24199
Chelsea Fan Club
  • Shelton
    #22114
    grat a győzelemhez, de hozzáteszem a tegnapi meccs sem a csak chelsea überfasza védelmén múlt, jópárszor túljutottak rajtuk, ha a barca pontosabb a befejezéseknél és a ha csak a ziccereinek felét belövik most előnyről várják a jövőheti meccset.
    bízom benne, hogy barcelonában nagyobb %-ban( a nullánál csak nagyobb lehet reméljük) használjuk ki az adódó lehetőségeket és tiszta körülmények között továbbjutunk, persze nem lesz könnyű egy percig sem.
  • Steve Downie
    #22113
    Ebben igazad van. A Chelsea-nek a védelme az erőssége, talán ez lehet a legnagyobb előnyük a Barcával szemben a mi tavalyi csapatunkhoz képest (bár mi is jó sokáig bírtuk).
    Azt pedig már meg sem említem, hogy jelenleg egy olasz menedzser irányítja a csapatotokat, aki ezúttal tökéletesen alkalmazta az Olaszországban kifejlesztett legendás Catenaccio-rendszert.

  • Sippie
    #22112
    ez egyértelmű, de így legalább "fair"
  • Japep
    #22111

    Én ezt nem kifogásnak írtam. És tudom jól, hogy nekik meg El Classico. Csak úgy megjegyeztem, gondolom nekik is jobb lenne, ha nem most lenne...
  • Sippie
    #22110
    A barca meg csak a reállal meccsel... na melyik a könnyebb?
  • Japep
    #22109

    Ha csak ennyire egyszerű lenne, csak belőle állna a Barca... :D

    Én is abban reménykedem, hogy kint is találunk egy gólt - és akkor nekik már 3-at kellene rúgniuk. Az pedig azért az egyik legjobb védelem ellen nem a legkönnyebb még nekik sem. Majd meglátjuk... csak ne lenne most ez az Arsenal-meccs pont ezen a hétvégén... :S
  • Steve Downie
    #22108
    En is gratulalok, mert 23 meccs utan megint egy angol csapat tudta csak megverni a Barcat a bl-ben! Akkor en nagy remenyekkel telve vartam a visszavagot, de emlekezhetunk a piros lapra, ami dontott. Ti meg 2009-re...
    Nagyon kivancsi leszek a visszavagora.
    Ez a kep meg valakinek a vegso elkeseredeseben keszulhetetett, nekunk is hasonlo taktikank volt tavaly ellenuk :-)


  • Japep
    #22107

    Most már jöhet, bevallotta, hogy miatta nem kerültünk döntőbe. :)

    Persze ezzel még nincs elfelejtve neki semmi sem...
  • limperatore
    #22106
    jo biro hmm ovrebo?
  • MrSpock
    #22105
    Nem értem hogy lehet enynire mákos egy csapat! Egy épkézláb lövés és gól,hihetetlen! szerencse,Barca a király! Ők játszák a focit,minden más csapat egy nokedli! :D
    Még mielőtt itt leszedné bárki afejem.örültem végre hogy még ha nem is szép játékkal,de legalább valaki elverte a Barcát! Ezen vitáztunk lottózóban is egész héten,én mondogattam csak akkor ynernek a katalánok ha kamutizit berúgja Messi. De ez nem történt meg és nem is tudtak gólt rúgni. Sokan buktak súlyos ezreket szerintem,de majd megyek nemsokára megkérdem mi lett a tegnapi meccs eredménye!
    Persze lesz egy visszavágó,és ott kijön majd a különbség minden téren,(lehet még jó bíró is lesz:P ) De az eslő párharc az angoloké ez tény! Ami jó,hogy izgalmas lesz minkettő BL meccs.:) Beszarnék ha Bayern-Chelsea döntő lenne :D
  • hedonist
    #22104
    A Barcát így lehet és kell megverni? Megvertük? Megvertük!!!

    Igaz, lesz egy visszavágó, viszont egy gólt lövünk Barcának már 3 kell
  • Japep
    #22103

    Lehet, hogy nem volt szép a játékunk, ezt aláírom. De tény, hogy ez kell ellenük - ha kitámadunk, biztos vagyok benne, hogy nem ez az eredmény születik, mert akkor azt tudják játszani, amit ők akarnak.

    És igen, kellett hozzá az is, hogy csak kapufáig jussanak. De azt meg senki sem tudhatja, hogy ha ők találnak egy gólt, találhattunk volna még mi is - de nem is nagyon akartunk, az elsődleges célunk az volt, hogy ők ne szerezzenek gólt.

    A visszavágótól megint félek (mint ezelőtt a meccs előtt is), de meglátjuk. Bármi megtörténhet. :)

    GO BLUES!
  • White QVAS
    #22102
    Legjobb szöveg, amit mostanában olvastam :D
  • Oziris666
    #22101
    :DDD
  • limperatore
    #22100
    csak azért nyert a chelsea mert a realnak fújnak a bírók, na elkell fogadni
  • dienesoft
    #22099
    Gratula a csapatnak. Tipikus célfutball, semmi több. Bejött? Bejött.
    El kell fogadni, hogy vesztettünk, viszont lesz még egy visszavágó. Vééért kíváán! :)
  • Jagumo
    #22098
    Persze, hát szokták mondani, hogy jajj labdabirtoklás jajj ez jajj blablabla... De a focit még mindig gólra játszák. Ennek ellenére minden benne van a pakliban. Még egy nagy zakó is Spanyolországban elválik. Jó meccs volt én ordibáltam végig :D Hajrá Chelsea
  • Pares
    #22097
    Jól van, most már mehetsz.
  • Pares
    #22096
    Igen, nem volt szép foci, de a célnak megfelelt. Az, hogy nem volt közünk a meccshez, pont fordítva igaz, mivel a CFC rúgott szép akció gólt, nem a Barca.
  • [HUN]FaTaL
    #22095
    Hagyd már a hülyeséget. Köze nem volt a Chelseanek a meccshez, nagy szerencséjük volt ennyi. Ilyen a foci :)
  • Pares
    #22094
    Megvan! Hihetetlen!
  • Amiga
    #22093
    Gratulálok, szép volt!
  • Rash87
    #22092
    Nem volt +3 ember a segítségetekre,van ilyen. Meg kell szokni.
  • Look at the cat
    #22091
    Szép Volt !!! Megérdemeltétek! :D
  • [HUN]FaTaL
    #22090
    Nem sok közötök volt a meccshez, de azért grat a győzelemhez :)

    Ilyen szar helyzetkihasználással nem is győzhettünk.
  • nagy hős
    #22089
    cuencara vigyázni, tud a srác :D:D
  • Voyager5
    #22088
    Majd megszokjátok :DDDDD
    Vagy a bíró szar és nem fúj be meccsenként nekik 10+ 11-est, vagy a másik csapat máker, bunkerfocit játszik, színészkedik, direkt lábat tör stb. :D
  • Oziris666
    #22087
    Mi a mákker,szép indítás-beadás-gól!
    Mi mák ezen?Jah hogy a nagy Barca csak mákbol kaphat gólt mi?!
  • Japep
    #22086

    Igen, elismerjük, hogy ilyen - 11-ből 1. Nálatok? ...
  • Sippie
    #22085
    Drogba már akkor művelte a színészet magas fokát amikor hőn szeretett Buckecc még csere sem volt, ráadásul pont a BL-ben, pont a Barca ellen. Szóval egy Chelsea fórumban ez csak elismerés ;)
  • Tyler1
    #22084
    Focit gólra játsszák, nem helyzetekre. Oscar díjról meg ne beszéljen egy Barca drukker szvsz
  • Pares
    #22083
    Öcsém ez a Drogba...
  • Sippie
    #22082
    Makker csapat, Oscar színész, makker gólja.
  • eLiXir
    #22081
    DROGBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Grove4
    #22080
    hogy mit mondasz? :D
  • Sippie
    #22079
    Szóljatok a főnöknek hogy Drogbát cseréljék le, mindentől összeesik, biztos nincs jól!
  • Rockynhooo
    #22078
    Mindent bele Kékek!
  • szabii98
    #22077
    Sok sikert!
  • Pares
    #22076
    Ijj, gyerekek, azt álmodtam, hogy 7-1-re kikaptunk... :-o :-P
  • Grove4
    #22075
    Hajrá Chelsea, verjétek el a Barca-t és nyerjétek meg a BL-t!!!!