24199
Chelsea Fan Club
  • bonebeni
    #7885
    kész...ebben az ében semmi nem jön össze sőt...de a pl az száz hogy nem lesz meg meg sztem már a kupákról is lemondhatuk hacsak avlami csoda nem történik...a folyamatos sérülésekről ne is beszéljünk...mire 1 felépül 2 lesérül
  • asfa
    #7884
    ááh...ez hiehtetlen :(

    Terry-nek eltört az arccsontja

    A védőt még szombaton megműtik, azt azonban egyelőre nem lehet tudni, hogy mennyit időt kell majd kihagynia.

    Terry már a meccs 3. percében megsérült, amikor az ellenfél támadója, Clint Dempsey belekönyökölt az arcába egy felugrás során.

    A mérkőzés gólnélküli döntetlenre végződött.
  • asfa
    #7883
    Pompey meccse kemény lehetett!


    Megint gyengélkedett a Chelsea, Drogbát kiállították

    Az Arsenal korai, a Liverpool hajrában szerzett góllal nyert 1-0-ra az angol bajnokság szombati játéknapján, Avram Grant Chelsea-je ezúttal sem úszta meg piros nélkül.

    A Chelsea gárdájába visszatért Didier Drogba, aki Andrij Sevcsenko oldalán kezdett a Chelsea csatársorában. Az elefántcsontparti a 35. percben nagyot esett a Fulham tizenhatosán belül, de a bíró továbbot intett. A hazaiak ugyan többet támadtak, de hatalmas mezőnyfölényüket nem tudták gólra váltani. A második félidőben talán még tovább nőtt a Chelsea aktivitása, de a hazaiak nem tudták megtörni a gólcsendet. A hajrára ráadásul emberhátrányba kerültek Avram Grant fiai, Drogba megkapta második sárgáját, miután fejbe rúgta Bairdet a 73. percben. Az utolsó negyedórában a Chelsea mindent egy lapra feltéve támadott, de nem sikerült megszerezni az Avram-éra első bajnoki gólját, így a Stamford Bridge-en kénytelenek volt megelégedni a gólnélküli döntetlennel.

    A Liverpool idegenben lépett pályára, Rafael Benítez csapata Benayoun 73. percben szerzett góljával szerezte meg a három pontot. A listavezető Arsenal is idegenben szerepelt, az Ágyúsok győztes gólját Robin van Persie szerezte a 13. percben a West ham ellen. A Portsmouth-Reading meccsen tizenegy találat született, a hazaiak 7-4-re nyertek! A találkozó hőse a mesterhármast szerző Mwaruwari volt.
    Tovább folytatta remek szereplését a Manchester City. Sven-Göran Eriksson együttese hazai pályán 3-1-re verte a Newcastle Unitedet.


    Angol bajnokság:

    Manchester City-Newcastle 3-1 (Petrov 38., Mpenza 47., Blumer 87. ill. Martins 29.)

    Chelsea-Fulham 0-0

    Derby-Bolton 1-1 (Miller 18. ill. Anelka 31.)

    Portsmouth-Reading 7-4 (Mwaruwari 7., 37., 70., Hreidarsson 56., Kranjcar 73., Davis 81, Muntari 90. ill. Hunt 45., Kitson 48., Long 79., Shorey 90.)

    Sunderland-Blackburn 1-2 (Leadbitter 90. ill. Bentley 53., Santa Cruz 55)

    West ham United-Arsenal 0-1 (Van Persie 13.)

    Wigan-Liverpool 0-1 (Benayoun 74.)
  • asfa
    #7882
    áh..a bajnokság kilőve.. nemtudom milesz velünk
  • bigfoot
    #7881
    Drogba piros..
  • bonebeni
    #7880
    röhej...minimum 10 gólt rúghattak volna
  • Shep
    #7879
    Hát ez szégyen.
  • bigfoot
    #7878
    Chelsea - Fulham 0-0 (25. perc)
    2007. szeptember 29., 16:00 - Stamford Bridge
    Bíró: Martin Atkinson
    Nézőszám: ?

    Gól: -
    Sárga: -
    Piros: -

    Chelsea
    Menedzser: Avram Grant
    Felállás (4-3-3): Cech, Belletti, Ben-Haim, Terry (c), A. Cole; J. Cole, Sidwell, Makelele; Kalou, Drogba, Shevchenko
    Cserepadon maradt: Cudicini, Ferreira, Alex, Malouda, Pizarro

    Fulham
    Menedzser: Lawrie Sanchez
    Felállás (4-4-2): Keller; Baird, Hughes, Bocanegra, Konchesky; Davies, Davis, Smertin, Seol; Dempsey, Healy



    HAJRÁ CHELSEA!!
  • asfa
    #7877
    Drogba visszatérhet!

    Az előző idény gólkirálya az Aston Villa elleni meccs alkalmával sérült meg és az óta nem léphetett pályára.

    "Ma ellenőrizni fogjuk a játékosokat, hogy mindenki rendbe legyen és ezek a játékosok között Drogba is ott lesz. Lampard már teljesen felépült, de a holnapi meccsen még nem játszhat. Carvalho még pár nem kihagyásra számíthat, de ő is hamarosan visszatér." - mondta Avram.

    -------------------------------------------------------------------------------
    Holnap Stamford Bridge-en Chelsea-Fulham.. tavaly 2-2es eredmény szüeltet ha nem csal az emlékem most pedig remélem lendületbe jöttünk és megfogjuk verni a városi riválisunkat!
    GOBLUES!!! HAJRÁ KÉKEK!
  • asfa
    #7876
    Steve örül, hogy túlesett első gólján

    Sidwell ünnepli első Chelsea-s gólját..."Örülök, hogy végre túlestem az első gólomon. Eddig nem kaptam túl sok lehetőséget, de talán a Fulham ellen, ahol Lampard és Ballack sérült, Mikel pedig eltiltott lesz, számít rám Avram Grant. Tudtam, hogy nehéz lesz beverekedni magam a kezdőbe, amikor idejöttem, és bár eddig nem sikerült, nem azért jöttem, hogy fél év után távozzak. A Hull City elleni meccs? VArázslatos volt, talán ez volt az eddigi első meccsem a csapatban, ahol könnyedén kiütöttük az ellenfelet, és ennek részese lehettem, egész végig pályán voltam, gólt szereztem. Ilyenkor úgy érzem, megéri küzdeni!" - mondta Sidwell a hétközi meccs után.
  • asfa
    #7875
    Zöld utat kapott a BL-ben a Chelsea menedzsere

    Az UEFA nem kívánja eltiltani a kispadtól Avram Grantet, aki nem rendelkezik az európai szövetség által megkövetelt Pro-licenc képesítéssel.

    Ez azt jelenti, hogy a Chelsea izraeli szakvezetője a jövő héten ott lehet csapata mellett a Valencia elleni Bajnokok Ligája-találkozón. Az UEFA bejelentette, hogy egyelőre megvárja az angol és az izraeli szövetség tárgyalásait, csak azután lép Grant ügyében.

    - Megvárjuk a Chelsea, az FA és az izraeli szövetség egyeztetését, tehát nem kívánjuk eltiltani vagy máshogy megbüntetni a szakvezetőt – mondta az UEFA szóvivője.

    Grant a lehető legmagasabb edzői minősítést kapta hazájában, ahol csak idén vezették be a Pro-licences tanfolyamokat. A menedzser tizenkét fordulón keresztül képesítés nélkül is vezetheti a Chelsea-t az angol bajnokságban.
  • asfa
    #7874
    köszi szépen!
  • banok
    #7873
    A gólok
  • bigfoot
    #7872
    szép volt Chelsea!!
  • asfa
    #7871
    0-4 Kalou!
    szép játék szép támadás!
  • asfa
    #7870
    SWP megsérült és lement már!
  • asfa
    #7869
    0-3 Kalou és Sidwell
  • asfa
    #7868
    félidő van.. Hull City - Chelsea 0-1
    Scott Sinclair 37.perc
  • asfa
    #7867
    ez a játék amit játszunk nem vmi eredményes.. hát nemtudom milesz igy velünk :( ez eddig nem sok jó premier liga szinthez
  • asfa
    #7866
    Sinclair GÓÓÓLL :) na 0-1
  • asfa
    #7865
    nem vagyunk rosszak Sinclair nagyon jó játékos!
    de ez méág mindig kevés :S
  • asfa
    #7864
    HAJRÁ CHELSEA!! ezt hoznunk kell!!
  • asfa
    #7863
    hm há tok..de rengeteg a kacsa... kitudja mi igaz
  • bigfoot
    #7862
    hát igen,nehéz a helyzet,olvastam egy cikket hogy Terry is benne van abban hogy Mourinho elment,majd bemásolom
  • Prince23
    #7861
    Pfff... ide kell max. egy hónap (kb. 4-5 forduló), míg helyre áll a csapatszellem, csak hát Terryé még nem elég.
    Most má sztem meg kén maradjunk Granttel, nem kell ide az edző váltás, ez rossz hírnév lenne, sztem.
    Meg hát a mai meccsen Grant bízonyíthat a fölényes leendő győzelemmel. Sok sikert nekik, ha itt nyerünk, akkor maradjon Grant.
  • asfa
    #7860
    hát nagyon rossz helyzetben van a csapat :(
  • asfa
    #7859
    Van Basten a Chelsea új kiszemeltje

    Az angol The Sun úgy tudja, Roman Abramovics már megkezdte a tárgyalásokat a holland szövetségi kapitánnyal.

    Marco Van Basten a hétvégén a helyszínen tekintette meg a Manchester United és a Chelsea bajnoki összecsapását, s a találkozó végén hosszabb beszélgetést folytatott Roman Abramoviccsal, a londoniak menedzserével. Bár Van Basten nem győzte hangsúlyozni, hogy a United vendégeként vett részt a meccsen, azt nem tagadta, hogy beszélt a Kékek tulajdonosával.

    Abramovics figyelmét a klub technikai igazgatója, Frank Arnesen hívta fel az egykori aranylabdás focistára, akivel korábban dolgozott együtt a holland válogatott mellett. A hírek szerint Van Basten néhány nap gondolkodási időt kért a Chelsea vezetésétől, mert úgy gondolta: egy ilyen ajánlatot akkor is fontolóra kell venni, ha tökéletesen érzi magát jelenlegi munkahelyén, vagyis az Oranje kispadján.
  • asfa
    #7858
    Már zsidóznak is a Chelsea drukkerei

    Újabb tüntetés zavarta meg a nyugalmat a Stamford Bridge környékén. A Chelsea drukkerei most már nem csak az új edzőt, hanem Roman Abramovics klubtulajdonost is célba vették.

    "Takarodj, te nagyorrú!", "Megmondaná valaki ennek a Miki egérnek, hogy ez itt nem Disneyland?" " Tünj innen, Grant, míg megteheted" - ilyen és még ennél is durvább (nem egy esetben antiszemita) bekiabálások zavarták meg a viszonylag békésnek induló szurkolói tüntetést a Chelsea-stadion, vagyis a Stamford Bridge környékén.

    A Mirror helyszíni tudósítójának beszámolója szerint a londoni kékek hirhedt kemény magja már odáig is elment, hogy a klub tulajdonosát, a zsidó származású orosz milliárdos Roman Abramovicsot is menekülésre szólította fel. Ami miatt aggasztó a helyzet, hogy a szurkolói megnyilvánulások közt nem egy antiszemita bekiabálás és transzparens is volt.

    A klub illetékesei egyelőre nem kívántak reagálni az egyre rosszabb helyzetre. Mint ismeretes, a Chelsea vezetősége a hétvégén közös megegyezéssel szerződést bontott a korábbi sikeredző Jose Mourinhóval, akinek távozását azóta sem tudják megemészteni a drukkerek.
  • asfa
    #7857
    Ultimátum a Chelsea focistáinak

    Avram Grant, a londoni együttes menedzsere kijelentette: akinek nem tetszik, hogy õ irányítja a csapatot, az szedheti a sátorfáját, és elmehet a klubtól.

    José Mourinho távozása után a Chelsea játékosai nemcsak a pályán nem találták régi önmagukat, hanem az öltözőbeli hangulat is alaposan megsínylette a változásokat. A futballisták egyelőre új főnökükkel, Avram Granttel sem barátkoztak meg, aki azonban nem tűri, hogy a játékosok profikhoz méltatlanul viselkedjenek.

    A Times információi szerint az izraeli szakember minden játékosával négyszemközt is elbeszélgetett a kialakult helyzetről, és mindenkinek tudtára adta: ha nem tud megbarátkozni azzal, hogy váltás történt a menedzseri poszton, akkor a klub nem gördít akadályt a távozása elé.

    John Terry, a gárda csapatkapitánya kiállt a tréner mellett, és a játékosok értésére adta, hogy abból semmit sem profitálnak, ha tovább sajnáltatják magukat, ahelyett, hogy a munkára koncentrálnának.
  • Balyy
    #7856
    Hát ezt nem birtam ki röhögés nélkül! :D
    Rájár a rúd a csapatra mostanában! :S
  • bigfoot
    #7855
    jaj ezeket a sorokat olvasva ...
    hát igen,kellett egy ilyen nyilatkozat végre
    nagyon szomorú vagyok még mindig,de ez a nyilatkozat méltó befejezés ezeknek a történelmi éveknek
  • asfa
    #7854
    Gullit is kikelt a Chelsea ellen

    Ruud Gullit nem lepődött meg azon, ami az elmúlt napokban a Chelsea háza táján történt. A holland szakvezető egy interjúban elmondta véleményét egykori kenyéradóiról.

    - Nem lepődtem meg Mourinho menesztésén. A portugál nagyon jó edző, ugyanakkor makacs ember, aki a végsőkig kiáll saját igaza mellett. Irányításával a Chelsea igazi sztárcsapattá nőtte ki magát, és a Bajnokok Ligáján kívül mindent megnyert - dicsérte kollégáját a holland tréner a Sunday Times riporterének.

    Gullit aztán kitért korábbi tapasztalataira is, mint mondta, soha nem felejti el a londoni kékeknél töltött időszakot, amely során legalább annyi pozitív, mint negatív élményben volt része.

    - Egész pályafutásomat, sőt, egész életemet figyelembe véve sehol nem bántak velem olyan megalázóan, mint a Chelsea-nél. Azok az emberek fúrtak a leginkább, akikkel remek kapcsolatban voltam. Akikkel a szabadidőmet töltöttem, moziba jártunk, együtt golfoztunk, vacsoráztunk, ünnepek idején megajándékoztuk egymást. Aztán, amikor eljött az idő, hátba támadtak, és kicsináltak. Pontosan tudom, mit érez most Mourinho - nyilatkozta Gullit.

    A cikk írója arra is kitér, hogy Gullit mely vezetőkre gondolhatott: Ken Batesre, Colin Hutchinsonra, Graham Rixre, valamint Glyn Williamsre. Igaz, azóta ezen személyek zöme már nincs a klubnál, de ahogy Gullit mondta: nem lepődött meg azon, hogy az utódok sem sokkal kíméletesebbek.



    Sevcsenko: Nem én fúrtam meg Mourinhót

    Andrij Sevcsenko kikérte magának a brit sajtó vádjait, melyek szerint az ukrán sztár áll Jose Mourinho távozása mögött. A 31 éves klasszis elmondta, őt is nagyon meglepte a portugál tréner menesztése.

    Az elmúlt napokban több olyan cikk is napvilágot látott a szigetországban, melyekben Jose Mourinho legfőbb ellenségeként tüntették fel Andrij Sevcsenkót. Az ukrán aranylabdás most megelégelte a vádakat, és szót emelt a cikkek szerzői ellen.

    - Felháborító és nevetséges dolgokat írtak rólam. Ugyan mi érdekem fűződött volna Mourinho távozásához? Engem legalább annyira meglepett az ő menesztése, mint a többieket - jelentette ki a Daily Expressznek Sevcsenko. - A sajtó sajnos túlságosan is előtérbe helyezi a mellékes dolgokat. Persze, hogy én is beszélgetek Roman Abramovics klubelnökkel, hiszen ő olyan ember, aki szeret minden játékosával jó viszonyt ápolni. Mellesleg egyes társaim még többet értekeznek vele, mint én. Az is egyértelmű, hogy egymás közt oroszul beszélgetünk, ha már egyszer ez az anyanyelvünk. Arról nem tehetek, hogy a klubnál más nem beszél vele ezen a nyelven - mondta az eddigi 54 fellépésén a Chelsea-ben mindössze 15 gólt szerző ukrán sztár.
  • asfa
    #7853
    Ronaldinho ügynöke megegyezett a Chelsea-vel!

    Ha a brit bulvárlap értesülései beigazolódnak, a Chelsea a világ legnagyobb és legdrágább futballbizniszét üti nyélbe. Az orosz milliárdos Roman Abramovics állítólag 70 millió fontot hajlandó áldozni a Barcelona klasszisáért, Ronaldinhóért, aki öt év alatt 58 millió fonttal gazdagodna a londoni kékek futballistájaként.

    A The Sun internetes kiadása kész tényként kezeli, hogy Ronaldinho ügynöke már megegyezett a Chelsea vezetőségével a brazil klasszis átigazolásáról. A hírek szerint Robert Assis, aki nem mellesleg Ronaldinho bátyja, rábólintott Roman Abramovics ajánlatára, aki 58 millió fontot ajánlott öt évre a kiváló támadónak. Ez azt jelentené, hogy Ronaldinho lenne a világ legjobban fizetett játékosa, heti fizetése 223 ezer font lehetne. Ez egyébként 88 ezer fonttal több, mint a Kékek csapatkapitányának, John Terrynek a keresete. Ronaldinho jelenleg "mindössze" 135 ezret kap a katalán gárdától.

    Ugyanakkor a lap úgy tudja, hogy Abramovics nem akarja kifizetni a 85 millió fontos kivásárlási összeget, és csak 70 milliót ígér a Barcelonának a távozni kívánó csatárért. Ronaldinhót a Milan is vinné, ám a The Sun szerint Silvio Berlusconi nem tudja felvenni a versenyt a Chelsea ajánlatával.
    A szigetországi sportsajtó a Rossonerik brazilja, Kaká és a svéd tréner, Sven-Göran Eriksson esetleges londoni érkezéséről is sokat cikkezik. Eriksson - aki jelenleg a Manchester City szakvezetője - ugyanakkor cáfolta, hogy tárgyalt volna Roman Abramovics klubelnökkel.
  • asfa
    #7852
    Mourinho: Még mindig különlegesnek érzem magam!

    Jose Mourinho egója a Chelsea-től történt távozása ellenére mitsem változott. Az extravagáns tréner a Maisfutebol című portugál lapnak adott hosszabb interjújában olyan dolgokról is beszélt, melyeket eddig nem említett.

    Hogy Jose Mourinho önbizalmával sosem volt semmi gond, azt az elmúlt évek alatt többször is megtapasztalhattuk. Az ember azonban azt hinné, hogy egy tréner menesztése a Chelsea-től még az olyan magabiztos személyiséget is elkeseríti, mint ő. Nos, nem így van.

    - Amikor ötven év után bajnokságot nyertem a Chelsea-vel, azt mondtam, különlegesnek érzem magam. Most, hogy már nem vagyok a londoniak edzője, ugyanígy vélekedek magamról. Nem tagadom, sírtam, amikor elbúcsúztam a srácoktól, hiszen nagyon szerettem őket, és azt hiszem, ők is kedveltek engem. Akárcsak a drukkerek, akik biztosan nem felejtik el az elmúlt három év sikereit, és nem felejtenek el engem sem, ahogyan én is mindig jó szívvel fogok rájuk gondolni. Próbálok csak a szépre emlékezni, mert sokkal több pozitív élményben volt részem a Chelsea-nél, mint negatívban. Ha a szurkolókon múlik, ötven évig a helyemen maradok. És tudják, miért van ez? Azért, mert az elmúlt három évben saját otthonukban nem tapasztalták meg a vereség ízét. A Stamford Bridge bevehetetlen vár volt az irányításom alatt. Imádtak engem, és én is imádtam őket – nyilatkozta Mourinho.

    A szakember elmondta, nem haragszik Roman Abramovicsra, és a többi vezetőre sem, hiszen biztos benne, hogy ők a Chelsea sikerét akarják. Ugyanakkor furcsának találja, hogy a felejthetetlen sikerek után a viszonylag gyengébb szezonkezdet ellenére nem adták meg neki a lehetőséget az újabb bizonyításra.

    - Kezdhettünk volna jobban is, de még semmi sem volt veszve. A Rosenborg elleni csalódást keltő döntetlen után az elnök lejött az öltözőbe, és annyit mondott: sebaj fiúk, jól játszottatok! Ezek után ki gondolta volna, hogy pár nappal később elválnak útjaink. Az mindenesetre furcsa, hogy a Manchesternél és az Arsenalnál is megengedhető, ha a csapat pár évig semmit sem nyer. Sir Alex Ferguson sikerének titka a bizalom, amit akkor is megkapott, ha éppen nem ment túl fényesen a csapatnak. Arsene Wenger négy éve nem nyert semmi jelentőset az ágyúsokkal, mégis bíznak benne. A Chelsea-nél ez nem így van – mondta fájó szívvel Mourinho, aki elárulta, utólag már nem bánja, hogy így alakultak a dolgok, hiszen így végre több ideje lesz a pihenésre, és a családjára. A szakember azért annyit még hozzáfűzött: sajnálja, hogy immáron csak egy családja van.
  • Freedom88
    #7851
    pontot és a meccset úgyse kapják vissza.
  • asfa
    #7850
    Fellebbezett a klub Mikel eltiltása ellen

    A középpályás a 32. percben állította ki Mike Dean játékvezető.

    A visszajátszásokon egyértelműen látszott, hogy Mikel a labdát rúgta el, és visszahúzta a lábát mielőtt elérte az Evrát.

    Az új Chelsea menedzser Avram Grant szerint a bíró a meccsen 3-at hibázott: A piros lap, az időn túli gól és a 11-es. És egyértelműen kiderült a meccs után, hogy ez a 3 dolog kellet a manchesteri sikerhez.

    Grant a meccs utáni sajtótájékoztatón elmondta, hogy fellebbeznek, majd az ítélet ellen.
  • asfa
    #7849
    Cech szerint nem volt piros!

    "Nem volt semmiféle szándékosság Mikel részéról."
    "Egész végig azon voltunk, hogy nyerjünk idegenben, vagy legalább 1 pontot szerezzünk."
    "Nem volt sok módunk arra, hogy kibontakozzunk, hisz a piros lap mindent "megpecsételt"."
    Cech reméli, hogy a csapata felveszi a versenyt szerdán, a Hull City ellen, a Ligakupában.
    "A héten, szerdán a harmadik fordulót játszuk a Hull City ellen." - tette hozzá Cech.
    "A legfontosabb, hogy a Ligakupát újból megnyerjük, s a Hull City ellen győzelmet kell aratnunk!"
    Két sikertelen meccs után már végre nyernünk kellene.
  • asfa
    #7848
    Grant: Nincs semmiféle licenc probléma

    A League Managers Association-ja megerősítette, hogy mihamarabb tisztázzák az új izraeli edző sorsát, miután licenc problémái voltak, amikor leült Mourinho után a kispadra.

    Grant első Chelsea edzői pályafutása alatt, a Chelsea a mai napon 2-0-ra elveszette a mérkőzést.

    "Minden tőlünk telhetőt megteszünk az ügy tisztázása érdekében." - mondta Grant

    "Edző vagyok, és már voltam válogatott edzője is. Mindent megteszünk az ügy tisztázása érdekében, s reméljük nem lesz probléma az ügy kapcsán."

    Nincs probléma

    "Vezetőedző vagyok, és nekem van, az ami egy edzőnek kell hogy legyen. Sok-sok éven keresztül edzősködtem, 18 és fél évesen kezdtem a pályámat edzőként, probléma nem lehet."

    "Avram Grant-nek nincs jelenleg Pro Licence, mert Izraelben nem használják a Pro Licence-t." - mondta Simon Greenberg, a Chelsea kommunikációs igazgatója.

    "Abban biztosak vagyunk, hogy 12 hónapon belül Avram-nek biztos lesz Pro Licence."

    "Van minden edzőnek problémája, tény hogy Avram se lehet tökéletes. Az eljárás már halad."
  • asfa
    #7847
    Abra Ronaldinhot akarja januárban.

    Talán sikerül a vétel?A Chelsea jelenlegi tulajdonosa, az orosz multimilliárdos csak azt a célt lobogtatja maga előtt, hogy januárban megakarja szerezni magának a brazil, Ronaldinhot, aki jelenleg a Barca csapatát erősíti.

    A The Mail azt írja, hogy Abra szeretné meggyzőni az új edzőt, Avram Grant-et akivel jó kapcsolatot ápul évek óta, hogy majdan januárban szerezzék meg a brazil játékost.

    Másik pletyka szerint Abramovich egy sokkal nagyobb ajánlatot fog tenni Ronaldinho-ért, mint egykoron Mourinho alatt.

    ----------------------------------------------------------------------------

    Hiddink tagadja a Chelsea-be való szerződését

    A Kékek csapata nagy lépést tett az edzői poszt kijelölésére, s hát José Mourinho utódja, Roman Abramovich barátja, Avram Grant lett az újdonsult edző.
    Ám még a volt orosz nemzeti 11 volt kapitányát is szóba hozták, hogy ő maga lenne Mourinho "tökéletes" utódja.
    Hiddinket már rég kapcsolatba hozták a Chelsea-vel, de mindig idáig nemet mondott.
    Hiddink bevallotta miszerint beszélgetett a Chelsea tulajdonosával, Roman Abramovich-al, de végül nem jön a csapatunkhoz, az orosz.
    Jelenleg az orosz nemzeti csapattal készül Hiddink, a novemberben megrendezésre kerülő EB selejtezőre.

    Abramovich-al tartott beszélgetések

    "Roman Abramovich és én találkoztunk a mai mérkőzés előtt." - mondta a The Mailnek Hiddink
    "Nem fogok a Chelsea csapatához szerződni. Inkább az orosz válogatottal készülök az EB-re."
    "Kikell jutnunk az EB-re,és tudom, hogy Roman időben megtalálja a legjobb döntést ami a klubját illeti.
  • passatgt
    #7846
    http://www.d1g.com/video/show/1408156

    Nem láttam a meccset, de videó alapján nem volt az annyira jogtalan. Más bírónál lehet nem piros, mert rájátszott, de szabálytalan volt.(sárgát 100%, hogy ért)