24199
Chelsea Fan Club
  • Erik1993
    #10768
    atw bocs:)
  • Erik1993
    #10767
    nézzétek meg www.ipolyszogise.attw.hu
  • asfa
    #10766
    egyébként egyedül te vagy a normális MU szurkolo már..
    hihetetlen amit művelnek társaid.. na mind1.. ha kételkednek

    Statisztikák
    53% Labdabirtoklás 47%
    13 Kapuralövések 7
    8 Kaput eltaláló lövések 6
    14 Szabálytalanságok 16
    8 Szögletek 3
  • II Rocky II
    #10765
    ja igen mert a munak azért is drukkoltam egy icipicit mert aztán a chelsea 1 pontra lenne és hát még esély lett volna a2dik helyre..de nembaj.:) év elején még ueefa kupara se gondoltak sokan:) most meg bl selejtező hely megvan :)
  • asfa
    #10764
    köszönjük
  • II Rocky II
    #10763
    an***d táncol arra.csak most ha nekünk nem jött össze akkor mia fa**t ne drukkoljak másnak?bazz te nem vagy normális...a blben barcának drukkolok... a bajnokságba meg senkisenk.. döntetlenre drukkoltam..XD
    de nyert a chelsea..utolag örülök neki mert sok mu-s már elkönyvelte a bajnokságot (hogy már megvan,na most koppantak)
    meg johogy bl-be go blues -t nyomok mert a liverpoolt utálom mint a fenét.,ennyi.olyan nagy baj hogy drukkolok másnak is? nem vagyok olyan arseanl drukker aki ha a csapata nem nyert akkor nem drukkol másnak.(csak mert ősi ellenség azért ne drukkoljak nekik. -.-)
    bl döntőbe meg barca-chelsea-n a barcanak drukkolok.
    vmi gond van még?
    ui.: na jo egy picit a mu nak de csak azért mert hogy a chelsea otthon veretlen és jo lenne ha csak mi maradnánk a bjanokság végén azzal a stattal hogy veretlenek odahaza egész szezonban...szal ennyi :D
    (meg vhogy a chelsea topicba szerintem értelmesebb emberek vannak mint amott -.- (persze tisztelet a kivételnek )(főleg a multkori értelmetlenség dömping tette be a csucspontot:D(namegazondtam de rem.érted..báár ::D
  • minimize
    #10762
    miért kell mindíg mással foglalkozni? ugorjátok át, aztán kész.
    nem mellesleg gratula a mai Chelsea-győzelemhez, értékes lehet a végén!!
    Go Gunners Go!!
  • Japep
    #10761
    Köszönjük! :D
  • Japep
    #10760
    Köszönjük!
    Nem is mondtuk (legalábbis én), hogy le van futva, csak hogy nincs sok esély...még mindig húzós, közel vagyunk ahhoz, hogy a legcsúnyábban veszítsünk el egy bajnoki címet - gólkülönbséggel.
  • Bulykin
    #10759
    szuper:D:D köcce
  • Matthew Prosac
    #10758
    Rocky arra táncol amerre éppen győzelem vagy kupaszagot érez. Azért érdekes hogy Arsenal-"szurkolóként" hol nekünk teszi a szépet hol pedig "go blues". Nagyon érdekes felfogás..

    Amúgy gratulálok a győzelemhez, bekövetkezett amit 2 hete szajkóztam ebben a topicban is: ez a bajnokság nincs lefutva. Sajnos. (Pedig jólenne, mert gyenge a szívem az ilyen izgalmakhoz..)
  • banok
    #10757


    sky sports rip
  • Japep
    #10756
    Az új mez nagyban...

  • asfa
    #10755
    köszönöm szépen :)
  • Bulykin
    #10754
    a teljes meccset nem tudja vki feltenni vmelyik torrentes oldalra? mert nem láttam és áááh...
    előre is thx
  • Japep
    #10753
    Ez egy nagyon szép gesztus volt a csapattól...





    Ilyet sem látni minden meccsen...megkönnyebbült, az biztos! :D


    Ezt most találtam...Cech elvesztett fogadása <> :D
  • banok
    #10752
    Chelsea-Manchester United összefoglaló
  • Japep
    #10751

    Grant büszke a játékosaira


    Avram Grant érzi, hogy nyomás alatt tartották a Manchester United-det, miközben legyőzték őket 2-1-re. Ugyanakkor Grant részvétét ajánlja Frank Lampard-nak.

    Grant elismerte nagyon boldog volt, hogy otthon tartották a három pontot és ezzel pontban utolérték a listavezető MU-t.

    "Tettük azt, amit nekünk tennünk kellett, nyertük a játékot a MU ellen. Azt gondolom nyomás alá helyeztük őket. Győztünk és én boldog vagyok!" - mondta Grant.

    A United jobb gólkülönbségének köszönhetően két játékkal a vége elött még mindig vezeti a bajnokságot, de Grant optimista a végkimenetellel kapcsolatban.

    "Nekem hinnem kell ezekben a dolgokban. Nem könnyű két játékot nyerni, amikor rád ekkora nyomás nehezedik."

    Mourinho távozása óta Grant sok kritikát kapott, de ő csak dicsérni tudja játékosait.

    "Nagyon büszke vagyok arra, amit ebben az évben tettünk. Vertük az Arsenal-t és ma a MU-t. Ma nagyon jó labdarúgást játszottunk"

    Ugyanakkor az izraeli tréner részvétét ajánlja Lampard-nak, aki ma édesanyja halála miatt nem lépett pályára.

    "Ki akarom fejezni az együttérzésemet Frank-nek, aki ma nem volt itt. Rá gondoltunk a mérkőzésen. Nem könnyű elveszteni egy mamát."
  • Japep
    #10750
    Sajnálhatod...az idei év legjobb meccse...még az Arsenal elleni meccsnél is jóval szebben játszottunk! :D
  • asfa
    #10749
    nagyon sajnálom h kikellett hagynom..megszerzem és megnézem a minimum :)
  • asfa
    #10748
    GYÖNYÖÖRŰŰŰŰŰ! :)
  • Japep
    #10747

    Ballack Lampardnak ajánlja a győzelmet


    Ballack elmondta, a büntetőnél teljesen nyugodt volt. Ezzel egy nagyon fontos győzelmet szerzett mindannyiunknak a Manchester United felett.

    A "Kékek" végig küzdötték az első félidőt, ennek az eredménye 1 Ballack gól lett. De az örömet Wayne Rooney törte meg. De 6 perccel a vége előtt a hazaiaknak ítéltek egy jogos büntetőt, miután Essien beadásába Michael Carrick ért bele kézzel.

    A rendszeres büntetésvégrehajtó Lampard anyja halála miatt nem játszott, ezért Ballack vállalta a 11-est.


    A német középpályás elküldte Edwin van der Sar-t rossz irányba, ezzel kialakítva a 2:1-es végeredményt.

    "Ha nagy mérkőzéseken kell gólt szereznem, az nem probléma, csak nem mindig jön össze." - mondta Ballack a Sky Sports-nak.

    "Tudom kezelni a nagy nyomást magamon, ezért is nagyon jó érzés jól teljesíteni ekkora nyomás alatt."

    Michael a győzelmet Lampardnak ajánlja, amivel beérték a Manchester United-et a tabella élén.

    "A győzelem Lampardé és a családjáé. Soha nem felejtjük el." - tette hozzá még Ballack.

    "Ez a nap mindenkinek nehéz, különösen az ő családjának. Ez az ő napjuk."

    A korábban a Bayern Münchenben játszó középpályás egy kisebb vitába keveredett Didier Drogba-val, hogy melyikőjük végezzen el egy szabadrúgást a második félidőben.

    "A meccs után már minden rendben volt természetesen, megesik néha egy kisebb vita a pályán." - így Ballack.

    "Mindenki győzni akar, ő is, én is és mindenki. Ez egy nagyon fontos győzelem a gárdának."
  • Oncsi
    #10746
    Remélem a WHU hozza a formáját az MU ellen vagy a Wigan tegyen be nekik (is).
  • shogun6
    #10745
    nem vagyok egy nagy angol foci fan és akkor finom voltam :) de most sajnálhatjátok igazán a két héttel ezelőtti döntetlent a Wigan ellen!
    grat a győzelemhez egyébként!
  • Cabell
    #10744
    Köszi, nem azért mondtam.
  • Japep
    #10743
    Miért is ugatnánk le? Van elég bajotok most enélkül is.
    Ez nem szokásunk...
  • Cabell
    #10742
    Jézusom...neharagudjatok, megkérem a Chelsea drukkereket, hogy most ne ugassanak le, de:

    Rocky, te mi az atyaúristent nyalsz itt a rivális csapatnak? Hihetetlen, ezt nem hiszem el. Ha elúszik a bajnokság, akkor odamész nyalni a másik riválisnak? OMFG
  • Japep
    #10741
  • tesó07
    #10740
    Sokkal jobban játszott a Chelsea,abszolút megérdemelt győzelem.Csak az a baj,sztem ennek a fos Unitednek elég kőnnyű meccsei vannak hátra a bajnokságba.Azért remélem buknak még 1-2 pontot.
  • II Rocky II
    #10739
    óriásu meccs,csak remélni tudom hogy ez lessz a hazai bl meccsen is :) hajrá blues...keci poolt közelező leverni odahaza..0-0 kizárva meg a döntetlen is ...chelsea a bldöntőben kell hogy legyen!!!!!!!!!!
    a pool gyengébb mint a mU és akkor peedig lekell gyűtni őket.ennyi nincs mese 3-1...a végén óriási mentések voltak...már már azt hittem hogy a 95.percbe 2-2 lessz:D
  • Japep
    #10738
    MEGVAN A 3 PONT!

    DROGBA ÉS SHEVA A VÉGÉN... :D

    DROGBA ÉS BALLACK...kibékültek! :D
    Carvalhonak jó lehet.

    Magasan megérdemeltük, sokkal jobbak voltunk ma! Ez az!!! :D

    Lehet imátkozni! Szerdán BL! HAJRÁ CHELSEA!!! GOGO BLUES!!!
  • REALista
    #10737
    Grat a győzelemhez nagyot játszottatok!A hátralévő két meccset be kell húzni és akkor talán meglehet a bajnokság...:)
  • Jagumo
    #10736
    VÉGE!!!
  • Oncsi
    #10735
    Valaki ha tudna egy nagyon bő összefoglalót adni jó lenne:D
    thx:)
  • Jagumo
    #10734
    2 ekkora mentésss :)
  • Japep
    #10733
    SHEVCHENKO mentett a gólvonalról...úgy örült, mint ha gólt lőtt volna... :D

    Hargreaves, Ferdinand sárga
  • Jagumo
    #10732
    mivan a pályááán :DDDDDDDDDDDD
  • REALista
    #10731
    Te jó ég megint a gólvonalról...
  • Japep
    #10730
    Ashley Cole a gólvonalról mentett... :S
    KI KELL BÍRNI HAJRÁ!!!
  • Oncsi
    #10729
    Ballack !!!!!!
    Csak maradjon így,ezt már meg kell nyernetek !!!