24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #21994
    Igen, Torresen gondolkoztam, hogyan tenném be, de nálam egyelőre kérdőjel még, mert lehet, hogy adna 2 gp-t vagy rúgna egyet, de most Drogba jobb formában van és mégis csak ő van nálunk majd 10 éve és a klub ikonja szóval benne jobban bízom. De félre értés ne essék én maximálisan szeretem így is Torres játékát, mert jó! H nem termeli a gólokat ez fura egy csatártól, de az egyik leg hasznosabb támadójátékos így is.

    Azt nem értem, hogy érted, h a 10-es pozícióba kit játszatnál? Mata ott a legjobb szvsz. Lamps meg nyílvan előrrébb lenne, mint Essien/Meireles, de én Ramirest mindenképp előrrébb és szélen ltnám szívesen, szerintem ő elég veszélyes játékos előre játékban, még vkpként vagy szervezőként egyáltalán nem győzött még meg, sok labdavesztés és totyakodás, nem az a gyorsgondolkodású középső játékos, sztem jobban muzsikál a szélen!
  • Japep
    #21993

    Én most Torrest semmi pénzért nem hagynám ki. Tudom, most ennek a két gólnak nem egyenes következménye, hogy beindult, lőtt már nálunk gólt korábban is, aztán mégsem ment neki tovább.
    De akkor is, ez most akkora lökést jelenthet neki, hogy azt ki kell használnunk.

    Amúgy igen, nekem is tetszik így a védősor. Amúgy is én sokkal inkább Ivanovicot preferálom, mint Bosingwát.
    A két vkp is tetszik, max én lehet Ramirest kezdetném ott, sajnos Essien nem a régi (még?)... :S
    Arra a nálad 10-es posztra én nagyon nem tudom, hogy most kit tudnék betenni ebből a csapatból... Persze, ott van Lamps, meg akár Meireles, de... RDM okosabb, mint én. Ez a lényeg. :)

    A legfontosabb, hogy ne kapjunk ki ma. De amilyen labilis most a City, és amilyen formában vagyunk most mi, akár egy győzelem sem lepne meg, bár otthon nagyon jók... mindenesetre kemény lesz. Go BLUES!
  • hedonist
    #21992
    Terry nélkül leszünk ma, nekem tetszik Cahill játéka, Sztem Luizzal nagyon jól kiegészítik egymást úgyh nagy gond nincs sztem hátul, elvileg nincs hiányzónk rajta kívül.

    Ezt a kezdőt szívesen látnám, mit gondoltok?

    ----11----
    -23-----7-
    ----10----
    --8----5--
    3-24--4--2

    Ramires - Sturridge lehetnek fordítva is.
  • Japep
    #21991

    Szerintem a most következő hajtásban biztos nem... :S
    Talán majd egy "egyszerűbb" mérkőzésen számít rá RDM. Sajnos egy nagy tehetségnek törjük ketté a karrierjét... :S
  • Bulykin
    #21990
    Tartalákok: Newcastle 2:4 Chelsea (2x Lukaku, Chalobah, B.Clifford)

    Lukaku kétszer villant...vajon mikor fog megint esélyt kapni a nagy csapatban? o.O
  • Pares
    #21989
    Szerintem azok után, hogy elment AVB, és ilyen hirtelen jól játszik a csapat meg mindenki, egyértelmű, hogy a Chelsea-nél az edző csak másodlagos, vagy inkább harmadlagos dolog. Szerintem nyugodtan hagyhatnák most már DiMatteot is tovább.
  • hedonist
    #21988
    Nagy fordulat:) reméljük így is marad! (alig várom a Barcát:) na persze Benfica utan)
  • Japep
    #21987

    Valakinek a gólok esetleg? :)
    A mi góljainkat megtaláltam, de a két Leicester-gól nincs meg... :S

    Jó lenne mind a 7 gól külön-külön letölthető formában. Köszi előre is.
  • Japep
    #21986

    Jó volt látni így játszani a csapatot. Megint tudtunk úgy nyomni, hogy elhiszem, jöhet bárki (nem azt mondom, hogy bárkit megverünk, hanem hogy bárki ellen büszkén kiállhatunk és egyenlők az esélyek).

    Torres végre betalált. De én azt nem mondanám, hogy ő jobban nyomja Di Matteo óta - ő mindig is nyomta, minden meccsen, minden helyzetben. De örülök neki, hogy betalált. Reméljük megnyílt az a csap. :)

    Egyébként a Tottenham-Bolton meccs győztesével nyomjuk majd áprilisban.
  • hedonist
    #21985
    Mi a... :D álmomban sem:D

    Na Kiváncsi leszek kitartuznk-e, én már boldog leszek, ha behozzuk a PL-t 3.ik helyre, BL-ben szépen eljutunk, ameddig eljutunk, és az F.A.-t megnyerjük:)
  • FireWhisper
    #21984
    ja elfelejtettem még a gólpasszokat,
    tehát 2 gól + 2 gólpassz
  • Bulykin
    #21983
    Di Matteo történt csak :D

    hihetetlenül látszik a változás, a boldog arcok...egyszerűen jó nézni, hogy ismét élvezik a játékot a srácok.
    GO BLUES!!! GO TORRES!!!
    \o/
  • FireWhisper
    #21982
    torres kettőnél tart mi történt ?:DD
  • Japep
    #21981

    Köszi.

    Én majd csak 7-től nézem a Digin, de a többieknek jól jön.
  • banok
    #21980
    FA-CUP
    15.05 Chelsea-Leicester
    tv: Sport1 de - magyar tv adó nem adja élőben!
    streamek:
  • Pares
    #21979
    Én az UEFA-ból azt is kinézem, hogy visszahozza arra az egy meccsre Övrebőt...
  • Japep
    #21978

    Hát a Benficának örülhetünk.
    Egy elődöntőben (persze ehhez még túl kell menni a Benficán) pedig a Barcának (jó van egy kis esély a Milan továbbjutására is) is örülhetünk, mivel ellenük kiesni nem szégyen, rajtuk továbbmenni pedig dicsőség.
    Jó lenne visszavágni igen, viszont bírói segítség nélkül.

    Annak nem örülök csak, hogy ha továbbjutunk, akkor mi kezdünk otthon... :S
  • Takezó
    #21977
    Legalább visszavághatnánk a katalánoknak végre.
  • davidragon
    #21976
    Benfica. Ha esetleg nyernénk, akkor pedig jöhet a Barcelona/Milan.
  • Rash87
    #21975
    Ne is,mert úgy is csak rosszul jönnél ki belőle :))
  • bakkerman
    #21974
    mégegy Drogba :DDDDD

    csóri Torres :DDDDD neki már nemis Liverpoolba kéne visszamennie,hanem az Atleticohoz,és álnéven,kopaszon :DDDDDD mekkora nulla lett ez az ember :(
  • lippet
    #21973
    Nagyon nem feszegetném Manchesteresként, hogy kinek hogy mit fúj a bíró...
  • hedonist
    #21972
    majdnem olyan jo, mint Busquetsé:DD

    És ezennel BL törit írtunk: The biggest comeback ever!
  • minimize
    #21971
    Gratula, maradt angol team a BL-ben!
  • Rash87
    #21970


  • Japep
    #21969

    Lehet, hogy igazad van és nekem nem tűntek fel ennyire a dolgok. Néha nekem is érezhető volt, de azért nem végig, ahogy írtam is.

    Hát azért nekem ez nem feledteti azt a Barcás esetet... :S Igaz én nem is akarom soha, hogy úgy jussunk tovább valakitől - hagyjuk is, csak felidegesítem magam... :D

    Hát ja. Most volt egy pár csúnya húzása, de azért szerencsére nem mindig így játszik. Vérbeli csatár - nagyon sokat fogunk veszíteni, ha visszavonul, de nem csak mi, az egész labdarúgás.
  • Rash87
    #21968
    Tényleg úgy ültem le,hogy semlegesként,de ez nagyon feltűnt, hogy nektek fújt szinte mindig. Nagyon érezhető volt. Napoli játékos hozzáért vmelyik játékosotokhoz, már villant a sárga v. szabadot fújt.
    Ez túlságosan nem volt fair dolog.
    De más részt örülök, mert legalább a felét visszakaptátok, amit a Barca ellen elszenvedtetek anno hasonlóan :)

    Drogba meg nem tudtam hogy ennyire színészi adottsággal rendelkezik, de nem volt semmi,amit leművelt. S még Ronaldo-t nevezik/nevezték színésznek, még ő se csinálta ilyen jól :D
  • Japep
    #21967

    Az lehet, hogy egy időben mellettünk állt (a hosszabbítás felénél egy ideig), de nem az egész mérkőzésen.
    És szerintem nem is voltak olyan ítéletei, amik közvetlenül befolyásoltál volna az eredményt, leginkább a pálya közepén szórakozott - igen, azt beismerem, hogy egy időben feltűnően sokat fújt a Napoli kárára.

    Drogba meg... hát igen. De tudjuk, hogy ilyen. Szerencsére azért színészkedés miatt nem kaptunk semmi komolyabb előnyt, csak időt (igaz itt most az is sokat számított).
  • pilboy
    #21966
    +1

    annyival kiegészítve, h kicsit inkább a napolinak szurkoltam, mert nagyon szimpatikus csapat, szimpatikus játékkal
    (viszont ez még jól jöhet az angoloknak, h legalább 1 csapat bent van a 8-ban)
  • Japep
    #21965

    Hát azért elmondható, hogy a szezon legjobb (legizgalmasabb, leghajtósabb) meccsét láttuk.
    Hatalmas grat a csapatnak a kitartásért, a küzdésért.
    És a végén hogy kitört szinte mindenkiből minden... mikor Di Matteo elkapta Torrest... :D

    Az igazat megvallva úgy ültem le, hogy valószínű kiesünk. Ez most egy pozitív csalódás volt. Grat még egyszer.

    Várjuk a sorsolást. :)
    Go BLUES!
  • Takezó
    #21964
    nem mindenki a gép előtt néz meccset; ) a bírót egyébként én sem értettem, kismértékben támogatott minket a végén, de azért nem pofátlan kategória volt
  • bonebeni
    #21963
    nekem Drogba a favorit, de most kajak én adnám a kezébe az Oscart:D:DD btw Grat a csapatnak!!!!!!
  • Rash87
    #21962
    Semlegesként néztem,nekem teljesen mindegy ki jutott volna tovább,de azért ennél egyértelműbben nem állhatott volna a bíró a Chelsea mellett
    Szánalmas ez a BL,vagyis a bírók.

    Drogba meg másodállásba elmehetne színésznek,amiket művelet,Oscar-díjat adnák neki :))
  • Pares
    #21961
    Ez valami vicc? Továbbjutottunk? Ezt meg hogy sikerült összehozni ennyi töketlenkedés után így hirtelen?
  • Christian88
    #21960
    Vegre BL-hez melto meccs, grat!
  • chrissparduc
    #21959
    Megvaaaaan! Iszonyatosan izgultam a végén! :D
  • IXEMGabeo
    #21958
    Drogba megérdemelte volna ezt a gólt!!!
  • SLICK
    #21957
    Ez szép gól volt!
  • IXEMGabeo
    #21956
    4-1
  • Rash87
    #21955
    Nagyon felkapott, hogy továbbmentek-e... Egy komment :D