24199
Chelsea Fan Club
  • Jagumo
    #7930
    jó van akkor:D jól gondoltam:D
  • Jagumo
    #7929


  • asfa
    #7928
    elég higgadt hidegvérű Cech csel :) para volt
  • asfa
    #7927
    most remélem vicceltél...
    de egyébként fociban mindig az van hazai pályán akinek a nevét előreirják..
  • Jagumo
    #7926
    ugye a Velencia van hazai pályán? mert a Stamford Bridge nem igy néz ki :D
  • Jagumo
    #7925
    de a mi gólunk szebb volt!!
  • Jagumo
    #7924
    JEE 1-1!!!!
  • asfa
    #7923
    megint egy nagy Valencia helyzet.. edig nagyon nem muzsikál a védelem :S Terry látszik h nem 100%-os :(
  • asfa
    #7922
    :) nah akkor jo :)
  • dienesoft
    #7921
    Oké. Végül is igazad van, Chelsea- drukkerként :) Ha valamelyik gólt lő, akkor már csak élvezetes meccset szeretnék látni :)
  • asfa
    #7920
    Moretti öngolnak irták..
    most pedig egy szép Drogba lövés remélem most talpra állunk GO BLUES! :)
  • asfa
    #7919
    ne maradjon ennyi :) nyerjünk legyen Valencia-Chelsea 1-2 :)) HAJRÁ CHELSEA!!!
  • dienesoft
    #7918
    Nah gól! Szép volt! És mostnatól jó meccset, de maradjon ennyi :)
  • asfa
    #7917
    IGEEENNNNN SZÉÉP TÁMADÁS GÓÓÓLLL :) VÉGRE HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!
  • bonebeni
    #7916
    azér...
  • asfa
    #7915
    GÓÓÓÓÓLLLL JOE COLE!!!
    1-1
  • asfa
    #7914
    hát reméljük nyerünk HAJRÁÁÁÁ CHELSEA!!!!
  • dienesoft
    #7913
    Na én is beálltam meccset nézni. 1-0. Én 1-1-nek drukkolok, annyit adtam meg Tippeldében :)
  • bonebeni
    #7912
    hát komolyan mondom....
  • asfa
    #7911
    ha most kikapunk vagy döntetlen lesz akkor az edző nálam örökre leirta magát.. mert amit csinál az gyenge..a játékosok se motiváltak Mourinho miatt.. ez sajnos nagyon kevés :(
  • asfa
    #7910
    David Villa 1-0.. :(
  • asfa
    #7909
    első 5percben pár Valencia lövés nehézkesen hozzuk ki a labdát..
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!
  • asfa
    #7908
    HAJRÁ KÉKEK!!!!!
  • bigfoot
    #7907
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!
    ADJA A TV IGEN!%%%%%%%%%%%

    NYERNÜNK KELL!!!!!
  • Prince23
    #7906
    jah, szegény, már annyit kapott... kőkemény
  • bonebeni
    #7905
    nemhiába hívják a chelseanél iron mannek
  • asfa
    #7904
    ezt tisztelem! nagy tett
    ma nyernünk kell és vigyázzon magára Terry is!!!
    GO BLUES!!!
  • asfa
    #7903
    Terry, a Chelsea bátor hőse

    John Terry, a Chelsea csapatkapitánya mindenképpen pályára lépne Valenciában arccsontműtétje után.

    Terry szombaton, a Fulham elleni bajnokin sérült meg, még aznap megműtötték, kedden pedig már a társaival edzett a Mestallában, csapata szerdai BL-mérkőzése helyszínén, és kijelentette: a kezdőcsapatban akar szerepelni a találkozón.

    - Játszani szeretne, ami nagyszerű hír, bár a döntés az orvosok kezében van – mondta Avram Grant menedzser, akinek a doktorok megerősítették: a védő speciális maszkban pályára léphet, ez ugyanis meggátolja, hogy egy esetleges újabb ütközés esetén a törött csont elmozduljon a helyéről.

    - Véleményem szerint kevés játékos van, aki hasonló esetben bevállalná a meccset egy ilyen sérülés után. Ha egyetlen futballista van, aki képes így is pályára lépni, és megállni a helyét, az éppen ő – nyilatkozta sportszerűen David Villa, a Valencia támadója, akinek a szerdai meccsen alighanem sokszor meggyűlik a baja Terryvel.
  • bonebeni
    #7902
    bazz ez durva csak kár hogy nem fordítva van
  • Scholes18
    #7901
    hehe bocsi tudom hogy nem kéne ideirnom de ez annyira jó kép: :D


    bocs!
  • asfa
    #7900
    Winz be lehet fejezni..
  • karajjj
    #7899
    hát... :(
  • bonebeni
    #7897
    miből ki űz gúnyt?
  • asfa
    #7896
    nevetségesek vagytok..
  • Rolka
    #7895
    Ebből miért kell gúnyt űzni?
  • bonebeni
    #7890
    Mint már köztudott, hogy Michael Essien sérülés miatt nem játszott a Fulham csapata ellen.

    Az új edző nagyon reméli, hogy Mestalla stadionban megrendezésre kerülő, BL csoportkörében, Essien ismét pályára léphet, a Valencia csapata ellen.

    Időközben Grant érzi, hogy Essien már a hét elején csatlakozhat a Spanyolországba tartó csapattal, s pályára is léphet.

    Ezután természetesen a többi Premier League meccsen is játszhat.

    "Nyernünk kell a Valencia ellen, nincs mese."

    "Sokkal jobban kell játszanunk, és azt hiszem, hogy a játékosaim is ugyanígy gondolják."

    "Javítanunk kell a játékunkban!"

    "A Bajnokok Ligája egy teljesen más megmérettetés számunkra, de azt gondolom, hogy a csapat jó formában van."
  • bigfoot
    #7889
    szegény,jobbulást neki!!
  • asfa
    #7888
    ezt megkell szereznem majd :D

    Drogba rappel a rasszizmus ellen

    Didier Drogba szokatlan módját választotta a rasszizmus elleni tiltakozása kifejezésének. A Chelsea támadója rappelve fogja elmondani véleményét a fajgyűlölőknek!

    Az elefántcsontparti klasszis - mióta Angliában futballozik - már többször is felszólalt a rasszimzus ellen. Először, mintegy két éve saját magát volt kénytelen megvédeni, saját csapatának szurkolói közül néhányan ugyanis rendre kihuhogták őt a Stamford Bridge-en. Drogba akkor kijelentette, ha nem tiltják ki ezeket az embereket a stadionból, elhagyja az együttest. Az attrocitások megszűntek, a csatár pedig tovább ontotta a gólokat.

    Drogba, csapattársával, Michael Essiennel most egy cd-n fog énekelni, amely októberben jelenik majd meg, és a Kick Racism Out of Football szlogennel ellátott hét legnagyobb durranása lesz.

    - Örülök az ilyen felkéréseknek, és bár nem vagyok énekes, de örömmel vágok neki a feladatnak. A szám, melyben mi is közreműködünk stílusát illetően nem is lehetett más, hiszen mindketten imádjuk a rappet - mondta Drogba.
  • asfa
    #7887
    Terry arccsonttörést szenvedett

    A Chelsea kapitányát, John Terryt műteni kell, ez pedig azt jelenti, hogy a védő nem léphet pályára az angol válogatott soron következő mérkőzésein.

    A Chelsea játékosa a gólnélküli, Fulham elleni szombati bajnokin szenvedett arccsonttörést, amikor összeütközött Clint Dempsey-vel. Terryt ápolni kellett, ennek ellenére folytatni akarta a játékot. Erről a Chelsea menedzsere, Avram Grant beszélte le.

    - Nem panaszkodott a szünetben, sőt, folytatni akarta a játékot, de mi nem mertünk kockázatot vállalni. Nem láttam az esetet, de a játékosok azt mondták, hogy könyöklés okozta Terry sérülését – mondta a Chelsea menedzsere. – Az én megítélésem szerint, ha valami a fejjel történik, akkor azonnal cselekedni kell.

    Egyelőre még nem tudni, hogy Terry meddig lesz kényszerpihenőn, de annyi biztos, hogy a kiváló védő kénytelen kihagyni az angol válogatott soron következő találkozóit.
  • bigfoot
    #7886
    hát igen, remélem nem kezdődik el egy rossz sorozat:(