24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #7765
    semmi baj.. hát nagyjábol uj képekre gondoltam :) meg ha vmi ötlet van csak ennél semmiféleképpen ne legyen nagyobb :S de ha van időd ahogy érzed nemtom képeket cserélni is elég sztem
  • Japep
    #7764
    Mire gondoltok? Teljesen újra, vagy képcserékre?

    [Bocs a külön hsz-ekért...]
  • Japep
    #7763
    De fog ez hiányozni...nincs még egy ilyen edző!

    Remélem beválik az új edzőpáros...bár én inkább csak Steve Clarke-ra bíztam volna, míg nem jön valami "nagyobb" (pl Hiddink)...vagy lehet, mivel JM mellett volt, ezért tanult is tőle!
  • Japep
    #7762
    Állítólag az Atletico Madridot fogja...állítólag. De szerintem ez nem igaz, bár lehet év végéig azt fogja vezetni, aztán megy valami nagyobb csapathoz...
    Akkor lesz gond, ha majd amelyik csapatba megy, az ellenünk fog játszani... :S

    Nagyon sajnálom...csak nehogy elmenjenek páran emiatt (Carvalho, Terry, Lampard, Drogba...)!
  • karajjj
    #7761
    állítólag portugál szövetségi kapitánynak
  • Prince23
    #7760
    Szíve volt a foci, igazi Chelsea drukkerként viselkedett edző léttére, akart nyerni. Ez volt benne a jó... most nem tom mi lesz vele...
    Olvastam valahol, h az Evertonhoz menne... vagy Zaragózába.
    Amúgy hová megy, tudtokm valamit?
  • asfa
    #7759
    és ne fleejtsük el a többi kupát vmint egy oriási rekordot.. a 64-65 meccses hazai veretlenségünket.. vagyis Mourinho a pl-ben nem kapott ki hazai pályán a csapattal!
  • bonebeni
    #7758
    hát megnéztem a videót má rendesen a sírás kerülget...elment bazz 2 premier league trófeát itthagyott aminek megnyerésére eltőte 50 évig senki nem votl képes...senki...csak mourinho
  • Prince23
    #7757
    Ha rám célzol, sorry.
    de nekem nem játszotta le. valami codec hiányzik sztem.
  • asfa
    #7756
    jo akkor sikerült hármunknak ugyanazt belinkelni :) nempara
  • Prince23
    #7755
    Nagy arc volt, RIM

    Puyol még kapott is Josétől xD
  • REALista
    #7754
    Mourinho
  • asfa
    #7753
    ezt érdemes megnézni :) Mourinho
  • asfa
    #7752
    azt hiszem tényleg ránk férne egy banner ujitás.. szal Japep ha szabad időd támad és ötleted nagyon megköszönném meg a többiek is én csinálnék ha tudnék :) de ha nagyon ráérsz akkor csihálhatnál és ezt előre is köszönöm! :)
  • asfa
    #7751
    Izraeli menedzser irányítja a Chelsea-t

    A klub közleménye szerint Avram Grant kinevezése nem csak átmeneti, a jövőben ő veszi át José Mourinho szerepét.

    José Mourinho távozása után már elterjedt a hír, miszerint a hétvégi, Manchester United elleni bajnokin az izraeli Avram Grant irányítja a csapatot, néhány órával később azonban a klub hivatalosan is bejelentette, hogy a sportigazgató veszi át az irányítást Mourinhótól. Grant tehát nem csak átmenetileg irányítja Lamparékat, várhatóan hosszabb távra tervez vele Roman Abramovics tulajdonos.

    Avran Grant régi jó barátja Abramovicsnak, nyáron érkezett a klubhoz, és azóta a sportigazgató szerepét töltötte be. Mourinhóval nem ápolt túlságosan jó kapcsolatot, a portugál menedzser jó előre figyelmeztette: nem szólhat bele sem a csapat összeállításába, sem más szakmai dolgokba. Az 51 éves szakember legutóbb a Portsmouth technikai igazgatója volt, korábban izraeli szövetségi kapitányként is tevékenykedett, valamint irányította a Maccabi Tel-Aviv és a Maccabi Haifa együttesét is.
  • asfa
    #7750
    sajnálom Mourinhot.. bármennyire nagyképű nagoyn nagy edző :( remélem nem lesz nagyob baj a csapaton belül :S sok szerencsét neki és a csapatnak :( GO GO BLues és Sok sikert Mourinhónak is :(
  • Prince23
    #7749
    A fenéket, akéne még:P
    Bárkit, csak őt ne!
  • Japep
    #7748
    Hát nagyon sajnálom, hogy elment Mourinho a csapattól...van egy olyan érzésem, hogy elküldték és csak a hivatalos szöveg az, hogy "közös megegyezéssel". Abramovichot nem érdekli más, csak a győzelem és ezért mindent meg is tesz...ha a csapat (nem az edző!) rossz formában van, le is kell azt váltani, ha az a világ legjobb edzője is...ez nagyon nem jó felfogás!
    Remélem legalább idehozzák Hiddinket.

    185 mérkőzést játszott, ebből 124 a győzelem, 40 döntetlen, és 21 vereség. Ő már szinte hozzánőtt a Chelseahez, nem lesz nélküle ugyanaz...nehéz lesz a csapatnak, és szerintem sokan itt is fogják hagyni.
    De mindegy, köszönjük ezt meg Mourinhonak és sok szerencsét neki...

    Az utód remélem nem sokáig lesz, nem egy olyan edző, aki a Chelseahez "méltó".
  • DJ BP
    #7747
    eurosport.com-on azt írják hogy a sevillás Juande Ramost akarná a Chelsea edzőnek
  • Ramox
    #7746
    Hali!

    Egész nap a suliban azt ecsetelték nekem (Mivel még a becenevem is Chelsea...) hogy mennyire nem megy mostanság a Chelseanek... Folyton megvédtem Mourinhot és a Csapatot. Aztán most megdöbbenve olvasom mikor hazaérek hogy Mourinho távozik. Sajnálom nagyon :'( Nála jobbat nem fogunk találni.

    De sok sikert neki a továbbiakban. Hajrá Kékek!
  • karajjj
    #7745
    lesz nektek helyette Avram Grant...
    van egy olyan érzésem, hogy Ben Haim mostmá stabil kezdő lesz
  • Prince23
    #7744
    Én is bánom, mint angol szimpatizáns feléjük. Majd meglátjuk, h milyen taktikai mester fog érkezni ide...pont a manu ellen lesz az első bemutatkozása annak a vkinek. Ez kissé irreélis.
    Sztem Abra kellett volna várjon a ManU meccsig... és haveztettünk volna, akkor menesztette volna Josét.
  • bonebeni
    #7743
    nemtom elhinni...bárki is jön a helyére nem lesz olyan jó mint mourinho volt
  • Prince23
    #7742
    És hová megy José?
  • LasCar16
    #7741
  • Prince23
    #7740
    Bakker!
    Habár nem csodálom..., de akkor is.
  • karajjj
    #7739
    úgytűnik
  • DJ BP
    #7738


    És mikortól? Most rögtön távozik?
  • Nuno88
    #7737
    de sztem nem Deschamps kellene a helyére :|||
  • eZo
    #7736
    Mi lesz veled José?
    "A Chelsea Futball Klub és José Mourinho kölcsönös megegyezéssel megválnak egymástól" - közölte csütörtök reggel az egyesület weboldala."
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=154266
  • Nuno88
    #7735
    Mourinho távozik! o.0
  • asfa
    #7734









  • bonebeni
    #7733
    amúgy csak úgy emgjegyzem nem bántásképpen hogy elkéne má regy bannercsere, mert vannak rajta még olyan játékosok akik már nem a chelseaban játszanak.. gondolok itt pl robbenre agy geremire
  • asfa
    #7732
    Chelsea - Rosenborg

    2007. szeptember 18., 20:45, Stamford Bridge, London
    Játékvezető: Laurent Dahmel
    Nézőszám: 24. 973

    Chelsea: Cech - Belletti, Terry, Alex, A. Cole (74' Ben Haim), Essien, Makelele, J. Cole (74' Wright-Phillips), Malouda, Kalou, Shevchenko

    Rosenborg: Hirschfeld - Strand, Basma (46' Kvarme), Koppinen, Dorsin, Skjelbred (85' Iversen), Sapara (69' Konan), Riseth, Tettey, Traore, Kone

    Gólok: Shevchenko (53.) ill. Koppinnen (25.)
    Sárgalap: Alex ill. Dorsin, Kone
    Piroslap: -

    Meccs összefoglaló

    Sokadszor is beigazolódni látszott az a tézis, hogy egy sztárcsapat attól még nem gyűjti be feltétlenül a három pontot, ha tizenegy klasszis vonul ki a gyepszőnyegre. A norvég bajnok nem az áldozati bárány szereplőválogatására érkezett a Stamford Bridge-re.

    Knut Törum tanítványai ezt az első perctől kezdve bizonyították a jóval esélyesebbnek tartott rivális otthonában. José Mourinho a sorozat megnyerésére is esélyes társulata ugyan meddő mezőnyfölényben játszott, de a Malouda, Kalou, Sevcsenko támadóalakzat nem tudott a rendre visszazáró északiak védelme mögé kerülni.

    A Rosenborg erejének nagy részét ugyan a védekezés emésztette fel, de a rendkívül agilis Traoré, Koné kettős Petr Cech kapuja előtt is hatékonyan tüsténkedett. A 24. percben elnémult a londoni aréna közönsége, ekkor ugyanis már 0-1 állt az eredményjelzőn, Koppinen egy pontrúgás után a kapuba továbbított.

    A vezetés birtokában még inkább visszazárt a Rosenborg, így fel volt adva a lecke a háromszoros angol bajnoknak. Kettőzött erővel küzdött, sorra vezette támadásait a házigazda, de a félidőből hátralévő időben nem tudta gólra váltani a fölényt.

    A szünet után sem változtak a szerepek, nyomott a Chelsea, a Rosenborg pedig hősiesen őrizte bástyáit. Az 54. percben megtört az átok, egyenlített a vendéglátó. Sevcsenko az 54. percben fejjel vette be Hirschfeld kapuját. Minden kezdődött elölről. A lefújásig szakadatlanul rohamoztak a ”kékek”, eredmény nélkül. Norvég bravúrdöntetlen a Chelsea otthonában. Trondheimben kezdődhet a fieszta.

    A B jelű kvartett másik mérkőzésén a Valencia Gelsenkirchenben fektette két vállra a Bundesliga tavalyi ezüstérmesét, a Schalkét. A mérkőzést eldöntő találat Neuer kapus kapitális hibájából született.
  • asfa
    #7731
    A BL-ben sem megy a Chelsea-nek

    A Bajnokok Ligája 2007/8-as kiírásának első játéknapján a londoni alakulat csak döntetlent ért el hazai pályán a Rosenborg ellen.

    A Chelsea Drogba és Lampard nélkül lépett pályára a Rosenborg ellen, ennek ellenére minimális elvárás volt a hazaiaktól a három pont begyűjtése. A londoniak azonban ugyanazt az ötlettelen játékot nyújtották, mint az utolsó két bajnokijukon, s a jól védekező norvégok állták a sarat. Sőt, a 24. percben Koppinen révén a vezetést is megszerezték.

    A Chelsea a második félidőben is derekasan támadott, de csak az egyenlítésre futotta erejéből, Sevcsenko az 53. percben fejjel talált be, és mentette meg az egyik pontot enerváltan játszó csapatának.

    A Real Madrid és a Werder látványos meccset produkált, s bár a királyi gárda végig fölényben játszott, a németek szórványos támadásai is veszélyesek voltak. Raul a 16. percben juttatta vezetéshez a spanyolokat, a Werder azonban egy perccel később egyenlített, és egy percig sem tett le a győztes gól megszerzéséről. A második találat azonban a madridiaknak jött össze, a szünet után több ziccert is hibázó Nistelrooy a 74. percben szerezte meg a győztes gólt, egyben 50. BL-gólját.

    Az A csoportban a Marseille ugrott a csoport élére, miután hazai pályán két kései góllal legyőzte a Besiktast, a Porto és a Liverpool pedig nem bírt egymással.

    A B csoportot a Valencia vezeti, a spanyolok fontos győzelmet arattak a Schalke otthonában.

    A C csoportban a Real pontelőnyt csikart ki a többiekkel szemben, miután az Olympiakos-Lazio meccs 1-1-es döntetlent hozott.

    A D jelű kvartettben a Milan remek első félidei teljesítményével szerezte meg a három pontot, a Sakhtar pedig már a meccs legelején eldöntötte a találkozót a Celtic ellen.

    Eredmények:

    A csoport

    Marseille-Besiktas 2-0
    G.: Rodriguez 76., Cisse 90.

    Porto-Liverpool 1-1
    G.: Gonzalez 8., ill. Kuijt 17.

    B csoport

    Chelsea-Rosenborg 1-1
    G.: Sevcsenko 53., ill. Koppinen 24.

    Schalke-Valencia 0-1
    G.: Villa 63.

    C csoport

    Real Madrid-Werder 2-1
    G.: Raul 16., Nistelrooy 74. ill. Sanogo 17.

    Olympiakos-Lazio 1-1
    G.: Galletti 55., ill. Zauri 77.

    D csoport

    Milan-Benfica 2-1
    G.: Pirlo 9., Inzaghi 24., ill. Villa 63.

    Sahtar-Celtic 2-0
  • asfa
    #7730
    2 kapufát rugott Kalou... szerencsénk sincs :(
  • Shep
    #7729
    Kemény lesz ha tovább akarnak jutni, ha már ez is gondot okozott.
  • bonebeni
    #7728
    faszom nekik
  • asfa
    #7727
    hát erről ennyit.. no komment..
  • Shep
    #7726
    Egy szar Rosenborgot nem tudnak elverni, hihetetlen.