24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #22634
    Meglatjuk mire lesz jo:) fiatal meg nem veszitunk vele, ha bejon fasza, ha nem akkor meg max tobbert eladjuk.

    Na ma lesz az igazi teszt! Hajra CFC!!
  • Bulykin
    #22633
    Moses is hivatalos :/
  • hedonist
    #22632
    Mennyi gólt kaptunk róla anno istenem:) Azért nem véletlenül mellőzte még JM is, aki hozta..
  • Bulykin
    #22631
    mondjuk a legnagyobb respect Paulo Ferreira-é, hány éve már nálunk van és többnyire még a cserepadra se fér be, de még egy rossz szót nem hallottam tőle... és bizony vannak nagyon jobb meccsei, sokat köszönhetünk neki :)
  • hedonist
    #22630
  • hedonist
    #22629
    Most milyen jó lenne, ha Hutchinson nem ment volna kölcsönbe..
  • hedonist
    #22628
    Sztem egyelőre beteszi sajnos Ferreira-t:S
  • Bulykin
    #22627
    szerintem holnap már játszani is fog, ugyanis Terry kisebb sérüléssel bajlódik, ugye David Luiz is(mondjuk ő nemtudom felépült e már) és akkor Iva Cahill középen lesz, Azpi meg szélen :P
  • lippet
    #22626
    Igen FM-eseknek Azpilicueta ismerős lehet! :)
  • hedonist
    #22625
    Bocs, egy dologban vitatkoznék, ha megengeded:)

    Ha mindenki egészséges, véleményem szerint, akkor a padra SEM fér be:D
  • hedonist
    #22624
    Azpi-t én már Osasunaból akartam volna, FM-ben is megvolt:) Legalább így már bizonyított a Marseille-ben is, de azt hittem ők majd felstrófolják az árat.
  • Japep
    #22623

    Kicsit eldurvultunk most az átigazolási piacon, de régóta nem volt ez az érzésem, hogy (szinte) csak olyan játékosokat veszünk, akik be is válnak, és kellenek is. :)

    Igaz Moses leigazolását én sem értem - jó játékos, láthattuk, de ebben a keretben csupán a padra fér be, ha mindenki egészséges. Nem tudom, ebben a tudatban jött-e el, és mi is ebben a tudatban fizetünk majd neki is meg a Wigannek is. :)

    Azpilicueta (Úristen, ezt a nevet megjegyezni... :D ) is jó vétel, csak kérdés, ennek volt-e értelme, szerintem Iva teljes mértékben helytáll - az ő pótlására lenne, ha majd elmegy? Vagy helyette? :S Majd meglátjuk.

    Eddig jól néz ki a szezon, reméljük nem csak eleinte, mint a tavalyi (itt most az AVB-érára gondolok).
  • hedonist
    #22622


    remélem a Moses ügy összeomlik, mert mondjuk a city elhappolja előlönk:D
  • Bulykin
    #22621
    és már hivatalos is \o/
    link
  • Bulykin
    #22620
    Acpilicueta tegnap sikeresen átment az orvosin! Remélem hamarosan bejentik és kint lesz hivatalosan is a chelsea oldalán :)
  • korodi77
    #22619
    LOOooooooooOL:

    http://megverjukvvcristofelt.com

    LOOOOOOOOOOOOOL
  • hedonist
    #22618


    érthetetlen...
  • Oziris666
    #22617
    Jajj ne mááár!
    Csatárnak Lukaku se fér be meg Sturridge se nagyon!
    Szélen meg böven megvagyunk föleg baloldalon ahol Moses szokott játszani...
  • Bulykin
    #22616
    A Wigan Athletic hivatalos oldalán megerősítette, hogy elfogadta a Chelsea ajánlatát Victor Moses-ért.
  • hedonist
    #22615
    Marseille tagadja, hogy lenne megálapodás Azpilicuetaról..egyelőre.
  • hedonist
    #22614
    fúj city:D
  • davidragon
    #22613
    A City 30M fonttal bejelentkezett Luizért Szerencsére visszautasítottuk, kell ő ide! :)
  • Bulykin
    #22612
    vagy ha Essien megint formába lendülne az is jó lenne :)
  • hedonist
    #22611
    Pozitívum, hogy tényleg jobban "folyik" a labda a pályán, Reading ellen 89 %-os volt a passzok sikeressége, 72-28 volta labdabirtoklás, ezek jó jelek, viszont sajnos negatívum, a védekezés.. De nem értem mi a baj. Lehet Mikel nem elég vkp-n, Lampard túl lassú és nem vkp, simán átmennek rajta, sztem Januárra ez kicsúszosoik és vagy érkezik valaki erre a posztra, vagy Romeu-t újra bevetjük.
  • hedonist
    #22610
    Jó meccs volt, első gól, van ilyen belefér, de 2iknál sajnos Cech hibázott, de sztem megbocsátható, nem szokott ilyet.

    Hazard szuper, ezért igazoltuk, aztán, ha egyszer igazán beindul...

    Cahill gólja nagyon szép volt, Torresé meg les, de az a passzsorozat, ami megelőzte mekkora volt:O ilyet sok éve nem láthattunk a Csapatunktól!
  • Oziris666
    #22609
    Pont ez jutott eszembe nekem is h mennyire érett focista!
    Nem sokan passzoltak volna abban a szituban:)
    Eddig jó fogás a Belga nagyon 2meccs alatt 2 11est hozott össze plussz 3 gólpassz nemrossz bemutatkozás
  • Japep
    #22608

    Hát ez meleg volt... :)

    Iva góljánál amit Hazard megcsinált... :O Hány olyan játékos van, aki ezt megteszi úgy, hogy tudja, a támadása után lefújják a meccset és vezet a csapata? És lepasszolta... :)
  • Bulykin
    #22607
    4:2 \o/
    és Hazard lepasszoltaaaaa, nem hiszem el :)
    Élete első PL gólját lőhette volna, üres kapura XD De lepasszolta Ivanovicnak :D
    isteni az a pali, ő volt a meccs embere!!!

    GO GLUES!!!!
  • Bulykin
    #22606
    http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=165309&part=sports
  • Bulykin
    #22605
    jól indult, Hazard megint tizit harcolt ki, Lampard be is lőtte... aztán kaptunk kettőt gyorsan -.-'
    a védelem nincs ma se a toppon sajnos :(
  • bonebeni
    #22604
    sztrímet nem tud valaki a mai meccshez?:/
  • Bulykin
    #22603
    Itt van pár pletyka amit az angol lapok rebesgetnek...

    "Roberto Di Matteo will make a final offer of £35m for Napoli forward Edinson Cavani, as the Chelsea boss intensifies efforts to bolster his striker options. (The Sun)

    Chelsea are set to clinch the £23.5m signing of Bayer Leverkusen forward Andre Schurrle. The Germany international has been a long-term Blues target. (Daily Star)


    Azpilicueta move to Chelsea imminent as £7m defender is left out of Marseille squad (The Daily Mail)

    Chelsea plotting £12m bid for Brazilian forward Taison if Hulk deal fails (The Daily Mail)"
  • Bulykin
    #22602
    Luiz tuti nem fog játszani, apróbb sérülése van.

    Egy laza 4:0-val megelégednék, úgy hogy Hazard és Oscar is gólt rúg :P
  • hedonist
    #22601
    Ma este meccs, Reading ellen. Remélem egyre jobban belejövünk, rúgjunk sok akció gólt, Oscar remélem több percet kap, én kezdetném egy Reading ellen.

    Biztos, hogy nem ez lesz, de szívesen látnám:

    Torres
    Hazard-Mata-Ramires
    Oscar-Mikel
    Cole-JT-Luiz-Iva
  • Bulykin
    #22600
    R.Carvalho meg 1 évre a QPR-be jött kölcsönbe, jó lesz őt újra látni itt angliában, hiába 34 éves már, de szerintem az egyik legjobb védő még most is!
    Jaa és Bosingwa is ott van már, tehát megint együtt tolhatják :D
  • hedonist
    #22599
    Azpilicueta csatlakozik lassan.. nagyon örülök neki! Stabil ember lehet Iva után később, egy PL, BL + kupákkal teli szezonban meg kell két megbízható ember egy posztra.
  • Japep
    #22598

    Nem kell köszönni, magam miatt (is) csinálom. :)
  • hedonist
    #22597
    Köszönjük Japep, nagyon fasza ismét!
  • hedonist
    #22596
    Szedje le Lampardot.. sokadik akciót szúrja el, jöhet Oscar!
  • hedonist
    #22595
    jaja, csinált is belőle egy tizit, és 2 sárgát.