24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #22514
    Pedig nagyon jó Romeu, sztem Essiennél már hasznosabb sztem, kicsit még fejlődni kell labdabiztosságban, de gyors eszű, gyorslábú és kőkemény.

    Ne feledjétek, amikor kezdőként több lehetőséget kapott az egész csapatnak nagyon rosszul ment, lehet ezért van rossz emléketek róla.
  • Pares
    #22513
    Egyetértek. Maloudának meg Benayounnak semmi keresnivalója a csapatban. Romeu meg nem győzött meg egyáltalán, amikor láttam játszani.
  • Oziris666
    #22512
    Romeu nekem nem hiányozna!Mehet vissza Barcába vagy kölcsönbe!
    Mikel ,Essien,Ramires megoldja ott söt akár Meireles!Van sok alternativa

    McEachran meg piazon kétlem h nagy szerepet kapnának,max ifiben vagy kölcsönben...
    Igazábol Maloudát meg az izraelit kéne elajándékozni(mert fizetni ugyse fizetnek értük) és akkor jóság...
  • lippet
    #22511
    Több igazolás nem igazán szükséges, a fiatal játékosokat sem kellene elfeledni: McEachran, Romeu, Bertrand, Piazon....
  • Oziris666
    #22510
    Hát Oscar hivatalossan a Chelsea-é 25milla font!(nem olcsó)
    De valamit jelent h a nála nevesebb Lucast és Gansot kiszoritotta a válogatottból!
    Idén támadó játékosokból nem lesz hiány az fix!Ezt ilyen korai Lampard pótlásnak érzem rotálás lesz középpályán és télen vagy év végén Lampard lelép USA-ba ahogy többször pedzegette is riportokban...

    Mostmár sztem meg is vagyunk!Max egy csere jobbhátvéd kell , de azse muszáj pár meccsre jó Ferreira meg a fiatalok is...
  • Bulykin
    #22509
    Hmmm, nemtudom... ezt is ilyen pletyka szinten olvastam lehet :D
    Azt tudom hogy amikor megvettük, akkor még egy fél évet maradt ott kölcsönben...
  • hedonist
    #22508
    Igen? Én azt hittem vissza megy a Genkbe, nem úgy van a szerződésben, h Másfél évig még náluk van?
  • Bulykin
    #22507
    De Bruyne meg egyre valószínűbb, hogy a Werderbe megy kölcsönbe 1 évere...
  • hedonist
    #22506
    Jöhet mind, csak ne legyen gond ott a jobb bekk pozícióban, lehet inkább egy olyan bekk kéne aki akár padoztaatható, mert én inkább Iva-t latnám ott szívesen.

    Moses teljesen felesleges random feka lusta szélső lenne itt, könyörgöm, h ne jöjjön..
  • Bulykin
    #22505
    Thorgan Hazard is már hivatalosan a miénk :)

    Szerintem megy tartalékba, 1-2 év múlva meg kölcsönbe és ha jól teljesít akkor azért van esélye neki is naggyá válni!

    Oscar, Azpilicueta és Hulk ügye meg tuti hogy csak az olimpia után fog eldőni...én azt se bánnám ha mindhármat sikerülne megszerezni!!
    Moses meg...hááát nem tudom, tényleg ennyir kell ő Matteonak? hmmm...
  • Oziris666
    #22504
    Ès elég reális áron:D
  • Pares
    #22503
    Ez marha nagy! XD
  • Bulykin
    #22502
    Ajjj...
    valaki feltette Maloda-t eBayre
  • hedonist
    #22501
    Biztos, h lesz és persze remélem is, csak erre próbáltam célozni, h jó jó Lukaku, de nem lesz sose olyan jó szerintem, persze cáfoljon rám, nagyon fiatal még!

    Ilyen csatár egy van egy világon:)
  • Japep
    #22500

    Ezt nem is vonom kétségbe, Drogba csak egy van, sosem fogjuk elfelejteni!

    De azért az nem mondanám, hogy nem lesz még egy ilyen játékosunk, aki ennyit tehet a klubunkért - legyen!
    Nem mondom, hogy Romelu lesz az, de remélem azért még lesznek legendáink a jövőben is. :)
  • hedonist
    #22499
    Nem lenne rossz, de Drogba csak egy van, és valóban megtévesztó a hasonlóság, de Didier extra klasszis, sosem lesz még egy ilyen csatárunk :(
  • Japep
    #22498

    Én még korainak találnám odaadni azt a 11-est, még Hulknak is. Tartsuk csak meg azt a számot Lukakunak, ha majd belejön, mert ugye anno Drogba is váltott a 11-re, nem azt kapta meg azonnal. :D (Jó tudom, ez csak egy szám...)

    Milyen ironikus is lenne, ha a Drogba-utódnak tartott Lukaku, akinek példaképe is az "öreg", ugyanabban a csapatban bizonyíthatná tehetségét, és ott válhatna legendává, mint Didier, ugyancsak 11-es mezben... Jó, tudom, csak álmodozom, de remélem valóra válik majd nemsokára. :)
  • hedonist
    #22497
    Na meg nem hiába maradt üresen az 11-es:)
  • hedonist
    #22496
    Nem lenézem őket, csak azt mondom, h sztem erősebbek vagyunk hiába vásároltak be, bár Ibra nem játszott, de nálunk is nagy hiányzók voltak.

    Lukakuval egyetértek Sturridge nagyon jó, de túl önző, na meg sztem jobban megy neki a szélen, de oda meg van egy baromi jó Marinunk, vagy Matank.

    Sztem ez Hulk érkezését jelentheti, nagyon hallgat róla mindenki.:)
  • Japep
    #22495

    Persze, de azért lassacskán már senki sem írhatja majd le ilyen könnyen a PSG-t. :)
    Nem is azt mondtam, hogy nehezen ment, hanem, hogy kicsit lassan eszméltünk.

    Hát én sajnálnám, ha megint nélkülöznénk Lukakut... :S Nekem tetszik a játéka. Ne kövezzen meg senki, de jobban tetszik, mint Sturridgé. :)
  • hedonist
    #22494
    Állítólag Lukakut haamrosan kölcsön adjuk a Fulhamnek.

    Akkor viszont muszáj lesz valakit igazolnunk, mert így 2 csatárunk marad, Sturridge és Torres.
  • hedonist
    #22493
    Piazon!:) Hát mi nagyon próbálgattuk a fiataloka, ami jó, PSG azért bővensztáraival volt, nekik persze össze kell még rakni a csapatot. Azért a BL-ben, ha összekerülnénk, sztem esélyük nem lenne.
  • Japep
    #22492

    1-1 lett a PSG ellen. Elég álmos meccs volt, ahogy én is... :S :)
  • hedonist
    #22491
    Thorgan is hivatalos lesz holnap.

    Aki nem tudná, Eden kisebbik testvére, 19.
  • nagy hős
    #22490
    Az ilyen meccsekre mindig van kikotes hogy kiknek kell jatszania, azt hittem itt is nyilvanos mint pl a real madridnal.
    igazibol jo aron van a jegy ugyhogy valszeg megyunk, majd dobok kepeket ide ha ugy jon ki
  • hedonist
    #22489
    Di Matteo beszélt arról, h Victor Mosesről alkudozunk a Wigannel.

    Nem értem miért, nekem nem is twetszik a játéka, úgy érzem nem hiányzik a csapatunkból, na meg, amint meg lesz Oscar én nem is igazolnék a támadó szekcióba már, mert elég jól állunk ezen a téren , és annak örülnék, h inkább kapjon lehetőséget Piazon, McEachran, Kakuta. Max Hulk jöhetne még..
  • Japep
    #22488

    Szerintem nincs ilyen kikötés, hogy kinek kell játszania, mert ez nem egy gálameccs, hanem felkészülési mérkőzés.
    A lényege, hogy az edző tét nélkül próbálhatja ki az elgondolásait, formációt, párosítást - szóval erre szerintem nincs garancia.

    Ám az eddigi tapasztalatok alapján azt mondhatom, hogy - ahogy most is láttad - a félidőben kicserélik az egész csapatot, szóval valószínű, hogy egy-egy meccsen szinte mindenki játszik, aki játékra alkalmas.

    De ígérni nem tudunk semmit, mi legalábbis nem.
  • nagy hős
    #22487
    Sziasztok!
    ohm, lehet nehez kerdes, de nem tudjatok hogy milyen szerzodese van a klubnak a Milan elleni meccsre? Gondolkozom hogy kimegyek, nalunk sajnos nem szoktak ilyen meccseket rendezni, igazibol egy hazard torres duoert kifizetnem a jegyet ( a milan mindegy kb. Akiket megneztem volna mar elmentek) ha a normalis A csapatnak kene jatszania az lenne a legjobb. Gondolom egy felidot csak kapnak a nagyok
  • Japep
    #22486

    Találtam egy ilyet:
    - Lukaku (2), Hazard ill. Montero (1)
    - Marin gólja

    De nincs meg valakinek esetleg letölthető formában és persze vagy külön gólokban, vagy egy olyan összefoglalóban, amiben mind benne van? :)
  • Japep
    #22485

    Valaki esetleg tud videót a gólokról, esetleg egy összefoglaló?
  • hedonist
    #22484
    1. félidő középpályától felfele nagyon erős, a védelem Luizzal az élen még bőven nyaral valahol:)

    Hazard kiemelkedik, olyan megmozdulásai voltak, h azta rohadt.. szép idény elé nézünk azt hiszem:)
  • hedonist
    #22483
    44. Lukaku, Marin assist
  • hedonist
    #22482
    43. Marin:)
  • hedonist
    #22481
    Egy kis hiba, eladott labdából gólt szerzett a Sounders.
  • hedonist
    #22480
    10. perc Eden Hazard:)

    Nagyon nagy zsuga megy.. Lukaku is rohadt jó, de ez a Marin brutális, és Joshy is nagyon nagyon jó!
  • hedonist
    #22479
    Lukaku 3 perc szép gól egy gyönyörű McEachran labdaszerzés és passz után:)
  • hedonist
    #22478
    Egyedül vagyok az idény első meccsén?:)

    (4-2-3-1): Hilario; Ivanovic (c), David Luiz, Chalobah, Ferreira; McEachran, Mikel; Benayoun, Hazard, Marin; Lukaku.

    Subs: Blackman, Kane, Cahill, Hutchinson, Essien, Saville, Ramires, Lampard, Kakuta, Piazon, De Bruyne.


    Nem rossz a kezdő, bár Benayoun helyett Piazont szívesebben látnám! összességében jó!

    GO BLUES!!!!
  • Grove4
    #22477
    :) megesik! :D
  • hedonist
    #22476
    elírtam na a keselyűk meg rögtön lecsapnak:)
  • Effe88
    #22475