24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #9692
    Én úgy tudom, hogy igazából Abramovich irányít "mindent" és néha ad pénz Grantnek, hogy vegyem "akit akar" (pl. Anelka).
    Kenyon csak az ő politikáját követi, végzi munkáját.

    De nem akarok veszekedni, csak leírom... :D
    (Lehet én sem tudom jól.)
  • miki36
    #9691
    *sztárokat
  • miki36
    #9690
    az egész mostani politikánkkal van gondom:)
    persze amíg az aktuális 'szárokat' igazoljuk le, addig nem is várok jobbat
    nem kenyonnal van gondom, hanem amit abra pénzével csinál. abra adja a pénzt értem, de azt nem hogy miért ő dönti el az igazolásainkat pl., és nem az edző...
  • Japep
    #9689
    Annak idején (és most is) Kenyont tartották szakmájában magasan a legjobbnak. Elég sok ember "miatta" jött ide.
    Én örülök, hogy itt van...neked mi bajod vele is? :D
  • Jagumo
    #9688
    na remélem ma megleckézteti a chelsea a Tottenham-et...a Liga kupa miatt :D
  • eladomez
    #9687
    Kösz hogy kitörölted... Nem tudom mióta tilos ilyen jellegű hozzászólást írni egy fórumba, lehet hogy más örült volna egy szép meznek, amihez egyébként máshol nem feltétlenül jut hozzá.
    De így biztos jobb lesz neked!

    "Jók, de sajnos én nem igazán az angol válogatottnak szurkolok... :D
    Szóval részemről nem érdekelt, de sok sikert!
    Ha francia (pl. Zidane, Makelele...) vagy elefántos lenne, akkor talán... :D"

    Valamiért mást nem zavart...
  • miki36
    #9686
    ha lesz olyan mákja grantnek hogy bl-t és bajnokságot is nyerünk, akkor maradni fog. a kenyonos dologba most nem mennék bele inkább
  • Japep
    #9685
    Kenyon azért nagyon nem kellene elküldeni. Lippi meg úgy is az olasz focit erőltetné, az pedig csak az olaszoknak jó...nagyon különbözik az angoltól.
    Szerintem!
    És várjuk meg az év végét, a BL meg sajnos alapelvárás Abramovichtól.
  • miki36
    #9684
    igen, jelenleg ez a helyzet. mindenképpen új edző kell, vagy akár kenyon-t is el kéne küldeni, mert ez így nem lesz jó.
    jövőre olyan edző kell, aki szabad kezet kap, és nem várják el a BL-t első évben. ezzel a politikával nem is lehet BL-t nyerni. szvsz Lippi lenne a legjobb, de nem merek semmit sem mondani, Abrától minden kitelik
  • asfa
    #9683
    ne haragudj de nem nagyon ez a reklám helye..
  • asfa
    #9682
    elgondolkodtató..elolvastam!!
  • miki36
    #9681
    nemis... :D E.T. az:)
  • Japep
    #9680

    A hátsó kéz, az biztos Makelele... :D

  • Japep
    #9679
    Jók, de sajnos én nem igazán az angol válogatottnak szurkolok... :D
    Szóval részemről nem érdekelt, de sok sikert!
    Ha francia (pl. Zidane, Makelele...) vagy elefántos lenne, akkor talán... :D
  • eladomez
    #9678
    Csináltam még egy képet a Lampard mez hátuljáról is (elég gyenge lett sajna, de ez nem a mez hibája):

  • miki36
    #9676
    érdemes elolvasni, nagyon ajánlom
  • Cabell
    #9675
    Srácok, ha hétvégén nem lesztek jók egy x-re sem, akkor mérges leszek
  • Matthew Prosac
    #9674
    hacsak közben Buzsáky a Pompey-hez nem igazol...
  • miki36
    #9673
    jaja, jó kis csapat, csak egyik nagy riválisunk volt a múltban, nem nagyon kedvelik az ultráink az ő ultráikat:)
  • Japep
    #9672
    Kikapott a Tottenham a Man.City otthonában...jó bevezető a szerdai meccshez... :D
  • Japep
    #9671

    Szenzációs! Figo Buzsáky csapattársa lehet!

    Nem semmi, jól járnának vele! Én örülnék neki, és annak is, ha a közeljövőben feljutna a QPR.
    Tetszik a játékuk, az elszántságuk, jó kis csapat... :D
    Sok sikert a feljutáshoz!
  • miki36
    #9670
    Kölcsönjátékosaink hétvégéje
    Michael Mancienne és Jack Cork is végigjátszotta a QPR-Scunthorpe meccset (3-1).
    Mióta Paolo Di Canio átvette a QPR vezetését, elmozdultak a kiesőhelyről, olyannyira, hogy már csak 7 pontra van a play-off hely. Ha idén nem is sikerül, jövőre összejöhet a PL. Mancienne pedig kirobbanthatatlan a csapatból.

    Ryan Bertrand szintúgy végig a pályán volt a Norwich csapatában a Sheffield United elleni vereség alkalmával.

    Ben Sahar sérülés miatt nem játszott a Sheffield Wednesday-ben.

    A Yeovil Town kikapott a Bournemouth otthonában, 2-0-ra (érdekesség, hogy az egyik gólszerző Danny Hollands volt!) Liam Bridcutt szintén nem játszott sajnos. Mivel eddig csapata legjobbja volt majdnem minden meccsen, valószínüleg sérülés miatt.
  • miki36
    #9669
    Zola Roma-Chelsea döntőt szeretne
    Zola korábban hét évet húzott le a Kékeknél, 1996 és 2003 között szolgálta a londoni klubot.

    "Azt hiszem, egy Roma-Chelsea finálén minden semleges drukker jól szórakozna, a találkozó kimenetelét pedig lehetetlen lenne megjósolni." - nyilatkozta a klasszis a Corriere dello Sport olasz lapnak.

    "A Farkasok biztosan meg akarják bosszulni a Manchester Uniteden az elmúlt szezonban elszenvedett hatalmas zakót az Old Traffordon (1-7), míg az angoloknak minden adott ahhoz, hogy akár a döntőig meneteljenek." - vélekedett az esélyekről Zola.
    by nso.
  • miki36
    #9668
    Terry első szezonbeli gólja döntött
    Sunderland - Chelsea 0-1 (0-1)
    2008. március 15., 16:00, Stadium of Light, Sunderland
    Bíró: Mike Dean
    Nézőszám:

    Gól: Terry (9.)
    Sárga: Whitehead (52.), Leadbitter (58.) ill. Mikel (60.)
    Piros: -

    Derby County (4-4-2): Gordon; Bardsley, Nosworthy, Evans, Collins (Prica 62.); Edwards, Leadbitter (Harte 86.), Whitehead (c), Reid; O'Donovan (Yorke 73.), Jones

    Chelsea (4-3-3): Cudicini; Ferreira, Alex, Terry (c), A. Cole; Ballack (Essien 73.), Mikel, Lampard; J. Cole (Wright-Phillips 82.), Drogba, Kalou
  • Jagumo
    #9667
    na hoztuk a meccset :)
  • Pethy23
    #9666
    Csak, hogy izgalmasabb legyen az élet!
  • Japep
    #9665
    Rövidhírek a chelseafanatics-ról...

    "Drogba és Deco követi Mourinhót az Interhez."
    "Mourinho napokon belül aláír az Internazionale csapatához."

    Most írták, hogy Mancini mégsem megy el, JM pedig nem fog elmenni az Interhez, Olaszországban csak a Milan jöhet szóba...Drogbának pedig az éven még csak egy Chelseas nyilatkozata volt a távozásról, abban is cáfolt...most akkor miért kellenek ezek???
  • Japep
    #9664
    A 85.percben Touré kiegyenlített, 1-1 lett... :(

    Ha behúzzuk a Spurs elleni meccset, akkor pontok szerint másodikok leszünk, gólkülönbség szerint maradunk harmadikok...de jó lett volna, ha a MU is X-el... :D
    Mondjuk én a bajnokság eleje óta (és még most is) nem számolok az Arsenallal, előre lehetett tudni, hogy kipukkadnak...csak nehogy elszóljam magam. Viszont a MU az kemény dió lesz!
  • Japep
    #9663
    Úgy látszik, az Arsenal még hamarabb is meglehet... :D
    Csak nehogy elszóljam...

    26' Arsenal [0 - 1] Middlesbrough
    25' - J.Aliadiere
  • Japep
    #9662
    Ha innentől kezdve behúzzuk az összes bajnoki meccsünket, akkor 2 fordulón belül megelőzzük az Arsenalt és 7 forduló után pedig pontegyenlősség a MU-val...persze ehhez nyerni kell az összeset (9 meccs).
    A 2 nagyot otthon fogadjuk, idegenben lesz még 2 keményebb (Tottenham, Everton) és még a Man.City is szokott otthon meglepetéseket okozni...a többit azért illene behúzni.
    Ha ez mind sikerül, és a MU sem bukik csak ellenünk, akkor valószínűleg még mindig ők nyernének a gólkülönbség miatt...
    Szóval szinte ugyanaz, mint tavaly...RAJTUNK MÚLIK! Még van esélyünk, nem is kicsi! HAJRÁ CHELSEA!
  • miki36
    #9661
    igen... most van nagy szükség egy jó Maloudára és Shevchenkóra a rotáció miatt...
    Ivanovic miért is nem játszik? szvsz meg kéne neki adni a lehetőséget, kurvajó védő... nem véletlenül akarta a juventus és a milan is
  • asfa
    #9660
    ez kemény lesz..
    aztán pedig bl... huhha
  • Japep
    #9659
    Be kell húzni a Tottenham meccset, aztán pedig meg kell verni az Arsenalt és máris másodikok vagyunk...ámen! :D
  • Cabell
    #9658
    Nem mondjátok komolyan...most fogtok szerdán a Spursel játszani?? Közvetlen az Arsenal meccs előtt?
  • miki36
    #9657
    jaja sajnos... de ne feledjük hogy a kupadöntő óta van Lampardunk, Terrynk, Essienünk és Drogbánk(remélem belelendül..)
  • asfa
    #9656
    nekünk a lényeg h tapadjunk.. és ez nehéz mert a White Hart Lane-en istenelen kemény meccset fogunk játszani.. :S
  • miki36
    #9655
    gondolom szenvedős meccs volt, de a lényeg a 3 pont
    Terry meg
  • Japep
    #9654
    Élre állt a MU, de azért elég gáz, hogy mi 6-ot, ők meg alig bírtak 1-et és majdnem ki is kaptak...pedig szép lett volna az a 0-0... :S
  • asfa
    #9653
    lényeg h megvan.. most ez a fő
  • Japep
    #9652
    Elég gyenge egygólos győzelem...Terry Lampard szöglete után.
    A lényeg a 3 pont, reméljük nem fog bírni az Arsenal a Boroughval... :D