24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #5871
    ez az!!szép volt Chelsea!!!
    már csak 3 pont!!nem szabad feladni a reményt!!!!!!!!
  • Japep
    #5870
    Portsmouth-mu 2-0
  • Jagumo
    #5869
    [center]

    Didier Drogba klubrekordot dönthet a Chelsea-ben

    Szezonbeli harmincadik gólját szerezte a Valencia elleni BL-negyeddöntőben Didier Drogba, a Chelsea elefántcsontparti csatára. A londoni Kékek játékosai közül utoljára Kerry Dixon lépte át a harmincas határt, 22 évvel ezelőtt, az 1984/85-ös szezonban.


    Drogbának további három gólra van szüksége ahhoz, hogy megdöntse saját rekordját: a Marseille játékosaként 33 gólt lőtt egyetlen szezon alatt. S ha 37 gólt szerezne, akkor maga mögött hagyná az említett Kerry Dixont, aki az 1984/85-ös szezonban végül 36 találatig jutott.

    "Nem lesz könnyű, mert már nincs sok meccs hátra. De nem is az a fontos, hogy túlszárnyalok-e valakit az örökranglistán, hanem az, hogy a csapat trófeát nyerjen idén. Most pedig az a legfontosabb számomra, hogy megverjük a Tottenhamet, s versenyben maradjunk a bajnoki címért." - nyilatkozta Drogba, aki eddig még egyetlen gólt sem lőtt a Spursnek.

    Ha esetleg ma sikerülne betalálnia a Tottenham ellen, akkor akár Jimmy Greaves rekordjára is fenhetné a fogát az elefántcsontparti csatár: a Chelsea történetében ugyanis Greaves volt az egyetlen, aki egyetlen szezon során több mint negyven gólt lőtt.
  • Jagumo
    #5868
    Tegnap Minden összejött!
    MAN UTD VESZTETT
    CHELSEA NYERT
  • asfa
    #5867
    igeeenn kikaptak:)
    és mi nyertünk!!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!
  • Skylime
    #5866
    és Rio-nak:D:D
  • pilboy
    #5865
    most kezdődik a bajnokság!
  • alonso82
    #5864
    Köszönjük meg a Pompeynak!!!
  • Japep
    #5863
    FT Portsmouth [2 - 1] Manchester U.
    30' [1 - 0] M. Taylor
    89' [2 - 0] R. Ferdinand (o.g.)
    90' [2 - 1] J. O'Shea

  • Skylime
    #5862
    csatlakozom:)
  • alonso82
    #5861
    remélem elverik az mu-t
  • peruzzi8
    #5860
    Portsmouth-Man.Utd. 1-0 1.félidő!!! Hajrá Pompey!!!:D
  • Skylime
    #5859
    vége, 1-0 egy gyönyörű Carvalho góllal ;)
  • Skylime
    #5858
    Mikel helyett Joe Cole :)
  • Skylime
    #5857
    na Kalou helyett Sheva remélem bepüföl egyett:P
  • Jagumo
    #5856
    remélem nyerünk :) eddig jó
  • Skylime
    #5855
    Carvalhoooo 1-0, gönyörű góóóóól
  • asfa
    #5854
    megy a Chelsea-tottenham félidő van és 0-0
    ötlettelen játék sajnos nem megy eddig igazán :S
    de HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!
  • alonso82
    #5853
    Nem vagyok kárörvendő, de úgy sajnálom
  • Jagumo
    #5852
    [center]

    Vicente egy hónapra kidőlt

    Egy hónapig nem játszhat Vicente Rodriguez, a Valencia labdarúgója, mert megsérült a Bajnokok Ligája negyeddön- tőjében, a Chelsea elleni párharc szerda esti, első mérkőzésén



    A középpályás a bal combjában szenvedett izomhúzódást az 1-1-re végződött londoni találkozó 57. percében, s már nem is tudta folytatni a játékot.

    "Hiányát meg fogjuk érezni. Ő olyan játékos, aki egy-egy mérkőzés során képes kirángatni a társait a gödörből, ha pedig nincs ott a pályán, csapatunk nem a megszokott játékot produkálja." - szomorkodott a hír hallatán Quique Sánchez Flores vezetőedző.
  • Jagumo
    #5850
    jó persze de azért elégé ratyin fogalmazott :D
  • asfa
    #5849
    nyugi van senki nem kötekszik!
  • bigfoot
    #5848
    hát igen hülyén fogalmaz a cikkíró:)

    hétvégén tottenham,izgi lesz nyernünk kell!!!!!
  • DJ BP
    #5847
    nem veled kötekszem, de ez sztem egyértelmű...
  • Jagumo
    #5846
    most kötekedsz?? mert ha igen akkor nem muszály ide jönni.
  • DJ BP
    #5845
    mivel Morienteséket

    hülye cikkíró, nem is játszik egyik meccsen se :DD
  • Japep
    #5844
    Mourinho jó képet vág a rossz eredményhez


    José Mourinho, a Chelsea menedzsere nem aggódik csapatáért, a hazai 1-1 után képesnek érzi Dorgbáékat a továbbjutás kiharcolására a Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből.

    A Chelsea hazai pályán egy soványka döntetlent ért el a Valencia ellen, így már a spanyolok lettek a párharc esélyesei, mivel Morienteséket hazai pályán különösen nehéz megverni, a londoniak pedig az utóbbi hetekben nem nyújtanak meggyőző teljesítményt. José Mourinho ennek ellenére nem látja esélytelenebbnek csapatát, mint eddig.

    - Talán most mindenki azt hiszi, hogy a Valencia egy lépéssel előttünk jár, és örül az eredménynek, én azonban óvatos lennék az ellenfél helyében. El tudom képzelni, hogy a Valencia a Mestalla stadionban merészebb lesz, jobban mer támadni, jobban ki fog nyílni hátul, és akkor korrekt bíráskodás mellett sikerülhet jó eredményt elérni csapatomnak. A meccs 1-1 lett, és nem 0-3, nincs semmi okunk elkeseredni. Tudom, hogy képesek leszünk gólt lőni, és vagy döntetlent elérni, vagy nyerni idegenben, ami természetesen nem lesz könnyű, de nincs okunk pánikolni, mint ahogyan erre okunk a szünetben sem, 1-0-s Valencia-vezetésnél – nyilatkozta a portugál menedzser.
  • Japep
    #5843
    Már gondoltam képcserékre, de nem találtam mostani ligakupás képeket... :D
  • alonso82
    #5842
    Figyu Japep! Nem lehetne valahogy Joey-t is valahogy a bannerba beszorítani?
  • Japep
    #5841
    CHELSEA [1-1] Valencia
    Drogba ill. Silva

    A visszavágón nyerni kell, vagy döntetlen (Persze nem 0-0-ás, vagy 1-1-es...)!

    A másik meccs: Roma [2-1] MU
  • Japep
    #5840
    +3 perc
  • Skylime
    #5839
    Joe Cole végre visszatérhet :)
  • Japep
    #5838
    le Mikel
    fel J.Cole

    De régen láttam már játszani... :D
    Remélem góllal tér vissza!

    le Kalou
    fel SWP

    HAJRÁ!
  • Japep
    #5837
    A Valencia 2 ember híján a saját 16-osán belül van, de az a kettő is a saját félpályájukon...így nehéz lesz, de HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #5836
    Közben Roma [2-1] MU... :D
    Lőnünk kellene még 1 gólt legalább...
  • Skylime
    #5835
    Drogbaaaaaaa igeeeeeen:) még 1et:P
  • Nuno88
    #5834
    végre
  • Japep
    #5833
    Canizares kirúgja A.Colehoz, aki Drogba elé indít és ő befejeli...mekkora góóóóóóóóllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Japep
    #5832
    1-1 DROGBA
    GÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Japep
    #5831
    Kalou már legalább 2 rúghatott volna, de ez volt a legcsúnyább...HAJRÁ CHELSEA!!!