24199
Chelsea Fan Club
  • Bedibeni
    #5911
    Diarra le J.Cole fel
  • Bedibeni
    #5910
    A remény hal meg utoljára!Nyerünk GO CHelsea
  • Bedibeni
    #5909
    A remény hal meg utoljára!Nyerünk GO CHelsea
  • Bedibeni
    #5908
    Vezet a Valencia!:(:(NEEEEEEEEEEEEEE
  • ToCsEk
    #5907
    Dehogy lett vége
  • Bedibeni
    #5906
    Vezet a Valencia!:(:(NEEEEEEEEEEEEEE
  • asfa
    #5905
    1-0 morientes goljával
    ..itt lett vége a bl-nek!
  • asfa
    #5904
    essien sárga a 4.percben
    HAJRÁ CHELSEA
  • Japep
    #5903
    5 percen belül lerúgtuk Morientest (Essien - sárga lap) és Villát (Mikel), de nem sérültek meg...eddig kiegyenlített a meccs!
  • banok
    #5902
    jah. náluk nincs olyan hosszú pofázás előtte.
  • Japep
    #5901
    Kemény lesz, de nyerni kell... HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #5900
    Valencia - CHELSEA
    ma - 20:45 / BL-negyeddöntő

    Valencia (4-4-2):
    Cañizares; Miguel, Ayala, Moretti, Del Horno; Joaquín, Albiol, Albelda (c), Silva; Villa, Morientes

    Cserepad: Butelle, Curro Torres, Nacho Insa, Jorge López, Hugo Viana, Pallardó, Angulo

    CHELSEA (4-4-2) :
    Cech
    Diarra
    Carvalho
    Terry (c)
    A.Cole
    Mikel
    Essien
    Lampard
    Ballack
    Drogba
    Shevchenko

    Cserepad:
    Cudicini, Ferreira, Bridge, Makelele, SWP, J.Cole, Kalou
  • shevy
    #5899
    ezen most valami autóverseny megy
    biztos ezen lesz?
  • bigfoot
    #5898
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!
    NYERNÜNK KELL!!!!
    este nézem majd viasaton,szal nem írok,mert nem szeretném előre tudni az eredményt!
  • banok
    #5897
    jah
  • Skylime
    #5896
    Go Blues, sztem meglesz a továbbjutás:)
  • shevy
    #5895
    leszedtem a sopcast nevű progit, azon belül a star sportsra menjek? azon lesz a meccs?
  • asfa
    #5894
    HAJRÁ CHELSEA!!!
    MEGKELL NYERNÜNK A BL-T!!!!
    CHELSEA CHELSEA!!!!! GO BLUES :)
  • Japep
    #5893
    Drogba bosszút esküdött a Valencia ellen


    A Chelsea elefántcsontparti támadója egy három évvel ezelőtti sérelme miatt szeretne visszavágni a spanyol együttesnek a BL-negyeddöntő ma esti visszavágóján.

    Drogba 2004-ben, utolsó marseille-i szezonjában UEFA-kupa döntőt játszott együttesével, az ellenfél a Valencia volt. A göteborgi összecsapáson Rafa Benitez akkori csapata 2-0-ra verte a franciákat, a találkozó után Drogba bosszút esküdött, és a mai napig nem adta fel a reményt, hogy visszavágjon a spanyoloknak. A támadó szerint kedden este, a Valencia-Chelsea BL-negyeddöntő visszavágóján eljön a reváns pillanata.

    - Nagyon fájdalmas emlék az a göteborgi kupadöntő, pályafutásom alatt soha semmi nem hagyott olyan mély nyomot bennem, mint az a mérkőzés, most itt az alkalom, hogy törlesszek az adóságból. Nem vagyunk megszállottjai a BL-győzelemnek, de azért meg akarjuk nyerni a sorozatot, a célunkhoz azonban fokozatos, apró lépésekkel kell közelebb kerülni. Bár a Valencia félelmetes ellenfélnek tűnik, hiszünk a sikerben – nyilatkozta Drogba.
  • banok
    #5892
    Igen. Részletek itt
  • Japep
    #5891
    Itt van műsor (banok-nak köszönd), hogy mit mivel tudsz nézni...ha program kell, abban nem tudok segíteni! (De itt kérdezhetsz, mint pl. én -> #331 !)
  • shevy
    #5890
    a neten lehet valahol este nézni a meccset?
  • Japep
    #5889
    Azért ha továbblépünk sem lesz könnyű dolgunk...megint otthon kezdenénk...
    HAJRÁ CHELSEA!!!

  • Jagumo
    #5888
    nekünk van Esiien, nekik nincs Vincente
  • Jagumo
    #5887
    [center]

    Sokan kérdezték, hogy mi a helyzet a Chelsea ghánai kö- zéppályásával, Michael Essiennel, miután az utóbbi napokban semmit sem lehetett hallani róla, és már hetek óta nem játszott. Nos, itt a válasz + pár infó a csapatról!


    Michael Essien vasárnap az egész csapattal együtt Valenciába repült. Húsvét első napjának reggelén a Cobham-nél végzett még teljes értékű edzést, majd csatlakozott a gárdához.

    De előtte már pénteken ott volt a Chelsea edzésén, miután lassan már kigyógyult abból a térdszalag-sérülésből, amit a Tottenham elleni FA-kupa meccsen szenvedett el március 11-én. Akkor sajnos a ghánai egy szerencsétlen öngólt rúgott.

    "Remélem, hogy eléggé jó erőnlétben leszek kedden, hogy játszhassak. Úgy gondolom 90 percet tudok játszani!" - mondta Michael a Chelsea TV-nek.

    Essien legutóbb 2007 első meccsén, január 2-án, az Aston Villa elleni meccsen játszott 90 percet középpályásként. Azóta minden meccsen, vagy a meccs egy részén védőt kellett játszania John Terry és Khalid Boulahrouz sérülései miatt.

    Így már mindenki egészséges, kivéve Arjen Robbent (térdszalag szakadás) és Magnus Hedmant (hátfájdalom), akik biztosan nem fognak ma játszani.

    Tehát a teljes utazó keret: Cech, Cudicini, Hilário, A. Cole, Makelele, Essien, Carvalho, Shevchenko, Lampard, Boulahrouz, J. Cole, Drogba, Mikel, Ballack, Gérémi, Bridge, Diarra, Ferreira, Kalou, Wright-Phillips, Terry és Morais.
  • alonso82
    #5886
    jó kis válogatás...:D
  • Jagumo
    #5885
    [center]

    José Mourinho a holnapi BL találkozóról


    Először is egy jó hír: minden valószínűség szerint Essien pályára léphet holnap a Valencia otthonában, Mestalla-ban!

    És akkor a nyilatkozat lényegesebb részei:

    "Essien tegnap elém állt, és azt mondta, utazni akar, mire én megkérdeztem, hogy szabadságra vagy játszani... Ő azt válaszolta: játszani."

    "Holnap eredményt kell felmutatnunk. Az velünk a probléma, hogy nem tudunk egyszerre jól játszani, és jó eredményt elérni. Ha jól játszunk, nem tudunk jó eredményt elérni..."

    "Minden futballszerető ember három jó csapatot szeretne látni holnap a pályán. (utalva ezzel a játékvezetői "csapatra", majd közölte, örül a görög játékvezetőnek.)"

    "Nem tudom, a Valencia hogyan áll a mérkőzéshez. Egy biztos: a játék 0-0-lal kezdődik, és ha a végén is ez marad az eredmény, továbbjutnak. Ez a fázis már nem a játéké a BL-ben, itt ez már egy játék, ahol az eredmény dönt el mindent. Gólokat kell lőnünk, erre kell játszanunk. Talán egy gól is elég lesz, de a több lőtt gólra kell játszanunk. Könnyű kitalálni, a Chelsea hogyan áll a mérkőzéshez."

    A számunkra mindenképp jó eredmények: 0-1, 1-2, 2-2, és innentől fölfelé minden győzelem és döntetlen, bár nem hinném, hogy túlzottan gólzároros mérkőzést fogunk látni. Amire nagyon figyelnünk kell: ne a Valencia szerezze az első gólt. Győzni megyünk, hát győzni kell!
  • Jagumo
    #5884
    :)
  • asfa
    #5883
    jah :D
    biztos majd mi adjunk esélyt a tottenhamnek mikor nekünk meg fontos bl meccsünk van :|
    hagyjukmár a hülyeségeket!
  • bigfoot
    #5882
    hehe:)
    érződik a rothadó szag a mu házatájáról:D
  • asfa
    #5881
    Mourinho és Ferguson ismét egymásnak estek

    A Chelsea nyert, a MU kikapott szombati bajnokiján, így a United előnye három pontra csökkent a bajnokság hajrája előtt.

    Sir Alex Ferguson a Portsmouth elleni vesztes mérkőzés után igyekezett leszögezni: nem tört meg csapata lendülete, a United továbbra is az angol bajnoki cím esélyese. A skót menedzser nem állhatta meg, hogy kitérjen a Chelsea – szerinte - sportszerűtlen lépésére, a londoni klub ugyanis nem egyezett bele, hogy vasárnapra halasszák a Tottenham elleni meccsét, pedig a Spurs csütörtök este még UEFA-kupa mérkőzést játszott, így csak másfél napja volt a felkészülésre a derbi előtt. A Chelsea lépése ugyanakkor érthető, mert kedden José Mourinho gárdája játszik fontos BL-meccset, a halasztással a csapat teljes programját fel kellett volna borítani.

    - Nem lepődtem meg Ferguson szavain, mert ő egy intelligens ember, csak az a baj vele, hogy mindenki mást hülyének néz. Ha valaki okos, akkor mindig egy lépéssel a másik előtt jár, de ha másokat közben hülyének gondol, az igazán nem szép dolog. Úgy veszem, hogy egy intelligens ember intelligens nyilatkozatát olvastam, aki azonban elfelejtette, hogy mások sem hülyék, így csak nevetni tudok az egészen. Hosszú idő óta először volt rá lehetőségünk, hogy hamarabb játszhassuk le bajnoki meccsünket, mint a United, ez nyilván azért van, mert mi irányítjuk a sorsolást. Képzeljék el, mi lenne, ha nem mi irányítanánk a sorsolást? – nyilatkozta gúnyosan a portugál menedzser.
  • kisjaki
    #5880
    csak vicceltem
  • kisjaki
    #5879
    -moderálva-
  • Jagumo
    #5878
    [center] Már csak 3 pontra van a Chelsea az MU-tól!

    Izgalmasabb vége lesz az angol bajnokságnak mint azt sokan hitték, ugyanis a Chelsea nyert, a Manchester pedig kikapott, így lélegzetelállító versenyfutás kezdődhet a két klub között...



    Váratlanul veszítettek a Vörös Ördögök az angol kikötővárosban, Portsmouthban, így a Chelsea előtt ismét megvillant az esély, hogy triplázzon, azaz sorozatban harmadszor, történetében negyedszer legyen bajnok.

    Mint ismeretes, sok angol futball-szakértő és drukker úgy vélte: ez a bajnokság lefutott, ez a Manchester United nyeri. Ám elhamarkodottan ítéltek, ugyanis e verségnek köszönhetően meglehetősen szoros lesz a bajnokság, és minden bizonnyal május 9-én, Londonban dől el, hogy ki lesz a bajnok.
  • peruzzi8
    #5877
    Most megtudja az MU hogy milyen amikor a védelemből kulcsemberek hiányzonak! Ha nem lett volna Terry sérülése simán vezetnénk a bajnokságot!
  • Skylime
    #5876
    Rionak nem szóltak hogy melyik kapuba kell rugni a lasztit
  • bigfoot
    #5875
    még egy arsenal elleni mecs,idegenben!az kemény lesz de megnyerhetjük!!!
    a mu most másodszor bukott el,reméljük ez folytatódik:D
  • Jagumo
    #5874
    igen tudom.
  • Japep
    #5873
    De akkor még ott lesz a gólkülönbség...meg kell vernünk őket + nekik még min. egy x!
  • Jagumo
    #5872
    és ha megverjük a Man UTD-t akkor már sztem nyerünk:)