24199
Chelsea Fan Club
  • Jagumo
    #6675
    Buktunk XD mármint a kupát:D
  • bigfoot
    #6674
    középső védő kell
  • thoomas
    #6673
    Sztem teljes mértékben büszkék lehetünk A csapatra!! Ezt szerettem bennük mindig is, mindig annyit teljesítenek amennyit kell! Azért a mestert meghallgattam volna a szünetben!!!:)
    Bula'-val kapcsolatban meghát no comment:(:( Azon gondolkozok már régóta h miért nem hozzák vissza Glen Johnsont. Sztem jó megoldás lenne!!
    WE ARE TRUE BLUE!!!
  • bigfoot
    #6672
    oks,köszi szépen!
    jó8
  • asfa
    #6671
    nempara nekem is volt már ilyen..csak ne legyünk rosszak figyeljünk legalább mi ennyi :) nempara nincs semmi probléma!
    na jó8 ui..töröltem
  • bigfoot
    #6670
    jah és légyszi töröld ki azt a hsz akkor,köszi
    egyebként meg nem kaptam választ hogy mire értette amit írt,mert én csak akkor szóltam ha ebbe a topicba jött Mu drukker,abba a topicba nem is járok
    de egyebként ez volt az első és egyben utolsó ilyen
  • bigfoot
    #6669
    oks,de utánna is írtam első düh ből jött:S
    (csapat nevet rendesen írtamhehe:))
  • asfa
    #6668
    jogosan tényleg!
    szinte miattunk lett ez az egész Figyelem topik szal viselkedjünk..sztem... legközelebb fgigyelj légyszives mit irsz..tényleg nem bántásképp de ha már megkapjuk a figyelmet és törödést a modiktol akkor legalább mi viselkedjünk normálisan!ez a véleményem!
  • bigfoot
    #6667
    nah faja bünti pont:D
    remélem Drogba megrúgja 20.gólját szerdán!!
  • Skylime
    #6666
    Ezen a héten már másodszor kell csalódnunk...
    Mostmár kötelező az FA-KUPA...

    "From Stamford Bridge to Wemb(er)ley
    We'll keep the blue flag flying high"

    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • asfa
    #6665
    hát erre én se tok többet mondani..
  • bigfoot
    #6664
    majd meglátjuk addig nyugizz
  • Monoton
    #6663
  • Matthew Prosac
    #6662
    FA-kupa is meglesz nekünk (one United )
    Amúgy MoulinRouge (Boulahrouz) tényleg nem élcsapatba való. Süllyedjen el a német bajnokságban szerintem is --.--
  • Japep
    #6661
    Szép meccs volt, jól játszottunk...emberhátrányban + tartalékos csapattal is megszorongattuk őket! A sérüléseket elnézve, szerintem amit lehetett, azt Mourinho kihozta a csapatból ebben a szezonban. A továbbiakban reméljük szerencsésebbek leszünk, elkerülnek minket a sérülések. Grat a MU-nak a bajnoki címhez és HAJRÁ CHELSEA !!! Meg kell nyernünk az FA Kupát...
  • bigfoot
    #6660
    hát igen,vmi mecsen ahol már vezetünk,nah majd utolsó bajnokin
  • asfa
    #6659
    Scott Sinclairt- sztem nem ien meccsen kellett volna behozni és ráadásul nem SWP helkyére aki a leggyorsabb nálunk és jol ad be meg minden és golpasszt adott.. na de mind1 eennyit erről..
  • asfa
    #6658
    Mourinho elbukott, angol bajnok a Manchester

    Bár két forduló még hátravan a Premiership küzdelmeiből, már a 36. fordulóban eldőlt, hogy trónfosztás lesz a szezon végén, a Manchester United ugyanis behozhatatlan előnnyel vezet a tabellát.

    A Manchester United városi derbin gyűjtötte be szombaton a három bajnoki pontot, így a Vörös Ördögök szurkolói már behűtött pezsgőkkel kezdték el nézni az Arsenal-Chelsea rangadót. Jól tudták, hogy amennyiben a Kékek nem nyernek az Emirates-stadionban, csapatuk trónfosztást hajt végre, Lampardék ugyanis az utolsó két fordulóban ugyanis már matematikailag sem foghatják be Alex Ferguson együttesét.

    Az Arsenal szinte végig fölényben játszott a találkozón, a vezetést azonban csak tizenegyesből, a 43. percben tudta megszerezni. Mivel Boulahrouz szabálytalansága piros lapot ért a játékvezetőnél, a Chelsea nemcsak gólhátrányban, hanem emberhátrányban kezdte meg a második félidőt. A fordulás után is maradt a hazaiak mezőnyfölénye, ezért is volt váratlan Essien fejesgólja, amely visszahozta a reményt a Kékeknek. A folytatásban a Chelsea emberfeletti energiákat mozgósított a győztes gól megszerzése érdekében, de csak egy lesgólig jutott, és 1-1-el zárta a találkozót. José Mourinho együttesének pontvesztése azt jelenti, hogy a Manchester United – a két csapat szerdai meccsétől, és az utolsó forduló eredményétől függetlenül – megnyerte a bajnokságot.

    Arsenal-Chelsea 1-1 (1-0)
    G.: Silva 42., (11-esből), ill. Essien (72.)
  • bigfoot
    #6657
    most nekünk azért több helyzetünk volt 10emberrel
    ráadásul második csapattal:)
    Sahart is megnéztem volna,jó ez a két fiatal csatár nagyon
  • asfa
    #6656
    jojo semmmi.. de valoban igy van sztem is.. bár az 1-1 megérdemelt mert Arsenalnak is volt sok lehetősége.. és ahhoz képest h Henry nem volt van jövö ebben az Arsenalban..
    nekünk se sztárokat kéne állandoan font 10milliokért igazolni
    GO Blues!
    Man utd-t meg kell verni !!! HAJRÁ CHELSEA!
  • bigfoot
    #6655
    oks bocsi,de kicsit ideges vagyok,ez első düh ből jött....
    csak hát simán jobban voltunk,lefocituk őket,úgy hogy csak 10en voltunk
    remélem szerdán becsület harcot nagyon megnyerjük
  • asfa
    #6654
    jo nem kell lefosozni.. ne legyünk már ugyanolyanok mint a többi ilyen szurkoló.. sztem egyébként nyerhettünk volna mer 10emberrel szépen játszottunk.. de 1-1 let a bajnoki cím az Mu-é ez van..
    megkll verni még idén kétszer az Mu-t és kész nem érdekes van két kupánk..
    ne fikázzuk a többieket ne csökkenjünk arra a szintre..mint egyesek!
    HAJRÁ CHELSEA!
  • asfa
    #6652
    a Man utd a bajnok... nem baj 10emberrel jók voltunk..Boulahrouzt meg ne lássam még Chelsea mezben többet mert nevetséges...
    GO BLUES!!
  • asfa
    #6651
    kapufa az Arsenalnak és Kalou meg egy ordito helyzetet cseszett el..szal megérdemelt mind a két csapatnak az 1 pont.. a bajnokság meg majd jövöre....
  • asfa
    #6650
    basszus Joe Cole de szép golt rugott csak les miatt érvénytelenitették..
    gyerünk meglehet még!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!
  • asfa
    #6649
    Mikel le Diarra be
  • Jagumo
    #6648
    hát nem csak ő jó :)
    amugy ez nézőpont kérdése.
  • asfa
    #6647
    fuhuu de gyönyörű Joe Cole passz.. na most erőre kaphatunk gyerünk srácok!!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!
  • asfa
    #6646
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLL 1-1
    ESSIEN
    ugyanugy mint ősszel most is ő egynelitett,a legjobb játékosunk!!
    IGEEEN HAJRÁ CHELSEA!!!
  • asfa
    #6645
    istenem ez a Kalou is milyen gyenge...
    Semmit nem látok tőle ma se.. Mikel se váltja meg a Chelsea-t
  • asfa
    #6644
    2. félidő kezdődik!!
    HAJRÁ CHELSEA!!!!
  • asfa
    #6643
    nekem ősszel se tetszett.. most is rajta megy el a meccs..nem egyszer volt már ilyen.. ide nem kell ien játékos a Hamburgba befér de ide nem!
    Hajrá KÉKEK!!
  • asfa
    #6642
    eez a 6838-as hozzászolásra ment..
  • asfa
    #6641
    ien értelmiszinttel viszont kerüld a topikot
  • bigfoot
    #6640
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!
    még nyerhetünk!!!
  • bigfoot
    #6639
    ősszel még jó volt,azt azóta ....
  • asfa
    #6637
    1-0 Bütetőből..
    Boulahrouz egy nyomorék egyszerűen....nemtudom mit akar a Chelseanél..
  • Skylime
    #6636
    kéne egy korai gól
  • Skylime
    #6635
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #6634
    Arsenal - CHELSEA
    ma 17:00 - Sport2


    Arsenal: (4-4-2)
    Lehmann - Eboue, Touré, Gallas, Clichy - Denilson, Fabregas, Gilberto (c), Diaby - Baptista, Adebayor

    Cserepad: Almunia, Senderos, Djourou, Hoyte, Hleb

    - - - - - - - - - - -

    CHELSEA: (4-3-3)

    Cech
    Ferreira - Boulahrouz - Terry (c) - Bridge
    Essien - Mikel - Lampard
    SWP - Kalou - J.Cole

    Cserepad: Cudicini, Makelele, Diarra, Ben Sahar, Scott Sinclair


    ---------------------------
    Ez már teljesen tartalékos csapat...feladta Mourinho ?
    Hol van Drogba, Sheva, Robben, A.Cole...(stb) ? De van Ben Sahar, S.Sinclair...már biztos pihenteti őket a MU elleni meccsre.

    Kemény meccs lesz, főleg így... HAJRÁ CHELSEA!