24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #10206
    Innentől kezdve rajtunk múlik, igaz, hogy ne kelljen minden meccsünket 3/4-0-ra megnyerni, még mindig buknia kellene legalább 1 meccset a MUnak (persze ellenünk is) a gólkülönbség miatt. :S

    Kemény dolog, HAJRÁ CHELSEA!!!
  • REALista
    #10205
    Csak 3 pont a hátrányotok és még lesz egy Chelsea-Mu meccs is...:)
  • Japep
    #10204
    Mekkora ziccert hagyott ki a Boró az utolsó másodpercekben...áááá

    És ha megadják a 11-est...

    Nem baj, 2-2! Hoztunk 2 pontot! :D
  • Japep
    #10203
    Külön faj...
  • Rockynhooo
    #10202
    érdekesek ezen a forumon az MU szurkolók
  • Japep
    #10201
    Amúgy meg pont velem nem lehet semmi bajotok...még soha nem szóltam be senkinek közületek, max visszaszóltam (kivétel Scholes18-nak, de ez más dolog), és soha nem mentem át a topikotokba kötekedni...de mindegy!
  • Japep
    #10200
    Hol örülök én ennek ??? Direkt azért írtam 3 sorban, hogy elkülönüljön...csak nem akartam 3 hsz-t írni...


    Másik véglet, hogy nehogy már sírjak, hogy szorongatnak titeket...
    És miért kell folyamatosan ezt a topikot nézned? Nincs jobb dolgod?

    Amúgy meg azért írogatok, hogy ha feljönnek a többiek, ne csak az eredmény lássák, hanem pl. #10195...de azért kössz!
  • Japep
    #10199
    2-2 Rooney, még ez is jó... :S :(
  • Japep
    #10197
    Lerúgták Ferdinándot...kihasználták min3 cseréjüket ha minden igaz...

    Hajrá Boró!!! Csak le ne fújják az időjárás miatt... :S

    Az éven még nem láttam ilyet, folyamatos hibák a MUnál, szorongatják őket... :D
  • Japep
    #10196
    Olyan, mint ha hó szakadna...április 6-án :S
  • Japep
    #10195
    Áááááááááááááááááááááááááááááá a gólvonalról mentett Rio Ferdinand kézzel...és semmit nem adott az a vak bíró... :S

    HAJRÁ BORÓ!!!
  • Japep
    #10194
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!

    2-1 Alves!!! 56.perc

    Szakad az eső!
  • Japep
    #10193
    Félidő: 1-1
  • Japep
    #10192
    Ja, nagyon...így legyen! Hajrá!
    2005-ben 4-1 lett, most is jól jönne! :D
  • REALista
    #10191
    Hát ja sajnos még hátra van egy félidő de szép lenne ha így maradna vagy esetleg győzne a M'brough.
  • Japep
    #10190
    35' M'brough [1 - 1] MU

    10' [0 - 1] Ronaldo
    35' [1 - 1] Alves

    Szép gól, hajrá Boró! Bár még nagyon sok van hátra... :S
  • Japep
    #10189
    Angol FA Kupa elődöntő:

    Sport2 17:00, Barnsley - Cardiff City


    Azt hiszem sokan vagyunk így... Hajrá Barnsley! :D
  • miki36
    #10188
    El ne menjen Clarke! A klub egyik ikonja! A csapat egyik legjobb játékosa volt, de megértem, hogy nem tetszik neki a mostani helyzet...

    Cech tényleg kell, de ha tovább akarunk jutni, akkor nem a kapuson kell múlnia
  • Japep
    #10187

    Cech visszatérhet!


    Jó hír a Chelsea-nek az, hogy Petr Cech visszatérhet a Fenerbache elleni visszavágóra a Bajnokok Ligájában!

    Cech az Olimpiakosz elleni meccsen sérült meg, azóta nem játszott. Szerencsére jól sikerült pótolnia Cudicini-nek a cseh portárst.

    Petr már edzett is a csapattal, így a visszatérése reálisnak tűnik. A Chelsea 2-1-re kikapott Isztambulban a törökök ellen, de az idegenben elért gól sokat számíthat Avram Grant csapatának!

    "Péntek délután beszéltem Petr-rel" - mondta Cech ügynöke. "A teljes tréninget teljesítette, de azért még nincs 100%-os formában. Jól érzi magát, de még tovább edz egyénileg, lehet, hogy bevethető lesz a Fener ellen. Meglátjuk, mit hoz a jövő, természetesen Grant és a klubdoktor kezében van a döntés lehetősége."

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Clarke készen áll arra hogy elhagyja a Chelsea-t


    Steve Clark, aki Mourinho szavára érkezett a csapathoz még 2004-ben. Mára már biztosan elhagyja évvégén a Chelsea-t

    Clarke, a Chelsea elsőcsapatának segédedzője a Times nevű angol napilapnak azt nyilatkozta hogy készen áll arra hogy a szezon végén elhagyja a „Kékek”-et.

    Clarke 900, 000 font-os fizetéssel büszkélkedhetett miután a Chelsea vezetősége, megtudta győzni hogy maradjon, és ne menjen José Mourinho után. De a szerződés hosszabítás után sem múltak el aggodalmai és már biztos, hogy jövőre más lesz a segédedző Chelsea-nél.

    Clarke azt is elmondta, hogy nagyon szívesen lenne segédedző egy másik csapatbál.

    -----------------------------------------------
    Cech nagyon kellene a visszavágóra!
    Viszont Steve Clarknak nem kellene elmennie...MARADJON! :(
  • Japep
    #10186
    Kössz, tényleg...majd holnap javítom a tabellával együtt, miután a MU is lejátszotta a meccsét. :S
  • Freedom88
    #10185
    omm a bannerban sztem nem a sukru stadiumban lesz a meccs, hanem hazai pályán
  • Freedom88
    #10184
    Anelkának nem sok szerencséje van:S
  • miki36
    #10183
    #10179-re ment volna:D
  • miki36
    #10182
    köszi
  • asfa
    #10181
    köszi!
  • Japep
    #10180
    Köszönjük szépen! :D
  • banok
    #10179
    Manchester City-Chelsea öszefoglaló
  • Japep
    #10178

    Letölthető gólok :

    [0 - 1] Dunne (öngól)
    [0 - 2] Kalou
  • Japep
    #10177

    Gallas kitálalt


    William Gallas, az Arsenal csapatkapitánya elárulta, hogy mit mondtak róla a Chelseanél.

    Amikor a francia elhagyta a Chelseat az Arsenal kedvéért, a kékek azt mondták, hogy a védő megfenyegette őket, ha nem mehet el, akkor öngólokat fog szerezni.

    "Nem fogadnám el azt a klubot, amely azt terjeszti rólam, hogy öngólokat szereznék azért, mert nem távozhatok a csapattól." - mondta Gallas.

    "Hogyan juthatnék oda, hogy megzsarolom a kékeket, amikor 5 évet töltöttem itt? A Chelsea az utolsó pillanatban több pénzt ajánlott nekem, de a pénz nem feledtet el mindent." - fejezte be a kapitány.

    ---------------------
    Érdekes...sok sikert neki...
  • asfa
    #10176
    szép volt GoGO BLUES!
    Fenert megverjük remélem min 2-3 góllal!
    Grant hülye h nem hozza be Shevát Anelka pedig nagyon jo :)
  • Japep
    #10175
    Akkor jó! :D

    Másodikok vagyunk, ami kezd megszilárdulni (Arsenal harmadik lemaradva 3 ponttal). Reméljük holnap megszivatja a Boró a MU-t, van rá esély! Hajrá!
  • Rockynhooo
    #10174
    nekem is te vagy a tudósító :D
  • miki36
    #10173
    hosszab értékelést most nem írok, a lényeg a 3 pont:)
    bízzunk a boroban hogy legalább 1 x-re lehozzák a mu elleni meccset

    a Fener ellen meg kötelező a győzelem, GO GO BLUES!
  • Freedom88
    #10172
    grt a csapatnak, én szeretem olvasni az irásaid:))
  • Japep
    #10171
    3 pont, nem játszottunk rosszul. A meccs embere egyértelműen Anelka vagy Essien. Anelka gólt érdemelt volna.
    Grant meccsről-meccsre szopatja Shevát, nem igaz, hogy 2-0-nál a 75.percben nem lehetett behozni...nem értem, tuti elzavarja.
    Lehetett volna több gólunk is, de mindegy, csak így tovább!

    Jól elvoltam itt magamnak! :D
    Jön a Fener, kötelező nyerni jó gólkülönbséggel, HAJRÁ! :D
  • Japep
    #10170
    5 perc ráadás...cseréljen már Grant!
  • Japep
    #10169
    Valaki nagyon nem akarja, hogy Anelka betaláljon...és azt sem, hogy Sheva játsszon...
  • Japep
    #10168
    > Ferreira
    < Belletti
  • Japep
    #10167
    Már vagy ötször befújták Anelkát les miatt...hihetetlen... :(
  • Japep
    #10166
    50-50 % a labdabirtoklás.