jelek, az biztos. De remélem ez csak pletykaszint, bár akkor magyarázható lenne a rossz forma - igaz ez egy elég undorító húzás.

    Na mindegy, engem már csak felidegesít, hogy minden napra jut valami, hagyom is... :D Aminek meg kell történnie, úgyis megfog, és csak rajtuk múlik a dolog. Azért remélem lassan sikerül helyreállítani a rendet. GO BLUES!
  • Japep
    #21877

    Igazad van, bocsi. :D Csak átfutottam gyorsan, de így értelmesebb is.
  • Oziris666
    #21876
    Fú nagyon félrefordítgattok:)

    Annyi a lényeg h ki lesz a következö PL edző akit kirugnak Mccarthy után!És a Boas elküldésére van a legnagyobb esély...
  • Japep
    #21875

    Itt nem inkább arról van szó, hogy a Wolvesba "menne" AVB?
  • bakkerman
    #21874
    Abramovics nem lenne olyan hülye,hogy egy McCarthyt ültessen le a padra,olyan nevek után mint Mourinho,Scolari,Hiddink,Ancelotti...szerintem benntvan az orosz noteszében Guardiola is,bár nem sok esélyt látok rá,de még ezis előfordulhat. Szerintem neki nagy kihívás lenne,és nagy motivációt jelentene egy ESETLEGES(!!!) BL-ről lecsúszott Chelsea irányítása.
  • hedonist
    #21873
    "Following the sacking of Wolves manager Mick McCarthy speculation is already mounting about who will be the next Premier League manager to leave their club. Bookmakers have Chelsea boss Andre Villas-Boas as the favourite at odds of 1/1. His odds were slashed following Saturday's 2-0 defeat at Everton."

    reméljük nem lesz igazuk..

    na meg eddig, amit Abra mondott az ugy is volt, marpedig igeretet tett, h marad Boas min. 3 évre.