24199
Chelsea Fan Club
  • Forza Italia
    #22594
    szegény csórit faragják rendesen :D
  • hedonist
    #22593
    Hazard életveszélyes, amikor megindul, csak kár, h nem használja a bal lábát passzolásra, mindig jobb külsővel akart passzolni és egyszer sem ért célba:S
  • banok
    #22592
    0-2
  • davidragon
    #22591
    így kell kezdeni! :)
    most meg tizi. :P
  • Takezó
    #22590
    hát ez gyors volt:D
  • Japep
    #22589

    Köszönjük.
  • banok
    #22588
    14.30 Wigan-Chelsea
    Digisport 1 hu

    Digisport 1 ro


    Sky Sports 1 uk




    Russia2



    - VLC Playerel!
  • Takezó
    #22587
    Lion Rampant szerint:
    Chelsea are expected to line up in the following 4-2-3-1 formation:
    1. Petr Cech
    2. Branislav Ivanovic
    4. David Luiz
    26. John Terry (c)
    3. Ashley Cole
    12. John Mikel Obi
    8. Frank Lampard
    17. Eden Hazard
    10. Juan Mata
    34. Ryan Bertrand
    9. Fernando Torres
    Substitutes: 22. Ross Turnbull, 19. Paulo Ferreira, 24. Gary Cahill, 5. Michael Essien, 16. Raul Meireles, 11. Oscar, 23. Daniel Sturridge. (Ramires beteg)

    Azért Lampard az előző idény végén néhány meccsen a régi magát adta.
  • hedonist
    #22586
    Csak aztán, nehogy túl lazázzuk, ahogy szoktuk...

    Középpályát jól kéne választani és nem lesz gond. Mondjuk Wigan ellen Lampard még játszon, de nagyobb ellenfelek ellen csak lassítja a fiatalokat, ráadásul, ami erőssége kéne, hogy legyen, labda megtartása, pontos passzok, egyre kevésbé megy neki.. Menjen szépen el amerikába szezon végén én azt mondom fájó szívvel..:(
  • Takezó
    #22585
    jaja, bár nálunk nagyon impotens volt, de ha nyomna egy jó félszezont, nem bánnám, ha tényleg felnőne a feladatokhoz

    és ma vééégre nekünk is kezdődik a szezon egy laza meccsel
  • hedonist
    #22584
    Lukaku remélhetőleg jó helyre került:) rúgjon sok gólt, és jöjjön vissza:)

    Oscar már holnap bemutatkozhat, Di Matteo szerint.
  • Takezó
    #22583
    Lukaku ügyes ma... előbb adott egy passzt, melyből gólnak kellett volna lennie, csak elrontották, most meg fejelt egy gólt
  • Japep
    #22582

    Szerintem meg nem. Most kinek van igaza? :D

    ... De komolyra fordítva, én az ilyeneknek nem hiszek, csak majd ha komolyabb oldalon is fent lesz. Meg ha azt nézzük (bár még nincs vége), idén is mit műveltek az ilyen lapok velünk és Hulkkal kapcsolatban... Egy vicc.
  • Bulykin
    #22581
    A Sky Sports szerint Bosingwa a QPR-be igazol!
  • Bulykin
    #22580
    McEachrant is kölcsönbe vinné több PL csapat is, tuti ő is el fog menni egy idényre :/

  • hedonist
    #22579
    Kakuta amúgy mehet, teljesen mást mutat, mint aminek ígérkezett sajnos. Di Santo sem egy óriástehetség. McEachrant viszont simán kéne játszatni, én nem tudom mit csinálok, ha eladjuk majd, mint Sinclairt....
  • hedonist
    #22578
    Neee, ezt nem hiszem el... 89-es, mások ennyi idősen már simán a nagy csapat tagjai.. miért nem leeht megtartani, ahogyan Lakukaut is kéne... Oké jön Azpilicueta, de akkor is... Ezt a Mosest meg nagyon remélem nem igazoljuk le...
  • Bulykin
    #22577
    Hutchinson egy évre a Nottingham Forest csapatához került kölcsönbe.
  • szabii98
    #22576
    hát gondolom, de nemtom. :D majd meglátjuk ki kapja
  • Bulykin
    #22575
    tuti Kakuta is benne lesz az üzletben...

    egy dolgot nem értek, ha egyszer van/ nekünk fiatal támadónk, Kakuta, Di Santo is itt volt, meg még annó Stoch és Sahar... Lukaku-t nem is említve, akkor minek nekünk Moses? Nem lett volna egyszerűbb megtartani őket és bizalmat szavazni nekik?
  • hedonist
    #22574
    Chelsea FC / Marseille / Cesar Azpilicueta : IMMINENT ! Meeting this afternoon in London ( Chelsea's Director Michael Emenalo , Marseille Director Philippe Perez and one representative of Azpilicueta ) . Everyone expects a deal to be closed in 48 hours .
  • hedonist
    #22573
    Attól még, mert a West Ham most a nem a legsikeresebb Londoni csapat, óriási a szurkolótábora.
  • szabii98
    #22572
    van egyáltalán a west hamnek 80 ezer szurkolója?? Akkor már inkább a spurs kapja, szerintem ők mégiscsak többen vannak..
  • Bulykin
    #22571
  • Bulykin
    #22570
    azért jó, hogy nem keseredtek el xD

  • lippet
    #22569
    Minek a West Ham-nek egy 80ezres stadion? Inkább költöznénk bele mi! :)
  • Bulykin
    #22568
    mindegy kikaptunk, azért szoros volt hiába emberhátrányban voltunk :)
    Nagyon remélem hogy a bajnokság első meccsét simán hozni fogjuk!! GO BLUES!
  • Oziris666
    #22567
    Azért de jong ezt is beszopta egy pillanatra:DDD
  • Rudee
    #22566
    Mekkora csel :)
  • Oziris666
    #22565
    Engedte,csak a Citynek!
    Igaz h jogos volt piros de a bíró sokszor nem volt következetes a lapokkal..

    Azért ,ha nincs a piros kicsit más lett volna ez!
  • szucsy89
    #22564
  • lippet
    #22563
    Savic is simán érdemelt volna sárgát a könyöklésért. Második lett volna már neki, mehetett volna ő is zuhanyozni...
  • Bulykin
    #22562
    Torres góllal vezetünk, Ivanovicot kiállították...teszem hozzá azért jogosan :/

    Szerintem azért Lampard sárgája jogtalan volt, valamint az a Savic gyerek behúzott egyet Torresnak és még ők kaptam szabit, kicsit azért engedhetné a keményebb játékot a bíró :D

    GO BLUES!!!!!!
  • Oziris666
    #22561
    Mexico mindig megszopatja a Brazilokat...
  • hedonist
    #22560
    Hát igen, de ezt nem a végén kelett volna, végig szívtak az 1. percben kapott gól után..

    Kár, jók voltak eddig.
  • lippet
    #22559
    Oscar hős lehetett volna, ha a hosszabbítás utolsó másodperceiben a kapuba fejel, s hosszabbításra menti a Brazília - Mexikó döntőt az Olimpián...
  • hedonist
    #22558
    Ó szorri elnéztem, azt hittem ma van:D
  • Bulykin
    #22557
    Cavani
    a cikk szerint elfogadta a Napoli a 35 milliós ajánlatot :)
  • Cabell
    #22556
    basszameg, már örültem, hogy jajj de jó, MU-Chelsea, aztán eszembe jutott, hogy is vannak a dolgok...
  • Bulykin
    #22555
    Sport 2, holnap 14:15