24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #9925
    istenem Grant mitcsinál..
    Behozza Bellettit Makélelé le.. és Anlekát is Ballack helyett vagy épp forditva.. dehogy mért nem Kalout viszi le aki szart se csinált a meccsen mért Ballackot akinek, 4lövése volt kapura nem értem..
  • asfa
    #9924
    77 meccs ota amugy, de nem marad igy.. mert nem rugjuk be a helyzeteket
  • asfa
    #9923
    az fejeli aki életében golt nem rugott...istenem
    HAJRÁ CHELSEA!!!! legalább x-et bajnokság már eluszott rég
  • asfa
    #9922
    0-1
  • asfa
    #9921
    GOGO BLUES!
  • Cabell
    #9920
    81 meccse veretlenek vagytok nemde? Ajánlom, hogy továbbra is ígylegyen:)
  • asfa
    #9919
    mellesleg nem rétem holvan Shevchenko,Malouda... inkább a csöves Mikel vana padon..
  • asfa
    #9918
    ATYAViláááág mimaradt kii :SSS
    luftot rug Kaloua whááááááááá mekkora helyzet kavarodás :S
  • asfa
    #9917
    egy figyelmezetető Gallas kapufa ..igaz lesen volt.. de figyelni kell rá bár hiába nem teszik..szöglet után
  • asfa
    #9916
    Ballac kis sárga ugyanugy feleslegesen.....ááá
  • asfa
    #9915
    Joe Cole sárga
  • asfa
    #9914
    nagyon rosszul védekezünk az Arsenal bármikor bejön.. na demostmár csak golnál irok magamnak :)
  • asfa
    #9913
    Drogba kezdte fájlalni a combját.. nehogy megsérüljön
    közben Cudicini nagyon nagy baromságot csinált üres kapura majdnem beemelték :Ss istenem ez a kapus..
  • asfa
    #9912
    egy szép Ballack lövés most, viszont öznő volt mert Drogba üres volt..reklamált is
  • asfa
    #9911
    huh most támadt az Arsenal és Van persie lőtt.. kicsit felé ment de elaludtunk most hátul :S
  • asfa
    #9910
    eddig jok vagyunk
    HAJRÁ CHELSEA!! GO GO BLUES!! megverhetjük az Arsenalt!
  • asfa
    #9909
    kösz bár eurosport 2 közvetit szerencsére én tudom nézni hajdu b kommentárjával :)
    HAJRÁ CHELSEA NYERNI KELL GOGO BLUES
    Man Utd - Pool 3-0
  • banok
    #9908
    Chelsea-Arsenal streamek itt
  • asfa
    #9907
    még 1,5 ora.. a meccsig

    Man Utd - Pool 1-0 HT Pool 10emberrel van már
  • miki36
    #9906
    Rangadó előtt: mindent vagy semmit!
    Nem túlzás a címben használt kitétel: mindent vagy semmit! Ha a Chelsea akar még valamit a Premiershipben ebben az idényben, akkor le kell győznie az Arsenalt, és le kell taszítani a második helyről a riválist, hogy aztán még feljebb lehessen törni. Továbbgondolkodni még felesleges, ha a reményt meg akarjuk őrizni, akkor vasárnap nyerni kell, nincs mese és nincs kifogás!

    A két csapat formája alapján nehéz esélyest kikiáltani. A Chelsea gólerősen játszik az elmúlt hetekben, a négy legutóbbi bajnokin 15 gólt szereztek Lampardék, de a védekezés korántsem kifogástalan, erre éppen a Tottenham elleni meccs világított rá. A rangadókon idén sajnos nem muzsikálunk jól, a négyből kettőt elveszítettünk, az Arsenal otthonában éppen 1-0-ra kaptunk ki decemberben. Azóta veretlen a csapat, 13 meccsen nem találtunk legyőzőre.

    Szintén a Chelsea mellett szól, hogy hazai pályán több mint négy éve kapott ki, igaz, akkor éppen az Ágyúsoktól. Azóta 77 bajnoki veretlenül a Stamford Bridge-en. Jó lenne ezt a sort folytatni.

    Az Arsenal remekül kezdte a bajnokságot, de megtorpant, és sorozatban négy döntetlennel leadta tetemes előnyét, többek szerint már nem a bajnokságra, hanem a BL-re koncentrálnak.

    A Chelsea-ben egyedül Petr Cech játéka kérdéses, de nem elképzelhetetlen, hogy visszatér a kapuba bokasérülése után. A többiek valamennyien harcra készek.

    Nagy kérdés, hogy a nem túl kirobbanó formában játszó Drogba, vagy a volt csapata ellen bevethető Anelka kezdjen, esetleg mindketten a pályán legyenek, Joe Cole-lal megsegítve. Ha abból indulunk ki, hogy mindenképp nyerni kell, az pedig nem megy lőtt gól nélkül, akkor a támadó taktika az egyértelmű választás, ám Avram Grant menedzsert eddig óvatosabbnak ismertük meg ennél.

    A vendégeknél Rosicky, Diaby, Djourou és Eduardo is sérült, de van Persie már bevethető.

    Összesített mérleg:
    Bajnokik: Chelsea 39 győzelem, Arsenal 58, döntetlen 44
    Csak PL: Chelsea 5, Arsenal 15, döntetlen 11

    A Stamford Bridge-en
    Bajnoki: Chelsea 22, Arsenal 23, döntetlen 25
    Csak PL: Chelsea 4, Arsenal 5, döntetlen 6

    Az elmúlt 15 év mérkőzései:
    1992/93 Chelsea 1-0
    1993/94 Arsenal 2-0
    1994/95 Chelsea 2-1
    1995/96 Chelsea 1-0
    1996/97 Arsenal 3-0
    1997/98 Arsenal 3-2
    1998/99 0-0
    1999/00 Arsenal 3-2
    2000/01 2-2
    2001/02 1-1
    2002/03 1-1
    2003/04 Arsenal 2-1
    2004/05 0-0
    2005/06 Chelsea 1-0
    2006/07 1-1
  • asfa
    #9905
    :DDD megeshet
  • Japep
    #9904
    Tuti meglátta itt az SG-n egy MU-s és ő tette... :S
    Bűncselekmény! :D
  • asfa
    #9903
    :DDD nem látom át de biztos oltás:D
  • Japep
    #9902
    Már szétbarmolták, de mindegy, nem volt nagy szám... :D
  • Japep
    #9901
    Van ez az új "őrület", a drawball...unatkoztam, kicsit rajzolgattam, igaz egyáltalán nem vagyok valami nagy paintes (azaz nem tudok egérrel rajzolni...).

    >>> A mű <<<
  • Japep
    #9900

    Drogba nagyon várja a vasárnapot


    Az elefántcsontparti támadó reméli, hogy betalál az Arsenal ellen

    A vasárnap kötelező futballcsemege a kiélezett csaták szerelmeseinek: egymás után két szuperrangadót is rendeznek az angol sajtóban "Grand Slam Sunday" néven beharangozott vasárnapon. A Chelsea hazai pályán fogadja az Arsenalt, és Didier Drogba alig várja, hogy elkezdődjön a 90 perc.

    "Nem semmi hétvége lesz!" - lelkendezett a támadó. - "Az Arsenal csodálatos dolgokat művel a labdával, de mi is nagyon erősek vagyunk. A szezonnak ebben a szakaszában nem várható, hogy nagy különbséggel győzne bármelyik gárda is, mert az összes élcsapaton nagyon nagy a nyomás. Remélem, hogy vasárnap sikerül majd gólt is szereznem..." - mondta Didier.

    ------------------------------
    Mi is! :D
  • miki36
    #9899
    szvsz x lesz, vagy akár még meglepetés is születhet
    nah mindegy, reméljük legalább egy x-re jók lesznek:)
  • asfa
    #9898
    jaja..de azért szurkolok a poolnak!
  • Japep
    #9897
    Sajnos szerintem is...max egy pici esély az X-re...de nagyon pici.
  • asfa
    #9896
    biztos h megverik a poolt sztem
  • miki36
    #9895
    összehugyoznám magam ha Zola jönne:O
  • Japep
    #9894

    Zola visszatérne egyszer a Chelsea-hez


    Gianfranco Zola elismerte, hogy szívesen látná magát a jövőben, mikor is visszatérne a Chelsea csapatához.

    A Kékek legendája, Gianfranco Zola jelenleg az olasz U21-es válogatott edzője, de ő egy picit előre tekintett, hogy milyen is lenne visszatérni a Stamford Bridge-re.

    "Vissza fogok térni a Chelsea-hez? Majd meglátjuk. Előbb-utóbb elgondolkodom ezen. De pillanatnyilag fontos dolgom van. Van megfelelő edzője a Chelsea-nek." - mondta Zola, a The Independe-nek.

    "A Chelsea számomra a legjobb hely volt számomra, rendesen kezeltek engem. Ez egyszerűen egy különleges hely. Ha visszatérnék a Chelsea-hez, szeretnék egy nagyon értékeset tenni a csapattal."

    Zolát kapcsolatba hozták, hogy Fabio Capello segédje lenne, de Zola nem foglakozik vele.

    "Olvasom az újságokban, hogy sokan akarnak Capello mellé, de nem beszéltem ez ügyben Capello-val, vagy valaki mással. Nagyon elégedett voltam, hogy engem választottak ki a válogatott élére, elkötelezett vagyok a hazámért, Olaszországért." - mondta a legenda.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Benitez csak a három pontra gondol. A "Vörösök" még nem tettek le a bajnoki címről.


    ------------------------------------
    Azért elég érdekes Benitez...csupán 11 pontra vannak, iagaza lehet...
    Még nekünk is kell egy kis szerencse, hogy ledolgozzuk azt az 5-öt...
    Mindegy, vasárnap első meccs MU-L'pool. Reméljük tesz is valamit Benitez!
    Utána meg mi játszunk az Arsenallal...milyen durva meccs lenne, ha a MU-nak nem sikerülne a 3 pontot otthon tartania... :D
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #9893
    Minden csapatnak megvannak azok az ellenfelei, akivel nehéz elbánni...nekünk egyik a Newcastle. Nem tőlök félünk legjobban...az már a vége lesz.
    Jussunk el odáig, hogy ha azt a meccset megnyerjük, akkor még mindig bajnokok lehetünk! Akkor nagyon fogok félni. Viszont ha nem az elsőségért fog menni, azaz tét nélküli lesz valószínűleg.
  • Matthew Prosac
    #9892
    megmutatom mennyire hálás dolog velük jáccani :) - sry kicsit offtopic lesz,mivel MU-szimpatizáns vagyok, de mivel csapataink (közel) egyszintűek, így az alábbi statisztika jósolni engedtet valamit ...

    2000/2001: Newcastle - Manchester 1-1, Manchester - Newcastle 2-0
    2001/2002: Newcastle - Manchester 3-4, Manchester - Newcastle 3-1
    2002/2003: Newcastle - Manchester 2-6, Manchester - Newcastle 5-3
    2003/2004: Newcastle - Manchester 1-2, Manchester - Newcastle 0-0
    2004/2005: Newcastle - Manchester 1-3, Manchester - Newcastle 2-1
    2005/2006: Newcastle - Manchester 0-2, Manchester - Newcastle 2-0
    2006/2007: Newcastle - Manchester 2-2, Manchester - Newcastle 2-0
    2007/2008: Newcastle - Manchester 1-5, Manchester - Newcastle 6-0

    Tehát 16 meccs, 13 győzelem, 3 döntetlen, 0 vereség, 47 rúgott-16 kapott gól.
    Szerintem ne féljetek tőlük
  • Japep
    #9891
    Így legyen... :D
  • Matthew Prosac
    #9890
    a 'Castle idén egy szarhalom, fossá veritek őket. Még a forgatókönyvet is elárulom: megszerzik a vezetést, aztán kapnak kb négyet. Ennyi.
  • Oncsi
    #9889
    Ha Chelsea hozza a mecseit(megveri MU-t is) és MU elbukna egy meccset(Chelsea ellenit nem számitva) akkkor meglehet:) szurkolok nektek !
  • Japep
    #9888
    Igaz... :S
  • asfa
    #9887
    én azért megemliteném a St James's Park beli látogaátsunkat is az szintugy veszélyes mert mindenki megeri a NCastle't idegenben kivétel mi.... mindig igy van
  • pilboy
    #9886
    köszi