24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #10808

    Az új mez közelebbről:





    Már kezdek megbarátkozni vele... :D
    Az éven nyertem a mezt, erre meg lecserélik... :(
    :D
  • Japep
    #10807
    Szerintem ezzel minden igazi Chelsea-drukker így van! :D

    Ha továbbjutunk, bárhogyan is, nagyon-nagyon-nagyon fogunk neki örülni! :D
    Talán még sírni is...

    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Bulykin
    #10806
    én ha 0:0 lesz a végeredmény akkor is nagyon örülnék a továbbjutásnak, ha gólt is lövünk és úgy nyerünk, akkor hihetetlenül de nagyon fogok örülni, és ha nyerünk úgy, hogy nem kapunk gólt, akkor lehet, hogy el is sírom magam
    Hajrá Chelsea!!!!!
  • Japep
    #10805
    Köszönjük!

    Ma nagyon kemény meccsünk lesz, de nyerni kell - azaz tovább kell lépnünk!
    HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Nuno88
    #10804
    sok sikert mára emberek! :)
  • Freedom88
    #10803
    birónak:)
  • sygmaBlueJersey
    #10802
    kinek drukkoljunk ma srácok?:D talan a barcat konnyebb lenne verni a dontoben,de szep revans lenne a mu feje a bl-ben a bajnokságért.igaz addig még a liverpoolt is meg kéne verni:)
  • sygmaBlueJersey
    #10801
    szabi ha ekkora jo az oldalatok,akkor miért is nem pontosak a tabellán az infók? vagy ilyen "sűrűn" frissítitek? lol...hiteles
  • sygmaBlueJersey
    #10800
    hát igen ez is mutatja azt amirol nemrégen irtam,h a chelseabol csak ez hiányzik, h legyen egy ilyen játékos, mint a többi nagy csapatnál aki odakerül, talán tavaly még drogbát ilyennek mondtam volna,de az az igazság,h a sérülésén kívül is szerintem csunyán fogalmazva de kifejezően, elkurvult.ezt fáj kimondani és ráeszmélni,mert a kedvencem focistám.és igen, ezek után is az, h igy gondolom.érdekes egyébként h képesek lehettunk ugy bajnokságot nyerni,h a gollövö listán egyik játékosunk sincs sehol
    Prosac: neked annyit,h egyet értek veled abban,h hiba volt ezt a taktikát választani,nem is értem, h igy be volt baszva fergie vagy mi? viszont hozzá kell tenni,h milyen is az ember valójában ha nyertetek volna ezzel a taktikkal, mindenki arrol beszélne,hűűű mekkorát húzott,micsoda stratéga..
  • Japep
    #10799

    Lampard újra edzett!


    Frank Lampard visszatérhet a szerdai Bajnokok Ligája mérkőzésre, ugyanis Vasárnap már újra edzett.


    A hét csapata:

    Iker Casillas (Real Madrid)- Phil Neville (Everton), Pablo Amo (Deportivo lC), Giorgio Chiellini (Juventus), Heiko Westermann (Schalke 04) - Franck Ribéry (Bayern München), Michael BALLACK (CHELSEA), Marcos Senna (Villarreal), Francesco Cozza (Reggina) - Filippo Inzaghi (AC Milan), Mickael Pagis (Rennes)


    Az év (2008) angol élvonalbeli játékosa:

    1. C.Ronaldo
    2. F.Torres
    3. S.Gerrard
    4. C.Fabregas
    5. E.Adebayor


    Az év (2008) angol élvonalbeli csapata:

    James (Portsmouth) – Sagna (Arsenal), Rio Ferdinand (MU), Vidic (MU), Clichy (Arsenal)– Ronaldo (MU), Gerrard (Liverpool), Fabregas (Arsenal), Young (Aston Villa) – Adebayor (Arsenal), Torres (Liverpool)

    ------------------------------------------------
    Ballacknak grat - és a többieknek is, megérdemlik. A többi érthető, hogy miért nincs ott - mindenki sérült volt, aki felkerülhetett volna.
    Talán még azt nem értem, hogy Lampard miért nincs ott a TOP5-ben...

    Lampard csak akkor játsszon, ha úgy érzi - ezt mindenki megérti most.
  • II Rocky II
    #10798
    na öcsém,ennyi helyre betenni:OOO:D
  • szabi1112
    #10797
    Sziasztok Premier League fanok! Szeretném figyelmetekbe ajánlani Magyarország legszebb,legtartalmasabb Premier League-val foglalkozó weblapját. Nem fogjátok megbánni, ha felmentek rá! Ezt GARANTÁLOM!
    KATT!!
  • Matthew Prosac
    #10796
    sok smiley mögötte szted mit jelent :)
  • II Rocky II
    #10795
    de most igen
  • Cabell
    #10794
    Én járok Arsenal, Chelsea, Lyon, Barca, Milan, Roma topikba is, de egy GO Gunners, meg GOGO Blues se hagyta el a számat:)
  • Legend Killer
    #10793
    Ha ezt nekem írtad, akko nem.... csak illik gratulálni az ellennek, még, ha az a legnagyobb riválisunk is.
  • II Rocky II
    #10792
    ja és erre annyit hogy nem csak angol csapatok topicjaiba megyek :) ezek szerint nem jársz túl messze az sg-ne belül..OMFG :)
  • Matthew Prosac
    #10791
    látom emotional-day van, nyaljuk egymást halomra :DDDDDD
  • Legend Killer
    #10790
    Gratulálok a Chelseanek...

    *Egy MU szurkoló*
  • Matthew Prosac
    #10789
    video
    erről van szó?
  • Nuno88
    #10788
    videó nincs az esetről? :)
    sajnos nem láttam :(
  • Japep
    #10787
    Többet tett annál...a gólvonalról mentett, látszott rajta is, hogy tudta mit tett...úgy örült, mintha gólt lőtt volna... :D
    + A végén gyönyörű cselekkel húzta az időt! :D
  • Pethy23
    #10786
    Gólvonalról, gólt mentett:D
  • Nuno88
    #10785
    gratula a tegnapi győzelemhez, bár jobban örültem volna ha Sheva szerzi a győztes gólt, de sebaj :)
  • Japep
    #10784
    Ok, igazad van.
    De a megköszönést akkor lehetne kijelenteni, ha tudnánk, hogy MI LETT VOLNA, HA...

    Itt zárjuk is le. Majd meglátjuk! :D
  • Matthew Prosac
    #10783
    nézd ezek nem kifogások, ezek tények.
    a chelsea és barca elleni visszavágót tekintettem az idény legfontosabb két mérkőzésének, erre pl ronaldo és tevez a padon kezd. a győzelmetek megérdemelt, a sérülésekbe ne menjünk bele a védelmünk hetek óta felforgatott, vagy összedrótozott.
    ahogy Hajdú B is mondta a mérkőzés végén : Ezt a mérkőzést a Chelsea akarta jobban megnyerni. Ezzel egyetértek, és pont ezt nem értem a mi oldalunkról, hogy miért nem akartuk mi itt és most pontot tenni a bajnoki cím kérdésének végére. Ehhez képest...
    Na peace, jövőhéten folytatódhat a diskurzus :)
  • Cabell
    #10782
    2-3 év múlva majd olyan lehet, igen. de mostmár nem rondítok többet ide:)
  • Rockynhooo
    #10781
    a múltkor még Nani volt az új Ronaldo ... :\
  • Japep
    #10780

    De én akkor sem köszönök meg semmit Fergusonnak...az ő döntése volt, ez a foci - néha bejön, néha nem.

    Amúgy Ronaldo nem- és Rooney játszatását én sem értettem...
  • Cabell
    #10779
    Nézd, ez nem kifogás, egyszerűen csak dühösek vagyunk. És tényleg megköszönhetitek, hogy Ferguson nagy butaságot csinált.

    Azzal, hogy nálunk van a világ egyik (ha nem a legjobb) játékosa, a C.Ronika, aki gond nélkül végig tud játszani 90 percet, és 3 nap múlva megint, és őt küldi a padra, nem pedig Rooneyt, önmagában ostobaság.

    Az, hogy Nanit játszatja Ronaldo helyett, számomra érthetetlen, mert Ronaldonak nem árt meg egyszer 90 percet lejátszani, de Rooney, akinek volt kisebb sérülése, rászolgált volna a pihenőre, főleg, hogy ott van a vele egy szinten lévő Tevez.

    Ezért tényleg köszönetet mondhattok, főleg azok után, hogy Nani minden labdaérintésére eladta a labdát. Persze nem önmagában ezért, hanem, mert Ronaldo nem ezt tette volna.

    Anderson helyett pedig bejött O'Shea, mikor ő sem gondolhatta, hogy ez a meccs így mostmár ennyi lesz. Nevetséges volt.

    És akkor az utolsó 3 percben pedig rájön a csapat, hogy egy Chelsea ellen bunkerfocival nem lehet.

    Én azt mondom, jó, hogy így alakult, mert továbbra is vezetjük a tabellát, (ha a West Hamet otthon, ill. a Wigant idegenben nem tudjuk legyűrni, akkor nem is érdemlünk lóf*szt sem) de tegnap mi vereséget érdemeltünk, mert szarul játszottunk. Összességében sajnnos fair eredmény született, itt tulajdonképpen a gólig az volt a második kapura tartó lövés, ott addigra már egy kapufa is volt a gól mellett.

    Szóval nem a sors igazságtalansága miatt sírunk, én legalábbis biztos nem, hanem, hogy hogyan lehetett ezt így eltaktikázni...
  • Japep
    #10778
    Félidőben Hajdú B.:

    "...Most nem a ChelseaTV összefoglalóját látjuk - nem ezért nem mutatnak manchesteri helyzeteket, hanem azért, mert nem volt..."

    Ez tetszett!
  • Japep
    #10777
    "nekem úgytűnt mintha odaadtuk volna a meccset"

    Ez az, így kell...ti MU szurkolók mindenre tudtok választ...
    Méghogy köszönjük meg...akkor ti meg köszönjétek meg a sorsnak, hogy le volt sérülve a fél keretünk (főleg Cechre gondolok) szinte egész télen.

    Igazad is lenne, de nincs - tartalékolt? Mire? Nekünk is volt és lesz is BL meccsünk...tehetünk róla, hogy Ferguson nem érzi a csapatában azt az erőt, hogy ne tartalékoljon?

    De most ezt nem azért írtam, hogy veszekedni kezdjünk...én így gondolom. :)
  • sygmaBlueJersey
    #10776
    uramisten, jövőre, olyan bevasarlas lesz a chelsea-nél ami annyira nem érint rosszul, de annál inkább az a tény, h ez sok játékos eladasaval is jár
  • sygmaBlueJersey
    #10775
    és leszakad a pofám h a wiganen elkurtuk 2 pontot VAZE, kezunkben lehetne az egesz
  • sygmaBlueJersey
    #10774
    undorito az egesz nem is mondok semmit, de a picsaba is NYERTUUUUNKK!!!!! a meccs végén már lenn voltam a közeli kocsmában és részeg papákkal üvöltöztük,h CHELSEAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYYY kicsit berekedtem :P
  • Matthew Prosac
    #10773
    még annyit hogy hatalmas köszönetet mondhattok Sir Ferguson-nak aki tartalékosan küldi ki a csapatot a Stamford-ra, !!védekező!! stílusban, olyan meccsen, ami eldönthetné a bajnoki címet!
    nekünk nem volt vesztenivalónk, felszabadultan, támadó szellemben játszhattunk volna, de nekem úgytűnt mintha odaadtuk volna a meccset (még akkor is ha kisebb szerencsével a végén kiharcolhattuk volna a döntetlent), most pedig lehet remegő lábakkal pályára lépni az utolsó fordulókban hatalmas nyomással a vállakon. ezaz!
    jópár napig fogok gondolkodni rajta, hogy ez mire volt jó?
  • Cabell
    #10772
    és a köszit persze irónikussn :\
  • Cabell
    #10771
    Köszi:)

    Mindenesetre énis gratulálok a győzelemhez, sajnos itt ma nem mi voltunk a jobbak. Sajnos itt ma csak Fergusont tudom hibáztatni, ezt nagyon eltaktikáztuk. Azt mondom, itt ma rosszkor húzott nagyon rosszat, és ennek meg lett az eredménye. Szóval gratulálok és hát a végén győzzön a jobbik.
  • Japep
    #10770

    Verekedés a Chelsea-Manchester rangadó után


    A Chelsea 2-1-es győzelme után levezető manchesteri cserejátékosok összeverekedtek a Stamford Bridge-en dolgozó pályamunkásokkal.

    A Chelsea 2-1-es győzelme után levezető manchesteri cserejátékosok összeverekedtek a Stamford Bridge-en dolgozó pályamunkásokkal. A hírek szerint Gary Neville, Patrice Evra, Paul Scholes, Gerard Pique és John O'Shea volt érintett a verekedésig fajuló szóváltásban. A mérkőzés után levezető vendégek pillanatok alatt összekülönböztek a hazai pályamunkásokkal, sőt, másodperceken belül ütésváltásra is sor került. A biztonsági erők közbelépésével sikerült véget vetni a csetepaténak, amelynek nyilván lesz visszhangja az angol szövetségben.









    -----------------------------------------------
    Nevetséges, nem bírják méltón elviselnia vereséget...
    Remélem eltiltanak párat, és ezzel megszivatták saját csapatukat... :S
    Gratulálok nekik.
  • Barnabyka
    #10769
    ez ,h jön ide?