24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #22034
  • Oziris666
    #22033
    Vicc,mostmár 3-4 meccse ezt játszuk h vezetünk és teljessen visszaállunk és mindig kieggyenlítenek!És utána megint elkezdünk támadni,fszért kell játszani az idegrendszerünkkel...
  • hedonist
    #22032
    Megérdemelte volna Torres,h az beakadjon:)
  • hedonist
    #22031
    IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN
  • Takezó
    #22030
    aztaaaa: )
  • hedonist
    #22029
    Húha jónagy les gól, nem baj ennyit visszakaphatunk a bíróktól azt gondolom..
  • hedonist
    #22028
    Amugy hihetetlen Iva, ilyen felépítéssel és tipikus középsővédői attribútumokkal,, olyan jól hozza fel a labdát és jól is ad be, teljesen jó jobbbeknek. Közben meg gólt is szerez, mikozben irom:D
  • Takezó
    #22027
    hát ez egyértelműen les volt:\
  • Japep
    #22026

    Köszönjük!
  • banok
    #22025
    16.00 Chelsea-Wigan
    tv: -
    streamek:
  • hedonist
    #22024
    Szerintem nem akarták jobban, mint mi, csak nem megy nekünk ennyi:D

    De hát mindig a leírt csapat tud nagy meglepetést okozni, márpedig mi most az esélytelenek előnyével indulunk a Barcanak és semmi nyomas nincs rajtunk!
  • hedonist
    #22023
    tru..

  • Pares
    #22022
    A Benfica tényleg nagyon nyomott, de úgy fociztak, mint a két ballábas favágók, mintha inkább hokizni szerettek volna. Nagyon nyomtak, a végén tényleg benyomták a csapatot a kapu elé, de azért azt végképp nem mondanám, hogy ők érdemelték meg a továbbjutást. A Chelsea úgy is "simán" verte őket kétszer, hogy közben végig ásítozták vagy jobb esetben végig aludták a meccset. Az egyetlen Benfica gólhoz is a védőink hatalmas hozzájárulása kellett... Szóval igen is megérdemeltük a továbbjutást, de remélem a Barcát nem álmukban akarják legyőzni.
  • lippet
    #22021
    FC Platini...
  • Japep
    #22020

    Ezzel nem vitatkozom... :S
    A játékuk alapján talán tényleg elmondható, hogy ők jobban akarták ezt a továbbjutást... Reméljük ha már továbbmentünk, akkor valami maradandót alkotunk (csak ne úgy, mint legutóbb... :S )!
  • pilboy
    #22019
    hát megérdemelte volna a benfica a továbbjutást, ennek ellenére most már azt kívánom, h üssétek ki ezt a hamis barcát az elődöntőben
  • Japep
    #22018

    Hát igen... :S

    De azért az a Meireles-megindulás úgy ahogy van gyönyörű... :)
    Nagyon sokszor mondom, hogy miért játszik, nem zavar sokat a pályán, de erre meghatározott időközönként rácáfol... :)
  • Pares
    #22017
    Hát tovább jutottunk, de a második félidőre szabályosan elaludt a csapat. A Benfica góljánál mindenki csak állt mint a szobor, Terry lecserélése után meg az egész védelem megkergült.
  • Japep
    #22016

    Igaz már előre félek a bírói felhozataltól... a Barca meccsen is egy "kis" bíró volt, meg nekünk is tegnap - azt egyszerűen nem tudom felfogni, hogyan lehet ilyen senki bírókat nevezni egy BL-negyeddöntőre... ne is említsem Ovrebot...
    Megnézve a mi tegnapi játékvezetőnket egy utánpótlás-torna döntője eddig a karrierjének a csúcsa - hasonlóan a Barca-Milan bírájának is (igaz őt beválogatták az EB-re is)... na mindegy, reméljük semmi kétes nem lesz... :S
  • Japep
    #22015

    Hát nyertünk és továbbjutottunk.
    Kicsit elgondolkodtató, hogy ha egy 10 emberes Benfica megszorongatott minket a végén otthon, mit fog velünk tenni egy Barca a Camp Nuoban... :S Persze felpöröghetünk, láttunk már ilyet (pl. a Napoli ellen), szóval bármi lehet. Én azt mondom, hogy ha odatesszük magunkat 100%-osan és úgy ejt ki minket a címvédő, nincs semmi gond. Ha pedig továbbjutunk... GO BLUES!
  • Lantee
    #22014
    Srácok! SOS keresek Roman Abramovics nyilatkozatokat, interjúkat. YouTube-on csak egy régi videót találtam.

    Előre is köszönöm!
  • hedonist
    #22013
  • Japep
    #22012

    Ja, az előző kettő csak "fél gól" volt, ez már igazi - ezt tényleg bevarrta. :)
  • Bulykin
    #22011
    éééés Torres góóól \o/
  • Japep
    #22010

    Nyertünk! A Villa a meccs elején szokatlanul lazán vette a meccset (talán pont Petrov miatt... szegény - jobbulást neki), aztán megijesztettek minket.
    De hála a szerbnek nyertünk! :)

    GO BLUES!
  • davidragon
    #22009
    :D késő volt már. :P

    voltak érdekes pillanatai a meccsnek, és összességében nem voltunk jobbak, de idegenben ez pont elég szerintem. otthon sima meccsre számítok, remélem nem kényelmesednek el ettől az előnytől, mert a Benfica küzdeni fog az tuti.

    egyébként Meireles úgy nézett ki, mint egy hajléktalan, ezzel a szakállal. :D
  • Japep
    #22008

    Egy Napoli elleni Chelseanek igen, lenne esélye a Barca ellen. De ez az utóbbi 2-3 meccs az AVB-korszakra emlékeztet, ami megint arra ad bizonyítékot, hogy nem a menedzserrel van itt baj... :S
  • hedonist
    #22007
    Simán ki is kaphattunk volna, mondjuk a bíró a végén, amit tudott a Benficanak fújt, 2 kamuszögletet adott nekik stb.. De sztem innen meg lesz nekünk és érzem, a Barcat elkapjuk:D
  • Japep
    #22006

    Be van téve a kedvencek közé a Wave topik... Láttalak... :D

    De igen, nyertünk, ez a lényeg. Nem valami elsöprő játékkal, de megvan az előny. Go BLUES!
  • davidragon
    #22005
    nyertünk.

    (csak hogy pörögjön a téma) :D
  • Japep
    #22004

    Hát szerintem meg nagy fölényben játszott a City, szinte végig 60% felett volt a labdabirtoklás a javukra... :S
    Megölték a játékunkat. Mondjuk sosem értem, miért kell Lampardot és Meirelest egyszerre játszatni. Sajnos sokszor mindketten (és Essien is) csak egy fél játékost érnek... :S

    Amúgy én sem vittem volna le Torrest, viszont Drogbát is kezdettem volna. Azért az ő labdatartási rutinjára itt végig szükségünk lett volna.
    Matát is nagyon durván levették a pályáról.

    Jól játszottak, ki kell mondani és azt is, hogy itt egy pontot sem érdemeltünk a mutatott játék alapján... :S

    5 pontra van a Tottenham, és 6-ra nőtt a különbség az Arsenallal szemben... hétvégén fogni kell azt a 3 pontot a Tottenham ellen és akkor a negyedikre felérhetünk. A harmadikról felesleges beszélni, mint ahogy azt megtette RDM is a meccs előtt... minek?

    Nem szabad, hogy ez most letörjön minket. Menni kell előre! Go BLUES!
  • Bulykin
    #22003
    Érthető volt szerintem Torres reakciója amikor lecserélték...nem tetszett neki, nekem se...ő volt az aki a legjobban hajtott, rengeteg labdát szerzett, próbálkozott cselezni...komolyan akkor probléma lenne ha egyszer Drogbával együtt lenne a pályán? :D:D

    a másik...1 csatár??? miért?? a széleken nem volt senki...akárhányszor támadást ezettünk nem tudtuk kinek beadni a labdát szinte -.-'
  • hedonist
    #22002
    Csak azt nem értem, h Sturridge-ot miért nem játszatja?

    Na de mind1, az a tizi nagyon nem kellett volna... ott megfordultak az események. Játékunk szar volt, Cityjé sokkal passzolósabb pontosabb és főleg gyorsabb sajnos, nálunk alig láttam egy szép kényszerítőt.. De még így sem mondanám, h nagy fölényben voltak!
  • Krisz018
    #22001
    Sajna nem úgy néz ki :S
  • Rash87
    #22000
    Remélem nyertek :))))
  • Japep
    #21999

    Ha jól látom, csak 3 helyen tévedtél a mai kezdővel kapcsolatban. :)

    Végül Torres kezd. Ez vagy nagy húzás RDM-tól, vagy nagy hülyeség, majd kiderül, előre senki sem tudhatja. Reméljük az előbbi.

    Nehéz lesz, az a Nasri-Agüero-Silva középpálya húzós... :S

    A lényeg, hogy nem kaphatunk ki! GO BLUES!
  • pilboy
    #21998
    na ma aztán go blues!
  • Smithie
    #21997
    Üdv Kékek!
    Torrest én egyértelműen szélen játszatnám,gyors,jók a beadásai(nekem egyik kedvenc játékosom,bízom benne,fiatal,ez csak egy átmeneti állapot,sokra fogja még vinni).
    Remélem jól elverik ma a cityt.
    Hajrá!
  • Japep
    #21996

    Nekem pedig Mata játéka jobban tetszik szélen. Elvileg Lampardé lenne az a poszt, de sajnos már nem építi úgy a támadásokat, nincsenek olyan húzásai, mint pár éve... :S És én egy ilyet sem látok a csapatban. Igen, ha választani kell, akkor tényleg Mata - de mondom, én őt egyel fentebb, szélen játszatnám, és sajnos nincs belőle kettő... :S :)

    Igen, Drogba azért húzós, fontos meccseken mindig hozza magát, ez igaz. Jó lenne egy 4-4-2 Drogbával és Torressel elöl. Meg megnézném már végre Sturridget is, mihez kezdene középen egyedül - igaz nem pont a következő 2 hétben... :D

    Ramires igen, jó a támadásokban, de sokszor tud ő mélyről is támadni, olyan gyors. Ő nálam kérdéses, sok poszton megállja a helyét.
  • hedonist
    #21995
    Megpróbálnám Torrest akár jobbszélen...