24199
Chelsea Fan Club
  • chrissparduc
    #21954
    Góóól! Drogba! Na mostantól lesz izgalmas!
  • hedonist
    #21953
    Ha ma fordítunk, az egyedülálló lesz a CL történetében. Így legyen! GO BLUES!!!
  • Japep
    #21952

    Ezeket én is furcsálltam, nem tudom. Szerintem Meirelest taktikai okok miatt, hiszen két vkp-vel kezdtünk (elvileg), Ivanovic meg lehet megsérült - Fuller elég rondán megtaposta.
  • Bulykin
    #21951
    Meirelest miért cserélték le fél óra után? És Ivanovicot?
    Csak nem megsérültek?
  • hedonist
    #21950
  • Japep
    #21949

    Nyertünk.
    Olykor elég jó játékkal, máskor kevésbé, de bezsebeltük a három pontot. Eleinte szerintem tartalékolni akartunk a Napoli ellen, de a végére csak bejöttek a "nagyok".

    Azért az a 100. Drogba gól magától Drogbától és Matától zseniális volt. :)
    Reméljük a Napoli ellen a legjobbakat! Go Blues!
  • Japep
    #21948

    Köszönjük!
  • banok
    #21947
    16.00 Chelsea-Stoke
    tv: Digisport Plus hu
    streamek:
  • Japep
    #21946

    Meg nekem kicsit az is, hogy ugye megműtötték Terryt és arról adtak hivatalos nyilatkozatot, hogy legjobb esetben 4 hét múlva, legrosszabb esetben 6 hét múlva játszhat. Kitették Boast, erre már 2 héttel a műtéte után a padon ül úgy, hogy akár kezdhetett is volna - és mellé a magyarázat, hogy milyen jó orvosok is kezelték... Mindegy, lehet, hogy már mindenben ezt látom, de nekem ez is fura picit. :)

    Persze, ők tudják, hogy mi folyt az öltözőben és van beleszólásuk is - csak lett volna ennek más módja is szerintem, etikusabb.

    Visszatérve szerintem JM tuti nem jön vissza... sajnos. :S Ezt mondta is ha jól emlékszem.

    A másik, ami most tetszett, hogy elvileg Mata felajánlotta Torresnek a büntető lehetőségét, aki elutasította azt azzal, hogy nem így szeretné megtörni a gólcsendjét - ez nekem tisztelendő, becsülendő. :)
  • hedonist
    #21945
    Hát igen ez eléggé gyanús:) Pár hónap gyomorgörcs következik, h jön-e JM vagy megint hoznak vmi "sikeredzőt"..
  • Japep
    #21944

    Ne érts félre, nem változott bennem sem semmi a csapatról, még mindig tiszta szívemből Chelseas vagyok. :)
    És a játékosokat is tisztelem, mikor a pályán játszanak, és tisztelem pl. Lampardot is azért, amit a csapatért tett.

    Csak ha az emberséges oldalát nézem, az nem tetszik.
    Itt még nincs bebizonyítva semmi, de ha képesek voltak ezt megtenni Scolarival, engem nem nehéz meggyőzni, hogy most is ez történt. Főleg úgy, hogy most nyerünk rögtön Di Matteo első meccsén úgy, hogy ő kemény 1 napi edzőmunkát beletett...
  • hedonist
    #21943
  • hedonist
    #21942
    Próbálok hinni bennük, h volt némi tisztelet bennük AVB iránt.
  • davidragon
    #21941
    azért ne felejtsük el, hogy ez egy másodosztályú csapat volt... persze nem akarom kicsinyíteni a siker értékét. jelenleg minden meccs nehéznek számít, szóval pozitívan látom én is. csak kezeljük helyén, na!
  • Japep
    #21940

    Kezded? :)
    Még csak most?
  • hedonist
    #21939
    és nemigaz, hogy ez eddig nem ment... kezdem elhinni, h direkt csinálták
  • Bulykin
    #21938
    a második félidőben nagyon jól kezdtünk, mintha a régi Chelsea-t láttam volna kicsit, tetszett :)
  • hedonist
    #21937
    Állítólag el sem köszöntek a játékosok AVB-től.. ez szégyen.. és kiábrándít.
  • hedonist
    #21936
    Ez egy vicc.. gyönyörűen vertük a Birminghamat "hirtelenjében" pf...
  • Rockynhooo
    #21935
    :DD
  • Kocka08
    #21934
    Most nevetünk de lehet meglepődés lenne :))
  • Zenszkij
    #21933
    Egervári Sanyit, vagy Várhidi Petyát kell odavinn! :D
  • Japep
    #21932

    Attól függ, honnan nézzük. És persze attól, hogy igazak-e a pletykák. :)

    Az biztos, hogy elrettentés, most nyilatkozott Scolari is, hogy bárki jön ide, tudja, hogy a Chelsea az maga a pokol egy edzőnek. Ezzel egyetértek sajnos. :S
  • Oziris666
    #21931
    Hát sajnos vagy nem sajnos de ideje volt már...
  • hedonist
    #21930
    Wilkins és Clarke idején nem lehetett ilyen, de Di Matteo és Emenalot el tudom képzelni mekkora tekintéllyel rendelkeznék, a szaktudást ne is emléítsem. Ez az Emenalo csak egy Scout..
  • Japep
    #21929

    Abban én is igazat adok neked, hogy ilyenkor úgymond mindegy, ki ül a padon. Ha tényleg így van és a játékosok meg akartak szabadulni AVB-től, akkor most, hogy elment, tuti felpörögnek, mint anno, mikor Scolarit is kitetették Abrával. Jó, lehet, hogy Hiddink alkotott itt nagyot akkor, de az is lehet, hogy onnantól a játékosok játszani akartak és nem csak szöszmötölni.

    Hát én előre sajnálom azt az edzőt, aki még ide mer jönni... :S
    JM helyébe én sem jönnék vissza ide. Lassan én már nem tudom elképzelni, hogy egy igen nagy edző komolyan vehessen minket, de ne legyen igazam. Kíváncsian várom a nyarat.
  • Pares
    #21928
    Szerintem abban az időszakban Grant csak mutatóban volt ott, akkor eléggé fel volt tüzelve a csapat, és akkor valószínűleg még nem voltak gondok a fejekkel sem. Manapság Grant 2 hónapot nem bírna ki nálunk.
  • Bulykin
    #21927
    szeintem se az edzővel volt a gond...sőt már évek óta nem az azokkal van a gond, mert az nem igaz, hogy egyszer megy vele, egyszer meg nem -.-
    ha egy Bolton eltudunk verni 3:0-ra, akkor egy WBA-t is kellene, ha egy nagycsapatot meg tudunk verni, akkor bármilyen más csapatot is meg kellene!!

    itt valami iszonyat nagy hiba van egyes játékosok agyában, és sajnos pont azokban akik nagyon meghatározóak lennének egy-egy meccs alkalmával...
    Nemtudom hogy mi lesz itt, én nagyon reménykedem egy Avram Grant féle időszakban, mert szerintem amikor ő volt ideiglenes edzője a csapatnak akkor is nagyon jól játszottunk és feltornáztuk magunkat a dobogóra!
    GO BLUES forever!!!!!
  • Pares
    #21926
    Az edző helyett az egész vezetőséget kellett volna picsán rúgni. Szégyen gyalázat és nevetséges, amit évek óta csinálnak. Mondjuk lehet, hogy AVB-nek nem volt nagy pofája ahhoz, hogy helyre tegye ezeket az ellustult túlfizetett beképzelt ***-ket, ezért kellene egy vasszigort tartó edző, akinek nem mernek visszabeszélni. Ez itt a baj. Nulla fegyelem van a játékosok között.
  • hedonist
    #21925
    Ugyan ezt érzem, nagyon nagy mnélyrepülés lehet ennek a következménye...
    A kedvemet már csak José hozhatja vissza..
  • Japep
    #21924

    Hát én ezt nagyon rossz húzásnak tartam... főleg, hogy Matteo lett a padon - ne legyen igaz a megérzésem, de nem sokat nézek ki belőle.

    Amúgy azért is tartom nagyon rossz húzásnak, mert megint csak megerősítettük egyes játékosok hitét, hogy itt ők parancsolnak...
    Sajnos eljön az idő, mikor Lampardéknak nem lesz elég a teljesítménye a kezdőhöz - de ha valaki padoztatni meri őket, akkor repül. Érdekes felfogás... :S
    Pedig itt lett volna egy edző a jövőnknek.

    Hát nagyon kíváncsian várom, ki lesz a következő (és meddig)... most csalódott vagyok... jobban, mint bármely vesztes meccs után idén...

    Na mindegy. Köszönjük neki és sok sikert!
  • Bencee7
    #21923
    Kár érte...én többet láttam benne :\ de tény, hogy így, ez tarthatatlan.
    Bár azért fél úton elküldeni egy edzőt, úgy, hogy nincs másik potenciális jelölt, az elég merész dolog...

    JM-n kívül Guardiolát szívesen látnám én is, ha egy kis kihívásra vágyik, itt tárt karokkal várják :)
  • hedonist
    #21922
    Viszont én csak abban az esetben menesztettem volna, ha JM jön, amúgy meg küzdjön csak! Hát sajnos már sose tudjuk meg mi lett volna, ha esélyt kap.. Hiddinket buktuk, ha JM-t is bukjuk végünk, nincs más edző, akit sztívesen látnék... Guardiola.. de ő tuti nem jön ide.
  • hedonist
    #21921
    Tudom, de én még mindig reménykedem, ettől még bármi lehet, láttam már szüzet b/szni:D vagy karon varjut ahogy tetszik:)
  • Rash87
    #21920
    Torres-t nem küldték el vele együtt? :D
  • limperatore
    #21919
    akkor mi meg holnap bejelentjük ha nem nyer ma az inter :D
  • Krisz018
    #21918
    HIVATALOS! AVB-t menesztették! Di Matteo lesz az edző a szezon végéig!
  • Japep
    #21917

    Nem mondta, miért veszi, azt azonban kijelentette, hogy nem értünk.
  • hedonist
    #21916
    Bárcsak José "értünk" venné azt a Londoni házat...
  • Oziris666
    #21915
    Hát jobban is jártak a nézök azzal:D

    WBA - Chelsea 1:0

    Megint parádés teljesítménnyel lassan középcsapattá "érünk" ...