24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #22554

    Sport 2 ?
  • hedonist
    #22553
    Ez most komoly, h semmi nem adja a CS-et????
  • hedonist
    #22552
    Nem hiszem, h sztárt igazolnuk, 1 csatárral játszunk, az Torres lesz. Max egy Damiao-t vagy vmi fiatalt hoznak, de nem értem minek, itt van Lukaku, 3an Sturrudge-al teljesen jól lehoznánk az idényt, még Piazón is itt van, aki szintén csatárt is tud játszani.
  • Oziris666
    #22551
    Lukakut is ugynézki kölcsönadtuk a West Bromba!Nagyon nem örülök...
    Torres cseréjének tökéletes lett volna!Most amikor be lehetne építeni!
    Mostmeg igy tuti jön nagy név Cavani vagy vmi dél amerikai!
  • Bulykin
    #22550
    hopp, De Bruyne máris trükközget a Brémában :)

    katt ide
  • hedonist
    #22549
    Persze, csak érdekelt:)

    Hát tény, h nagyon változni fog a Chelsea stílus! Legyünk ott az élen és kész:)

    Oscar gyereket nagyon várom
  • Oziris666
    #22548
    Lehet,de attol nem muszáj szeretnem öket,meg azt a stilust...:)
  • Bulykin
    #22547
    Nemtudom mennyire igaz, de lehet, hogy Kakuta-t is felajánlottuk Azpilicueta-ért...
  • hedonist
    #22546
    Miért? Világ két legjobb nemzeti fociban:)
  • Oziris666
    #22545
    Nah végre egy reális összeg,ha igaz!
    Bár megmondom öszintén nekem annyira nem jön be h brazilosítunk spanyolosítunk ennyire...
    Meglátjuk mi sül ki a sok érkezöböl
  • hedonist
    #22544
    Azpilicueta beroddant vagy 2 éve a köztudatba korosztályos spanyol válogatottal együtt, Marseille le is csapott rá, pedig már akkor is vitte volna sok nagy klub. Amúgy már spanyol válogatott, csak még egyelőre Arbeloa-t preferálják sajnos, pedig sztem már most jobb nála. Na de majd tőlünk bekerül, ahogy majd lassan Mata is:)

    Oscar nagyon hirtelen került a reflektorfényben , amikor az Internacional megvette a Sao Paulotol, és hirtelen a Brazil válogatott irányítóposztjára került, mert Ganso lesérült és, amior játszott akkor is szar volt.

    Örülök, hogy lecsaptunk rájuk.
  • Pares
    #22543
    Már egy jó darabja nem fifázok, és focit is csak PL-t meg a Chelsea-t érintő kupákat nézek, ezért számomra az idei igazolásaink totális ismeretlenek. Például ki ez az Azpilicueta, honnan szalajtották? Erről az Oscar gyerekről se hallottam még sokat, bár ez az én tudatlanságom. De akkor is, csak úgy dobáljuk a több tíz milliókat, meg rögtön ilyen gigászi fizetéseket, hát nem tudom mi lesz ennek a vége, főleg ha még jön az Fair Play szabályzat, nehogy csődbe menjünk...
  • Bulykin
    #22542
    "Cesar Azpilicueta has agreed terms with Chelsea. I've been told 80k/week, 4 year deal and the fee is £8 million.

    Minor details need to be agreed and of course the medical needs to be completed yet, but he's effectively a Chelsea player."
  • hedonist
    #22541
    Nem féltem.. nézem a meccseit, nem tudom, hogyan de a gyereknek kezdőnek kell lennie!!!
  • Bulykin
    #22540
    na most már hivatalos^^
    http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2873078,00.html
  • hedonist
    #22539
    Mi a fene történik itt a felkészülésiken? 3-1 re kikapunk a Birghtontól simán? Remélem ez még csak vmi nyári szeszély.
  • Bulykin
    #22538
    igaz bocsi, most nézem hogy rosszul is olvastam :P

    De Bruyne
  • hedonist
    #22537
    Hol hicvatalos? Honlapon nincs fent még.
  • Bulykin
    #22536
    most már hivatalos is :P

    De Bruyne meg egyre valószínűbb most már, hogy a Werderbe megy kölcsönbe, csütörtökön lesz orvosin ha minden igaz...
  • Bulykin
    #22535
    szombaton Brighton - Chelsea és a digisport is közvetíti majd^^
  • hedonist
    #22534
    tru:D
  • Bulykin
    #22533
    a Fifa 2013-ban ha az utolsó percekben gólsz szervel, akkor a kommentátor azt fogja mondani, hogy "Just like Drogba!"
    :D
  • hedonist
    #22532
    Az új igazolásunk: OSCAR:D

  • hedonist
    #22531
    Hát egy eléggé fura felállással játszottunk, Meireles kezdett az irányító poszton, Hazard balon, nálunk volt inkább a labda, de a Milan eléggé betömörült, jól védekeztek, lőttek 1 gólt és ennyi. Terry és Hazard járt a legközelebb a gólszerzéshez talán.
  • banok
    #22530
    Nincs kedvem újraépíteni.

    On:
    00.30 Milan-Chelsea
    Chelsea TV



    realtvsport
  • Rash87
    #22529
    Off: :)
    Miért? Ha szabad tudni.
  • banok
    #22528
    nem
  • hedonist
    #22527
    Köszi, amúgy lesz újra fórumod?:)
  • pilboy
    #22526

    én is ezt mondtam, amikor valencia megkapta nálunk a 7est
  • Pares
    #22525
    Nem mindegy ki milyen számot kap? Fő hogy jól focizzon.
  • banok
    #22524
    Magyar tv adó nem adja.
  • hedonist
    #22523
    Milan elleni meccsünket valami közvetíti a cfctv-n kívül?

    Banok fóruma sajna nem él.
  • hedonist
    #22522
    Igen közben én is utána néztem, de már Hazardék számát is tudta előre Bulykin:) Sztem a 25 is tökéletes lenne neki.
  • Japep
    #22521

    Én ezt semmilyen hiteles formában nem láttam még, azért várjuk csak ki a végét. :)
  • hedonist
    #22520
    2 dologra mernék következtetni akkor:

    1 komoly szerepkört szánnak neki

    2 Hulk nem jön
  • Bulykin
    #22519
    Oscar kapta a 11-es mezszámot :/
  • Japep
    #22518

    Senki sem tud külön-külön letölthető gólokat, vagy gólösszefoglalót linkelni nekem a PSG, illetve az MLS All Stars meccsekről?

    Megköszönném! :)
  • hedonist
    #22517
    Idegenbelinél szarabb nem lehetett már, de ez egész elfogadható, bár mennyivel jobbakat lehetne csinálni...

    Legalább a hazai kurvajó.
  • Japep
    #22516

    Az új, harmadik számú mezünk:

  • hedonist
    #22515
    Mondjuk én Piazont simán felhoznám már, engem meggyőzött a PSG ellen..

    Ez a gyerek különleges!