24199
Chelsea Fan Club
  • Rash87
    #22074
    Remélem elveritek a Barca-t :)
  • Japep
    #22073

    Köszönjük!
  • banok
    #22072
    20.45 Chelsea-FC Barcelona
    tv: Digisport hu, STV1, TVR1
    streamek: http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=278&mforum=stream
  • davidragon
    #22071
    Ez mi a fene??? :D Ezt akartam linkelni, lol. Nem is ismerem ezt a videot.
  • davidragon
    #22070
    igen, az a fájó 1:1... Sajnos még nagyon előttem van az a meccs.
  • Jagumo
    #22069
    Oppá ez nem jött össze akkor mégegyszer :D

  • Jagumo
    #22068
    Yo Gogogo Chelsea :D



  • Japep
    #22067

    Amúgy igen, kemény lesz a mai meccs... valahol rendesen félek is leülni este a TV elé... :S :D
    De reméljük a legjobbakat! GO BLUES!
  • Japep
    #22066

    A Magyar Chelsea Szurkolói Klub tagjai általában a Caledoniában ülnek össze, mint most is. Nem tudom, hol/merre van, meg most hirtelen azt sem, hogy meghívás alapján lehet-e oda bejutni.
  • davidragon
    #22065
    na akkor ma este!!! :)

    kicsit off, de tudtok Budapesten valami jó meccsnézős helyet? Mondjuk ahol Digisport is van... :P
  • hedonist
    #22064
    Nem érdekelhet minket, miután még 3-at lőttünk:D

    Verjük meg a Poolt a döntőben és még az sem érdekel, ha nem lesz jövőre BL, inkább szedjük össze magunkat pár év alatt és legyünk újra versenyképesek!
  • Bencee7
    #22063
    Lamps hihetetlen nagy gólt lőtt...mint régen :) Drogbáé is elképesztő volt, hirtelen volt és gyönyörű szép :P

    De sajnos tényleg ezzel lesz tele minden...meg már várom Redknapp bácsi nyilatkozatát :D

    Malouda gólja meg külön érdekesség :) ő miért nem játszik mostanában? Régen láttam már, nem csak a kezdőben, de meccsen is úgy általában...
  • Japep
    #22062

    Igen, csak most tuti mindenhol az a megadott gól lesz a téma a győzelem helyett... :S
  • Japep
    #22061

    Ezt nem gondoltam volna... :D

    5-1-es győzelemmel jutottunk be az FA Kupa döntőjébe!
    Két hatalmas gól (Drogbától és Lampardtól) és egy "nemgól". Remélem jót tesz a fejekben ez az eredmény a Barca előtt. :)
    GO BLUES!
  • Rash87
    #22060
    Nem semmi győzelmet arattatok :)
  • Japep
    #22059

    Köszönjük!
  • banok
    #22058
    19.00 Tottenham-Chelsea (FA-Cup)
    tv: Digisport hu
    streamek:
  • Japep
    #22057

    Igen, nem is kötekedni akarok veled. :) Majd kiderül.
    Amúgy sem szoktam figyelni más csapatok mezét, szóval nem is vagyok otthon a témában.

    Amúgy én először azt mondtam rá, hogy Interes.
  • karajjj
    #22056
    hát, ahogy észrevettem, 5-6 éve már minden nagy csapat egyedi mezt kap, a középcsapatoknál jellemző már csak a template alapú mezválasztás, de szerintem kár ezen gondolkozni, meg találgatni, lassan tényleg kiderül
  • Japep
    #22055

    Igen, tényleg. De szerintem ez attól nem zárja ki, sokszor kitalálnak egy stílust és apró változtatásokkal sok csapat is megkapja. Majd kiderül lassan.
  • karajjj
    #22054
    ez lánykorában lyon mez volt, szóval szerintem kamu
  • Japep
    #22053

    Lehetne rosszabb is. :)

    Elvileg meg ez a vendég (igaz hihetőbb lenne, ha ugyanúgy rajtuk lenne):

  • karajjj
    #22052


  • davidragon
    #22051
    igen én is szoktam csodálkozni, amikor pl azt mondják, hogy elfáradnak a szezon végére, stb. Bár nem vagyok élsportoló, szóval nem tudom, hogy lehet bírni az ilyen mértékű terhelést.
  • Japep
    #22050

    Ez igaz, ez eszembe sem volt.
    Igaz a Fulham is ugyanolyan fáradt lehetett. Meg ne mondja már nekem senki, hogy nem bírják ki.
  • davidragon
    #22049
    nem pihentetni akart szerintem, hanem egyszerűen csak fáradtak voltak. előtte csak egy nap pihenő volt a Wigan meccs után. két nap pihenő is kevés, nem hogy egy...
  • Japep
    #22048

    Gondolom tartalékolni akart... igaz nem tudom minek, mivel most van 6 nap pihenőjük.
    Én amúgy sem értem, miért kell középen játszatnia, szerintem szélen jobb volt, most meg néha 1-2 les kivételével észre sem venni, hogy a pályán van... :S
  • hedonist
    #22047
    Mondjuk Matat hogy képzelte, hogy kihagyja?
  • Japep
    #22046

    Hát igen, kezd beigazolódni a gyanú, hogy nem RDM tett itt csodát, hanem csak megszabadultak AVB-től - ez feltöltötte őket 2-3 meccsre és annyi... :S
  • bonebeni
    #22045
    kezd elfogyni a lendület amit Boas távozása adott? :/ ....
  • Japep
    #22044

    Szomorú... a 6. helyen tanyázunk... ebből a végén még EL sem lesz (igaz nem mintha bánnám, ha nincs BL).

    A szomorú az, hogy 1-1 után meg képesek voltak játszani - mert amúgy semmit nem tettünk... meg ilyen kezdőt... :S
    Megint azt kell mondani, hogy a Fulham megérdemli ezt az 1 pontot, és ha nincs Cech, akkor 3-at kapnak.

    Nem tudom elhinni, hogy mi adhat nagyobb lökést annál, hogy nem sokkal a meccs előtt otthon kikapott a mostani riválisunk... :S
  • Oziris666
    #22043
    Várható volt!Csoda h eddig a Villa,Benfica,Wigan ellen sikerült a 3pont!
    1:0 után tilitoli
  • hedonist
    #22042
    hát így.. nem hiszem el, h megint ilyen szar játékkal rukkolunk elő...
  • Oziris666
    #22041
    Meg játszunk még a szarkákkal is ugyh kb. minden rajtunk múlik!
    Amugy a mai meccset én X-re érzem, túl sokszor jött már be ez az utsó pillanatos gyözelem...
  • hedonist
    #22040
    Köszönjük!

    Hát igen, most kell igazán beleadni mindent, ez fontosabb, mint a Barcara koncentrálni.
  • Bulykin
    #22039
    pff gyerekek ez nagyon kemény lesz...a Newcastle is ott van nagyon a nyomunkban...az Arsenal már csak 2 pontra lesz ha nyerünk... és a Fulham után velük játszunk rangadót :/

    GO BLUES!!!!!!!!!!!!
  • banok
    #22038
    21.00 Fulham-Chelsea
    tv: Digisport hu
    streamek:
  • hedonist
    #22037
    Így van!

    És most fújták le a a Spurs meccsét, a Norwich megverte őket így, ha nyerünk márpedig nyerünk, visszavesszük a 4.ik helyet!!!
  • Oziris666
    #22036
    Esélytelenek nyugalmával játszhatunk ott,mint a Napoli visszavágon!èn már örülni fogok ha megszorítjuk öket és kiesünk,de nem vmi kétes szitu miatt esünk ki!
  • Japep
    #22035

    Gondolom az új taktikánk, hogy magunkra húzzuk az ellenfelet és lekontrázzuk - ez megy is, általában megszerezzük a vezetést, azonban ha kapunk egy gólt, fejetlenség lesz, elkezdünk tényleg támadni.

    Csak elgondolkodtató, hogy otthon mit csináltunk a Wigannal - és akkor a Barca? ... :S De ne írjuk le magunkat, nem kell, csak félek... :) GO BLUES!