24199
Chelsea Fan Club
  • HappyHunter
    #22154
    HIHETETLEN! :DDEDD
  • Tyler1
    #22153
    Emberek a pulzusomat nem lehetne lemérni MU-s létemre :D
  • SLICK
    #22152
    Geci nem hiszem el :D
  • IXEMGabeo
    #22151
    Torres:D:D:D lool
  • REALista
    #22150
    Oléééééééééééééééééééééééééééééééééééé
  • HappyHunter
    #22149
    Igen, Terry valóban hülye volt, fogalmam sincs miért csinálta. Talán megérdemelte a pirosat, talán nem. Így visszanézve inkább igen.

    DE én csak arra tudok gondolni hogy hány ezer ilyen eset fölött siklottak el, ahol az érintett egy kicsit gerincesebb volt.
  • IXEMGabeo
    #22148
    és 11-es:D:D:D
  • Steve Downie
    #22147
  • IXEMGabeo
    #22146
    maximum a szándékot büntethette, de sztem ez nem volt piros lapos megmozdulás. Hány ilyen van és a bírók elsiklanak felette
  • REALista
    #22145
    Nem is értem...
    Terryt egy Barcás arab megvehette szerintem kilóra..:D
  • horpeti
    #22144
    Kell még 1 gyors gól a 2. félidő elején. :D És akkor összeomolhatnak. :P
    Fordított esetben meg valszeg a Chelsea fog. Bár láthatóan a kirúgások veszélyesek, nem zárnak vissza sokan, és Drogba nyeri a párharcokat. Talán 1-2 kontra bejöhet a 10 emberrel támadó Barca ellen. De hát kemény.
  • tobias88
    #22143
    Oké, most már láttam, hülye volt Terry
  • DopeBob
    #22142
    Faszom, Terry, ezt nem tudom miért csinála...

    A bíró valószínűleg ugyan azt látta, amit mi elsőre, hátulról belerugott valakibe...

    Na, mindegy, 2-1, beállnak 10-en a kapuba, aztán meglehet ez még :-D
  • horpeti
    #22141
    Csak hát esni tudni kell. :D
  • horpeti
    #22140
    De emberre irányuló szabálytalanság volt. Mondjuk valszeg inkább csak sárgát érő.
  • REALista
    #22139
    Azért visszajátszhatnák még.Nem tűnt olyan vészesnek...
  • SLICK
    #22138
    Terry kiesése elég szar lesz, főleg most, hogy gólt is lőttetek...
  • tobias88
    #22137
    Barcás létemre mondom, 1 kameraállásból nem lehet megmondani + 1szeri visszajátszásból... (nem is értem miért nem játsszák vissza)
  • Zenszkij
    #22136
    mert egy paraszt, ilyen egyszerű, ki kéne vágni a csapatból
  • pinnacle
    #22135
    ezt mmiért tette Terry?
  • Zenszkij
    #22134
    ez a Terry egy ökör, meg is érdemli
  • Japep
    #22133

    100 %-ban ugyanaz a kezdő + pad, mint legutóbb. Ez jó is lehet, meg rossz is. Én legalábbis a Barca helyében erre készültem volna.

    Nehéz lesz. A lényeg, hogy bármi legyen is, emelt fővel mehessünk haza! Go BLUES!
  • Krisz018
    #22132
    Kezdők:

    Chelsea XI: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Lampard, Mikel; Meireles, Ramires, Mata; Drogba

    Barcelona XI: Valdés, Puyol, Mascherano, Piqué; Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc; Alexis, Messi, Cuenca

    COME ON CHELSEA!!!!
  • hedonist
    #22131


    Legyen így! Mai napot boldogan szeretném lehozni:)
  • Japep
    #22130

    Ezt most olvastam... :D

    Mibe fojtja a Barcelona a bánatát?
    - Drogba.
  • Japep
    #22129

    Igen, igazságos. Csak kicsit bosszantó, hogy picivel nagyobb koncentrációval (vagy nem együtt kezdetni a Kalou-Sturridge párost) meglehetett volna a 3 pont... :S
    De reméljük majd kedden... :) GO BLUES!
  • Pares
    #22128
    0-0 lett. Mindkét félnek megvoltak a helyzetei, szerintem igazságos a döntetlen.
  • Pares
    #22127
    Eddig az Arsenal szerencsével kialakított pár helyzetet, és paradox módon a szerencsének köszönhetjük megint, hogy nem kaptunk gólt, de összességében a Chelsea jobban játszott eddig.
  • Pares
    #22126
    Az szép, gratulálok! :)
  • Kocka08
    #22125
    Hát igen tényleg durva oddsok voltak...

    Ezért is nyertem 11 ezret, 1000 ft ott tettem az 1-0 ás győzelemre ami 11x pénzt fizetett.
  • Pares
    #22124
    Nyugi gyerekek. Nem hittem volna, hogy megússzuk pofon nélkül az első meccset (főleg hogy 7-1-es vereségről álmodtam :D), de most már tovább jutunk, bassza meg, még ha a fél csapat meggebed is közben! Csak azért is!
  • Bencee7
    #22123
    Ámen! :D

    Amúgy a meccs másnapján volt talán egy cikk a nemzeti sportban, hogy "Ronaldo és Messi is betlizett". Most komolyan, ha nem rúgnak gólt,(sőt, nem játszanak jól/sehogy) az hír? Komolyan mondom undorító már ami ezek körül megy...

    Meccs meg: ezt kellett csinálni, nem megijedni, védekezni és az adandó alkalmat kihasználni. Megtettük. Tényleg csak így lehet ellenük menni, és remélem a visszavágón is hasonló fegyelemmel játszanak a srácok :)
  • Japep
    #22122

    1.

    2.

    3.

    (4. )
  • Etelkozi Vata
    #22121
    Bennem 3 dolog motoszkál:

    1. Kikérem magamnak, hogy a fogadási oddszok alapján a Chelsea (ismétlem, a Chelsea) hazai győzelmére 4,7-szeres pénzt fizettek. Ez botrányos, vérlázító, arcpirítóan szánalmas. Meg is sápoltam az Szrt-t. Megérdemlik. /lásd: végeredmény. Szrt. köszönöm!)

    2. Világ életemben hányingerem volt az agyon ajnározott, túlsztárolt csapatoktól és játékosoktól, és ez most sincs másként (sok más egyéb mellett ezért is lettem Chelsea szurkoló, hiszen egy időben Abramovics, Mourinho és az összevásárolt sztárcsapat elleni gyűlölködésnek komoly divatja volt 2004-2005 táján.). Sajnos köpni tudok, amikor verhetetlen Barcelonáról és Mars-ról jövő Messiről hallok. Ha csak néha, az hagyján, de amikor kinyitom reggel a csapot és víz helyett Barca folyik belőle, köpnöm kell. Bocsánat. /Ez így volt a Ronaldinhos Barca idején is, akiket meg is picsáztunk... )

    3. A Barcelona ellen nem lehet nyílt támadó játékot játszani, mert nagyon jól tudja mindenki, hogy amikor a Messi labdát kap és 5 méter szabad terület van előtte bárkit átjátszik lendületből, és aztán baszhatja az ellenfél. A Chelsea immár sokadszor bevállalta, hogy szénné védekezi magát fegyelmezetten, koncentráltan, és ha csak egy lehetősége lesz, akkor abból az egyből próbál megélni. Sokadszorra sikerült a kékeknek, ami másoknak soha, lehozta a meccset kapott gól nélkül győzelemmel. Lehet fikázni.

    4. (tudom, hármat ígértem). A Barcelona a 90-es évektől kezdve, amikor találkozott a Chelsea-vel, soha, semmilyen mérkőzésen nem tudta legyőzni a Chelsea-t, ha a kékektől nem állítottak ki senkit. Aki nem hiszi, járjon utána. (Ráadásul a piros lapok többsége meglehetősen kamu volt... Drogba, Del Horno, csak hogy a legklasszikusabb kamukat említsem.) A Barca összes győztes meccsén emberelőnyben játszott.

    Azzal zárom gondolataimat, hogy egy elvakult, fanatikus, meccsre járó, Chelsea fanatikus vagyok, elfogult véleménnyel.
  • Japep
    #22120

    Hát ha valaki képes rá, akkor azok ők, efelől ne legyen senkinek sem kétsége. De persze még mindig azt mondom, hogy kettőn áll a vásár. :)
  • hedonist
    #22119


    Ez így van! Én tényleg úgy gondolom, h fogunk gólt szerezni, kérdés, hogy ki tudjuk-e húzni azzal, vagy tényleg képesek 3-at vágni még minimum..
  • Japep
    #22118

    Azért én biztosra nem mondanám, de bízom benne. :) Sokakkal ellentétben látok esélyt a mi továbbjutásunkra is, de elnézve a sajtót más nem nagyon... igaz e meccs előtt is szinte ugyanez volt.

    A lényeg, hogy ha ki is esünk, e meccs után szerintem emelt fővel tennénk azt is.
  • hedonist
    #22117
    1-et rúgunk ez biztos... és akkor ők akár kettőt is lőhetnek;)
  • Rockynhooo
    #22116
    Kíváncsi vagyok tudják e alkalmazni a catenacciot 180 percen keresztül. Ha egyszer kerül rés a pajzsra és gólt kapnak onnantól bedől a rendszer.
  • Japep
    #22115

    Persze, ezt én is írtam lentebb, elismerem.

    De azért senki se mondja és nem is mondhatja azt, hogy csak azért nyert ma a Chelsea, mert a Barca rossz napot fogott ki.