24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #10487
    #10485 > Persze! :D

    Beférne, de akkor sem kellene...nem elég jó neked ez a keret? Elég hülye felfogás - "ha nem megy a csapatnak az azért van, mert nincs itt XY".
    Ezzel a kerettel kell boldogulni, egyáltalán nem mondhatjuk rá, hogy gyenge.
  • Japep
    #10486

    Ballack: Az utókor csak a győztesekre emlékszik


    A szezon elején történt edzőcserét követően sokan leírták a Chelsea FC-t, de a londoniak immár a Manchester United első számú vetélytársának számítanak a bajnokságban, a Bajnokok Ligájában pedig ott vannak a legjobb négy között.

    Ebben nagy szerepe van a német középpályásnak, Michael Ballacknak, aki az ősszel sérülése miatt még alig játszott, de jelenleg már egyik vezéregyénisége lett a Kékeknek.

    UEFA: Még a bajnoki címért és a BL-trófeáért is versenyben vannak. Melyik az elsődleges cél?
    "Természetesen mind a két sorozatban szeretnénk az élen végezni, de a Bajnokok Ligájában nagyobb az esélyünk a diadalra. Azt hiszem, mind az egyesület, mind az én számomra fantasztikus lenne megnyerni a BL-t, és részben ezért is igazoltam ide. Már tíz éve játszom a legrangosabb európai kupasorozatban, és nagy vágyam, hogy végre elhódíthassam. Az utókor csak a győztesekre emlékszik, nem arra, hogy valaki hányszor jutott el az elődöntőig."

    UEFA: A Liverpool FC elleni két BL-elődöntő között rendezik a Manchester United elleni bajnoki rangadót...
    "Nem lesz könnyű a helyzetünk, de éppen azért dolgoztunk keményen az egész szezon során, hogy egészen az idény utolsó napjáig legyen esélyünk valamilyen trófea elhódítására. Ezen a három mérkőzésen nagyon sok múlik, és nem szabad hibáznunk, ha el akarjuk érni a céljainkat."

    UEFA: A jelenlegi idény mintha kissé nehezen indult volna a Chelsea számára, nem?
    "Tény, hogy rengeteg nehézségünk volt, hiszen kulcsjátékosok hiányoztak sérülés miatt, januárban pedig az Afrika-kupa miatt kellett nélkülöznünk pár focistát. Szerencsére most már majdnem mindenki a tréner rendelkezésére áll, és nekem is volt lehetőségem pihenésre, szóval azt gondolom, hogy a bajnoki hajrára a csapat a lehető legjobb erőben lesz."

    UEFA: Az edzőcsere mennyiben zavarta meg a gárdát?
    "Ezt inkább az újságok erőltették, bár tény, hogy egyetlen szakember számára sem könnyű José Mourinho után dolgozni - bárki is legyen az utódja. De azt hiszem, Avram Grantra nem lehet panasz, az eredményei önmagukért beszélnek."

    UEFA: Úgy tűnik, ha lassan is, de sikerült maximálisan felvennie a Premier League ritmusát, és fontos gólokat szerzett.
    "Szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy ezért igazoltam a Chelsea-hez. Nagyon örülök, hogy ismét eredményes tudok lenni, de a legfontosabb a csapat teljesítménye és győzelme. A Liverpool FC elleni elődöntő várhatóan óriási küzdelmet és rendkívül szoros csatát hoz majd, de mi játszhatjuk hazai pályán a visszavágót, és ez kellő önbizalmat ad a számunkra."

    ---------------------------------------------------
    Mikor idejött, nem bírtam annyira, de ma már annál inkább... :D
  • Rockynhooo
    #10485
    akarod mondani a pár évvel ezelőtti Real :P
    na de nem spam topik ezen nem veszünk össze :D
  • Jagumo
    #10484
    azért Messi beférne a csapatba és akkor anyhén fogalmaztam :D Ronadilho meg mondjuk egy ronaldinho ,de szerintem se kell ide.
  • Japep
    #10483
    Alex is nagyon nagy játékos, de Carvalho szerintem sokkal jobb...igaz, vannak hibái, de általában olyan, hogy "vagy lerugom, vagy gólt lő" - és ezzel nincs is semmi baj. Olyan becsúszásai vannak 16-oson belül, amik szabályosak és nagyon kellenek, hasznosak!

    Messi szerintem meg nem kellene, se Kaká, se Ronaldinho (stb)...jó ez így, ne legyünk már Real.
  • Japep
    #10482

    Beszólt, majd fizetett Ben-Haim


    A Daily Star Avram Grant nagyravágyó terveiről ír, a lap szerint a Chelsea menedzsere a nyáron kísérletet tesz megszerezni Kakát a Milantól és Lionel Messit a Barcelonából. A The Sun mai számában beszámol a Chelsea védőjére, Tal Ben Haimra kirótt büntetésről. Az izraeli játékos azt nyilatkozta egy lapnak, hogy ha tudta volna, hogy Avram Grant veszi át a Kékek irányítását, akkor eszében sem lett volna a londoniak kedvéért elhagyni a Boltont. A Chelsea vezetői 80 ezer fontos pénzbüntetéssel sújtották a meggondolatlan játékost.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Moszkvai torna is vár a csapatra nyáron


    Ázsia után Oroszországban is pályára lép a Chelsea a nyáron, a felkészülési időszakban. A Kékek egy rangos tornán vesznek részt (augusztus 1-3), a Lokomotiv Moszkva, a Sevilla és a Milan társaságában.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Nem sikerült a kapugyőzelem az ifiknek


    A Chelsea ifjúsági csapata 3-1-re kikapott a Manchester City vendégeként az Fa Kupa döntőjének második meccsén, így nem szerezte meg a trófeát.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Szurkolók követelése: Grant távozz!


    A keddi, Wigan elleni 1-1-re végződő mérkőzés után a Chelsea csapatának hívei azt skandálták, hogy az izraeli edző, Avram Grant távozzon a kispadról!

    Avram Grant, a Chelsea edzője, hiába hogy nagyobb taktikai repertoárral rendelkezik, mint José Mourinho, ám a szurkolók mégis azt követelték, hogy távozzon a kispadról.

    A keddi mérkőzésen fütyülésekkel volt teli a Stamford Bridge, és a szimpatizánsoknak nem tetszett a csapatuk játéka.

    "A szurkolóknak egyáltalán nem tetszett az első félidő, a második félidőt pedig valamelyest elismerték. Ha a második félidőhöz hasonlóan játszanánk, az nagyon jó lenne, de ami megtörtént velünk azt már sokszor éltük át."

    "Kecsegtető helyzeteket alakítottunk ki, ám ezeket nem használtuk ki teljes mértékben. A helyzetek 10%-ából gólt lőttünk volna, akkor már réges-régen 3-4 góllal vezethettünk volna. Szerintem jól játszottunk, főleg a második félidőben." - mondta Avram Grant a csapat edzője.

    A Kékek, a Manchester Unitedtől már 5 pontra vannak. Viszont, ha nem akarják, hogy elússzon a bajnoki cím akkor a két héttel később esedékes Manchester United elleni találkozót megkell nyerni illetve az előtte lévő meccseket is.

    -------------------------------------------
    Sajnálom Ben-Haimot, tényleg megszívta...bár igazm, hogy nem ide való, nyáron remélem egy neki jó csapatba fog menni.
    Sajnos kikaptak az ifik... :( Ugyan azt csinálják, mint a "nagyok"...a siker kapujában véreznek el.

    Arra pedig kíváncsi leszek, mi lesz az "edzőkérdéssel"...
  • sygmaBlueJersey
    #10481
    balljuggler végre osztja a véleményemet,hogy a chelsea-nek csak iszonyat csatárra van szüksége,minimum 1 re!mert drogba tényleg nem kóser mostanság NAGYONNAGY bánatomra,mintha már kedvetlen lenne a chelsea-nél ,mintha már tudná h ugysem marad itt(bar a wigan elleni meccsen a kispadnál jól elhülyültek SWP és makelele-vel:D) a középpálya az felülmúlhatatlan SZINTE,lampard essien ballack,a vilag egyik legjobb középső középpályásai,(pár év és sztem mikel is az lehet)j.cole a szélen tökéletes,malouda is jó lenne sztem ha végre beépülhetne, a védelem közepe tökéletes,sztem alex terry a jobb páros,mint ha carvalho lenne JT melett,nekem kicsit instabilnak tűnik carvalho,iszonyat hibákra képes.Bridge-et nagyon birom igazi wingerback,jobb hátvédnek kéne sztem vki, daniel alves akit már rég terveznek.ferreira sztem már nem kéne nekunk,beletti meg nemigen foglalkozik a védekezéssel inkább jobbszélsőt játszik önkényesen.Én személy szerint annak örülnék a legjobban ha S.Sinclairt szépen visszarendelnénk mielött még vmi fasz a chelsea-nél eladná, őt, és di santo-t szépen beépíteni mint bojant a barcaba, megvenni agüero-t v vmi hasonló ballábas máyert. ugyhallottam david villa is szóba jöhet, na szívesen látjuk őt is sztem:D MESSIT ACHELSEA-BE
  • sygmaBlueJersey
    #10480
    Etelközi-vel egyetértek,kb ezt írtam volna le, hozzátenném még, h az a pár évvel ezelötti időszak a mu-nál amikor nem dübörögtek annyira, az sztem azért volt, mert rossz lóra tettek pár játékossal, elsőre juan verón jut eszembe, mindenki ajnározta de engem mindig is idegesített, h milyen lustán és nagyképűen játszott, el is tűnt a sűllyesztőben, visszament argentinaba mint riquelme.egyébként meg sajnálom az evertont h megvették tőlük rooney-t.
  • asfa
    #10479
  • Etelkozi Vata
    #10478
    Ja, Giggs-et a M Citeh fedezte fel, le is igazolták, másnap megjelent Ferguson papa, letett a szülőknek egy kis pénzmagot, a kis Ryan meg átsomfordált a város másik végébe focizni...

    De tényleg PEACE!!

    Én tisztelem a MU-t. Nem szeretem, mert ellenfél, de nemes...
  • II Rocky II
    #10477
    nem biztos hogy a legjobb nyeri a bl-t mert oda szerencse is kell.de a többi jaa.
    mourinho meg az internél váá :D birom az edzőt, a legjobb sztem is és hát igaza van sztem :)
  • Etelkozi Vata
    #10476
    A Mu-sok még mindig az 1991-93 időszak utánpótlására büszkék, most, 2008-ban, ez ami vicces.

    Kedves Mu-sok, azóta EGYETLEN EGY ÉPKÉZLÁB SAJÁTNEVELÉSŰ JÁTÉKOSOTOK SINCS, 15 ÉVE. Mert O'Shea meg Fletcher, enyhén szólva igen középszerű töltelékemberek, és csak a mostani szűkmarkú vezetés miatt lehetnek ott, Ferguson, ha tehetné, Dáriusz kincsét is elköltené (és ki nem, ez nem hiba...). A mai sztárok a MU-ban más klubok nevelései, még véletlenül sem a MU-é... Ronaldo, Rio, Tevez, Rooney? Anderson, Haergraves, Nani? Evra? Vidic? VDS?

    Megsúgom, abban az időszakban (80-as, 90-es évek eleje) a MU csinálta azt, amit most az Arsenal, csak Nagy-Britannia keretein belűl. Scholes-t, Giggset, a Neville-ket más kluboktól happolta el Ferguson és stábja, szinte erőszakkal, sok-sok pénzzel, itt-ott vesztegetéssel... Mert nekik volt csak... Sok pénzük... Ja, hogy a játékosfigyelő hálózatra is csak nekik volt?

    Hosszú évekig a MU költött egyedül iszonyatos pénzt játékosokra, akár 14 évesekre is, mert csak ők engedhették meg maguknak, mert kirakatcsapatot csinált belőle az akkori menedzsment... A mai megcsinált Chelsea elődje...
    Az viszont igaz, hogy a MU akkor is nagy csapat volt /persze volt, hogy nem, egyszer lent,egyszer fent.../, amikor még nem a pénz diktált a fociban, de ez történelmi folyamat, és ezért egyébként minden tiszteletet megérdemelnek...

    Gary Pallisterért, aki egy mai szinten kb. Ledley King szintű védő volt, 1,5 fontot fizettek, ami akkor sokkal több volt, mint előtte bárki másért. És az idegenlégiós áradatot is a MU indította (Cantona egyike volt az első hírmondóknak).

    Persze azok, akik 3 éve, amikor szenvedett a MU, azt sem tudták, mi az, illetve tehén jutott róla eszükbe, ezeket honnan tudhatnák...

    Hajrá Chelsea - PEACE!!!!
  • asfa
    #10475
    ne itt szidalmazzuk egymást, kiderül ki a legjobb, lesz idén Chelsea-MU még, meg bl-t az nyeri aki a legjobb! nincs mit hozzáfűzni, Ronaldo jo aranylabdás lesz idén ez 100% az,hogy saját nevelés vagy nem nemtudom mennyire számit a mai világ futballjában,tehát nem azt nézik ha vki 4golt rug egy meccsen,hogy saját nevelés hanem h ott játszik és 4 golt rugott!
    százszor le lett futva az a kör,hogy milliomos Chelsea, összeveszi a sztárjátékosokat ezt nem kommentálom száz egyedszerre. Itt is és ott is klasszis játékosok jtászanak akik kifognak egy jonapot és eldöntenek egy rangadot, ez ennyire egyszerű! az veri meg a másiklat akinek jobb napja van, akinek több kedve van! Ezeken a nagy meccseken ezek döntenek, ezek a kis dolgok! azt megjegyzem,hogy Wes Brownból a világon rengeteg van, tehát ő annyival emelkedik ki h küzd és kész.. szerencséjke jvolt mert johelyre került, kemény munkával bárki lehet egy Wes Brown nem különösebb tehetség szvsz. Terry-vel azért mégse lehet összehasonlitani de emellett mondom itt is ott is csak jo jtáékosok alkotják a keretet, nincs különbség az erőviszonyokban!
  • Japep
    #10474

    Mourinho: Kicsináltak, mert túl sikeres voltam Angliában!



    A stílusa meglehetősen arcpiritó, szakmai sikerei viszont önmagukért beszélnek. José Mourinho az idény elején távozott a Chelsea együttesétől, amely a bajnoki hajrára valószínűleg minden esélyét elvesztette, hogy utolérje a tabella élén álló Manchester Unitedet. A portugál mester persze jól tudja, miért nem szárnyal a londoni együttes.

    A setúbáli születésű Mourinho szerint a Chelsea jelenlegi trénere, az izraeli Avram Grant jobban tenné, ha elkezdene telefonálgatni, mert Roman Abramovics klubtulajdonos néhány hét múlva lapátra teszi. Bár a londoni Kékek még elméletileg megnyerhetik a Premier League-et és a Bajnokok Ligájában is a legjobb négy közé jutottak, Mourinho biztosra veszi a nyári edzőcserét. Egyáltalán nem sajnálja Grantet, csak figyelmezteti a következő mestert, a Chelsea-nél a győzelmek és a trófeák sem jelentenek nyugalmat.

    - "Amikor hónapokig egyetlen vereséget sem szenvedtünk, nem kevesebb, mint tizennégy edző nevét dobták fel, mint lehetséges utódomat." - nyilatkozta Mourinho. - "Én voltam a legnagyobb, ezt mindenki tudta. Sokaknak szemet szúrt, hogy megérkeztem és máris trófeákat nyertem. Előttem még egyetlen menedzser sem tudott angol bajnoki címet szerezni az első évadjában. Kicsináltak, mert túlságosan sikeres voltam, nehéz volt elfogadni, hogy mindenkit felülmúltam." - tette hozzá a 45 éves szakember, akit az utóbbi hónapokban az angol és a mexikói válogatottal, valamint az Interrel is összeboronáltak. Egyelőre még munkanélküli.

    - "Miért mondják, hogy Wenger vagy Ferguson a legsikeresebb menedzser? A statisztikák szerint én vagyok minden idők legsikeresebb angliai edzője. Az első 100 bajnoki meccsemből 70-et megnyert a Chelsea. Wenger 50-et, Ferguson pedig ennél is kevesebbet. Na, akkor ki a legjobb?" - tette fel a költői kérdést a portugál.

    -------------------------------------------
    Reméljük jó helyre kerül (legjobb lenne, ha visszajönne... :( ), de teljes mértékben igazat adok neki...főleg a végét illetően, kétségtelen.
  • Freedom88
    #10473
    na ok, de az nem itt van
  • II Rocky II
    #10472
    erre varj gombot van fájtklub is ahol a chelsea-liverpool-arsenal..drukkerek olthatják beszélhetnek flééémelhetnek :)
  • Freedom88
    #10471
    de jó ez a Chelsea fan club topik..miért is az MU-ról van szó? Ott van az MU topic...na erre varjatok gombot:)
  • Matthew Prosac
    #10470
    ez meg no comment.
  • Matthew Prosac
    #10469
    ez balljuggernek ment
  • Matthew Prosac
    #10468
    minket Ronaldo húz, a Milant Kaká húzza, a Barcát Messi húzza, milyen hülyeség már ezen kiadakni? Titeket meg Drogba húz. És? Ha ő nincs feleennyi gólt nem rúgtok pl tavaly és talán az uefa-kupás helyre odaértek. Ami persze nem igaz de ti most fordított esetben kb ezt akarjátok velem elhitetni. Giggs és Neville mióta egyfélidős ember? Ilyen hülyeséget sem hallottam még. Ja hogy "Mutass már nálunk hasonlo kariberű csákót!!!"
    Telivagytok klasszisokkal ne röhögtesd már ki magad. 20-30 millát érő spílerek szinte minden poszton.
    Gondolkozzál már könyörgöm!
  • II Rocky II
    #10467
    ez igaz.:D
    mikor odanézek az eredményjelzőre látom vezet a MU-na tán nem Ronaldo megint?-ddeeeee :S :OOO a legjobb formájában van idén:)
  • balljuggler
    #10466
    Plusz mi kevesebbszer kaptunk idén k mint ti
  • balljuggler
    #10465
    És nem mondd hogy nem C.R miatt vezettek mert egy jó ideje ő hozza nektek a meccseket...
    Mutass már nálunk hasonlo kariberű csákót!!!
    Pl:
    Ment a barcának, BL győzelem ,Bajnoki arany...mert ment Ronaldinhonak!!!
    És most?
    Könnyü helyzetben vagytok az tuti ellenük
  • balljuggler
    #10464
    Nevill kb 1 félidős játékos ugy ahogy Giggs is...
    Brown-t meg el akarjátok adni mert annyira szar de msot h összeszedte magát monst persze isteníti mindenki
    Ha C.R nem lenne nálatok akkor nyomunkba lennétek csak
    Na erre varj gombot?!
  • Matthew Prosac
    #10463
    Ki játszik nálatok most stabilan?

    Scholes kezdő, Gary Neville sérült de kezdő lenne, Ryan Giggs kezdő, Wes Brown jelenleg kezdő, Fletcher epizodista.
    Mi a kérdés?

    Dől belőled a hülyeség már bocs.
  • balljuggler
    #10462
    Hát hatalmas igazolások amit felsoroltál nálunk...tényleg!!!
    Ott van pl SEVE-Malouda!!!Van akkora igazolás mint nálatok a Nani gyerek?Vagy esetleg Tevez?Vagy Hargraves(nem bizti h jol irtam a nevét sry!)??
    "Emellett érkezett Anelka, Malouda, Belletti, Pizarro-Sidwell (ha bizonyithatnának akkor...)
    Szóval nem gyengültetek semmiféle képpen"
    E fenti nevek összességében vannak akkora játékosok mint pl:
    C.Ronaldo-Nani-Tevez-Andersson-Hargraves.....?!!!
    Ott a tabella elsőség de a vitában nálam a pont!
    Nem azt mondom h nem érdemlitek meg félre ne érts...
    De a felsorolt régi öregek közül:
    "Egy két adat, elrettentésül:
    Paul Scholes 15 éve a felnőttcsapat tagja, saját nevelés
    Gary Neville 16 éve a felnőttcsapat tagja, saját nevelés
    Phil Neville 11 évet töltött a csapatnál, aztán elment, mert nem fért a kezdőcsapatba. Saját nevelés.
    Ryan Giggs 18 éve a felnőttcsapat tagja, mondhatni saját nevelés, mert 17 évesen mutatkozott be a felnőttcsapatban igaz előtte volt a Swindon és Mu City korosztályos csapatainak tagja.
    David Beckham 11 évet húzott le nálunk, ha nincs az emlékezetes balhé SAF-al, lehet még most is itt játszana.. Saját nevelés.
    Wes Brown 12 éve a felnőttcsapat tagja, saját nevelés.
    Darren Fletcher 8 éve a felnőttcsapat tagja, saját nevelés."
    Ki játszik nálatok most stabilan?
    Na ennyi...Mjad a BL házi döntőben....
    csá
  • Matthew Prosac
    #10461
    "Most a vörösök nyertek!de meddig vegetáltak???!!!"
    Nemegészen értelek ha itt a vörösök alatt a MU-t érted.
    Vegetálunk itt nagy címvédésbe, van benne valami
  • Matthew Prosac
    #10460
    "meg h össze van vásárolva a CFC...nevetséges!ki nincs??!!!!"

    Egy két adat, elrettentésül:
    Paul Scholes 15 éve a felnőttcsapat tagja, saját nevelés
    Gary Neville 16 éve a felnőttcsapat tagja, saját nevelés
    Phil Neville 11 évet töltött a csapatnál, aztán elment, mert nem fért a kezdőcsapatba. Saját nevelés.
    Ryan Giggs 18 éve a felnőttcsapat tagja, mondhatni saját nevelés, mert 17 évesen mutatkozott be a felnőttcsapatban igaz előtte volt a Swindon és Mu City korosztályos csapatainak tagja.
    David Beckham 11 évet húzott le nálunk, ha nincs az emlékezetes balhé SAF-al, lehet még most is itt játszana.. Saját nevelés.
    Wes Brown 12 éve a felnőttcsapat tagja, saját nevelés.
    Darren Fletcher 8 éve a felnőttcsapat tagja, saját nevelés.

    Hirtelen ennyi jut eszembe a jelenlegi csapatról (és a közelmúltról). sokan mondják hogy Wenger mekkora edző hogy milyen fiatalokat nevel ki. A f*szt, ő csak fiatalon megveszi őket (Cesc, Sagna stb) mikor már ordít, hogy tehetségek. Az Arsenal jelenlegi keretéből nem tudok saját nevelést mondani, Justin Hoyte kivételével, de ő sem nagyon jut szóhoz. A Chelsea-ben egyedül John Terry saját nevelés. Nálunk azért szóhoz jut az utánpótlás!
  • asfa
    #10459
    az edző jobb és az MU fejben van ott, keretileg nem mondhatni h erősebb lenne!
  • pinnacle
    #10458
    mivel gyengült a Chelsea?:o

    Geremi, Robben, Boulahrouz, Diarra ment el a nagyobb nevek közül. Ebből Robben az egyetlen tényleges kieső, de ő se volt olyan hűűde meghatározó játáékos, mert sokat volt sérült.

    Emellett érkezett Anelka, Malouda, Belletti, Pizarro-Sidwell (ha bizonyithatnának akkor...)
    Szóval nem gyengültetek semmiféle képpen.

    Edző bá a hibás és az, hogy a MU most erősebb és jobb. PONT


  • balljuggler
    #10457
    Szóval most majd szépen lassan jönnek a kis kárörvendö delikvensek(deviánsok)...
    Mert hogy a Mu igy meg a MU uyg...de azt nem nézik h nekünk a 2 évvel ezelőtti gárdához képest gyengülésünk van!!!mert valljuk be a CHELSEA gyengült!!!Be kell látnunk hogy nincs minőségi csatárunk mert sajna drogba kicsit elszállt és ez a tabellán is meglátszik ...Nincs igazi társa J.Cole meg egyedül kevés!ja...meg h össze van vásárolva a CFC...nevetséges!ki nincs??!!!!Oké:
    Most a vörösök nyertek!de meddig vegetáltak???!!!egyszer igy egyszer ugy!
    de ha mondjuk a pool ellen bejutunk a döntőbe akkor ott már nincs vissza ut....
    kell 2 minőségi csatár!!!
  • balljuggler
    #10456
    Kár h még nem bannoltak tesó!
  • domez128
    #10455
    Sajnos bárhogy is fáj , de igaza van ...!!! A tegnapi meccs csak szenvedés
    volt...!!!!
  • Japep
    #10454
    Köszönjük!

    Most már tudom mi is hiányzott a mai napomból - ha ezt nem osztottad volna meg velünk, esküszöm el sem tudtam volna aludni...
  • domez128
    #10452
    Na csak vigyázzunk ! Nem szabad lebecsülni a liverpoolt .! Szorítok én is a Chelseaért de az utolsó pár meccseken bűn rossz volt a védelem .
  • Japep
    #10451
    Én sem értem... :S
  • REALista
    #10450
    Le se tagadhatnád hogy Mu szurkoló vagy...:D
    Egyébként azért járok ide mert szeretem az angol bajnokságot és mert a Mourinho éra alatt megkedveltem a Chelsea-t de félreértés ne essék nem tartom magam Chelsea szurkolonak.Ezt a nyalás dolgot meg nem igazán értem de lehet velem van a gond...:)
  • Rockynhooo
    #10449
    tényleg nem tom mi benne az eget verő baromság :\
  • Rockynhooo
    #10448
    mer bazdmeg mástol nem kaphattok ki ? :\
  • Japep
    #10447
    Ezt itt olvastad?