24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #9651
    :) kevés ez az egy gól de remélem győzünk aztán már mind1 h mennyire
    GO GO BLUES
  • miki36
    #9650
    nah vezetünk:) lőjünk még legalább 1-et! GO BLUES
  • Japep
    #9649
    Köszi, csak sajnos megáll 30-nál...de azért kössz! :S
  • banok
    #9648
    sop://broker.sopcast.com:3912/34444
  • Japep
    #9647
    Sajnos nem tudom sehol nézni a meccset...nem találok egyetlen streamet sem... :(

    Marad a livescore... :S
  • Japep
    #9646
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!

    TERRY
  • miki36
    #9645
    nem lenne rossz megint több góllal nyerni, bár amit a csapat innen elér ebben a szezonban azt csakis magának köszönheti, nem Grantnek.
    amikor nagyon szoros volt egy meccs, és edzői döntésen múlott volna a végkimenetel, akkor sosem nyertünk...
    nah de most foglalkozzunk a meccsel:) GO GO BLUES!
  • Japep
    #9644

    Sunderland - CHELSEA
    - PL 29.forduló, Stadium of light -
    - ma 16:00 - Chelsea TV -
    - vezeti : Mike Dean -
    - előző : 0-2 Shevchenko, Lampard -




    Sunderland : (4-4-2)
    Manager : Roy Keane

    Gordon - Bardsley, Nosworthy, Evans, Collins - Edwards, Whitehead (c), Leadbitter, Reid - O'Donovan, Jones

    Cserepad : McShane, Harte, Fulop, Prica, Yorke



    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Avram Grant

    Cudicini
    Ferreira - Alex - Terry (c) - Ashley Cole
    Ballack - Mikel - Lampard
    Joe Cole - Drogba - Kalou

    Cserepad : Hilario, Carvalho, Essien, Wright-Phillips, Shevchenko


    -----------------------------------------------------------
    Kötelező a győzelem, mivel egyre nagyobb esélyünk van ez előzésre... :D
    Reméljük tartja a formáját Lampard és a csapat is!
    Jó lenne megint 3-4 gólt lőni... HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #9643
    Meccs előtt 10-15 perccel szokott lenni.
  • Matthew Prosac
    #9642
    hogy álltok fel ma, van már info?
  • asfa
    #9641
    jaja végülis igaz :DDD
    hát felépülhetne már.. :(
    GO GO BLUES ma
  • Japep
    #9640
    Végülis semmi köze hozzá...ez ugyan az, mintha a Derby Countyval találkozna szerintem, azt nem vennék ki...akkor ezt miért? Csak kicsit megszívták! :D

    Cech az egyedüli sérült, ma nem játszik...
  • asfa
    #9639
    pffff egy hét alatt 3szor :SSS ez nagyon meleg.. de sztem kiveszik a koözépső plt.. vagy nem
  • Bulykin
    #9638
    hehe:D
  • Japep
    #9637
    A meccseket április 1-2-án, a visszavágókat pedig 8-9-én játsszák.

    Ez durva... :D
    04.01. BL Arsenal-Liverpool
    04.05. PL Arsenal-Liverpool
    04.08. BL Liverpool-Arsenal
  • Japep
    #9636
    Erre kíváncsi leszek...az a 6 kapott gól durva volt... :D
  • miki36
    #9635
    Boldog szülinapot neki!:)
  • Japep
    #9634
    Inkább Chelsea-Schalke... :D

    De ha eljutunk a döntőbe, akkor már inkább a Barca...bár nem tudom, lehet jobb lenne egy MU, mert őket ismerjük már... :D

    Viszont ha menne a Milannak és a Juvenak is rendesen, akkor még mindig csak 4. lenne a Roma, de tényleg nem szabad lebecsülni!
  • miki36
    #9633
    jaja főleg hogy a Roma vissza akar vágni
  • miki36
    #9632
    bőven többet érdemelne, mint Shevchenko és Ballack...
  • Rockynhooo
    #9631
    Sálke sztem se lesz nagy cucc , de viszont Roma azért olaszország 2. csapata jelenleg :) szval ott lehet bármi szvsz :)!

    Chelsea - Barca döntő kéne :D
  • Japep
    #9630
    Nem becsültük le őket, bár ...
    Ha jól megy minkettőnek, akkor szerintem mindkettő nagy gólkülönbséggel fog továbblépni rajtuk... :S
  • Rockynhooo
    #9629
    nem értem miért kell lebecsülni bárkit is :\ ott van még a Sálke meg a Roma azokon jussanak már túl előbb!
  • Japep
    #9628
    Hát szerintem a mostani Barca és a mostani MU között óriási különbség van...
    Pl most kapott ki otthon a Barca, a MU-nak meg nagyon megy...most fognak élre állni a PL-ben ().
    Bár még addig sok idő van...reméljük a legjobbat!
  • asfa
    #9627
    Isten Éltesse őt is!
  • asfa
    #9626
    sztem Barca elkapja MU-t... remélem
    meglátjuk.. HAJRÁ CHELSEA! :)
  • Japep
    #9625

    Nicolas Anelka ma ünnepli 29. születésnapját. Isten éltesse!

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------

    Carvalhonak új szerződés?



    A középhátvédet a Chelsea 2004-ben a Portotól igazolta 20 millió fontért. Azóta majdnem minden alkalommal kihagyhatatlan a hátsósorból. John Terry-vel szinte átjátszhatatlan párost alkotnak.

    Már csak Carvalho ügynökével kell megállapodni a részletekről, de állítólag a két fél véleménye nagyon közel áll már egymához, így napokon belül meglehet az új kontraktus.

    Azt még nem tudni, hogy milyen hosszú lesz, de a hírek szerint a játékos pályafutása végéig a Stamford Bridge-en marad.

    Ricky honfitársa, Ferreira az előző hetekben már alírta új szerződését, ami a játékost 5 évig a Chelsea-hez kapcsolja. Lampardban viszont csalódtak a vezetők, mivel az angol nem akarja sűrgettetni az új megállapodást. Frank azt szeretné kiharcolni, hogy olyan fizetést kapjon, mint Ballack és Shevchenko.
  • Japep
    #9624
    Na, úgy hiszem, nagyon jól jártunk...ugye a Schalkét nem kaphattuk és akkor már a Fenerbache a legjobb ellenfél, bár nem szabad lebecsülni őket!
    Külön jó, hogy idegenben kezdünk. Az viszont megint kiábrándító, hogy ha továbbjutunk akkor megint megkaphatjuk a L'poolt az elődöntőben... :S
    Megvan az esélyünk, élni kell vele! HAJRÁ CHELSEA! :D

    Szerintem a MU tuti döntős, és a másik ágon is nagy valószínűséggel angol csapat jut a döntőbe (reméljük mi! :D ).

    (#9619 )
  • asfa
    #9623
    Fenerbache - Chelsea nyertese pedig az Arsenal-Pool győztesével csap össze.. nehéz..
  • asfa
    #9622
    Arsenal - LiverPool
    Roma - Manchester Utd
    Schalke - Barca
    Fenerbache - Chelsea
  • asfa
    #9621
  • miki36
    #9620
    nah Fenerbahce-t kaptuk:)
  • miki36
    #9619
    Ma 103 éves a Chelsea FC!

    103 évvel ezelőtt, 1905. március 14-én alapították a Chelsea Football Clubot.

    A legendás helyszín a Rising Sun Pub (ma: The Butcher’s Hook), a Fulham Roadon, a mai stadion bejáratával szemben. Itt hozta létre a klubot Gus Mears és Henry Augustus Mears.

    Lehetséges csapatnévként felmerült a Stamford Bridge FC, a Kensington FC és a London FC is, de végül az alapítóatyák a Chelsea FC mellett döntöttek.

    A csapatot 1905. május 29-én fel is vették a csapatot a Division 2-be, ami akkor a másodosztálynak felelt meg. A Chelsea a Stamford Bridge-en játszotta hazai mérkőzéseit, mely addig atlétikai pályaként funkcionált, míg az első játékosokat a környék többi klubjától igazolták át. Az első játékos-edző a skót John Tait Robertson volt.

    Ki gondolta akkor, hogy 103 évvel később a futballvilág egyik leghíresebb és legsikeresebb csapata lesz a Chelsea. Ki sejthette, hogy három bajnoki címet, négy FA-kupát, két KEK-et nyernek a Kékek játékosai, és a csapatért szurkolók milliói rajonganak szerte a világon?

    A dicső múlt után a jelen is fényes, és reméljük a jövő még több sikert tartogat.
  • Rockynhooo
    #9618
    áá az a Chelsea - Barca , Barca - Chelsea párharc örök emlék , igaz Chelsea kiesett , de hatalmas volt mind2 meccs!
  • miki36
    #9617
    cím lemaradt:) természetesen Tore-Andre Flo-ról van szó:)
  • miki36
    #9616
    A hórihorgas játékos 1997 nyarán érkezett a klubhoz, 24 évesen, a norvég Brann csapatától, 300.000 font értékben. Az első szezonjában rögtön 15 gólt vágott az ellenfelek hálójába, többek között egy mesterhármas a Spurs otthonában 6-1-re megynert mérkőzésen és egy dupla a Crystal Palace elleni 6-2-es győzelem során. Első évében rögtön Kupagyőztesek Európa Kupáját és Liga Kupát nyert a csapattal, a bajnokságban a negyedik helyen végeztek. KEK-ben nagyon fontos két gólt lőtt a Real Betis elleni idegenbeli negyeddöntő mérkőzésen.

    A következő szezonban "csak" 10 gólt lőtt, ami annak is volt köszönhető hogy az új edző, Vialli, a rotációs játék híve volt. A cspat az év végen ennek ellenére a harmadik helyen végzett, amivel indulhattak a BL-ben.

    Flo leggólgazdagabb szezonja az 1999/2000-es idény volt, amikor 19 gólt lőtt kék mezben. Ebből 2 gólra valószínűleg sokan emlékeznek, a Barcelona elleni BL negyeddöntő hazai mérkőzésén vágott kettőt, a 3-1-re megnyert mérkőzésen.

    A sok gól sem volt elég, hogy maradjon és a 2000/2001-es szezont már a Rangersnél kedzte. Rekord áron adta el a Chelsea, 12 millió fontot fizetet érte a skót csapat, amivel Tore minden idők legdrágább norvég labdarugója lett. Emellett Chelsea eladási rekorder is volt, Robben döntötte meg ezt a csúcsot 2007 nyarán. Összesen 163 mérkőzésen szerepelt kék mezben (ebből 69 csereként) és pontosan 50 gólt lőtt. Talán kevesen tudják, de az egyik beceneve Flonaldo volt, utalva a kvalitására. Köszönünk mindent Tore!

    Pályafutása számokban (évszám, csapat, mérkőzések száma, gólok száma):

    1993-1994 Sogndal 44 21
    1995 Tromso 26 18
    1996-1997 Brann 40 28
    1997-2000 Chelsea 169 50
    2000-2002 Rangers 53 29
    2002-2003 Sunderland 29 4
    2003-2005 Siena 63 13
    2005-2006 Valerenga 24 4
    2007-2008 Leeds United 23 4

    köszönjük amit a csapatért tettél Tore!
  • Bulykin
    #9615
    jaja, én is csak néztem, gondoltam h nem ide akarta írni:D
  • asfa
    #9614
    ez nem ide tartozik..
  • Jagumo
    #9613
    szerencsétlen földrajz tanár ugyse veszi észre h eljöttem :D:D:D

    akkor fogyi:D mindig belekezd valamibe és az utosó 2 szavát mindig lehaggya szal nemmondja ki:D és mindig kiröhögöm:D
  • Japep
    #9612
    Nekem is... :D