24199
Chelsea Fan Club
  • gabber_saviola
    #5951
    mind1 mostmár, nyugi köztünk marad :DDDDDDDDDddd
    [titok-.-]
  • asfa
    #5950
    észre se vettük :D
  • vmvr
    #5949
    mellesleg most látom, égtem egy nem enyhét:)

    észak londonit akartam írni:D
  • asfa
    #5948
    köszönöm!
    vannak emberek akik megértik!!
  • asfa
    #5947
    cselszart kivehetnéd de köszi
    mint mondtam!a mérkőzést addig játszák mig le nem fujja a biro!
    vagyis addig lehet golt rugni!
    a manchester hánszor nyert a 90.perc után? nemm egyzser..nem egyszer volt szerencséje! a CHelseanek is sokszor! de sokszor parédézott csak akkor semelyikőtök nem jön ide gratulálni! MU SZURKOLOK SEM!
    emlékezzünk egy tavalyi 3-0 Chelsea-MAN utd meccsre!
    gondolom mindenki emlékszik rá!
    idén Man Utd - Chelsea 1-1 nemtudom mér jön a fikázás és nem a dicséret amikor jol játszunk! de hát én tűröm a foci a játék nekem és nema fikázás! amennyiben nem tetszik a Chelsea játéka..kérlek magánügy! ki nem állhatoma manchestert..
    és akkor lehet keresni a topikukban azt h én hányszor mentem oda irni h szar menchester stb..
    köszönöm h elolvastad!viszlát
  • Freedom88
    #5946
    fociban ez is benne van..nem tudom mi értelme van ilyeneket irni.
    Mindenki szurkoljon egy adott csapatnak és pont. Ez ilyen magyar betegség lehet hogy az a szurkolás, hogy a másik csapaotot fikázzuk. Ovoda komolyan.
    Szépen menj vissza a Barcelona topicba és éltessétek a csapatotokat.
    A Chelsea-t és bármilyen másik együttest meg szépen hagyjátok békében.

    Üdv:

    Free
  • gabber_saviola
    #5945
    :DDDDDDDdddddddddddd
  • asfa
    #5944
    :))) igy van :)
  • buldozer99
    #5943
    Hát én Barca szurkoló vok!de szerintem is szánalmas már amit a CHELSEA csinál,mindig a végén... mire az ellenfél elfárad vagy pedig potya gol,megpattanó lövés és még sorolhatnám...
    közben más csapatok meg parádéznak...!
    mind1 GRATULÁLOK azért!nem rontom tovább a levegőt
    nah bye!és még 1x grat
  • vmvr
    #5942
    egy nyugat-londoni testvéré többet:)

    grat ti majmok:) igazából akkor a bl hátralévő részében: GO ENGLAND!
  • asfa
    #5941
    A hajrában lőtt góllal lépett tovább a Chelsea

    A londoni együttes a szünetben még hátrányban volt a Valencia otthonában, a második játékrészben azonban fordított és bejutott az elődöntőbe.

    A londoni 1-1 a Valencia lépett elő a párharc esélyesévé, a spanyol együttes hazai pályán még nem szenvedett vereséget, a Chelsea pedig az idényben nem remekelt idegenbeli összecsapásain. A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, több helyzetük volt az első félórában, a 30. percben Morientes kapufája már előrevetítette a hazaiak találatát. A Valencia fölény két perccel később érett góllá, Morientes ezúttal fejjel próbálkozott, és nem hibázott.

    A szünetig nem tudott egyenlíteni a Chelsea, a második játékrész azonban a vendégek találatával kezdődött: az 52. percben Sevcsenko talált be egy kapu előtti kavarodás után. A gól meghozta a vendégek önbizalmát, a Chelsea egymás után vezette támadásait, ám ki is hagyta azokat, és a meccs hajrájában úgy tűnt, túlórára kényszerülnek a csapatok. Hogy ez mégsem így lett, arról Essien gondoskodott a 90. percben: a sérülése után visszatérő ghánai középpályás a jobbösszekötő helyéről lőtt a bal alsó sarokba. A Chelsea tehát továbbjutott, és a PSV-Liverpool párharc továbbjutójával meccsel a Bajnokok Ligája döntőjébe jutásért.

    Valencia-Chelsea 1-2
    G.: Morientes (30.), ill. Sevcsenko (52.), Essien (90.)
  • asfa
    #5940
    a te gratuláciod sokat :)
    ezért nyerünk blt :DDD
  • asfa
    #5939
    de igen! mivan ha 90.perc után lőjjük a golt! látszik h erőnlétben odaverünk akárkit! mi addig játszk a meccset mig le nem fujják!
    ennyi aki fikázzas az a szánalmas! pl a mu szurkolok..de nem is érdemes rolatok beszélni mert hiehtetlen h nem tudjátok megérteni és csak ezt látjátok a fociban!
    nevetséges
  • gabber_saviola
    #5938
    nem tudom mennyit számít egy rózsaszín gratulációja :DDDDDddd
  • Skylime
    #5937
    tudod mi a szánalom? hogy felnőtt emberek nem a saját csapatuknak szurkolnak hanem más csaptokat szídnak, az ilyen embereket nem is nevezném szurkolónak...
  • asfa
    #5936
    ohh hát köszönjük szépen barátom :)
  • Bedibeni
    #5935
    Miért baj az,hogy ha az utolsó percben lőjjük a gólt??Könyörgöm ez egy játék 90 percen át lehet gólt lőnni!10 év múlva már senki nem fog emlékezni hogy hanyadik percbe volt a gól!
  • gabber_saviola
    #5934
    grarulálok :)
  • asfa
    #5933
    :) köszönjük!
    hát igen.. nem mondok rájuk semmit :)
  • rvn
    #5932
    szánalom...
  • Skylime
    #5931
    hát 7-1re nyer a Mu és még akkor is képesek azzalé foglalkozni hogy mikor rugtuk a továbbjutást érő gólt, amikor még a meccset se látták...
  • REALista
    #5930
    Gratulálok a továbbjutáshoz!
    Egyébként jellemző a United fanokra hogy egy 7:1-es gyözelem után is titeket fikáznak a MU topicban!Ez is mutatja hogy mennyire fosnak tőletek...:)
  • asfa
    #5929
    ESSIEN viszsatért és GÓÓl ISTEN JÁTÉKOS!!!
    HAJRÁ KÉKEK MEGKELL VERNÜNK POOLT MAJD!!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!
  • alonso82
    #5928
    köszönjük meg a gólszerzőknek
  • shevy
    #5927
    nem láttam a 2. gólt :(
  • Skylime
    #5926
    a legjobb 4 között:)
  • alonso82
    #5925
    gyerünk Petr rajtad a világ szeme
    7-1, nem gyenge:D:S
  • thoomas
    #5924
    de zsíííír:P:P:P
  • asfa
    #5923
    1-2
    ESSIEN GÓÓÓÓÓLL
    IGEEEN
  • ToCsEk
    #5922
    2:1 re vezetünk???!!!!!!!!
  • thoomas
    #5921
    1-2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D::D:D
  • passatgt
    #5920
    7-1
  • alonso82
    #5919
    itt mindenki igent mond erre, de a fiúk eldöntik a pályán:D
  • asfa
    #5918
    nemtudom neéhz feladat..nem tudok én dönteni :S
  • Rolka
    #5917
    Meg lesz a továbbjutás? hogy érzitek? nem kötekedni akarok! én szorítok nektek, már csak Ashley Cole miatt is.
  • Bedibeni
    #5916
    Szép volt Sheva!:D
  • Skylime
    #5915
    most mondják hogy nem érte meg :)
  • asfa
    #5914
    1-1 SEVCSENKOOOOOOO
    IGEEENN
  • Skylime
    #5913
    1-1 shevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • asfa
    #5912
    5-0 a man utd hihetetlen..