24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #10446
  • Cabell
    #10445
    "nem kell elkeseredni szvsz, csak az Arsenaltol kaphat ki az MU? :O hát nem... simán veszthetnek még pontokat, ugyh nem kell pesszimistának lenni... megkell nyerni minden meccset , és figyelni MU-ra ..."

    ezen pl azt hittem, lehidalok...:O:D
  • asfa
    #10444
    egyébként a meccshez meg az egészhez annyit
    #10434 -> optimista de ha ugye most tartjuk a lépést akkor 3pont a különbség, és azt ledolgozhattuk volna a Chelsea-MU-n (ha persze tegnap nyerünk) igy egy botlás pedig simán benne van részükről mert idegesebbek lettek volna mint mi.. de az életben nincs ha, igy a bajnokság elszállt ezt mki tudja! Viszont a bl-re rákell menni keményen!
    két felé hajlok tehát ha kiesünk az azért jo vagy nem nyerjük meg mert akkor 90%,hogy elmegy Grant aminek örülnék mert nem ide valo edző, lehet h jó Izraelben.. itt ne!
    Ha nyerünk az meg persze csodálatos dolog, akkor elfelejtem mennyire nem birom Grantet..
    hogy mennyi a sansz arra,hogy bl-t nyerünk hát nemtudom, a világ legjobb csapata talán kimerem jelenti,hogy a MU a Barcát simán kenterbe veri ezzel a játékkal meg azzal amit a Barca mutatott.. a Liverpoolt a szokásos bl szerencséje, kamui repitették idáig.. Inter ellen két kiállítás bunkerfoci, Arsenal elleni 11-es.. hát mivel mumus félek,hogy minket is kivernek szokás szerint mert nem szoktunk rájuk figyelni!
    de ha bejutunk a döntőbe akkor elfelejtődik,hogy mivan éssimán legyőzhetünk bárkit hisz keretügyileg a világ legjobb csapatai közé tartozunk ,nem véletlen tartunk itt ahol tartunk :) ennyi a véleményem most kb :)
    edző mehet blt nyerjünk bajnokságnak éőttek, ligakupa győzelemmel kicsit nyugodtabb lennék de bl-re kell rámenni mostmár remélem Grant is igy gondolja! persze a bajnokságban az eredményeeket hozni kell ettől függetlenül!
    GOGO BLUES!!!
  • Japep
    #10443
  • asfa
    #10442
    mérr nyal? mer idejön gratulálni meg néha szurkolni? :) hát nemtudom
    nekem semmi bajom Realistával sőt,nagyon is jófej!
  • Rockynhooo
    #10441
  • Cabell
    #10440
    Egyébként nem szeretnék kötözködni, meg semmi hasonló, de mindig rácsodálkozom, te miért nyalsz itt a Chelsea topikban?:)
  • Japep
    #10439


    De jobb lenne a MU ellen...övék lesz (valószínűleg) a PL, mi pedig visszavághatnánk a BL-ben... Ámen! :D
  • II Rocky II
    #10438
    jó lenne egy barcelona-chelsea döntőt látni,,nem kicsit nagyon örülnék neki :P
  • Freedom88
    #10437
    akkor ha ez igy van észre kell venni a menedzsernek ill. vezetőknek és marha gyorsan elgondolkozni a jövőről...
  • Japep
    #10436
    Ez igaz, de valahogy mégsem...
    Mikor nem játszott Lampard pihentetés végett kis csapatok ellen, akkor rendre megszívtuk (vagy X-eltünk, vagy egy nagyon szenvedős 1-0)...sajnos ez van.
    Nagyon jó irányító, nélküle össze vagyunk zavarodva.
    És persze Kalou...mostanában minden meccsen kezdő, de nem érdemli meg. Bőven vannak, akiknek sokkal jobban megy most!
  • Freedom88
    #10435
    azt mondom erre h azért ne álljon már meg az élet mert Lampard nincs. Vannak piszok jó játékosok rajta kivül...pl: ballack, seva...szóval egy wigan ellen ne legyen kifogás h nincs Lampard
  • Japep
    #10434
    Amúgy aki azt hitte, reális esélyünk van a bajnoki címre (most nem csak az 1-1 után írom ezt), az kicsit optimista.
    Túl sok a HA - ha a MU kikap, ha mi mindent megnyerünk...stb.
    HA azt vesszük, még mindig van esélyünk (Cabell: #10432), de hát nem túl sok...sőt, nem kis szerencse kell. A Chelsea bukott a Wigan ellen, akkor a más nagy csapatok is (gondolok itt MU) tudnak.
    De persze ehhez szerencse is kell, és persze más is - Drogba "lesérült", Lampard pedig személyes okok miatt maradt távol.

    Nem akarom megbántani, de kíváncsi lennék az okára - pont a véghajrában. (Ha valami komoly, akkor nem szóltam.)

    Na de mindegy, szinte ugyanannyi az esélyünk még így de (kevés), de azt a 2.helyet miminum és most már lehet koncentrálni a BL-re...jó lenne már döntőben lenni! :D
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • REALista
    #10433
    Ez a Grant egy barom nem való a Chelsea kispadjára...:(
  • Cabell
    #10432
    Én örülnék a legjobban, hogyha már lefutott lenne a dolog, de még hátra van egy Blackburn, ill egy Stamford Bridgei mecs, és akkor a West Ham még szóba sem került, akik odavissza vertek minket tavaly, idén még csak oda...:\ Szóval jó lenne, de sajnos így nem az...:\
  • Jagumo
    #10431
    áh.... Bajnok a mencsi szinte 100% :/ :/
  • Freedom88
    #10430
    viszontlátásra bajnoki cim!
  • asfa
    #10429
    Chelsea - Wigan Athletic 1-1 (0-0)
    2008. április 14. 21:00 - Stamford Bridge
    Játékvezető: Andre Marriner
    Nézőszám: 40. 487

    Gól: Essien (55.) ill. Heskey (90+2.)
    Sárga: Koumas (68.)
    Piros: -

    Chelsea
    Felállás (4-3-3): Cech; Belletti, Alex, Terry (c), Bridge; Ballack, Obi Mikel (Shevchenko 90+3.), Essien; Kalou, Malouda (J. Cole 46.), Anelka
    Cserék: Hilario, Wright-Phillips, Pizarro

    Wigan Athletic
    Felállás (4-4-2): Kirkland; Melchiot (c), Boyce, Scharner, Kilbane; Valencia, Palacios, Skoko (Koumas 56.), Taylor (King 79.); Bent (Sibierski 64.), Heskey
    Cserék: Pollitt, Brown

    Statisztikák
    48% Labdabirtoklás 52%
    19 Kapuralövések 6
    10 Kaput eltaláló lövések 5
    10 Szabálytalanságok 17
    9 Szögletek 3

    Összefoglaló

    Meglepően gyenge első negyvenöt perce produkált a két csapat. A Chelsea játékán nem igazán látszott, hogy mindent elkövetne a három pont megszerzéséért, pedig a mérkőzés előtt hat ponttal volt csak lemaradva az éllovas Manchester United mögött a második helyen.

    Az 5. percben Nicolas Anelka fejesénél ugyan közel állt a vezetés megszerzéséhez a Chelsea, ám ezután nem sok minden történt a pályán az első félidőben.

    A 20. percben Antonio Valencia lövésénél ráadásul a kapuba rögbis fejvédővel és "álmerevítővel" visszatérő Petr Cechnek kellet hatalmasat védenie a rövid saroknál.

    Gól nem született az első félidőben, minden lényegesebb esemény a szünet utánra maradt.

    Avram Garntnak aztán sikerült feltüzelnie játékosait, mert a második félidőre egy másik Chelsea érkezett a pályára. A "kékek" aztán nagyon megnyomták a szünet utáni első tíz percet.

    Az 54. percben össztűz alá került a vendégkapu. John Terry előbb kapufát lőtt egy szögletet követően, majd még ugyanebben a minutumban Salomon Kalou közeli lövését védte hatalmas bravúrral Chris Kirkland.

    Egy perccel később azonban már nem volt kegyelem: beteljesítette küldetését a Chelsea. Ami nem ment a kapu előterében, ment távolról: Joe Cole passzát követően Michael Essien tizennyolcról bombázta a labdát a tehetetlen Kirkland kapujának jobb felső sarkába.

    A hátralévő időben úgy tűnt újabb gól már nem születik, ám a hosszabbításban a sok nagy csatát megélt Emile Heskey bevetődött egy bal oldali beadásra, a mozdulat után pedig Cech kapujában kötött ki a labda.

    Az 1-1-es végeredménynek Manchesterben örülnek a legjobban, négy fordulóval a bajnokság vége előtt ugyanis öt pont megmaradt a United előnyéből a bajnokság élén

    ----------------------------------------

    hozzáteszem sietve, hogy a 10 kapuramenő lövésből csak 3at rugunk be, akkor a wigan rég feladja és nemhiszi el h van keresni valója a pályán, de mi szépen komotosan elcsesztük a bajnokság rég a man utd-é, most lett biztos!
  • II Rocky II
    #10428
    elhiszem:D én is biztos ha vki oat mondana ami nekem nem szipmi:)
  • Rockynhooo
    #10427
    Válasz 'II Rocky II' üzenetére (#10419)
  • Matthew Prosac
    #10426
    várjuk még meg azt a chelsea-mu meccset, aztán okosabbak leszünk! én ezt mondom.
  • sygmaBlueJersey
    #10425
    kis ká ezt mire irtad?:)
  • sygmaBlueJersey
    #10424
    rocky ha itt ülnél melettem most biztos h megütnélek:D
  • II Rocky II
    #10423
    #10420
  • asfa
    #10422
    kicsit normálisabban is irhatnál.. elpicsáz stb..
  • pilboy
    #10421
    de, még lesz egy Chelsea-MU meccs
  • II Rocky II
    #10420
    bocs :)(tudom szar lehet,sőt ... meg ahogy olvastam hogy kapufa meg nagy bravurok:S
  • II Rocky II
    #10419
    most nézem ha nyertetek volna akkor 3 pont lett volna ahátrány a MU háta mögött...vagyis még esélyetek lett volna a bajnokira..
    ha azt vesszük szemerkényi hogy nem jött össze.
    hiszen ha nyertünk volna a mU ellen most meg ti akkor egyenlő lett volna a pont..szal majdnem kuvva szoros lett volna a top3 :(
    na mind1.4 pont így is az előnyötök sajnos.:(na de reméljük az Everton elpicsáz bennetek,és akkoris sajnos még marad az 1pont.
    sé aztán még 3 mecsn kéne botlanotok(bár nemtom ki ellen mecseltek).
    bocs hogy iet irok de csak jo lenne ha a 2.ok lennénk :)United ellen műr nem játszotok ugye?
  • sygmaBlueJersey
    #10418
    azt sajnalom h igy emiattam tuti h nem lesz a mienk mar bar sose add fel! mert bevallom sztem ha megnyertuk volna ezt akkorsem nyerjuk a bajnokságot mert a mu mostmár csak gyozni fog,sajna... joéjt!
  • Japep
    #10417
    Most ezt ne...
  • sygmaBlueJersey
    #10416
    ekkora baromságot 93 ik percben hozzak be:(
  • Japep
    #10415
    Na ennyi volt...jóéjt!
  • II Rocky II
    #10414
    nabezzeg:Ddddddddd előbb odanézek 90.perc 1-0 azt most odanézek 1-1
    és Heskey.:)))) éjen:))
  • sygmaBlueJersey
    #10413
    naneeeee
  • Japep
    #10412
    ÉS MOST HOZZA BE SHEVÁT!!! NEM IGAZ!

    > Shevchenko
    < Mikel
  • sygmaBlueJersey
    #10411
    ha magasan beemeli ures kapura:D
  • Japep
    #10410
    Heskey 1-1...ennyi volt a bajnoki címnek...HIHETETLEN!
  • Japep
    #10409
    ESSIEN megint majdnem gólt kőtt...ha nincs Kirkland, akkor nem csak 1-gyel megyünk! :S
  • Japep
    #10408
    Pedig megint befért volna Kalou helyett... :(
  • sygmaBlueJersey
    #10407
    jajneee shevanak mar megint nem jut szerep:(