24199
Chelsea Fan Club
  • bigfoot
    #6633
    hát ajánlom nekik hogy legyen a ****** anyukat
  • Skylime
    #6632
    az eurosport még oké, de eurosport 2:(
  • asfa
    #6631
  • asfa
    #6630
    A következő idényben nem a Sport TV fogja közvetíteni a Premier League mérkőzéseit élőben ugyanis az Eurosport szerezte meg a PL kizárólagos (!) közvetítési jogait.

    Idézet az Eurosport által a kábeleseknek küldött levélből:
    "Örömmel adunk hírt arról, hogy az Eurosport SA megszerezte az angol Premier League labdarúgó mérkőzések magyarországi kizárólagos közvetítésének jogát három szezonra, a 2007-2008-as szezontól kezdődően.

    Az Eurosport a jogokat az Eurosport 2 csatornán történő adás keretében kívánja felhasználni, ahol a teljes közvetítés magyar nyelven fog szólni, 2007 nyarától...."

    UPC Directen (a műholdas) jelenleg is van Eurosport2, az AntennaDigitalnál már jó ideje tervezik, a Diginél is valszeg lesz. A kábeleken ahol legalább 45 csatorna van ott van esély de ahol még Sport2 meg SportKlub sincs az ne is álmodjon Eurosport2-ről.
  • asfa
    #6629
    nagyon nehéz lesz de HAJRÁ CHELSEA!!
    azt hiszem sajnos nem láthatom :(((
    de HAJRÁ KÉKEK!!!!
  • bigfoot
    #6628
    nagyon várom ezt a mai mecset!!!
    kemény lesz:)
    de nyernünk kell!!!!!!!!!!!!!!!4
  • asfa
    #6627
    nyugi van srácok..télleg nem kötleező ide jönni kötekedni
  • 9csöves9
    #6626
    szerintem hülyeség

    akkor beállították volna Howardot,hogy engedjen be 4 gólt a MU-nak és kész

    na de ez nem románia
  • Ramox
    #6625
    Gyerekek légyszíves. Nyugi van. Kérem a Man Utd fanokat h nyomás át a ti topikotokba, mi meg maradunk itt. Nem kell itt jönni és flémet kelteni.
  • REALista
    #6624
    Ki nem szarja le a másik 27 meccset most az Everton elleni meccsről van sz amit ráadásul a kapus szerencsétlenkedése miatt tudtatok megnyerni...
  • pilboy
    #6623
    nana, átesünk a ló túlsó oldalára :P
  • pilboy
    #6622
    ugyan már, hadd írjak oda, ahova akarok, és egyáltalán nem éreztem azt, h sértőt, vagy rosszindulatút írtam volna az 1. hsz-ben, utána csak megvédtem a csapatomat
  • bigfoot
    #6621
    de azért mert hajtott a csapat,és nem azért mert feldobta magát vki:S
    nah mind1
    mindig rossz oldalon állsz?:))
  • Japep
    #6620
    Most komolyan...miért kell nektek ebbe a topikba írni ???
    (Mivel szinte az összes hozzászólásotok kötekedés...)
    Mi nem megyünk a tiétekbe, nektek sem kéne ide!
  • pilboy
    #6619
    elég sokszor uccsó percekben nyertetek, "mákerok vagytok ebben az évben, ennyi"
    (tudod, h ez így nem igaz)
    na nem akarok én feszültséget, ma az Ágyúsoknak szorítok ;)
  • bigfoot
    #6618
    hehe:)
    de elég sokszor 11es el nyertetek,mákerok vagytok ebben az évben,ennyi
  • pilboy
    #6617
    igen! biztosan!
    mint a másik 27 meccs, amit megnyertünk. megvettük az összes kapust
  • bigfoot
    #6616
    igen!!!!bunda!!!!!
  • Nuno88
    #6615
    Pontlevonás fenyegeti a Manchester Unitedet?
    Külföldi labdarúgás

    Az angol szövetség (FA) nyomozásba kezdett annak érdekében, hogy kiderítse, miért nem játszhatott a Vörös Ördögök ellen az Everton kapusa, Tim Howard.

    Howard nyáron kölcsönben került a Manchester Unitedtől az Evertonhoz, és ősszel a két klub szerződésben foglalt megegyezése alapján a kapus nem is játszhatott a Vörös Ördögök elleni bajnokin. A liverpooli gárda télen azonban végleg megvásárolta a jól teljesítő kapust, vagyis Howard már minden további nélkül pályára léphetett volna a múlt heti Everton-MU bajnokin.

    A hálóőr azonban valamiért kimaradt a csapatból, noha sem sérülés, sem eltiltás miatt nem kellett hiányoznia. A szövetség álláspontja szerint elképzelhető, hogy a United rávette az Evertont, hogy a két együttes egymás elleni meccsén a szakmai stáb ne jelölhesse a kapuba az amerikai futballistát, noha ilyen jellegű kitétel – végleges átigazolásnál – nem köthető a klubok közt. Az FA jelezte: haladéktalanul megkeresi a két klubot az ügyben, és amennyiben kiderül, hogy szabályellenes egyezség köttetett, büntetést is alkalmaz, amely akár pontlevonás is lehet.

    A kérdéses mérkőzés szünetében az Everton egyébként még 2-0-ra vezetett, ám Iain Taylor kapus hibája után a United szépített, majd tovább három gólt szerezve 4-2-re megnyerte a meccset.
  • bigfoot
    #6614
    hát sajna nyertek...
  • bigfoot
    #6613
    a mai mecs döntő lesz bajnokság szempontjából!!
    ha kikap a MU van esélyünk,ha nyernek akkor sajnos....
  • asfa
    #6612
    Berlusconi ráígért Abramovicsra


    A Milan a nyáron szeretné megszerezni John Terryt. A The Sun angol napilap információja szerint a Chelsea kapitánya a lombardok ajánlata miatt hezitál londoni pályafutása kapcsán.

    A brit bulvárlap szerint a Chelsea az elmúlt héten egy elképesztő ajánlatot tett védőjének, Roman Abramovics tulajdonos nem sajnálna 110 ezer fontot adni hetente az angol válogatott hátvédnek. A játékos nemet mondott a kecsegtető szerződésre, mert többet, a két legjobban fizetett londonihoz, Andrij Sevcsenkóhoz és Michael Ballackhoz hasonló bért, vagyis 121 ezres fizetést akar. A The Sun szerint Terryt a BL-döntőjében érdekelt Milan csábítja, állítólag a lombardok médiamogul első embere, Silvio Berlusconi meg is adná a kért összeget.

    - A Milan folyamatosan figyeli a Chelsea és a játékos között történteket, és a megfelelő időben lépni fog. Terry kiváló, hasznos tagja lenne a Milannak - jelentette ki a lap milánói forrása.
  • asfa
    #6611
    jah akkor de az előbb volt.. pár évvel..
  • Jagumo
    #6610
    istenem, nem lehet mindenre emlékezni :D:D:D:D::D
  • Jagumo
    #6609
    akkor mikor nyerte a milan? XD 2003?
    amikor Juventus-Milna döntő volt?
  • asfa
    #6608
    2005-ben a Liverpool nyerte
  • Jagumo
    #6606
    Scholes18 a bunkó csak!
  • asfa
    #6605
    jolvan mind1 srácok.. ne balhézzunk.. az viszont igaz h egy srác bejött és fikázott minket.. azért beszélt valszeg többes számban mert ezelőtt is volt már olyan h pl Scholes18 aki utál minket nem egyszer jött ide fikázni csak nem értem h miért..amikor Milan kiejtett titeket.. mi kestünk de nem fikázlak titeket... viszont odaát szoktam olvasni mimegy.. a cselszájon keresztül a buzikékeig meg a csira abramovicstol a nagyképfű fasz murinnyoig minden!
  • Matthew Prosac
    #6604
    ne beszéljünk többes számban. 1 emberről beszélsz. az pedig h ki hogyan esik ki nem változtat a lényegen.
  • Japep
    #6603
    Tegnap bejöttek ide, és itt mondogatták, hogy a MU a világ legjobb csapata...erre megalázza őket a Milan...mi legalább 11-esekkel estünk ki, nem 5-3-es gólaránnyal... Így egy kicsit elviselhetőbb, hogy kiestünk.
  • Matthew Prosac
    #6602
    de legalább a PL és az FA meglesz
  • bigfoot
    #6601
    nah ez után remélem nem látok itt több MU drukkert nyálcsorgatni,mert a mai produkciójuk után...

    egyebként ők sem bírták a 3 frontot
  • zmeor
    #6600
    ugy kell nektek
  • asfa
    #6599
  • REALista
    #6598
    De a ti meccsetek legalább szoros volt...:DDD
  • Jagumo
    #6597
    mi is kiestünk de a MU is kifog:)
  • Skylime
    #6596
    nem értem mért kell Abramovichba is belekötni megdolgozott azért hogy ekkora legyen a vagyona, ha nekem lenne ennyi pénzem és szeretem focit valőszinüleg én is vennék egy klubbot és azt szeretném hogy a legjobban szerepeljen és ehez bizony sok-sok pénz kell...
    Mourinho meg nem véletlen nyilatkozik igy szerintem, igy ő rá figyel mindeki és nem nagyon firkálnak a játékosokról

    elég szerencsétlen volt ez a szezon a sérüléseket is tekintve... és most ez a helikopterszerencsétlenség is...Isten nyugosztalja az áldozatokat...
  • bigfoot
    #6595
    igen nem csak azt,jó látni egy szenvedő Mu-t is hehe
  • asfa
    #6594
    nah végre :)
    jaja igy legyen! menjünk meccset nézni :)
  • Petys
    #6593
    Ez biztos, nah lényeg h tényleg viselkedjünk kultúráltan! És jó meccsnézést mindenkinek!!!
    (feltételezem h nem csak a kedvenc csapatunk meccsét nézzünk a BL-ben... :P)