24199
Chelsea Fan Club
  • Prince23
    #11008
    Lol
  • Japep
    #11007
    Hát én ezt így nem merném kijelenteni...főleg ha igaz a 10 távozó.
    A Barcának egy baja van (szerintem): Rijkaard
  • Risu Führer
    #11006
    jövőre úgyis a Barca nyeri a bl-t...
  • balljuggler
    #11005
    Igazad van.
    Nekünk ez is nagy ajándék...
    De nem lehet kétséges hogy európában jelenleg ki a legjobb formában lévő csapat, 2-t találhatsz...
    de a foci kiszámíthatatlan, a labda gömbölyű...
  • Cabell
    #11004
    A bajnokságban mondhatni már csak rajtunk van nyomás, azt tényleg csak elveszíteni tudjuk, ti tulaldonképpen az "esélytelenek nyugalmával" játszotok ott, persze képletesen, de ők is tudják már, nem a saját kezetekben van ott a sorsotok.

    Egyébként az, hogy most itt lehetünk, (a döntőben) az most nem Ronaldonak köszönhető, hanem annak, hogy nekünk van most a világ egyik legjobb védelme. A döntőben a MU drukkerek közül senki sem - én legalábbis biztosan nem - Ronaldotól várom a nagy alakítást, hiszen ő az ilyen óriási meccseken nem nagyon szokott villogni. Inkább bízom Rooneyban, Scholesban, vagy Carrickben, de ha így vesszük, akkor ti ott nyugodtan bízhattok Essienben és Drogbában, talán még jobban. Szerintem tökéletesen kiegyenlítettek az esélyek, (persze gondolom a bukik többet fizetnek majd egy Chelsea győzelemért, de őszintén szólva nem értem, miért) de szerintem ott senki sem fog majd azzal foglalkozni, hogy itt most kitől, mit várnak. Két olyan csapat játszik még, ahol a játékosok legnagyobb része még sosem nyert BL-t, és hihetetlenül teng bennük a bizonyítási vágy, a sikeréhség. Mellesleg egy Bl döntőben szerintem nincsenek nagyon esélyesek, ha a Shalke ellen játszana valamelyikünk, akkoris picsa nehéz lenne...
  • balljuggler
    #11003
    Én is ugy gondolom megérdemelten jutottunk tovább..
    Havernál néztük a mecset söröztünk közbe.Haverom Barca drukker de ő is a CFC sikeréért szorított...A bevonulásnál mutatták Lampardot:
    kérdezte mi baja (látszott rajta teljesen össze van zuhanva), mondtam neki mi történt....
    Szóval, amit Ballack és Lampard produkált az valami emberen felüli volt!Már-már az volt az érzésem mintha kölyök kruk óta egy csapatban nyomták volna..(Sholes-Keane kettős '99-es szezon)...
    Most a meccs után nem mondhatják azt hogy:
    "az unalmas kékek az unalmas vörösök ellen.."
    mert azt hiszem ez felért egy döntővel!!!
    Drogbára kitérve van még mit törlesztenie mert mostanság igencsak "szellemkénet" volt jelen a pályán...
    Ja és Essien!!!Oda rakja Grant ahova akarja...akármilyen poszton világklasszis teljesítményt nyújt!!!A "gólja szép volt"
    Én azt mondom belefért a Cech baki a végén és inkább most bakizzon mint a döntőbe(ilyen nagy kapusok éves szinten 1-2 bakit "hoznak")
    Nem tudom még mit hoz ez a pár mérkőzés de már most nagyobb nyertese a Chelsea mind két sorozatnak mint a Man.Utd....
    Grant a lefújás után kimutatta érzelmeit..(térden-ég felé nézve)
    GO BLUES--->GO TO MOSCOW
  • Japep
    #11002
    Itt arra gondoltam, hogy a bajnokságot már csak ti tudjátok elveszíteni, mert már a kezetekben van.
    A BL-győzelmet pedig mindenki tőletek várja, mivel ti vagytok "a világon a legjobb formában" mostanság - van egy Ronaldótok.
    Mi pedig csak újoncok vagyunk, főleg a döntőben - 103 év kellett hozzá, nekünk már ez is elég - persze meg akarjuk nyerni, de már ez is nagy teljesítmény.

    Én így gondolom... :D
  • Japep
    #11001

    Drogba tagadta távozását
    ( A TELJES NYILATKOZAT )


    A Chelsea támadója, Didier Drogba lehet, hogy marad nyáron a Stamford Bridge-n, a rengeteg pletyka ellenére.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Lampard megígérte, és megtette


    A Chelsea középpályása egy hete sajnálkozott teljesítménye miatt, majd megígérte, a visszavágón nem csalódnak benne a szurkolók. Nem csalódtak.

    A liverpooli első mérkőzés előtt Frank Lampard két meccset kihagyott, hogy minél több időt tölthessen édesanyja betegágya mellett. A középpályás saját bevallása szerint is csak árnyéka volt önmagának, a családi problémák elvonták a figyelmét a pályán történtekről.

    Az első meccs után Lampard ugyan nem nézett könnyű időszak elé, de ígéretet tett, hogy történjék bármi, a pályán mindent megtesz a Chelsea győzelméért. Sajnos azonban nagyon gyorsan még rosszabbra fordultak a dolgok, Lampard édesanyja elhunyt. A középpályás ennek megfelelően természetesen kihagyta a Manchester United elleni bajnoki rangadót, de pályára lépett a Liverpool elleni BL-visszavágón.

    Amelyen kulcsfontosságú pillanatban magára vállalta a tizenegyes értékesítését, amellyel csapata hatalmas lépést tett története legnagyobb nemzetközi sikere felé. A Chelsea középpályájának vezére, aki ráadásul lehet, hogy nem is marad a klubnál, élete legnehezebb időszakában pályafutása egyik legnehezebb döntését hozta. Értékesítette a büntetőt, bizonyítva ezzel sportemberi kvalitását.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Grant: Nem vagyok kivételes!


    A Chelsea menedzsere a Liverpool elleni Bajnokok Ligája elődöntőt követően úgy érezte, hogy ezzel az eredménnyel bizonyított a londoni kékek trénereként. Avram Grant ugyanakkor nem hiszi, hogy a történelmi győzelem után ő lenne "A kivételes".

    A Chelsea 3-2-re legyőzte a vörösöket a Stamford Bridge-en, ezután Grant személyes élményeit, véleményét is megosztotta az egyik nemzetközi televíziós csatorna riporterével. A mérkőzés utáni nyilatkozatot most szó szerint közöljük.

    - José Mourinho nyomdokaiba lépett, most már Ön is nevezhető "A kivételesnek"? - utalt a riporter ezzel arra, hogy a londoniak korábbi portugál menedzsere szerényen ilyen jelzővel illette magát.

    - Csak egy kivételes van - mosolygott Grant. - De nagyon boldog vagyok, természetesen. Ha valaki történelmet ír, az valami nagyon különleges dolognak számít itt Angliában, főleg a Chelsea-nél, főleg a Liverpool ellen, főleg azután, ahogy idén szerepelt a csapat. Egy nagyon jó gárdám van. Rafa taktikusan játszott, nagyon okosan kellett fellépni az együttese ellen. Ezt így tettük, és most nagyon boldog vagyok.

    - A második félidőben mintha kicsúszott volna a talaj a Chelsea lába alól...

    - Igen, de ez sem ok nélküli. Amikor tudod, hogy 1-0-ra vezetsz, és már nem vagy messze a céltól, akkor az ellenfél kiegyenlít.

    - Mi a véleménye Lampard játékáról?

    - Vele kapcsolatban csak annyit tudok elmondani, hogy az ő teljesítménye már túl ment a futball határain. Itt már emberi tényezőkről van szó, ami felülkerekedett a játékon. Frank kiválóan játszott, ő volt az egyik kulcsjátékosunk. Nem volt számára könnyű feladat a pályán lenni, de nagyra becsülöm benne azt, hogy mindent megtett a csapatért - tette hozzá Grant utalva arra, hogy Lampard a múlt héten veszítette el édesanyját.

    - Önnek is volt egy nagyon emberi megnyilvánulása a mérkőzés végén, amikor térdre rogyott és az égre nézett.

    - Ne is mondja, én is visszanéztem már, egy kicsit kínos is - mosolygott Grant. - De komolyra fordítva a szót, ma van a holokauszt napja Izraelben, és ezt a győzelmet a keresztapámnak ajánlottam, aki abban az időben halt meg.

    - Következhet a Manchester United elleni döntő. Mennyire magabiztos?

    - Nos, nagyszerű ellenfelünk lesz, de van időnk felkészülni. Remélem meg tudjuk ellenük ismételni a bajnokságban elért eredményt.

    --------------------------------------------------------
    Drogba remélem is, hogy marad - ezek után meg főleg! :D
    Lampard meg - hihetetlen, KÖSZÖNÜNK NEKI MINDENT!
    Grant a tegnapi napon semmit nem rontott el - tökéletes cserék, és a játékra sem lehetett panaszunk! Grat neki is és az egész csapatnak!
    HAJRÁ CHELSEA!!! :D
  • Cabell
    #11000
    A BL-ben miért is van nagyobb nyomás, mint rajtatok? Azért, mert nálatok még Abramovic is ott van, aki a BL miatt rúgta ki Mourinho-t? Azért ezt kétlem...
  • Japep
    #10999
    De jó volt a tegnapi napunk... :D

    Most megy a Sportklubbon : ManU [1 - 3] CHELSEA
    Kicsit durva, JM első éve, 37.forduló és már 18 ponttal vezettünk a MU előtt - szóval tartalékosan vertük őket otthon... :D
  • Nuno88
    #10998
    gratulálok, nagyon jó volt a hosszabítás... szurkoltam h Lampard szerezzen egy gólt és összejött neki... mégegyszer gratulálok!
  • Jagumo
    #10997
    én sem örültem egyévvel ezelőtt :D
  • GTheo
    #10996
    Grat a Chelseanek, nagyon jól és szépen játszottak tegnap.
    Ez a Drogba még mindig egy állat, rendesen kilőtte a sarkot mind a kétszer Reinának :)
    Spurs és Barca drukker vagyok, de a 'Poolt utálom, szóval nektek szurkoltam, ja és a BL Döntőben Ronaldot rúgjátok le, különben végig kell nézni hogy "sírja" majd végig az egész meccset, Essien simán leszedi a pályáról szerintem... Zambrotta is leszedte.
  • sygmaBlueJersey
    #10995
    btw nekem is kezd tetszeni az uj mez:) csak az a baj h igy sose fogok merni venni,mert évente változik:D mondjuk van egy régi fly emirates-es amin utoljaro volt ez a sárga csík is,csak már elég kicsi,jókis zola mez:)
  • sygmaBlueJersey
    #10994
    Babel bődületes gólja után aza pár perc éveket vett el az életemből
    Nagyonnnnnnnnagy játék volt gyerekek,csak mostmár ne álljunk meg itt, egyszerűen nem kaphatunk ki a mu-tól, szarok a baknokságra csak ez legyen meg!!! hát visszaszivok mindent amit drogbarol mondtam nagyonnnagy figura :) Blueheart
  • dienesoft
    #10993
    Nagyon jó volt a tegnap esti meccs. Na, ez érdekes lesz, Manchester-Chelsea BL döntő, Manchester és Chelsea párharc a bajnoki címért.
  • Vazov
    #10992
    Még több ilyen meccset akarok persze L'Pool győzelemmelés őszíntén megis mondom h én megsírattam h kiestünk de ezvan
  • rvn
    #10991
    Nem láttam a meccset de összefoglalóból nagy párharc lehetett!

    We meet in Moscow!!!
  • Jagumo
    #10990
    1. Grand Theft Auto IV
    2. Chelsea Fan Club
    3. Grand Theft Auto IV
    4. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    5. XBOX360
    6. Modellautók
    7. Test Drive Unlimited
    8. PlayStation3
    9. A nagy szavazó topik
    10. Humoros és aranyos képek, videók
  • Jagumo
    #10989
    de tényleg jómeccsvolt akárhogy is 5 gól! és összevetve meg 7-gól a másik elődöntőben meg 1 szal ez élvezetesebb volt!
  • Jagumo
    #10988
    köszi köszi
  • Vazov
    #10987
    Gratulálok nektek! Nagyon jó meccs volt! Sok szerencsét a döntőben!
  • Jagumo
    #10986
    nemis mi rugtuk hanem ríze :DDDDD
  • Prince23
    #10985
    Hm, Babel micsoda gólt lőtt bakker... na de glory Drogba:D
  • Forrest Gump
    #10984
    Nagy gratula a Chelseanek, szenzációs meccs volt!!!

    (egy Arsenal szimpatizáns)
  • asfa
    #10983
    olyan jo olvasgatni ezeket! :)
    GOGO BLUES!
    és most pedig joéjszakát! :) szép álmokat minden szurkolonak :)
  • asfa
    #10982
    Története során először BL-döntős a Chelsea

    A Bajnokok Ligája elődöntőjének londoni visszavágóján 1-1-re végződött a rendes játékidő, a hosszabbításban azonban a Chelsea a Liverpool fölé kerekedett, és Lampard és Drogba találatával eldöntötte az összecsapást.

    A Chelsea kezdte lendületesebben a Stamford Bridge-i visszavágót, Essien és Drogba is lövéssel kínálta meg Reinát. A vendégek a 10. percben veszélyeztettek először, de továbbra is inkább Avram Grant csapata volt aktív. A Chelsea a 33. percben szerzett vezetést, Kaluo lőtt a tizenhatoson belülről, Reina bravúrral oldalra tolta a labdát, amelyre azonban lecsapott Drogba, majd éles szögből kilőtte a rövid, bal alsót. Az elefántcsontparti gólja után a mérkőzés kiegyenlítetté vált, a helyzetek azonban elmaradtak.

    A második félidő elején mindkét csapat előtt adódott gólszerzési lehetőség, de a 65. percig nem változott az állás. Ekkor Benayoun húzott be a jobbszélről középre, remek ütemben ugratta ki Fernando Torrest, aki szintén tökéletes ütemben lőtte el a labdát, 1-1! A spanyol gólja után hosszabbításra állta a mérkőzés, ennek megfelelően egyik csapat sem akart a hátralévő időben kockáztatni. Maradt az 1-1, jöhetett a hosszabbítás.

    A hosszabbításban előbb Hyypia fejese, majd Drogba egyéni akciója jelentett veszélyt. A 96. percben Essien egy kipattanót vágott a hálóba, de a játékvezető nem adta meg a találatot, mert Reinát zavarta az előtte lesen helyezkedő Drogba. Egy perc múlva mégis előnybe kerültek a hazaiak, Hyypia rosszütemű becsúszása ért büntetőt, amelyet Lampard értékesített. Az első félidő utolsó percében Drogba duplázta meg a Chelsea előnyét, egy beadást vágott azonnal a bal alsóba.

    A hosszabbítás második félidejében a Liverpool mindent elkövetett az egyenlítésért, de a hazaiak remekül tartották az eredményt. A 116. percben a csereként beállt Babel remekül eltalált lövéssel szépített, izgalmassá téve a hosszabbítás hajráját. A londoniak azonban megtartották végül előnyüket, és 4-3-as összesítéssel bejutottak a Bajnokok Ligája döntőjébe, amelyben a Manchester United lesz az ellenfelük.

    Bajnokok Ligája, elődöntő, második mérkőzés:

    Chelsea – Liverpool 3-2 (1-0, 1-1, 3-1)
    G.: Drogba (33., 103.), Lampard (98. – 11-esből) ill. Torres (63.), Babel (116.)
  • asfa
    #10981
    Chelsea - Liverpool 3-2 (1-0, 1-1, 3-1)
    2008. április 30. 20:45 - Stamford Bridge
    Játékvezető: Roberto Rosetti
    Nézőszám:

    Gól: Drogba (33., 105), Lampard (98.) ill. Torres (64.), Babel (118.)
    Sárga: Alonso (41.), Arbeloa (99.)
    Piros: -

    Chelsea
    Felállás (4-3-3): Cech; Essien, Carvalho, Terry (c), A. Cole; Ballack, Makelele, Lampard (Shevchenko 119.); J. Cole (Anelka 91.), Drogba, Kalou (Malouda 70.)
    Cserék: Hilario, Belletti, Alex, Obi Mikel

    Liverpool
    Felállás (4-2-3-1): Reina; Arbeloa, Carragher, Skrtel (Hyypia 22.), Riise; Alonso, Mascherano; Kuyt, Gerrard (c), Benayoun (Pennant 78.); Torres (Babel 98.)
    Cserék: Itandje, Finnan, Lucas, Crouch

    Statisztikák
    44% Labdabirtoklás 56%
    13 Kapuralövések 5
    8 Kaput eltaláló lövések 3
    13 Szabálytalanságok 13
    3 Szögletek 5

    Összefoglaló

    Nagyszerű iramban kezdődött a meccs, sokáig a Chelsea akarata érvényesült. Különösen elemében volt Drogba, a kékek elefántcsontparti csatára, aki az első húsz percben legalább négyszer tesztelte Pepe Reina liverpooli kapus képességeit.

    Mivel Drogba nem járt sikerrel, ezért az első időszak kapott gól nélküli túléléséért minimum hálát adhattak a Vörösök a spanyol kapusnak, más kérdés, hogy Gerrardék vajmi kevés veszélyt jelentettek a hazai kapura.

    Fél óra elteltével aztán szép fokozatosan felzárkózott a Liverpool, legalábbis ami a labdabirtoklást illeti, így aztán ekkor már a Chelsea is kevesebb lehetőséget alakított ki. Végül azonban nagy számok törvénye alapján a 33. percben betalált a londoni alakulat: a sokadik nagyszerű védését bemutató Reinát ezúttal nem segítette megfelelően a védelem, így Drogba közelről a vendégek kapujába helyezett.

    Ezzel lépéselőnybe került a Chelsea, de a Liverpool szünetig mutatott játékán nem különösebben látszott, hogy legalábbis góllövésre volna szükség a moszkvai döntőbe jutás elérése érdekében.

    A második félidőre viszont már alaposan felpörögtek a vendégek, és magasabb sebességfokozatba kapcsoltak – igaz, ez alkalommal elmaradt az első félidőhöz hasonló nagy nyomás.

    Úgy negyedóra játék után aztán Rafa Benitez változtatásra szánta el magát: megcserélte a két szélsőt, Kuytot és Benajunt, aminek alig néhány percen belül meg is lett az eredménye. Utóbbi zseniális bokapassza után Torres egyenlített, ami egyben azt is jelentette, hogy hosszabbítás következik.

    A ráadásban aztán hamar eldőlt minden: ugyan Rosetti bíró először még – jogosan – érvénytelenítette Essien bombagólját, néhány perc múlva viszont ugyanilyen jogosan adott tizenegyest, amikor Hyypia buktatta Ballackot.

    A büntetőt Lampard váltotta gólra, majd Didier Drogba volt eredményes, az elefántcsontparti másodszor is betalált Pepe Reina kapujába.

    Az utolsó negyedórában a vendégek ugyan minden erejüket megmozgatták, hogy megismételjék a három évvel ezelőtti BL-döntőben bemutatott nagy visszatérésüket, sőt Ryan Babel 35 méterről egy amolyan "próba, szerencse-lövéssel" mattolta is Petr Cechet, de ez alkalommal nem jártak sikerrel.

    Maratoni hosszúságú, ám rendkívüli izgalmakat hozó csata után végül a Chelsea történelme legnagyobb nemzetközi sikerért kiharcolva bejutott a május 21-én rendezendő moszkvai fináléba.

    Forrás: www.nso.hu
  • asfa
    #10980
    Népszerű témák
    1. Grand Theft Auto IV
    2. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    3. Grand Theft Auto IV
    4. Chelsea Fan Club
    5. XBOX360
    6. Modellautók
    7. Test Drive Unlimited
    8. PlayStation3
    9. Humoros és aranyos képek, videók
    10. A nagy szavazó topik
  • asfa
    #10979
    aztán a pool ellen a 95-ben rugtuk :) egy szavunk nem lehet!
  • Jagumo
    #10978
    igaz , de ott a 94. percben kaptuk a góólt :D de persze igazad van..
  • II Rocky II
    #10977
    most erre azt mondom,hogy a mu is tudna olyan meccset mondani ahol ha figyelnek a kezükben lenne :))) (nincsenek ha-k a jelen van :]]]]
  • asfa
    #10976
    igy inkább az a csoda ha nyerünk mert idegenben Newcastle..nehéz mindig verség szinte :S Mu-nak meg West ham otthon 3pont.. wigan idegenben nagyon max egy döntetlen.. nekünk otthon bolton még huzhato
  • II Rocky II
    #10975
    jó volt a meccs.örültem a tizinek.legalább a pooliak is átéllték amit mi anno velük:D hogy tizit kap az ellenfél:DDddd heeeeeee
    :D
    bement:Ddddddd
    lol a végén azért a szögletnek jobban örültem volna,mert akkor reina is felment volna és lehetett volna egy szép egész pályás gól:)))
    megint azért annak nem örültem hogy seva-t csak cserének tettte be grant(a végén).
    huh azért jó lenne ha a bl-t és a bajnokságot nem a chelsea nyerné..csunya lenne mert nem szimpi grant.és aztán mindenki azzal jönne ,hogy első évében grant bl -t és bajnokságot is nyert :D
    amugy jó élevezetes meccs volt,egész vég hajtottak,nem volt pihi :]]]]]]
    a gólók??? igen drogba most jó formába volt....:D
    szép kapáslövések és erővel lőtte :))))
    szép volt
  • Jagumo
    #10974
    na mek aludni :D vagy mégnemtom:D
  • asfa
    #10973








  • Japep
    #10972
    Köszönjük, majd megbeszéljük vele! :D
  • shogun6
    #10971
    Grat, remélem megnyeritek, szimpatikusabb a csapatotok mint a MU. Viszont egyet kérek(bár sok rajtatok nem múlik) ha megnyeritek, ha nem, Abramovocs ne költsön nyáron az átig piacon örömében/bánatában 100-200-300milkát, mert az már kevésbé lesz szimpatikus :)
  • Jagumo
    #10970
    az a rossz hogya Wigan ellen 2 pontot elbasztunk... :S ha ott figyelünk a végén a a PL már a kezünkban lenne így még nem 100...
  • asfa
    #10969
    nagyon izgalmas a vége:)
    GO GO BLUES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!