24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #6592
    igen lehet h nem vagy egyedül csak kulturáltan is egyszerű megfogalmazni.. de nempara értelek mit akarsz mondani és hát ez van..nincs oan csapat a világon ameiket mindenki szeretheti!
  • Petys
    #6591
    Bocsi, csak naon, de naon nem bírom a Chelsea-t egyrészt az ezdzője miatt, másrészt a multi-milliárdos, ruszki, olajmágnás, és kétséges multú "gazdája", harmadrészt pedig a játékosai miatt. Elismerem, hogy Petr Èech a világ egyik legjobb kapusa és Drogba egy hihetetlen világsztár, de maga a játékstílus amit játszanak számomra visszataszító...
    (sztem ezekkel nem vok egyedül)
  • Japep
    #6590
    Egéész évben sérülések, most meg ez...R.I.P
  • Japep
    #6589
    Ez már megint mire kell ??? (Ch€l$ki)

    Amúgy meg ha láttad a meccset, láthattad, hogy a Chelsea nem nagyon van formában...nem is csoda, megint sérülések + erőltetett a menetrend is!
    A 11-esekhez meg kell egy nagy adag szerencse is + lélekjelenlét...régen rossz, ha valamit 11-esekkel kell eldönteni, az már úgysem azt mutatja, ki a jobb...(pl. 2006-os VB döntő)
  • asfa
    #6588
    R.I.P
    ezt már tényleg nem hiszem el :(
  • Petys
    #6587
    Hy Every Blue!
    először is szeretnék részvétet nyilvánítani a helikopterszerencsétlenség áldozatai miatt... R.I.P.
    Másodszor pedig erős útálatomat szeretném kifejezni Mourinho ellen, egyszerűen szánalmas hogy nem tudja elfogadni a csapata vereségét és továbbra is felháborító nyilatkozatokat folytat...
    A Pool tegnap vitathatatlanul teljesen megérdemelten nyert és ennek ellenére kis csapatnak nevezni egy 5 szörös BL győztes csapatot...
    Majd meglátjuk h a mélyen tisztelt Ch€l$ki hány európai győzelmet arat Mourinho vezetésével...
    Go Reds!!! You'll Never Walk Alone!!! Go it for the 6th time!
    és R.I.P. még1x a helikopteres baleset áldozatainak...
    egy Red
  • bigfoot
    #6586
    bár nem tom,ha a mu tovább jut akkor lehet könnyebb megnyeni nekünk az fa cupát:D
  • Matthew Prosac
    #6585
    ezt a 2 csapat jelenlegi formáját (annak zongorázható különbségét) tekintve nem merném kijelenteni...
  • Rockynhooo
    #6584
    alap h olasz nyerje :D Forza Milan...
    (ha már nincs szimpatikusabb)
  • bigfoot
    #6583
    RIP
    szegények:(
  • Ramox
    #6582
    Sport
    Lezuhant a Chelsea tiszteletbeli elnökének helikoptere
    2007. május 2., szerda 18:44
    Megtalálták Philip Carter, a Chelsea tiszteletbeli elnökének lezuhant helikopterét, a balesetben négyen vesztették életüket, köztük Carter is.
    hirdetés
    Philip Carter éppen a Chelsea-Liverpool Bajnokok Ligája mérkőzésről tartott hazafelé, amikor otthonától nem messze lezuhant a gép. A roncsokat szerdán délelőtt találták meg. A cambridgeshire-i rendőrség megerősítette, hogy a roncsban négy holttestet találtak, de még nem sikerült azonosítaniuk a maradványokat.

    Ez a szezon nekünk nagyon balszerencsés
  • DjCooll
    #6581
    Köszi srácok kell is a bíztatás.
  • Ramox
    #6580
    Ez alap h a Milannak szurkolunk :) Olasz nyerje a BL-t!!!!
  • Bedibeni
    #6579
    Szentem ma is hasonló meccs várható!Én a Milan-nak fogok szurkolni!
  • Rockynhooo
    #6578
    nem tom miről beszélsz...
    nincs olyan hogy a világ legjobb csapata... ezt a kommentátorok is tudják!
    Igaz Madrid drukker vok, de pl egy Barca megverné a MU-dat szerintem...
  • thoomas
    #6577
    Jaja!! Én úgy láttam h Robben nem bólogatott. De akkor lehet h rosszul láttam! mostmár mind1 sajnos. De sztem az már rég rossz ha 11eseket kell rúgni!! főleg a Liverpool ellen, amelyik szinte minden fontos meccset így nyert meg...de nem akarok célozgatni:) sztem mindkét csapat megérdemelte a győzelmet(csak a Chelsea egy picit jobban:P)
  • bigfoot
    #6576
    de Robben akarta rúgni,azért ment oda hozzá és kérdezte meg
    Geremit sajnálom hogy nem rúgta be,én nagyon bírom
    egyebként 11nél nem lehet hibáztatni senkit,lélek jelenlét dönt
  • thoomas
    #6575
    Hy all!
    Tiszteletbeli elnök urunkról illetve a többi helikopteren utazó emberről szinte mindenütt mást irnak:S:S előbb néztem a teletexten, ott azt írják h meghaltak...:(:( De remélem csak kacsa:S:SBár ha lezuhant...
    A meccsel kapcsolatban...nehéz bármit is írni:S nemtom ti mióta vagytok kékek, én már elég régóta, de sztem most volt a legnagyobb sanszunk a BL trófeára! Nemtudom ki látta, mikor bejött Geremi, megcsókolta a mezen lévő Chelsea címert! Ez sztem elárul róla mindent, szal én nem hibáztatom egyiküket sem!!Főleg mert Robben sztem pont h nem akart rúgni...na mind1:) a Mester lehet azthitte h bólint...:)
  • skristof
    #6574
    Wansford, május 2., 15.35 Valószínűleg a Chelsea tiszteletbeli elnöke is az áldozatok között van.

    Megtalálták annak a helikopternek a roncsait, amely tegnap este tűnt el, a Liverpool-Chelsea Bajnokok Ligája-elődöntőt követően. A járművön a hírek szerint négyen utaztak, egyikük sem élte túl a tragédiát.
    Állítólag köztük volt Phillip Carter, a Chelsea tiszteletbeli elnöke is. A rendőrség azonban nem volt hajlandó megerősíteni az utasok kilétét. A baleset sokak szerint az 1996-os tragédiára emlékeztet, amikor Matthew Harding alelnök és négy másik személy is életét vesztette a Bolton elleni Ligakupa-mérkőzésről hazatérőben.
    - bz -
  • bigfoot
    #6573
    hát reméljük nem törént komoly baj!!
  • Ramox
    #6572
    Elnézést, ezt kimaradt:

    A helikopter a liverpooli John Lennon repülőtérről szállt fel kedd éjjel
  • Ramox
    #6571
    Sziasztok! Úgy örültem a chelsea veresélgének h sikeresen eltörtem 3 ujjam hála az ajtófélfának :S A Repülőbaleset pedig:

    Megtalálták annak a helikopternek a roncsait, amellyel Phillip Carter, a Chelsea tiszteletbeli alelnöke, és még négyen repültek haza a Liverpool-Chelsea Bajnokok Ligája mérkőzésről szerda hajnalban, ám útközben a gépnek nyoma veszett. Azt egyenlőre nem közölték a hatóságok, hogy vannak-e túlélők.
    tizenegykor, és az Észak-London közelében lévő Peterborough felé tartott, ám két órával az indulás után eltűnt a radarképernyőkről. A helikopter maradványai nagyjából sértetlenek maradtak, de azt nem tudni, hogy mi van az utasokkal.
    Shirley Waller, akinek a fia a helikopteren utazott elmondta: annak ellenére, hogy a gép jóformán sértetlen maradt, ő csak a legrosszabbra tud gondolni. 1996-ban helikopterbaleset következtében vesztette életét Matthew Harding, a Chelsea akkori alelnöke, és négy utas.
  • bigfoot
    #6570
    köszi a képeket
    még 1+ban
  • asfa
    #6569
    Chelsea-Liverpool összefoglaló
    Liverpool-Chelsea összefoglaló
  • asfa
    #6568
    Chelsea-drukker a Daru


    Labdaszedő volt a Stamford Bridge-en az esetlen gólvágó

    Peter Crouch a Chelsea elleni első meccs után elárulta, hogy gyerekkora óta a Kékek ádáz szurkolója.
    - Még labdaszedő is voltam a Stamford Bridge-en - vallotta be Crouch -, és szomorúan éltem meg a csapat kiesését, ugyanakkor vidáman a feljutást. A dolgok persze alaposan megváltoztak azóta, és alig vártam, hogy kedvenc csapatom ellen játszhassak, igaz, nem valamiféle revans vágyától fűtve, hanem hogy bejuthassak a BL döntőjébe.
  • asfa
    #6567
    mostmár koncentráljunk a következő meccsekre amik szintén nagyon nehezek lesznek!
    Vasárnap vagyis Május 6-án ellátogatunk az új Emirates stadionba ahol még nem léptünk pályára de az Arsenal már szenvedett itt vereséget ha jól emlékszem!reméljük meglesz a 2. is, tőlünk!
    ezt követően a Man Utd jön a Stamford Bridge-re ami igen csak kemény meccs lesz, Május 9-én!
    Majd az utolsó meccs a Pl-ben idén, hazai pályán szintén, az Everton ellen ami megint csak nem lesz sétagalopp, Május 13-án!
    Vmint egy Fa Kupa döntő a Manchester Utd ellen az új Wembley stadionban
    ez a mérkőzés fontos lenne h megnyerjük hisz vmit kéne nyerni a liga kupán kivül!Május 19-én lesz az Fa kupa döntő.. és különlegesség hogy a Wembley felujitása előtt az utolsó Fa kupa döntőt amit rendeztek ott azt éppen a Chelsea nyerte... szal szép lenne ha a felújítás után mi nyernénk az elsőt :) HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!
  • asfa
    #6566
    Liverpool-Chelsea: BL meccsösszefoglaló


    Ismételten egy nehéz feladat. Olyan meccsről írni percekkel a vége után, melyet elbuktunk. És aminek nem kisebb tétje volt, mint a Bajnokok Ligája döntőbe jutás. Az elkeseredettség leírhatatlan. Azt mondtuk, ez lesz a mi nagy évünk. Hát nem. A hétvégén gyakorlatilag magunkat sodortuk el a bajnoki címtől, most pedig a BL címtől is. Pedig jól indult minden...

    1-0-ás hazai sikerrel érkezhettünk az Anfield Roadra, annak szellemében, hogy egy rúgott gól esetén a Liverpoolnak hárommal kellene válaszolnia a továbbjutáshoz. Számtalan statisztikát nézegettem én magam is a múltra tekintettel, az utóbbi öt évben egyetlen csapat tudott minket három góllal verni, ez pedig tavaly a Middlesbrough volt, egy angol bajnokin. Csak meg lesz, gondoltam a meccs előtt, egyet valahogy csak begyötrünk, mert az nem lehet, hogy nem.

    A mérkőzést mi kezdtük, s a csapatok nagy elánnal feszültek egymásnak, már az első öt percen érződött, ennek a meccsnek komoly tétje van, s azt mindkét csapat komolyan is veszi az első perctől fogva. Igazi helyzet nem alakult ki egyik oldalon sem, az első komolyabbnak tűnő próbálkozás Gerrard nevéhez fűződik, aki a hatodik percben távolról lőtt, mondhatni távolra, a löket méterekkel kerülte el Cech kapuját. Egy perccel később már Crouch maradt le centikkel egy beadásról a kapu torkában. A 11. percben Riise robogott el a bal oldalon, Paulo Ferreira mellől simán adhatott középre, de erőből belőtt labdájára nem volt érkező. Az első negyedóra végén megvolt az első vendéghelyzet is, Lampard előrevágott labdájával Drogba roboghatott el, de beadását kivágták a vörösök védői. A tizennyolcadik perc hozott fordulatot a mérkőzésbe: Gerrard elgázolta Mikelt - egyébként az egész mérkőzésen szörnyen agresszív volt. Egy perccel később a felindult ifjú törlesztett, igaz, nem Gerrard, hanem Zenden került az útjába. Gerrard beadását még kiüti Cech, de Joe Cole újra szabálytalanul szerel, már a 22. percet írjuk, mikor Gerrard beadás helyett laposan az érkező Agger elé gurít, aki külsővel a kapu bal alsó sarkába teker: 1-0. Ismételten ki kell jelenteni: ami eddig az elmúlt két évben az erősségünk volt, azt idén nagyon gyatrán csináljuk, a rögzített helyzeteknél katasztrofálisan helyezkedünk. Innentől megélénkült a mérkőzés, mégha ez nem is helyzetekben mutatkozott meg, rendes vagdalkozás zajlott a pályán, percenként került a földre egy-egy játékos, de a bíró sípja néma maradt mindannyiszor, egészen a 28. percig, mikor A. Cole megkapta a mérkőzés első sárgáját. Eltelt az első fél óra úgy, hogy nem is veszélyeztettük a hazaiak kapuját. A 32. percben aztán mintegy varázsütésre megérkezett Drogba a Liverpooli kapu elé, ám kicsit kisodródott helyzetből éppen a kifutó Reinát találta telibe. Sajnos nagyon jól látható volt már a mérkőzés ezen szakaszán, hogy támadásainkat alapvetően Drogbára építjük, s a Pool védői semlegesítették az elefántcsontparti támadót. A 37. percben ismét egy Chelsea lehetőséget jegyezhetünk fel, de ebben is több volt első látásra, mint amennyit kihoztunk belőle: Kalou végre kihasználta gyorsaságát, elrobogott a bal szélen egészen az alapvonalig, beadása azonban magas volt Drogbának, a mélységből érkező Mikel pedig nem tudott mit kezdeni az ölébe hullott lehetőséggel. A félidő utolsó lehetőségét is a sajátjaink jegyezhetik: egy szögletet követően Drogba csúsztatott az ötös sarkánál álló Essien felé, ám a ghánai nem tudott belefejelni a labdába, s a válláról kipattant az alapvonalon túlra.

    Amitől a legjobban tartottam, bejött, vezetést szerzett a Pool, amire nem tudtunk válaszolni. Az elején túlzottan is beálltunk védekezni, a kapu előtt nem sok vizet zavartunk, a rögzített helyzetek pedig ismét nem az erősségünk: gólt kaptunk. A vége felé már voltak helyzetféléink, de komoly gólhelyzetet Drogba teremtett, de lövése pont a jól kimozduló Reinába tartott.

    A második félidőt mindkét csapat csere nélkül kezdte, talán már valahol számítva arra, hogy a hosszabbításra szükség lehet friss emberekre. A második félidőt ott kezdte a Chelsea, ahol abbahagyta: támadott, de minden eredmény nélkül. Az első komolyabb helyzet Joe Cole előtt adódott, aki remek ütemben tört be a Pool tizenhatosán belülre, de Reina kedvezőbb helyzetben volt, nem sokkal később távolról próbálkozott, de lövése jó öt méterrel kerülte el a kaput. Ezek után azért a hazai gárda is jelezte, hogy pályán van, Crouch fejesét Cech bravúrral védte. Nem volt ez sem igazán jó, sem igazán helyezett fejes, de épphogy elakadt Cech lábában. Majd az 58. percben már némi szerencsére is szükség volt: Kuyt fejese a kapufán landolt. A 71. percben ismét ordító lehetőséget szalasztott el a hazai gárda: Terry hibája után Pennant elé került a labda, nagyon jól akart lőni, ám addig.addig nézte Cech-et és a kaput, míg Essien odaért, és blokkolta a lövést. A 75. percben aztán ismét a vendégek támadtak, Lampard tesz egy labdát A. Cole elé a tizenhatos sarkánál, aki jól teszi be, de Drogba elől mentenek, ennek ellenére kirúgás következik. 3 perccel később a Liverpool cserére szánja el magát, Pennant helyére Xabi Alonso érkezik. A 83. percben szabadrúgáshoz jutunk, jó 38 méterre a kaputól, Lampard mégis lövésre szánja el magát, de kb a 15. sorban ülők közé lő. A 85. percben aztán megszületik a második ordító Chelsea helyzet is: Drogba elé pattan a labda a tizenhatoson belül, ám az érkező Reina jobb helyzetben van. Ha Drogba egy picit is belepöccint, gól, de nem mert kockáztatni az esetleges sárga lap miatt. Ezt egy távoli Zenden kísérlet követ, majd egy perccel később, a 88. percben Drogba vehet le egy labdát a hazai kapu előtt a tizenegyes pontnál, de kivágják előle, s mivel a rendes játékidő végére értünk, hosszabbítás következik.

    A hosszabbítás 8. percében a szívükhöz kaptak a Chelsea szurkolók, hisz JC hibája után Kuyt lódulhatott meg, Cehc bravúrral mentett, de leshelyzet miatt a játékvezető amúgy is lefújta a helyzetet. Másodpercekkel később a sajnos igen halovány Joe Colet a most felépült Robben váltja. A 11. percben eldőlni látszottak a dolgok, Alonso távoli bombáját Cech csak középre tudja ütni, amit az érkező Kuyt a hálóba juttat, de a bíró ezt a gólt annulálja les miatt, ami elég kérdéses, de ne vitassuk. A folytatás második részében, a 26. percben aztán Drogba kerül ismét helyzetbe, SWP beadását azonban nem tudja a kapuba kotorni, ez a lehetőség is kimarad. (SWP a 17. percben váltotta Kalout, míg a másik oldalon Crouchot Bellamy). A 28. percben még két csere történt, Mascheranot Fowler, míg Makelelet Geremi váltja. Ezek már a tizenegyesrúgás miatti változtatások.

    Eljött a vége, dönteni viszont kell, jöjjenek hát a tizenegyesrúgások.
    A hazai gárda kezdi, méghozzá Zenden, aki belövi sajátját. Érkezhetett volna a válasz, azonban a Chelsea első próbálkozója, Robben kihagyja. Xabi Alonos belövi, Lampard szintén. Jön a harmadik kör, Gerrard a labda mögött, magabiztosan gurít el Cech mellett, ám Geremi büntetője kimarad. Eljött hát a végső döntés pillanata: Kuyt áll a labda mögé, és berúgja!

    Hosszú küzdelem után tehát ismét jobbnak bizonyult a Liverpool gárdája, akárcsak 2005-ben. Érzésem szerint ott buktuk el az egészet, hogy a 90+2x15 perc alatt nem voltunk képesek egyetlen gólt sem összehozni. Nagyon fájó a búcsú, de ismételten a elődöntő jelentette a végállomást a BL-ben. A továbbjutó a Pool, nekünk pedig marad ismét a jövő év reménye.

    Végső összegzés: Ez a továbbjutás nem a Pool-on múlt. Nem is José Mourinho hibája. Ez egyszerűen a sérüléseken, a sérülteken ment el. Persze kár ilyenekről beszélni, mondhatják, mondhatjátok sokan, hogy mi lett volna, ha... de őszintén tegye mindenki szívére a kezét, ki mert volna fogadni arra, hogy ha teljesen egészséges a keret, akkor nem tudunk egy nyamvadt gólt összehozni?!?! Ma a támadásaink értéke erősen konvergál a nullához. Drogba egymaga édeskevés a PL második legjobban védekező csapata ellen, és túlzottan is kivehető volt, hogy bizony rá épült minden támadásunk, tökléletesen semlegesítették is. Ezzel be is zárult a kör. Sajnos JC-n nagyon jól látszott, hogy majd' egy teljes idényt kihagyott, mert ma igen felejthetőt alakított, Kalou zöldfülű. A PL-ben meccseket döntött el, ma gyakorlatilag a pályán sem volt. Ez itt ment el. Ha rúgunk egy gólt, semmi baj nincs. Az már, hogy ki rúgta a tizenegyeseket, és miért pont ő, hát őszintén, ez van. Lampard berúgta a magáét. Hogy Robben és Geremi kihagyta, mert vajmi keveset játszottak idén (és a mai meccsen)? Ez már itt, ebben a szakaszban nem számít. Aki már állt életében számára hasonló értékűen sorsdöntő helyzetben, az tudhatja, hogy ez nem számít. Nyilván mindketten ezért érkeztek a pályára. A megfelelő emberek rúgták, csak rosszul. Sajnos ez benne volt a pakliban. Sajnálom a csapatot, és nagyon elkeseredett vagyok én is, de a mai kudarcot egyértelműen annak a nyakába varrom, hogy 90 percen keresztül nem létezett támadójátékunk a pályán. Szomorú. De ezen is túl kell lépni. Majd jövőre sikerül.
  • asfa
    #6565








  • ForzaInter
    #6564
    nem gondoltam volna hogy kiestek, részvét.
  • asfa
    #6563









  • asfa
    #6562
    Gerrard, a kárörvendő


    Steven Gerrard, a Liverpool csapatkapitánya a Chelsea elleni BL-siker után elmondta: kicsit sem sajnálja José Mourinhót, mert a londoniak menedzsere korábban lekicsinylően beszélt csapatáról.

    José Mourinho nyilatkozatai mostanság kiemelt szerepet kapnak a médiában, a portugál menedzser ugyanis nem válogatja meg a szavait, mikor csapata ellenfeleiről van szó. A Liverpool sikerével végződő keddi BL-elődöntőt követően a Vörösök csapatkapitánya visszavágott a menedzsernek.

    - Olvastuk Mourinho nyilatkozatait, és már az önmagában feltüzelte a csapatot. Csalódást keltő volt, amikor azt nyilatkozta rólunk, hogy mi egy kis klub vagyunk, de egy kis csapattól azért nem rossz eredmény, hogy három éven belül kétszer is eljutott a Bajnokok Ligája döntőjébe – mondta Gerrard, aki hozzátette: ezek után nem tud együtt érezni a menedzserrel a kiesésük miatt.

    A Liverpool csapatkapitánya kitért Pepe Reina teljesítményére is, szerinte a gárda kapusának oroszlánrésze volt a továbbjutás kiharcolásában.

    - Azzal jutottunk tovább, hogy nekünk van a legjobb kapusunk a világon. Megnyugtató volt látni a tizenegyesek előtt, hogy ő áll a kapuban, és végül igazolta is klasszisát – tette hozzá a középpályás.


    Mourinho: Mi voltunk a jobbak!


    A keddi Liverpool-Chelsea BL-elődöntő után José Mourinho, a londoniak menedzsere úgy érezte, hogy csapata továbbjutást érdemelt volna, mert jobban akarta a győzelmet, mint a hazai gárda.

    Bár a találkozón szinte kizárólag a Liverpoolnak volt nagy helyzete (a gólja mellett kapufát is lőtt a hazai gárda, sőt Kuijt lesgólja sem biztos, hogy valóban les volt), a mezőnyben kiegyenlített csata folyt a pályán, José Mourinho azonban inkább saját együttesét látta jobbnak.

    - Minden nyilatkozatomban utaltam rá korábban, hogy tiszteljük a Liverpoolt, és a mai mérkőzés után is ezt mondom, de hozzá kell tennem: ma mi voltunk a jobbak. Erősnek kell lennünk, már csak azért is, mert minden okunk megvan arra, hogy büszkék legyünk magunkra, remek szériát produkáltunk a Bajnokok Ligája idei szezonjában. Bár a Liverpoolnak csak a BL-re kellett koncentrálnia az utóbbi időben, az első meccsen is és most is jobban futballoztunk ellenfelünknél, a hosszabbításban például kizárólag mi próbáltuk meg eldönteni a meccset, igaz, erre tíz év múlva senki sem fog már emlékezni. A tizenegyesekben azonban kétségtelenül a hazaiak voltak jobbak – mondta Mourinho.
  • asfa
    #6561
    Benitez nem tippel az ellenfélre


    A Liverpool menedzsere büszke csapatára, bár elismerte, hogy a Chelsea elleni elődöntő második félidejében meleg pillanatokat élt át a kispadon.

    Rafa Benitez két évvel a 2005-ös BL-siker után ismét a Bajnokok Ligája döntőjébe vezette csapatát, amely tizenegyesekkel bizonyult jobbnak a Chelsea-nél. A spanyol mester elmondta: megpróbálja élvezni a leendő ellenfelek szerdai összecsapását, tippelésre azonban nem vállalkozott.

    - Jól kezdtünk, de az ellenfél bizonyította klasszisát, és nem tudtuk végig irányítani a mérkőzést. A második félidőben megvoltak a helyzeteink, a játékosaim tudták, hogyan győzhetnek a Chelsea ellen, szenvedéllyel, eltökélten futballoztak. Az atmoszféra, amit a közönség teremtett, egyszerűen fantasztikus volt, büszke vagyok a szurkolóinkra és a játékosokra is. Megpróbálom élvezni a szerdai BL-elődöntőt, azt azonban nem árulom el, kit szeretnék kapni a döntőben, mert nem akarom magamra haragítani a másik csapat szurkolóit – nyilatkozta Benitez.

    Lezuhant a Chelsea helikoptere?


    Az angol rendőrség megerősítette, hogy eltűnt egy helikopter a Liverpool-Chelsea BL-elődöntő után, amelyen feltételezhetően a londoni klub vezetői utaztak. A gép egyik pillanatról a másikra eltűnt a radarról, és azóta sem tudni, mi lett vele.

    A helikopter este 11 órakor szállt fel Liverpoolban négy vagy öt utassal a fedélzetén, majd Peterborough környékén eltűnt a radarról, és azóta sem világos, hogy mi lett a sorsa. A rendőrök nyomoznak az ügyben, egyelőre csak annyi derült ki, hogy egy magánhelikopterről volt szó, amely valószínűleg a Chelsea vezetőit szállította. A londoni klub ugyanakkor jelezte: nem tud arról, hogy bármelyik alkalmazottja eltűnt volna, mindenki rendben hazaért a mérkőzés után.

    - A részletek egyelőre nem világosak, annyi bizonyos, hogy egy helikopter eltűnt a radarról. A legjobb esetben valahol kényszerleszállást végzett, és azért nem találjuk – mondta a rendőrség szóvivője.
  • asfa
    #6560
    1. Chelsea Fan Club
    2. Heroes (NBC)
    3. Virtuális autótuning
    4. Szcientológia a káros egyház
    5. S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
    6. Spider-Man 3
    7. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    8. Test Drive Unlimited
    9. Battlefield 2
    10. THIS IS SPARTAAAA!!!

  • asfa
    #6559
    igen ez is igaz! vb után és ennyi meccsel ez valoban nehéz..dehát ez van kiestünk nincs mit firtatni tovább max jövöre lehet esélyünk már csak!
  • asfa
    #6558
    köszönjük de ez van..ma kiderül ti h játszotok :)
  • asfa
    #6557
    #6555
    a szint megvan köszönjük viszlát
  • bigfoot
    #6556
    nah látom vége az ovinak,ban&del köszi
  • Pucher
    #6554
    Nekik nem a Pooltol kell félniük hanem a MU-tól. A Pooltól max jövőre mert ma e kiesnek!
  • DJ BP
    #6553
    féltek a Pooltól mi? :DDD
  • bigfoot
    #6552
    köszi
    hajrá nektek ma !!!