24199
Chelsea Fan Club
  • Gunnersboy
    #11049
    nemtudom volt e már berakva, rátaláltam a 08/09es kapus mezetekre, ha nem gond beteszem:

  • balljuggler
    #11048
    Ezt most mind2 fórumba beírom...
    Szerintem ezt a bajnokságot a Man.Utd veszítheti el és nem mi(CHELSEA) nyerhetjük meg...
    Külömben meg ha nem nyerjük meg akkor sem szomorkodom,mert már most mi vagyunk a nyertesek...valljuk be idén a MU volt a kiegyensúlyozottabb-most mondhatnám a sok sérültünket-de ilyen a foci...
    Bakátok meg!!!NE veszekedjünk!!!Melyik 2 csapatról szól az európai focivilág???Vagy kértek inkább telefonon segítséget???
    Örüljünk neki , hogy ez a két csapat szinte verhetetlen...
    Inkább nézzük május 21-én a döntőt és verjük a mellünket!!!Hol a többi csapat??Juve,Real,Barca,B.München,AC Milan...és még sorolhatnám...
    Egy szónak is száz a vége itt ebben a periódusban 2 győztes csapat van:
    CHELSEA és a Mu!!!A többiek meg had fanyalogjanak-mi játzsuk a döntőt és egész európa a vörösökröl és RÓLUNK beszél!!!
    Nah...ennyit akartam csak!
  • Etelkozi Vata
    #11047
    MInden CHelsea szurkoló TUDJA, hogy nem a tegnapi MU meccs miatt nem leszünk bajnokok /jegyzem meg, ha nem leszünk, mert még nincs vége.../, hanem az Everton, a Villa, meg a Wigan elleni hazai, utolsó percben leadott pontok miatt.

    Ennyi. Még a Spurst is idevehetem. Ha azok a meccsek megvannak, már rég bajnokok lennénk, -8 pontról, meg a 8. helyről, ahova visszaestünk a Grant első két meccse után (MU 0-2, Fulham 0-0).

    Ha CSAK másodikok leszünk, már akkor is minden okunk megvan büszkének lenni a CSAPATUNKRA, én legalábbis az lesz.

    Aztán jöhet május 21...
  • Matthew Prosac
    #11046
    nem kell ezt túlreagálni. ha a Derby-vel játszottunk volna, a mérkőzés előtt pedig a "kosok" managere kijelenti hogy a MU-val szimpatizál majd 6-0ra nyerünk senki nem lepődik meg.
    ki mit várt egy motiválatlan WHU-től az Old Traffordon, az idény utolsó hazai meccsén, a bajnoki címért és a revans miatt utolsó vérig küzdő United ellen?
    kínkeserves 1-1et?

    ti sem fogtok nagy ellenállásba ütközni a 'castle ellen, max a sok hazai szurkoló miatt nem akarnak majd égni, így tisztességes hazai vereség lesz a vége egy jó meccsen és mindenki happy.
  • Cabell
    #11045
    Én sem értem, minek nyilatkozott ilyeneket...elég férreérthető, nem tudom miért kell szítani a feszültséget így a végén..
  • Japep
    #11044
    Én egy pillanatig sem mondtam, hogy elhiszem, de a 4-1 után elgondolkodtató...

    Arra meg végképp mérget vehetsz, hogy soha nem fogom ezt mondani : "Persze, csak azért nyerte a MU a PL-t, mert Alan Curbishley elintézte."

    Ennél okosabbak vagyunk, elhiheted.
    De akkor is hülye dolog ilyeneket nyilatkozni ilyen helyzetben a szezon végén...mert lesz, aki rosszra gondol ( De ezt csak ő tudhatja biztosan. ):S
  • Cabell
    #11043
    Jó én meg nagyszülői szervezésű kerti partyról jövök, megérthető, hogy picit sok bennem a felgyülemlett feszültség...:D
  • Rockynhooo
    #11042
    érzed a mondaton az iróniát :D (szóval épp nem jutott ez senkinek eszébe szvsz, legalábbis nekem egy pillanatra sem)
  • Rash87
    #11041
    Kicsit túlreagálod :)
  • Cabell
    #11040
    Akkor nézzen mindenki mélyen magába, és gondolkodjon ezen el...nagy szolgálatot tett nektek a WHU trénere, hogy megtette ezt a nyilatkozatot, így van mire fogni, ha mi leszünk a bajnokok. Eddig ezért kedveltem jobban a Chelsea topikot, mint az Arsenalét, mert itt tudják viselni a vereséget, erre most erre fogjátok a dolgot...kár érte:(:\

    Bár nem különösebben fog érdekelni, ha mi leszünk a bajnokok...:D
  • Rockynhooo
    #11039
    de, az volt az első :\
  • Cabell
    #11038
    Remélem, senkinek egy pillanatig sem fut át az agyán, hogy itt bármiféle bunda, vagy elcsaláshoz hasonló eset történt..
  • lippet
    #11037
    ez így nem lesz jó:S
  • Japep
    #11036
    Manchester Utd [4 - 1] West Ham...

  • Balazska7
    #11035



  • Balazska7
    #11034
    Oks, annyira nem sietős... :) Majd privibe üzenj, vagy MSN-en légyszi! (címem a profilomban)

    Mutatok pár jó képet:
  • Japep
    #11033
    Én már meg is szereztem a meccset (BL)... :D
  • Japep
    #11032
    Köszönjük, majd válaszolok, csak még gondolkodom egy kicsit...csak legyen vége ennek a mozgalmas hétvégémnek... :S
  • Balazska7
    #11031
    Bocsi srácok, de tegnap még nem találtam rendes Babel videót, azért nem tudtam feltenni a ChelseaFC.hu-ra. Most már fent vannak jó minőségben jó összefoglalóval.

    1-0 Drogba
    1-1 Torres
    2-1 Lampard (büntető)
    3-1 Drogba
    3-2 Babel
    Összefoglaló

    És nem árt ha feltesztek egy Codec Pack ot mint pl. az XP CODEC PACK vagy a K-LITE CODEC PACK

    Ui: Japep légyszíves válaszolj a privimre mert fontos!
  • Japep
    #11030

    Grant: Helytelen nyilatkozat volt


    Alan Curbishley, a West Ham menedzsere kijelentette, ő jobban örülne annak, ha a Manchester United nyerné a Premier League-t. Avram Grant szerint ez hiba volt és bízik benne, hogy West Ham nem adja oda a meccset a United-nek.

    Az egyik legutóbbi újság szerint, Curbishley azt szeretné, hogy a Manchester megvédje bajnoki címét.

    A West Ham United Szombaton az Old Trafford-ra utazik, egy esetleges manchesteri győzelem újra 3 pontra növelné a Chelsea hátrányát, akik Hétfőn a Newcastle otthonába látogatnak.

    A Chelsea edzője, Avram Grant szerint Curbishley kijelentése nem komoly, miszerint melyik csapat nyerje idén a Premier League-t, de nem is hiszi, hogy a WHU átengedi a győzelmet a "Vörös Ördögöknek".

    "Nem kételkedem a "Kalapácsosok" becsületességében és Curbishley tisztességeségében." - mondta Grant a Sky Sports News-nak.

    "De azt hiszem, nem helyes ilyet mondani, mert a West Ham megverte a United-et az elmúlt három talákozójuk alatt."

    "Nem gondolom, hogy jó dolog hasonlót nyilatkozni ilyenkor, amikor két csapat egyaránt esélyes a bajnoki cím elhódítására."

    "Nem vagyok mérges. Nemtudom mit mondjak ezzel kapcsolatban. Mint már mondtam, ez nem volt helyes, de nincs okom kételkedni a becsületességükben."

    "Az elmúlt két hétben rengeteg szóbeszédet hallottam. Például, hogy a bírók a United-del lesznek, az edzők szintén és azt is, hogy Curbishley Ferguson barátja."

    "Sajnos a fejem most pletykáktól zajos, de elhatároztam, csak arra fogok koncentrálni ami nekünk fontos és továbbra is bízni a többiek becsületében."

    Amikor megkérdezték, hogy mit gondol a Premier Leauge-ben lévő edzőkről, ki melyik csapatot favorizálja a bajnoki címre, Grant azt mondta, ez nem fontos.

    "Nekem nincs kedvem ehhez. Mindegy, hogy az ellenfél trénerével a találkozó előtt vagy utána találkozom. A csapatom iránt jobban érdeklődöm." - tette hozzá Grant.

    "Azt hiszem a West Ham-nek fontosabbak a saját eredményeik. Ha más kívánságaik is vannak, akkor őket kell megkérdezni ezzel kapcsolatban."

    Forrás: www.skysports.com

    ----------------------------------------------
    Ez aztán szép...és még nem is egy SS.hu-ról van... :S
    Hogy lehet ilyet mondani? Még ha nem is igaz, akkor is, most már el lehet mondani, hogy tényleg odaadták a meccset...
    És mindezt úgy, hogy az utóbbi 3 meccsükből oda-vissta verte őket a WH.

    Nem is beszélve arról, ha tényleg igaz, és nyer a MU - na akkor mit gondoljunk???
    :(
  • sygmaBlueJersey
    #11029
    nem a formátum a lényeg. hanem h milyen codeccel csinálták. nézd meg és ahhoz tőcccséé támogatást annyira jolenne bl győzelem:) nem is merem elképzelni. jó csali lenne játékosoknak akiket meg akarunk majd venni.
  • Japep
    #11028
    Hát az...ugye 5 gól van, mind *.avi, ebből 4-et simán le tudok játszani...érdekes. :S
  • Jagumo
    #11027
    hát mert ez .avi fura hogy ezt nemtudod lejátszani :S
  • Jagumo
    #11026
    nagyon könnyű.

    leszeded a Real Playert és annak van egy olyan funkciója hogy , YouTube-ról meg Videobombról meg akráhonann letudsz szedni videókat.
  • asfa
    #11025
    az nem sook :Ss sőőt egy dvd-se ....humegkéne szereznem vhogy :SS
  • Japep
    #11024
    "Csak" 3.25... :D
  • asfa
    #11023
    az komoly :D hány giga? :) igy össz?
  • Japep
    #11022
    Én is azzal próbáltam, de akkor biztos codec gond...kössz!
  • chelseafan
    #11021
    BSPlayer, de ajánlom még az SMPlayert.
  • Bulykin
    #11020
    használj GOM player-t, nekem az a tuti, mindenhez azt használom:D
  • Japep
    #11019
    :(
    Akkor nálam van a baj.
    Milyen lejátszóval? :D
  • chelseafan
    #11018
    Nekem simán lejátszotta
  • Japep
    #11017
    Valaki töltse már le ezt a gólt, és mondja meg nekem, hogy le tudja-e játszani...mert lehet, hogy csak nálam van a gond - senki más nem panaszkodik a letöltők közül... :S
  • Japep
    #11016
    Megvan az összes 05/06,06/07,07/08-as szezon gólja...mindig a meccs után, általában a Chelseafc.hu-ról.
    Én is tervezem amúgy... :D

    De most ez hiányzik... :(
  • asfa
    #11015
    honnan szeded őket? csinálnék egy videot belőlük :) jolenne
  • Japep
    #11014
    Mindig leszedem az összes gólt, de a tegnapi Babel gólt nem tudom honnan...vagyis a Chelseafc.hu-ról leszedtem, de azt meg nem tudom lejátszani... :S

    Valaki nem tudna nekem segíteni??? (Vagyis, hogy honnan tudnám leszedni...)

    Előre is köszönöm!
  • daviddavid
    #11013
  • Japep
    #11011

    Terry: Grantnek maradnia kell!


    A Chelsea csapatkapitánya úgy véli, az eredmények láttán egyértelmű, hogy Avram Grantot nem szabad leváltania a vezetésnek.

    Bár az izraeli szakvezetővel tavaly négy évre szóló megállapodást kötött a Chelsea vezérkara, a közelmúltban többször is felmerült, hogy nyáron egy nevesebb trénert igazol a klub. Ehhez azonban előbb Grantet kellene valamilyen indokkal felállítani a kispadról, ami a BL-döntő kiharcolása és a remek bajnoki szereplés után meglehetősen érdekes döntés lenne. Így vélekedik John Terry, a Chelsea csapatkapitánya is, aki szerint Grantnek maradnia kell a gárda élén.

    - "A klubnak kell meghoznia a döntést, és a vezetőknek joga van bárhogyan határozni, de az eredmények nem hazudnak. Elég ránézni a bajnoki tabellára azóta, hogy Grant átvette az irányítást, és látszik, hogy a legjobbat hozta ki az együttesből, csakúgy, mint a Bajnokok Ligájában. Ezek után Grant megérdemli a tiszteletet, hiszen a BL-döntőbe jutással történelmet írt a Chelsea-vel. Ezek után nehezen lehetne megkérdőjelezni, hogy helye van-e a csapat kispadján." - nyilatkozta Terry.
  • Cabell
    #11010
    Ez tényleg aranyos volt..:D
  • Rockynhooo
    #11009


    jajjj te ....
    hát nyáron mit mondtatok ? verhetetlen csapat lesztek , a világ urai stb... Messi , Eto , Dinho , + Henry... hujjaj vége mindennek... ahoz képest bajnokságba sehol se vagytok, BL-be azért elmeneteltetek szépen , de hát....

    na de nem off topic :) csak utálom az ilyen kijelentéseket ..