24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #9885
    Ok, semmi gond.
  • pilboy
    #9884
    ez jól összeszedett táblázat
    engedelmeddel bemásolnám MU topicba :) (persze az összegzés nélkül)
  • Japep
    #9883
    Itt van a 3 bajnoki esélyes utolsó 8 PL meccse a szezonban:


    Chelsea:
    2008.03.23. Chelsea - Arsenal
    2008.03.30. Chelsea - Middlesbrough
    2008.04.05. Manchester City - Chelsea
    2008.04.14. Chelsea - Wigan
    2008.04.19. Everton - Chelsea
    2008.04.26. Chelsea - Manchester United
    2008.05.03. Newcastle - Chelsea
    2008.05.11. Chelsea - Bolton

    Manchester United:
    2008.03.23. Manchester United - Liverpool
    2008.03.29. Manchester United - Aston Villa
    2008.04.06. Middlesbrough - Manchester United
    2008.04.13. Manchester United - Arsenal
    2008.04.19. Blackburn - Manchester United
    2008.04.26. Chelsea - Manchester United
    2008.05.03. Manchester United - West Ham
    2008.05.11. Wigan - Manchester United

    Arsenal:
    2008.03.23. Chelsea - Arsenal
    2008.03.29. Bolton - Arsenal
    2008.04.05. Arsenal - Liverpool
    2008.04.13. Manchester United - Arsenal
    2008.04.19. Arsenal - Reading
    2008.04.28. Derby - Arsenal
    2008.05.03. Arsenal - Everton
    2008.05.11. Sunderland - Arsenal

    A Chelseanek 5, a MUnak 4, az Arsenalnak 3 hazai meccse lesz.
    A Chelsea rizikósabb meccsei: Arsenal, Man.City, Everton, MU
    A MU rizikósabb meccsei: Liverpool, Middlesbrough, Arsenal, Chelsea
    Az Arsenal rizikósabb meccsei: Chelsea, Bolton (mumus), Liverpool, MU, Everton

    Szerintem legnehezebb dolga az Arsenalnak lesz, ezért nekik van a legkisebb esélyük a címre, és talán a végső helyezés a 3.hely lesz nekik.
    A MU-nak viszonylag könnyű dolga lesz, ezért egy kisebb csoda kellene, hogy a Chelsea elleni meccsen kívűl is bukjanak - a nagyokat otthon fogadja. Valószínűleg ők lesznek a bajnokok ismét.

    A Chelseanek már nem elég minden meccsét megnyernie, kell, hogy a MU is bukjon...ha ez összejön, akkor bajnokok lehetünk... HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #9882
    Ja, neki köszönhetjük, hogy nem kaptunk ki...mert védelmünk az nem nagyon volt a meccsen...ez a teljesítmény messze nem lesz elég hétvégére...
  • Oncsi
    #9881
    Köszi. Cudicini védése a végén szenzációs volt!
  • asfa
    #9880
    kösz szépen!
  • Japep
    #9879
    Köszönjük szépen!
  • banok
    #9878
    Totteham-Chelsea ::: hosszú összefoglaló
  • Japep
    #9877
    Hatalmas grat nekik, és sok sikert!
  • miki36
    #9876
    Döntőben a fiatalok az FA-kupában

    A szerdai nap a nagycsapat 4-4-es Tottenham elleni döntetlejne mellett egy remek sikert is tartogatott: az ifik 3-2-re győztek a Villa ellen az FA-kupa elődöntőjének visszavágóján.

    Az 1-1-es első meccs után a birminghamiek a visszavágón gyorsan vezetést szereztek egy távoli lövéssel, de a Kékek hamar fordítani tudtak. Előbb Rodriguez talált be Kakuta passzából, majd Kakuta egy remek szóló után szerzett előnyt csapatának.

    A hazaiak ekkor fokozták a nyomást, de a Chelsea remekül tartotta a vezetést.

    A szünet után Forrester egyenlített, de a csereként beállt Phillip megszerezte a győztes találatot.

    Az utolsó percekben mindkét együttes 10 főre fogyatkozott a kiállítások miatt.

    A döntőben a Manchester City lesz az ellenfél.

    Aston Villa - Chelsea 2-3 (1-2)

    Aston Villa: Parish, Bradley, Baker, Roome, Clark, Hofbauer, Albrighton, Bannan, Delfouneso, Collins (Weiman, 74), Forrester.

    Chelsea: Taylor, Twumasi, Bruma, Mellis (Gordon, 48), Van Aanholt, Woods (Phillip, 68), Stoch, Sawyer, Nielsen (Taiwo, 81), Rodriguez, Kakuta.

    G.: Forrester 4, 61 ill. Rodriguez 18, Kakuta 24, Phillip 71
  • Japep
    #9875
    Hihetetlen...most szedtem le a gólokat, és hát...mind a 4 gólunk nagyon durva, sőt...főleg Joe Cole második gólja.

    És persze a Tottenham 4 góljából 2 szöglet és egy szabadrúgás, a negyedik, végső egyenlítő pedig...Carvalhót hátbalövik, így leveszi Keanenek a labdát aki vagy 18 méterről beemeli Cudicini felett...
    Azért ezt nem lett volna szabad bekapnia, kicsit potyaszagú...

    De hát ilyen a mi szerencsénk...semmilyen!
  • Oncsi
    #9874
    Vki gólokat pls:) meg Cudicini utolsó percekben lévő nagy védésére lennék kiváncsi..thx:)
  • miki36
    #9873
    jóéjt:)
  • asfa
    #9872
    na szép estét léptem
    joéjszakát! aztán nincs flém ;)
  • miki36
    #9871
    htx:)
  • pinnacle
    #9870
    UEFA Cup Winner's Cup:)
  • Rolka
    #9869
  • miki36
    #9868
    mert fél olybától. egyértelmű, ráuszítanád yakit-.-
  • miki36
    #9867
    de, de angolul nem tudom mi volt a neve, uefakupából mindenkinek lejön gondolom:)
  • asfa
    #9866
    :DDD mert te csak később jöttél ide :) nemtudom én már unom :D
  • pinnacle
    #9865
    nekem miért nem küldözget?
  • asfa
    #9864
    igen én is rászavaznék
  • pinnacle
    #9863
    amúgy az aláirásodba szereplő csapat az nem a KEK-et nyerte meg?
  • asfa
    #9862
    barátunk nem áll le :)

    Feladó: Jagumo
    Elküldve: 2008. 03. 19. 23:11
    Tárgy: Nincs tárgy
    a nagykemény topik gazda :)))))

    szánalom:)
  • miki36
    #9861
    a válasz Marcello Lippi:))
    a szezonban már másodszor kaptunk 4 gólt, ráadásul megint a rendszertelen, hihetetlen gyenge cserék is közrejátszottak...
    nah nem is tudok most többet írni, hihetetlen dühös vagyok
  • asfa
    #9860
    akkorjo :)
  • asfa
    #9859
    nemtudom :) kétségtelenül jo csapat de az Arsenal itt a White Hart Lane-en megverte 3-1-re.. tehát annyira nem egy kiemelkedő! verhető csapat
  • Bulykin
    #9858
    hmmm....vagy az is elképzelhető, hogy ilyen jó a Tottenham:D
  • pinnacle
    #9857
    hááá tudom
  • asfa
    #9856
    rátapintottál a lényegre
  • asfa
    #9855
    hát dehogynem az edzőé
    Mourinho egy védekező felfogásu edző volt és nála az 1-0ás meccsek dukáltak de SOHA ismétlem SOHA nem kapott vele a csapat 4gólt! ez teljesen hogy az edző hibája senki másé aki a taktikát csinálja szervezi a játékot, hát nem Terry hibája ő azt csinálja amit kell neki! ebből az állományból olayn védelem születhetne h ember nem tudna rajta átmenni ehelyett 4gólt kapunk, ez nem játékos hanem edző hiba.. mondom csak Mourinho a példa rá nézz vissza.. ő ráment a védelemre, a Chelsea ennyi gól nem kapott az ő idejében
  • pinnacle
    #9854

    ne izgulj senki nem fog sirni egy ilyen fan után :)
    szvsz
  • Bulykin
    #9852
    nem értelek....ez nem az edző hibája, hanem a játékosoké.... figyi Grant mérlege 24 meccs 16 győzelem, hiába isteníti itt mindenki Mourinho-t, nem hiába menesztették.....
    Szerintem, ha a játékosok akartak volna és álnnak meg, hanem pl: J.Cole-t emelem ki...ha mindenki úgy csinálná mint ő, akkor asszondom ok....de így, hogy Drogba a labda után nem bír menni, meg Alex fejelni sem bír normálisan....sry, nekem ez a véleményem:D kiadtam magamból:D:D
  • asfa
    #9851
    hát semleges nézőnek igen,nem egy átlagos angol bajnoki, remek megoldások,jo iram.. egy jo meccs volt egyébként szo se rola
  • pinnacle
    #9850
    nekem mint semlegesnek remek volt:)
  • asfa
    #9849
    ááá már mind1 :) majd tisztogatok ;) de értem mire gondolsz ezt akartam irni énis
    amugy jah jo volt csak nekünk ez szart se ért
  • pinnacle
    #9848
    mostmár elkur/TUK???
    srry asfa:S

    jó meccs volt.
  • asfa
    #9847
    viszlát az edzőnek én azt mondom :) második 4-4es meccsünk és ez hihetetlen rossz, 4gólt kapni egy ilyen védelemnek az szégyen! jok voltunk jol játszottunk de semmit se ért ma ez
    HAJRÁ CHELSEA és nekem ebből a játékból viszont elég mert a védelem hihetetlen gyenge lett, uj edző kell ide én véleményem szerint
  • Jagumo
    #9846
    elkúrtuk :S
  • Japep
    #9845
    El.